Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

μόλις την έβαλα στον φούρνο...πολύ εύκολη...ελπίζω να έβαλα την σωστή δόση γάλατος χεχε

ντελενακι μου αύριο να κάνεις μία για το παιδάκι σου και για σένα...είναι όντως πανεύκολη!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΥΚΛΕΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ,,,,και τωρα τι κανω????οεοοοο

ειναι πολυβολικο τι κανω παω στο mothercare????

Εγώ θα το κρατούσα Φωτεινή μου και θα πρόσεχα πάρα πολύ όταν θα το έκλεινα. Αυτό δεν είναι το πρόβλημα; Ή μπορούν μόνα τους τα παιδιά να τα κλείσουν;

Καλορίζικο το φορουμ! Τα κατάφερα να βάλω υπογραφή;;;


C5lUp3.pngMWF6p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου γεια σας!

διαβασα για την σουλιτσα κ νευριασα!

εγω ειδικα εχω κολλημα με το προγραμμα κ το φαγητο του μωρου.

θα μαλωνα πολυ ασχημα.

αλλα πιο πολυ με παρεξενεψε η μαμα σου σουλιτσα που κ αυτη δεν σε υπακουει σε αυτο που της λες.γιατι?

τι κανουν εκει ολη μερα?κους κους?

δηλ δεκατιανο δεν τρωει το μωρο?

κατα τα αλλα καλα εισαστε?

ριτακι μονο η δικια μου δεν το εφαγε το τυροψωμο?


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή Όρεξη Σαρδελίνα..

Εμείς φαγαμε την τυρόπιτα της πεθερας..Αλλά πες μας πως σου φανηκε το τυρόψωμο γιατι "ψήνομαι" να το κάνω αύριο..Τώρα που κοιμηθηκε ο Αστέρης, να ευχηθώ το τυροψωμο της Ρίτας να αποδειχτεί αφροδισιακό;;;Εμένα πάντως η τυρόπιτα κτ πάει να κανει...


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Sunsun πηρά τηλ στο mother care και με βεβαιώσαν ότι το πρόβλημα δεν είναι κατασκευαστικό απλός η αμερικανίδες μαμάδες έκλεισαν το καρότσι με το μωρό επάνω, αλλιώς δεν εξηγείτε να ακρωτηριαστή το χέρι του παιδιού.

Εννοείτε ότι βγάζεις το παιδί πρώτα, δεν πάνε καλά η άνθρωποι, εγώ με MacLaren μεγάλωσα και τα δυο μου τα παιδιά, αυτό το καρότσι με βόλεψε πολύ η Βίκυ έχει peg perego αλλά για μένα ήταν λίγο βαρύ.

Τι συνταγές τελεiες είναι αυτές ,από αύριο που θα έχω την Φωτεινή γιατί η Βίκυ πάει ταξίδι θα την κάνω το τυροψωμο, μηλόπιτα και πατατοπιτα, πάλι η δίαιτα από το παράθυρο θα φύγει:):):)

Link to comment
Share on other sites

το τυρόψωμο νοστιμότατο πάντως...αλλα και η μηλόπιτά μου φωτεινή ωραία χεχε να την τιμήσεις κι άσε την δίαιτα.

Πλησιάζουν τα Χριστούγεννα και θα κάνω και μελομακάρονα και κουραμπιέδες γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι 1867586nmtby8dely.gif


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...