Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Νατασσα μου εγω ειδα τα πρωτα 6 κι εχω αλλα δυο να δω!!!

κι εγω με τα αιματα δεν τα παω καλα αλλα στη συγκεκριμενη σειρα δεν εχω προβλημα αφου αν ημουν 16-17 ετων σιγουρα θα γινομουν γιατρος χαχαχαχα!τετοιο κολλημα εχω φαει!!!!

καλα αν οι γιατροι ομως ηταν και σαν τον Σλοαν σιγουρα θα γινομουν χαχαχαχα!!!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

ουτε εμας ειναι χοντρουλης απλα εχει μαγουλακια το ζουζουνι μου ...

Κι εμενα μαγουλα εχει, αντε και λιγο κοιλιτσα!!! Ειναι "δεμενος" γενικα, ετσι θα τον χαρακτηριζα...


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νατασσα μου εγω ειδα τα πρωτα 6 κι εχω αλλα δυο να δω!!!

κι εγω με τα αιματα δεν τα παω καλα αλλα στη συγκεκριμενη σειρα δεν εχω προβλημα αφου αν ημουν 16-17 ετων σιγουρα θα γινομουν γιατρος χαχαχαχα!τετοιο κολλημα εχω φαει!!!!

καλα αν οι γιατροι ομως ηταν και σαν τον Σλοαν σιγουρα θα γινομουν χαχαχαχα!!!

Εμενα δε με πειραζουν τα αιματα καθολου! Και πεθαινω να ακουω ιατρικες ιστοριες, με αισιο τελος ομως! Γιατρος κι εγω θα ηθελα να γινω θεωρητικα. Γιατι πρακτικα οι βαθμοι μου στο λυκειο δεν ηταν ουτε γι' αστειο για την ιατρικη!:D Κι εγω φαν του Σλοαν, αλλα και του Ντερεκ (σταθερη αξια)!


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου καλημερούδια σας ....

Πρώτα απ΄ολα να ευχυθώ στο Πιγκουλινάκι να πάνε όλα καλά και σύντομα να γυρίσουν στο σπιτάκι τους!!!!!!

Δεν έχω διαβάσει και πολλά και όσα έχω διαβάσει δεν τα θυμάμαι συγωρέστε με!!!!!

Να δώσω φλάκια σε όλες τις μανούλες και τα παιδάκια !!!!!!

Deleni μου να σε ρωτήσω βρε κούκλα μου .... δεν μπορώ να βρώ οδοντόκρεμα χωρίς φθόριο.... ξέρεις να με πεις που να ψάξω????

Κα Φωτεινή μας έχεις τρελλάνει με τα Χριστουγεννιάτικά.... τι όμορφα που είναι....τρελαίνομαι!!!!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Vatraxaki και ανα08 εγώ είδα μόνο το πρώτο επεισόδιο από το greys anatomy και τα δυο πρώτα από το private practise κορίτσια τέλεια αυτές οι δυο οι σειρές θα μείνουν στην ιστορία.περιμένω να τις βάλει και στο Foxlife αλλα ακόμα δεν πρόσεξα να διαφημίζει τίποτα!!!!!

Και κάτι άλλο ...βρε κορίτσια γιατί δεν μπορώ να βάλω πογραφή?????

Εσείς τι κάνατε??


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Eva πες στο φαρμακείο να σου παραγγείλουν δεν νομίζω ότι είναι τόσο δύσκολο να βρουν...

Deleni Μου πήγα και τους είπα να ρωτήσουν και μου είπαν πως ρώτησαν και δεν υπάρχει χωρίς φθόριο!!!! Να υποθέσω πως δεν ρώτησαν καθόλου??? ή απλώς δεν βρήκαν??


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Joa μου δοξα το Θεό όλα καλά και οι εξετάσεις μου όλες καλές πέραν του θυροειδή που θα το ξανακάνω τέλη του μήνα για να δώ πως είναι.

Κατα τα άλλα αυτό που με ταλαιπωρεί λίγο έως αρκετά είναι αυτή η ανακατοσούρα που έχω σχεδόν όλη την ημέρα στο στομάχι μου.

Αλλά τι να κάνω υπομονή!!!!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Deleni μου να σε ρωτήσω βρε κούκλα μου .... δεν μπορώ να βρώ οδοντόκρεμα χωρίς φθόριο.... ξέρεις να με πεις που να ψάξω????

COLOR]

Ευούλα καλησπέρα!

Εγω έχω πάρει στον Ανασταση την Golgate Smilies αυτη εδώ http://www.colgate.com.gr/products/oralcare/children.shtml#, υπάρχει όμως και της Weleda (ρωτα το Sardelaki) και της Aloe Vera κάπου πήρε το ματι μου (νομιζω)..

Πως παει η εγκυμοσυνη??

Καλά χαζή είμαι;;Είσαι εγκυος στο 2ο;;;Μπραβο κορίτσαρα!!! Καλη Εγκυμοσύνη να έχεις!! Δεν θυμάμαι να αναφερθηκε...

Αντε κορίτσια μου και σε εμάς οι υπόλοιπες!!

Επεξεργάστηκαν by Stone

BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...