Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια.γελασα πολυ με τις ιστοριες σας και με τα ψαρακια της μαρινας.

κι εγω ειχα μονομαχους κ ο αντρας μου τρελαινεται για ψαρακαι και τωρα θα παρουμε για την μικρη μας.

μαρινακι περαστικα σου ευχομαι.κριμα που αρωσταινει συνεχεια ο καημενουλης.

γιοβαννα γελασα επισης με την γατα μεσα στις μπομπονιερες.βρε την ατιμη νυφουλα ηθελε α γινει???

α!εγω εκανα πυρετο στον ιο της γριπης 39,3 και η μικρη μου 39,5 απλα την περασε ελαφρα.

ο συζ εκανε μονο ενα βραδυ κ τα υπολοιπα 2 δεκατα.

βικυ εισαι καλυτερα??

ριτα εχεις καταροη?περαστκα.περνεις κατι?

εμεις χθες κοιμηθηκαμε παλι στο κρεβατακι μας χωρις κλαματα.

το βραδυ δεν ξυπνησε καθολου κ το πρωι ξυπνησε στις 6,30 για γαλια.εκει παραπονεθηκε λιγο και μου ελεγε ''κατω κατω''

αλλα εγω δεν την πηρα.ης εδωσα το γαλατακι κ μετα την χαιδεψα και ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 8 το πρωι.

πιστευω οτι ειμαστε σε καλο δρομο αφου συνηθισε το κρεβατακι της πρωτον και δευτερον δεν την βαζω κοιμισμενη για υπνο αλλα ξυπνια.πολυ σημαντικο αυτο!

το βιβλιο τι τροπο λεει?εγω παντως δεν θα αντεχα με τιποτα να την αφηνω να κλαιει .

υπολοιπα κοριτσια ειστε καλα?


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Φυσικά δεν πρόλαβα να σας διάβασω ολες.

Εύχομαι να πανε όλα καλα με τη Φωτεινούλα μας αν και είμαι σίγουρη ότι θα πανε.

Περαστικά και στην Μαργαρίτα μας και στην Βικούλα.

Εγώ κοριτσάκια είμαι μεσα στο αγχος.Εχω παρα πολύ δουλειά και ηυ κατασταση στο σπίτι εχει γίνει απελπιστική.

Η μικρή μου εχει ασχημο κόλλημα μαζι μου.

Χθες εβαλα τα κλάματα.Προσπαθούσα να μαγειρεψω την μικρή την κρατούσε ο μπαμπας της ,τουλαχιστον προσπαθούσε, και αυτή ουρλιαζε να την πάρω.

Ηρθε και η αδερφή μου για λίγο και μου «την είπε» για το μωρό.

Μου λεει ότι ετσι όπως παει θα χρειαστεί παιδοψυχολόγο.Με πείραξε πολύ αλλα δεν της ειπα τιποτα.

Με τον αντρα μου είμαστε χαλια γιατι δεν εχουμε καθολου χρονο ουτε μια κουβεντα να πουμε και εχει στραβωσει και πολύ με το θεμα του μωρού.

Δεν ξερω τι να κανω!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.γελασα πολυ με τις ιστοριες σας και με τα ψαρακια της μαρινας.

κι εγω ειχα μονομαχους κ ο αντρας μου τρελαινεται για ψαρακαι και τωρα θα παρουμε για την μικρη μας.

Μονομαχοι είναι "ρατσα";;Εγώ νομιζα ετσι τα εβγαλε η Μαρίνα..Να πάρετε Λαζαρενια, εγώ επιφυλάσσομαι πάντως.. ναι μεν χαρηκε παρα πολύ αλλά τον βλέπω ήδη μπροστα μου ..αγκαλια με το ενυδρειο...Ουφφφφ


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ κοριτσάκια είμαι μεσα στο αγχος.Εχω παρα πολύ δουλειά και ηυ κατασταση στο σπίτι εχει γίνει απελπιστική.

Η μικρή μου εχει ασχημο κόλλημα μαζι μου.........

......................στραβωσει και πολύ με το θεμα του μωρού.

Δεν ξερω τι να κανω!!!

