Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Το παιδι μου σάλεψε...

Κάνει γυρω-γυρω και πέφτει κάτω μονος του..Πως κανουν κτ σκυλακια που κυνηγαν την ούρα τους..κτ τετοιο!! χαχαχαχα!!!!

αααααααααααααααααα το κάνουμε κι εμείς αυτό...ελάτε να κάνουμε παρεούλα...και πέφτουμε και σκάμε στα γέλια μετά :tongue:


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλενάδες, τί κάνετε;

Σήμερα δεν πρόλαβα ούτε να σας διαβάσω ούτε και γράψω, ελπίζω να είναι όλα τα αρρωστούλια καλύτερα και να εύχηθώ καλή επιτύχία αύριο στη Φωτεινούλα μας!!!!!:D

Πολλά φιλιά σε όλες, καληνύχτα!;)


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

στης 5 ώρες ανεβάσαμε πάλι...στο 37,7 έδωσα ντεπόν...

πήγα πήρα και υπόθετα ...μόνο σε ντολαλ υπάρχουν...λέω για το βράδυ να του βάλω υπόθετο...Νατάσα τα φώτα σου...από πόσο δίνεις ντολάλ υπόθετο;


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα Σαρδελακι τελειος συγχρονισμος!

Εγω υποθετο βαζω οταν ο μικρος εχει απο 37,8 και πανω. Γυρω στο 38 δλδ. Οπως θα κοιμαται, ανοιξε του την πανα και βαλτο. Βρεξτο ελαχιστα πρωτα για να γλιστρησει καλυτερα. Αυτο ειναι συμβουλη μιας φιλης μου. Μολις το βαλεις σφιξε για λιγο τον πωπο του για να μην κανει κανενα πριτσακι ή να μη σφιχτει και το βγαλει. Ολα καλα θα πανε, μπορει να μην το χρειαστειτε καν. Το ευχομαι!

Καλα βλεπω το κατι ψηνεται και αυτη εφτιαξε ενα γλυκο, μα ενα γλυκο... Μου τρεχουν τα σαλια λεμε και ειμαι και νηστικη...


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

θα περιμένω τώρα να δω αν θα ανεβάσει πάλι...ανέβασε κατά της 6...οπότε αν ανεβάσει γύρω στις 11...θα περιμένω και βλέπουμε.

Νατάσα σε ευχαριστώ πάρα πολύ , πραγματικά!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα βλεπω το κατι ψηνεται και αυτη εφτιαξε ενα γλυκο, μα ενα γλυκο... Μου τρεχουν τα σαλια λεμε και ειμαι και νηστικη...

αααααααααααααααα έκανα έναν κορμό σήμερα...κι έγινε μούρλια πραγματικά!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να μη με ευχαριστεις καθολου... Ειλικρινα! Να ειναι καλα το παιδι εχει σημασια!

Εγω απο τοτε που εμαθα πεντε πραγματα παραπανω για τον πυρετο και πως να τον αντιμετωπιζω δε με τρομαζει τοσο πολυ...


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Tι αλλα νεα κοριτσια?

Σαρδελακι κατα τα αλλα ειναι καλα ο μικρος ε?

Βρε Βικακι ξεχασα εχθες που μου ελεγες για το θερμομετρο..Οχι το δικο μου ειναι λευκο μπλε και εχει 7,50 λογικα σου εδωσαν το πιο οικονομικο αρα και πιο αργο.

Καπου στις προηγουμενες σελιδες ειχε βαλει μια φωτο το βατραχακι αλλα δεν τη βρισκω τωρα.

Καλη επιτυχια αυριο ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να'μαι και εγώ, μπήκα για λίγο μιας και τον μικρό τον ανέλαβε ο πατέρας του για τον βραδινό του ύπνο, βλέπετε τα τσουγκρίσαμε μαζί γιατί κοπάνησε με δύναμη το τηλεκοντρόλ στην τηλεόραση (το κάνει συχνά τώρα τελευταία) και είναι και καινούργια ρε γα.....το μου και το φώναξα η κακούργα η μάνα και έτσι ούτε να με δει στο βραδινό νανούρισμα δεν ήθελε. Τι πανέξυπνα τερατάκια είναι αυτά βρε παιδί μου , δεν παίζονται ....

sardelaki και πάλι περαστικά και εύχομαι να έχετε μια ήρεμη βραδιά και να είναι η τελευταία μέρα με πυρετό.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ κικο μου...

ριτάκι κατά τ΄άλλα καλά είναι ο μικρός...όρεξη για φαγητό δεν έχει ...του έφτιαξα σουπίτσα και δεν ήθελε...μετά του έκανα λίγα κορν φλέικς και τα έφαγε...αλλά λογικό όταν έχουν πυρετό να μην πεινάνε...

πάω να τον μετρήσω λίγο...και μετά να δω τον έκτορα μποτρίνι χεχε


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

αααααααααααααααα έκανα έναν κορμό σήμερα...κι έγινε μούρλια πραγματικά!

για πες , για πες,

εγώ αύριο θα σας γράψω τη συνταγούλα για τα μπισκοτάκια γιατί τώρα μέχρι να πάω να την πάρω από εκεί που τις έχω χώσει... καταλαβαίνετε είμαι με τα μάτια μισά κλειστά και μισά ανοιχτά..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...