Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

βλεννολυτικο ειναι το flixotide , το spiropent ειναι στυλ αερολιν (βροχοδιασταλτικο)αλλα το αερολιν ειναι by far πιο αποτελεσματικο ...

Παντως σε αυτες τις ηλικες ο βηχας πολλες φορες προκαλειται απο τις μυξες οποτε ο καθαρισμος της μυτης ειναι απαραιτητος!!

Εγω το σκεφτομαι αν στολισω γιατι σκεφτομαι το ξεστολισμα....μιας και ξεστολισμα πεφτει με τις μερες που γενναω...και ο αντρας μου περιοδο γιορτων ειναι εξαφανισμενος οποτε θα μας μεινει δεντρο στολισμενο μεχρι τελος Γεναρη???δεν ξερω το σκεφτομαι ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Λαζαρενια καταρροη εχει?

Ετσι θα ειναι λιγο στην αρχη μην πτοεισαι βρε!!!Ολοι το λενε!!

Θυμασαι και περισυ που λεγατε για σταθμο που σου ελεγα οτι και να πας για δουλεια παλι θα πρεπει καποιος να στην κραταει?

Για ολους μας το ιδιο θα ειναι πανω κατω αυτος ο χειμωνας...

να μην πτοουμε.........ναι.........

αστο ριτα δεν θελω να το συζητησω γιατι καταντησα γραφικη πια!

τα αλλα μωρα τι κανουν?


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

Λαζαρενια μου δεν σας δινει αεριους ???γιατι αραγε ???και προτιμα να δινει σιροπι??και αφου δινει μασκουλα γιατι δινει και σιροπι???τον ιδιο ρολο εχουν μασκα και σιροπι απλα η μασκα ειναι πιο δραστικη ...και βασικα συνηθως για βηχα με φλεμμα δινουν αερολιν + flixotide και τα 2 εισπνεομενα....

βεβαια ο καθε γιατρος λεει τα δικα του και καλο ειναι να ακολουθουμε τις εντολες των γιατρων που παρακολουθουν τα παιδια μας..

η μικρη καθε φορα που κανει λιγο μπουκωμα ,μετα εξελισεται σε μυξα-βυχα-φλεματα = βροχιτιδα και ετσι κανω παντα μασκα και το καταπολεμαμε με σιροπακι.

δεν εχουμε μπερδεψει αλλα φαρμακα ιωαννα μου και δεν ξερω καν τι ειναι τα αεριους κλπ.

ριτα η μασκα βοηθα στις βροχιτιδες.

μεχρι 5 ετων θα ταλαιπωριομαστε απο αυτην μας ειπε η παιδιατρος.μετα θα εξασθενισει.ευτυχως δεν κανει πυρετους.


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε γμτ αυτο λεγαμε με τον ανδρα μου χθες...μου την ελεγε δλδ γιατι με τοσα που λεει δεν τον τραβαω...εχθες ας πουμε μας ειπε ολααα τα τραγουδια που ξερει.Αφου συγκινηθηκα κιολας με το πως πηγαινε η γλωσσιτσα του.Αλλα απο την αλλη πρωτον δεν τον προλαβαινω και δευτερον αν δει καμερα κοβει...και ασχολειται να πιασει την καμερα...κατι πρεπει να κανω ομως και αμεσα!!!

Κι εγώ ρε γμτ... Μία από τα ίδια... Η μόνη λύση είναι μόνο όταν την στήνω κάπου την κάμερα...


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Γειτονισσα χθες ο χρηστος θυμηθηκε παλι την Σοφια...αλλα το αλλαξα το θεμα μην εχουμε παλι δραματα χαχαχαχα...

Του έχει χαραχθεί βαθιά μέσα του η Σοφία... Χα!Χα!Χα!

Σήμερα τι κάνετε?


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα στην όμορφη παρέα Μαϊου-Ιουνίου.

Ελπίζω να είσαστε όλες και όλα τα παιδάκια καλά. Δε νομίζω να περιμένετε να έχω διαβάσει τίποτα απ'όσα έχετε γράψει. Πάνε οι καλές εποχές με τα υπέρδιπλα σεντόνια που ξεδίπλωνά κάθε φορά.

Να σας ευχαριστήσω καταρχήν για τις πιο γλυκές ευχούλες που μου γράψατε, με συγκινήσατε αφάνταστα και όπως θα ήδη ξέρετε δεν θέλω και πολύ τώρα για να μπήγω τα κλάμματα.Να είσαστε όλες καλά και να χαίρεστε τις οικογένειές σας.

