Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Ριτάκι περαστικά και σε εσένα. Πάντως ο πυρετός δεν είναι απαραίτητος στη νέα γρίπη. Η Λαζαρένια την πέρασε χωρίς πυρετό.

Σαρδελάκι να δεις που θα την σκαπουλάρει ο Αστέρης. ;)


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν οτι ο πυρετος ειναι απαραιτητος.Εξαλλου με αυτο το γνωμονα (τα εμπυρετα παιδακια )κλεινουν τα σχολεια..

Τι να σου πω δε βγαζεις ακρη αλλά και στο νοσοκομειο που πηγαμε και η παθολογος που ηρθε τα ιδια συμπτωματα μου αναφερε


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

GiovannaXA μου δεν δικαιουμαι αναρρωτικη γιατι αυτο λεει η συμβαση εργου.μας προσελλαβαν να τελειωποιησουμε ενα εργο και δεν μπορουμε να παρουμε αδεια και μας δινουν χαριστικη αδεια.σε περιπτωση που αρρωστησουμε ξοδευουμε μερες απο την κανονικη αδεια.καθε φορα που δινω αιμα δικαιουμε 2 μερες και καθε 2 μηνες δικαιουμαι 1 μερα υπολογιστη(μηχανογραφικη λεγεται).η γατα σου σουπερ!!!

στεναχωρεθηκα με τον χρηστακη.αμαν πια αυτο το μωρο ανασα δεν μπορει να παρει.περαστικα βρε αγαπη μου ας ειανι το τελευταιο και να μην ξανααρρωστησει το παιδι.ουτε εμεις τοσο πολυ πια που ειχαμε πυρετο και καθε 3 βδομαδες.

για την γυαλα με τα ψαρακια που λετε εχω μπολικες ιστοριες να σας πω αλλα δεν εχω χρονο.το μονο που προλαβαινω ειναι οτι εχω τον καρχαρια απο το 2000 και το 2001 χαλασε και ο θερμοστατης και το φιλτρο και ομως ζει και μεγαλωνει ακομα.

η θεια μου εχει 2 χρυσοψαρακια που ειλικρινα σας μιλαω καθονται και τα χαιδευουμε.η φωτεινη τρελλαινεται καθε φορα που παμε και τα πιανει.

σας αφηνω για να βγαλω μισθοδοσια για να μπορεσω να απεργησω αυριο και εγω.

ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΟΛΛΑ.ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ

φιλια


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ελπίζουμε ριτάκι μου...η Τρίτη πέρασε...μας μένει η σημερινή μέρα και αύριο....αν δεν κάνει κάτι είμαστε ΟΚ!

δεν θα κανει τιποτα.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Σαρδελάκι τα δύσκολα πέρασαν! Άντε να φύγει και η σημερινή!

Δε μου το είχε διευκρινήσει Joa για το σιρόπι, νομίζω κι εγώ ότι το έδωσα 2 βράδυα! Είχα δώσει όμως και μεσημέρι! Πιστεύω ότι θα του κάνει καλό αφού ταλαιπωρείται τόσο πολύ με το βήχα! Δεν την παίρνεις βέβαια και ένα τηλ?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


όσο για την γρίπη κι εγώ ξέρω πως ο πυρετός είναι το βασικότερο σύμπτωμα.

ριτάκι βάλε τα "μέσα" να δείς την επόμενη συνταγή χεχε...θα σου αρέσει πολύ σίγουρα. Πόσες μέρες κάνουν για να ανέβουν στην σελίδα;

Γιοβάννα μου από το στόμα σου και στου Θεού τ΄αυτί!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...