Σουλακι, καλημερα.

Τετοιο κόλλημα, ε;; Και μενα μ'εχει αδυναμια αλλά και με το μπαμπα του θα κατσει και για βολτα παίρνει τα κλειδια και φευγει με όποιον να'ναι..

Μηπως να την εφερνες (αρχικα) σε επικοινωνια και με αλλα παιδακια;;Εχετε ανιψακια ή γειτονακια, να ξεχνιεται με το παιχνίδι και να μην είναι συνεχεια στην ποδιά σου;;

Με τα παιχνιδακια της δεν ασχολείται καθολου;;Εστω και 10 λεπτά;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλέ ριτάκι βοήθεια...σου γράφω την συνταγή στολεν να βάλω στο μασα αλλά ένα υλικό δεν ξέρω πως το λένε στα ελληνικά (μην με κυνηγήσετε καλέ)

είναι κομματάκια πορτοκαλιού...σαν αποξηραμένο να το πω...χμμμμμμμμμμ δεν ξέρω...ίσως καταλάβεις τι εννοώ!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλέ ριτάκι βοήθεια...σου γράφω την συνταγή στολεν να βάλω στο μασα αλλά ένα υλικό δεν ξέρω πως το λένε στα ελληνικά (μην με κυνηγήσετε καλέ)

είναι κομματάκια πορτοκαλιού...σαν αποξηραμένο να το πω...χμμμμμμμμμμ δεν ξέρω...ίσως καταλάβεις τι εννοώ!

Μηπως Tutti Frutti;;;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωχ Σουλίτσα δύσκολη φάση περνάτε, δεν μπορεί όμως θα περάσει! Αυτό το έχω δει και σε μια γνωστή μου χωρίς εκείνη το παιδάκι της δεν κάνει τίποτα, αλλά ζουν μόνοι της με τον άντρα της σε άλλη πόλη κι έτσι το παιδάκι δεν έχει συνηθίσει άλλους. Τώρα στις διακοπές θα έχεις καθόλου άδεια?Μήπως της λείπεις, σε χορτάσει και ηρεμήσει!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

Καλέ τι έχετε γράψει από χθες το μεσσημέρι????Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω ούτε χθες από το σπίτι ούτε και σήμερα ....έπεσε πολύ δουλειά.

Μπήκα να σας χαιρετίσω και να στείλω σε όλες πολλά πολλά φιλιά!!!!!

Stone μου σε έστειλα πμ.


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

το βιβλιο τι τροπο λεει?εγω παντως δεν θα αντεχα με τιποτα να την αφηνω να κλαιει .

Βρε Λαζαρένια μου, ούτε το βιβλίο λέει να το αφήνεις να κλαίει το παιδί...:D λέει να το έχει ήρεμο και να νιώθει ασφάλεια απλά όταν γκρινιάζει να του δίνεις λίγο χρόνο μήπως και ηρεμήσει μόνο του και μετά να πας να δεις τι θέλει... όταν γκρινιάζει όχι όταν κλαίει...όταν κλαίει πας κοντά του αλλά δεν το σηκώνεις απο την κούνια προσπαθείς να το ηρεμήσεις και να του εξηγήσεις πόσο το αγαπάς....;)


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλέ ριτάκι βοήθεια...σου γράφω την συνταγή στολεν να βάλω στο μασα αλλά ένα υλικό δεν ξέρω πως το λένε στα ελληνικά (μην με κυνηγήσετε καλέ)

είναι κομματάκια πορτοκαλιού...σαν αποξηραμένο να το πω...χμμμμμμμμμμ δεν ξέρω...ίσως καταλάβεις τι εννοώ!

γραψε κομματακια καντιτα πορτοκαλι ετσι λεγονται ειναι τα αποξηραμενα


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σουλα μου μηπως να πηγαινατε κανα σ/κ με τον αντρα σου καπου τα δυο σας να ηρεμησετε να τα πειτε και να τα βρειτε;

της μικρης μαλλον της λειπεις γι'αυτο αντιδραει ετσι αλλα δεν νομιζω οτι θα χρειαστει παιδοψυχολογο πολλα παιδακια το κανουν αυτο!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...