Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

κα φωτεινη και βικυ εχασα επεισοδια.καλη επιτυχια αυριο στις εξετασεις!περιμενουμε νεα.

stone εμενα δεν μου το εμφανιζει το ταγερ.σιγουρα ομως θα ειναι τελειο!

σαρδελακι φτου φτου το παιδι.αντε περαστικα να ναι.

μαρινακι κουραγιο κοριτσι μου.ευχομαι να μην ειναι κατι ανησυχητικο αλλα ετσι οπως μας τα λες μαλλον σαν αλλεργια ακουγεται.μονο στο ψαρι το κανει?

αρμακι κ stone το σεμιναριο ειναι υπεροχο.γενικως εμενα μου αρσεουν παααααρα πολυ τετοια θεματα.να φανταστειτε εκανα μαθηματα ανωδυνου τοκετου απο 2 μηνων και οχι γιατι φοβομουν αλλα επειδη τρελενομαι για ενημερωση.

σας καληνυχτω παω για νανι!αυριο να εχουμε μια καλυτερη μερα.

μακια


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει και φρέσκια μαγιά φαντάζομαι ε; Στην Γερμανία έβαζα την φρέσκια...μία τετράγωνη, που είναι 42γρ. μήπως να το αλλάξετε στην συνταγή;

ΝΑΙ θα το αλλαξω εγω θα βαλω 42 γρ. νωπη


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις απο τις 5.00 είμαστε με γκρινια και μεχρι τις 6.45 που σηκωθηκα είχε να κανει με τα μαλλιά μου...Η κατασταση πραγματικα αρχισε να γινεται πολύ εκνευριστική...Κατι πρεπει να κάνω....


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα φιλεναδούλες...τί κάνετε;

Χθες ανέβασε στις 1.30 την νύχτα πυρετό...τώρα κάνει νανάκια ακόμη αλλά θα πάω να τον μετρήσω σε λίγο...

Στονε μου πάλι ξαγρύπνια είχατε;

Βικάκι μου σας εύχομαι καλά αποτελέσματα...περιμένουμε νέα και φυσικά τα καλύτερα!

1776956m912phy43i.gif


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται οτι ο πυρετος αρχίζει να υποχωρεί...

Δεν ξερω τι παθαινει ο δικος μου..Ονειρα βλέπει, ξεσκεπάζεται και κρυώνει, πονακια εχει... Χτες τον κοιμησα και ξυπολητο, μηπως εχει να κανει;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα!

Πρωινη σημερα εχω housekeeping xaxa

σαρδελακι αντε λιγο κουραγιο ακομα και θα περασει σημερα.

stone τι κανει ο μικρος με τα μαλλια σου?Καιτι εχω χασει μαλλον...

βικυ καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το μεσημερι και το βραδυ που νυσταζει μου τα ανακατευει κανενα 10λεοτο και τον παίρνει ο ύπνος..Αν ατυχησω και ξυπνησει το βραδυ είναι ικανός 2 ωρες να μου τα τραβαει και νανουριζεται..και πονανε...

Το πρωί τρελάθηκε γιατι δεν τον σήκωσα απο το κρεβατακι του και αυτος με τα ματια κλειστα αναζητούσε τα μαλλιάμου..Εσκυψα και εγώ η κακομοιρα και κρεμαστηκα απο τα καγκελα και εκεινος είχε και τα 2 χερακια σηκωμενα..Σαν ξαπλωμενος υπνοβατης ήταν..

Ασε για γελια είμαστε!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

μακάρι να υποχωρεί ο πυρετός...

αχ Στονε μου δύσκολο κι αυτό...η βαφτισιμιά μου είχε χούι να πιάνει το αυτί της μαμάς της για να νανουριστεί...είδαν κι έπαθαν μέχρι να το κόψει!

