Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

πιστεψε με το νοιωθω απολυτα αυτο που λες.απο την πρωτη στιγμη που πηρα τον μπετοβεν σκεφτομαο την ιδεα του να τον χασω και τρελαινομαι.ο αντρας μου για να με δουλευει μου λεει οτι ο δικος μας ο σκυλος ειναι αθανατος.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα κοριτσάρες...

άλλαξε το σκηνικό του καιρού εδώ...πολύ αέρα έχει σήμερα.

Σε λίγο περιμένω και την πεθερά να έρθει!

Βικάκι μου θα ταλαιπωρηθεί το κοριτσάκι μας την Παρασκευή, αλλά η ανταμοιβή θα είναι σίγουρα τα αποτελέσματα που θα είναι σούπερ!

1858496allkhtksnw.gif


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μάνουλες και μωράκια

Εύχομαι να είστε καλά

Βίκυ καλή δουλεία και πρόσεχε μην κρυώσεις καλά??

Η αγαπούλα μου ακόμα κοιμάται από της 9.30 το βραδύ, σήμερα ήταν σαν πουλάκι στον ύπνο της, πολύ ήρεμη ούτε που κουνήθηκε. Σαρδελάκι κάτι για μπισκοτάκια λέτε? Έχω κάτι υπέροχες συνταγές για Χριστουγεννιάτικα κουλουράκια και γλυκίσματα, ανεπανάληπτα, δεν έχω χρόνο βρε κορίτσια να ασχοληθώ για να τα βάλω στο greek masa. Πρέπει να έχω εκατομμύρια συνταγές, βιβλία στο σπίτι, στο εξοχικό, στην αποθήκη, κάνω συλλογή από τα 15 χρονών

127596eowfc6lt00.gif

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινη "ξεθαψε" την καλύτερη και απλά γραψτην εδώ..

Και εγώ θελω να κανω ενα γλυκακι αυτες τις μερες για το καλό..Να γλυκάνουμε το νεο ετος, αν και με τα γλυκα δεν τα πολυκαταφερνω (η αληθεια είναι οτι η ζαχαροπλαστικη απαιτεί περισσότερη μαεστρια)..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!!

Φωτεινή μου συμφωνώ με τη Stone...βάλε την καλύτερη εδώ πέρα...;) Και εγώ θέλω να κάνω κανένα κουλουράκι φέτος....

Αχ ξεκίνησα απο χθες τα utopar για τις συσπάσεις και ...τ΄ρέμω σαν το ψάρι...ούτε να γράψω δεν μπορώ απο το τρέμουλο....:tongue:

Άρμα σε καλή μεριά!


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ ξεκίνησα απο χθες τα utopar για τις συσπάσεις και ...τ΄ρέμω σαν το ψάρι...ούτε να γράψω δεν μπορώ απο το τρέμουλο....:tongue:

Deleni είναι χαπια για τις συσπάσεις και εχουν παρενεργειες;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

άλλαξε το σκηνικό του καιρού εδώ...πολύ αέρα έχει σήμερα.

Καλά μας πήγε μεχρι τώρα, ας κάνει λίγο χειμώνα να μαζευτουμε μεσα..Χριστούγεννα ερχονται!!

Σε λίγο περιμένω και την πεθερά να έρθει!

Καλή Υπομονή Sardelaki!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααα

Αχ εμεις δεν ειμαστε πολυ καλα σήμερα..Ο Χρηστακης απο το βραδυ βηχει συνεχεια και ακαταπαυστα ...Εχει και λιγες μυξουλες αλλα βηχας ασταματητος ..Τον κρατησα σπιτι αλλα ειμαι πολυ στεναχωρημενη...το απογευμα λεμε να τον παμε στο ιατρικο αθηνων για μια δευτερη γνωμη...

Κα Φωτεινη ειμαι σιγουρη οτι η φωτεινουλα θα εχει αριστες εξετασεις!!!

Περαστικα σε ολα τα αρρωστουλικα..μαμαδες και μωρα!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά ψάξτο λίγο καλύτερα. Στο Δημόσιο είσαι; Αν ναι, πρέπει να δουλέψεις 3 μήνες το 2010 για να μην χάσεις την άδεια.

Όχι Γιοβάννα μου δεν είναι ακριβώς δημόσιο! Επικοινώνησα με την υπηρεσία προσωπικού και μου επιβεβαίωσαν ότι αρκεί και 1 μέρα του 2010! Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον πάντα!

Stone καλό το ψαράκι σας ε?Πάει το παιδάκι σου μπροστά στη γυάλα θα χαζεύει όλη μέρα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααα

Αχ εμεις δεν ειμαστε πολυ καλα σήμερα..Ο Χρηστακης απο το βραδυ βηχει συνεχεια και ακαταπαυστα ...Εχει και λιγες μυξουλες αλλα βηχας ασταματητος ..Τον κρατησα σπιτι αλλα ειμαι πολυ στεναχωρημενη...το απογευμα λεμε να τον παμε στο ιατρικο αθηνων για μια δευτερη γνωμη...

Κα Φωτεινη ειμαι σιγουρη οτι η φωτεινουλα θα εχει αριστες εξετασεις!!!

Περαστικα σε ολα τα αρρωστουλικα..μαμαδες και μωρα!!

Καλώς την!!Ιωάννα να το πατε το παιδι..Τι βηχας είναι;;Ξηρος;;

Το Ιατρικο δεν είναι αυτο στο Μαρούσι;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Deleni είναι χαπια για τις συσπάσεις και εχουν παρενεργειες;;

Ακριβώς Stone, έπαιρνα και στην πρώτη εγκυμοσύνη και έλεγα ότι θα τη σκαπουλάρω τώρα στη δεύτερη αλλά...είναι που ξεκουράζομαι...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ιωάννα ελπίζω να είναι εντάξει ο Χρηστάκης, πάντως καλά θα κάνετε να πάρετε και μια δεύτερη γνώμη...


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα.

Κα Φωτεινή και Βίκυ να πω ότι είστε και οι δύο πολύ γλυκές και αξαγάπητες. Την Παρασκευή θα πάρετε και τα καλά αποτελέσματα των εξετάσεων και όλη η ταλαιπωρία θα είναι μια κακή ανάμνηση. Να είστε σίγουρες ότι όλα θα πάνε καλά. Η Φωτεινούλα μας είναι αστέρι.

Βικάκι γιατί δεν δικαιούσαι αναρρωτική; Ξέρω και εγώ τι πάει να πει να χάνεις ένα ζωάκι. Από μικρή έχουμε στο σπίτι γατάκια και σκυλάκια.........μέσα στο σπίτι. Είχε φτάσει σημείο να έχουμε τρεις γάτους στο σπίτι και τη σκυλίτσα στο μπαλκόνι. Έχουν πεθάνει......αλλά το χειρότερο μου ήταν όταν αναγκαστήκαμε να κάνουμε ευθανασία στη σκυλίτσα γιατί είχε λησμανίαση (καρκίνος στο αίμα για τα σκυλάκια). Τώρα έχει μείνει στη μαμά μου μόνο μια γατούλα, η Turbo, και έχουμε και μία σκυλίτσα στον κήπο........η οποία μας βρήκε μόνη της και την υιοθετήσαμε.

Stone να σας ζήσουν τα ψαράκια. Πρόσεχε μόνο τον Αναστάση μην τους ρίχνει φαγητό και τα σκάσει.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...