2η μέρα σήμερα εμείς στο σπίτι και κορίτσια ειλικρινά τα έχω δει όλα.Τελικά διαπίστωσα ότι ένα παιδί ίσον κανένα , ο μίστερ Ελλάς με έχει τρελάνει , δεν κοιμάται καθόλου το βράδυ , με έχει ξεζουμίσει τελείως με το θηλασμό ( οι θηλές μου έχουν καταστραφεί τελείως, ματώνουν κάθε λίγο και λιγάκι αλλά δαγκώνομαι προκειμένου να συνεχίσω να θηλάσω όσο μπορώ ενώ το πρωί ρίχνει κάτι 2ωρους ύπνους και έτσι μπορώ να φτιάξω και ένα φαγητό να φάμε πριν πέσουμε όλοι κάτω. Έχουμε λίγο ίκτερο αλλά με την ηλιοθεραπεία που κάνουμε ευελπιστώ να τον ξεπεράσουμε σύντομα. Τι άλλο να σας πω δεν θυμάμαι απο την τρελή νύστα που έχω. Πάντως κορίτσια ομολογώ να σας πω ότι είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα με 2ο παιδί και δε νεογέννητο στο σπίτι, αλλάζει τελείως η ζωή σου , ευελπιστώ μέρα με τη μέρα να φτιάξουν τα πράγματα και να μπούμε όλοι σε ένα πρόγραμμα και πάλι. ο μεγάλος πλέον αδερφός ενώ είναι θετικός με τον αδερφό του (κάνει βέβαια κάτι ατσούμπαλες κινήσεις ενώ προσπαθεί να τον χαϊδέψει, χθες τον βρήκα να προσπαθεί να του σηκώσει το κεφάλι απο την καλαθούνα και παραλίγο να δω το μπέμπη ιπτάμενο , ενώ με εμάς προσπαθεί να κερδίσει τη προσοχή με λάθος τρόπο φυσικά και με αποτέλεσμα να του φωνάζω συνέχεια ενώ μετά το μετανιώνω τρελά.

Αυτά εν ολίγοις τα νέα μας Μακάρι να ξαναβρώ το χρόνο να μπω να σχολιάσω και μερικά πράγματα από τη δική σας καθημερινότητα.

τα φιλιά μου σε όλες και τη καλημέρα μου.

Σας υπέρευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κικο μου......ακουγεσαι απογοητευμενη ,κουρασμενη ...

αααααα κικο με απογοητευεις κλαψ κλουψ........απαπαπα τι θα κανουμε με 2 παιδια??

Ευχομαι να πανε ολα καλα ...και με τον θηλασμο και ο μπεμπης σιγα σιγα να μπει σε ρυθμο..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ και το στόλισμα και το ξεστόλισμα τα βαριέμαι απίστευτα!!!

Από παιδί δεν μου άρεσαν καθόλου...

Γενικώς, το πνεύμα των Χριστουγέννων δεν μου πάει...

(Με εξαίρεση τα χαρτιά, που από τότε που έμπλεξα με τον καλό μου, τα σταμάτησα κι αυτά!)

Εγώ είμαι πιο πολύ του Πάσχα! Άνοιξη, φύση, σούβλα... Μου φαίνεται πιο "ελληνικό", ενώ τα Χριστούγεννα και τα πολλά στολίδια μου κάνουν πιο ξενόφερτα...


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα...είστε όλες καλά;

Σόρρυ αλλά ποτέ δεν προλαβαίνω να διαβάσω αυτά που γράφεται.

Τί θα πάρετε στα παιδάκια σας για Χριστούγεννα; Εγώ σκέφτομαι κάτι σε οχηματάκι...να μπαίνει μέσα κανονικά και να την κάνει χαχα...δώστε ιδέες και να μην ξεφεύγει και πολύ στην τιμή έτσιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;;;

φιλιά σε όλες


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αν μου το ετοιμσουν το δεντρο μου αρεσει...αλλα η ολη διαδικασια βγαλε στολιδια ,βαλε φωτακια βγαλε δεντρο ,σκουπισε ολο αυτο το πρασινοχρυσαφοσκονη που θα πεσει κατω την βαριεμαιιιι......ασε που βλεπω τον χρηστο να μην αφηνει μπαλα για μπαλα για να βαζει γκολ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Κίκο!!!!!!

Να το χαίρεσαι και πάλι τον Mister Ελλάς!

Τόσο καλά ε? Τι να πω... οι δευτερομανούλες μπορούν να σε βοηθήσουν πολύ περισσότερο απ'ότι εγώ... Υπομονή, φαντάζομαι...


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα...είστε όλες καλά;

Σόρρυ αλλά ποτέ δεν προλαβαίνω να διαβάσω αυτά που γράφεται.

Τί θα πάρετε στα παιδάκια σας για Χριστούγεννα; Εγώ σκέφτομαι κάτι σε οχηματάκι...να μπαίνει μέσα κανονικά και να την κάνει χαχα...δώστε ιδέες και να μην ξεφεύγει και πολύ στην τιμή έτσιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;;;

φιλιά σε όλες

Σαρδελάκι, διάβασε μερικές σελίδες πίσω... Η Ρίτα, η Στονε και το βατραχάκι έχουν οργιάσει πάνω στο θέμα...

Και έχουν βάλει και link, τιμές, τα πάντα! Κανονική έρευνα αγοράς!:P:p:p


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...