2583227wqxnsauuzv.gif


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το μεσημερι και το βραδυ που νυσταζει μου τα ανακατευει κανενα 10λεοτο και τον παίρνει ο ύπνος..Αν ατυχησω και ξυπνησει το βραδυ είναι ικανός 2 ωρες να μου τα τραβαει και νανουριζεται..και πονανε...

Το πρωί τρελάθηκε γιατι δεν τον σήκωσα απο το κρεβατακι του και αυτος με τα ματια κλειστα αναζητούσε τα μαλλιάμου..Εσκυψα και εγώ η κακομοιρα και κρεμαστηκα απο τα καγκελα και εκεινος είχε και τα 2 χερακια σηκωμενα..Σαν ξαπλωμενος υπνοβατης ήταν..

Ασε για γελια είμαστε!!!

Ααααααααααααα.......

Oh no no no !πρεπει να του το κοψεις αυτο ειναι πολυ επιπονο.

Ξερεις κατι πρεπει να αρχισεις να του εξηγεις οτι αυτο δεν το κανουμε κτλ να του δωσεις εναλλακτικα κατι αλλο να κραταει να υποφερεις ακι τη γκρινα για λιγες μερες αλλά να το κοψεις..δε νομιζω οτι υπαρχει επιλογη σε αυτη την περιπτωση.

Και μονο μαζι σου το κανει?Αν τυχει και κοιμηθει αλλου ή εσυ λειπεις(ή δεν εχει τυχει?)τι κανει?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια ειμαι τα ιδια..πολυ χαλια καταρροη και βηχας.

Ο μικρος μεχρι στιγμης καλα.

Το δεντρο δεν το στολισαμε χθες.. ηρθε ο καλος μου απο τη δουλεια 10 παρα το βραδυ απο το πρωι..τι να πρωτοκανει και αυτος και εγω ημουν χαλια ειχα δουλιτσες..

Τωρα για κυριακη λεμε.

Επεξεργάστηκαν by ριτα79

AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ααααααααααααα.......

Oh no no no !πρεπει να του το κοψεις αυτο ειναι πολυ επιπονο.

Ξερεις κατι πρεπει να αρχισεις να του εξηγεις οτι αυτο δεν το κανουμε κτλ να του δωσεις εναλλακτικα κατι αλλο να κραταει να υποφερεις ακι τη γκρινα για λιγες μερες αλλά να το κοψεις..δε νομιζω οτι υπαρχει επιλογη σε αυτη την περιπτωση.

Και μονο μαζι σου το κανει?Αν τυχει και κοιμηθει αλλου ή εσυ λειπεις(ή δεν εχει τυχει?)τι κανει?

Πως να το κοψω βρε Μαργαρίτα μου..Αυτη η κατασταση είναι εδώ και ενα χρονο.Δεν πήρε "νάνι", ούτε κουβερτακια και τετοια σχετικά..Το κάνει και με τους άλλους (δηλ. τη μαμα μου και την πεθερα μου, αν όμως ξαπλώσουν δίπλα του).. Με το μπαμπα του νευριάζει γιατι έχει κοντο μαλλί και ετσι εκεινος την εχει γλιτώσει..Με εμενα το κακό είναι οτι αν είμαι σπίτι, μόλις αρχίσει να νυσταζει με κυνηγάει να τον πάρω αγκαλιά για να με ξεμαλλιασει..Φοβαμαι να πάω κομμωτηριο..Τι να σου λέω ασε...

Σκεφτομαι να του πάρω μια κουκλα με μαλλί για να ξεγελιέται όσο κι αν εκνευριστει ο συζυγος..

Η κουβεντα δεν πιάνει..είναι τετοιο ποντικι που ξεκινάει να με χαϊδευει απο το προσωπο, τη μύτη και όσο προχωράει πάει στα μαλλιά..Μολις φτανει εκει ξερει οτι θα σχολιάσω και μολις πάω να πώ "βρε Αναστασούλη...." με μαλώνει!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...