Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

εγω απογοητευτηκα πολυ απο την κικο.......

Μην απογοητεύεσαι Ιωάννα μου... Τώρα δεν μπορείς να κάνεις πίσω!!! Χα!Χα!

Για το απόγευμα, μάλλον ναι... Λες να βρεθούμε λιγάκι? Σας πειράζει που (από αισθητικής άποψης) είμαι λίγο σημαδεμένη μετά την δερματολόγο της Τρίτης?


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

προτεινουν και διαφορα , απο ηλεκτρ.σκουπες εως πατινια και εργαλειοθηκες..

ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωχ πρέπει να ψάξω εεεεεεεεεε;

ρίταααααααααααααααααααααααααα...που είσαι καλέ; δώσε τις σελίδες να μην ψάχνω σαν την χαζή. Εγώ θέλω κάτι σε όχημα. Πατίνι έχουμε και κάνουμε κιόλας...ηλεκτρικές σκούπες δεν θέλουμε χαχα. Ούτε και εργαλειοθήκη θέλω ...ο γιος μου τρελλαίνεται για οχήματα, ποδήλατα, πατίνια, μηχανές, γουρούνες και τέτοια


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

μόλις μπήκα στην σελίδα perfectoys που έχει πολύ ωραία ηλεκτροκίνητα...ίσως του πάρουμε κάτι απο εκεί...στα 6 volt κάτι λένε οι τιμές...στα 12 ξεφεύγουν λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κικίτσααααααα!!!! Φρόντισε την επόμενη φορά που θα μπεις να έχεις αλλάξει άποψη γιατί μαζί με την Ιωάννα απογοητεύτηκα κι εγώ:lol:...ουφ!

Πέρα από την πλάκα ελπίζω σύντομα να βρεις τους ρυθμούς σου. Σίγουρα τα δεδομένα είναι νέα,δύσκολα εννοείτε αλλ΄ανομίζω ότι σε λίγο καιρό, απ'ότι λένε και οι έμπειρες δευτερομανούλες όλα θα είναι καλύτερα..ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΝΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Joa ελα, μη σε παίρνει από κάτω, έχεις λίγο καιρό ακόμα..:lol:


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Κικιτσα μου!!!Σε ειδα και πολυ χαρηκα!!!!

Ολα καλα θα πανε ,.θα στρωσουν!Εσυ πως εισαι?Με την καισαρικη ολα καλα???

Μας ελειψες!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσια cool.Ιωαννααα!Eγω νομιζω οτι η Κικη μας λεει απλα τα πραγματα με το ονομα τους.Πιστευει κανεις οτι τα πραγματα με 2 παιδια ειναι ευκολα?Ιδιως στην αρχη?Εγω παντως οχι(δεδομενης της μεχρι τωρα εμπειριας μου)!Ωραια τα παιδακια αλλα εχουν και τις δυσκολιες τους, αυτη ειναι η πραγματικοτητα.Οποτε ολα μεσα στο προγραμμα ειναι για ολους μας και θα αντιμετωπιστουν παραυτα!!!!Ιωαννα κουλαρε!

Σαρδελινα 2-3 σελιδες πισω ειναι ...εχω δουλεια τωρα θα στα γραψω το μεσημερι συγκεντρωμενα ναι?

Την γουρουνα ben ten την εχετε?Αχ οχι αυτη να του παρεις εμεις την εχουμε λιωσει απο περισυ.

Ξαναρχομαι!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εδω είμαι πάλι...

Κικη καλως ηρθες!!!Καλη ευκολία τωρα κοριτσι μου

Εσεις που μπήκατε στο χορο, θα χορεψετε..δεν εχει γυρισμό!!!

Οι υπόλοιπες..προσοχη!!!!χαχα

Αστειευομαι..αν μπορειτε να γραφετε στο pc με ενα χερι -καλη ωρα-ή να μαγειρευετε με το μωρο αγκαλια, να θηλαζετε ενω προσπαθειτε να βαλετε το μεγαλο στην τουαλετα και τόοοοοσα αλλα,τοτε προχωρηστε!!!Εχει πλακα...χαχα


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

με την καμερα μεγαλο θεεεμα εχουμε κι εμεις...καθε φορα που την ανοιγω να τους τραβηξω ο Αν, ερχεται ολο απο πίσω για να παρακολουθει τι τραβαω και απαιτει να την κραταει αυτος...αντε να τραβηξεις μετα......


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!

τι κανετε;

κικο μου πολυ χαρηκα που διαβασα τα νεα σας ενα θα σου πω μην απογοητευεσαι ολα θα στρωσουν ακου κι εμενα κατι ξερω παραπανω να ξεκουραζεσαι οποτε μπορεις και να θηλαζεις το βραδυ ξαπλωμενη ετσι θα ξεκουραζεσαι κι εσυ!

σαρδελινα μου εγω φετος μαλλον δεν θα παρω απο ελλαδα τα δωρα μεγαλη διαφορα κοιτα σε amazon ebay mytoys.de εχουν παρα πολλα και καμια σχεση με τιμες απο εδω!

Σουλα μου περαστικα σας!

παω να σιδερωσω το πηρα αποφαση και ειμαι και χαλια πιαστηκε η πλατη μου και ποναει ακομη κι οταν αναπνεω!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Α πα πα πα πα Πετρουλα!

Οι υπόλοιπες..προσοχη!!!!χαχα

Ευχαριστω θερμα για τη συμβουλη!:tongue:

Εκτιμω την ειλικρινια σου!:tongue:

Αστειευομαι..αν μπορειτε να γραφετε στο pc με ενα χερι -καλη ωρα-ή να μαγειρευετε με το μωρο αγκαλια, να θηλαζετε ενω προσπαθειτε να βαλετε το μεγαλο στην τουαλετα και τόοοοοσα αλλα,τοτε προχωρηστε!!!Εχει πλακα...χαχα

φαντασου να μιλησεις και σοβαρα δλδ...:D:D


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου μπήκα στα γρήγορα γιατί στεναχωρήθηκα πολύ που σας απογοήτευσα εσάς τις δευτερομανούλες. Ειλικρινά σας έγραψα πως έχουν τα πράγματα απο τη δική μου πλευρά και πως τα βλέπω εγώ με το δικό μου χαρακτήρα. Μη ξεχνάτε ότι εσείς μπορεί να είσαστε πιο δυνατές απο 'μένα αλλά και τα παιδιά πολύ πιο διαφορετικά. Ίσως και η αυπνία που νιώθω να είναι υπεύθυνη για όλα αυτά, όπως και να το κάνουμε όμως θεωρώ πως αυτές οι δυσκολίες αντιμετωπίζονται με τον έναν ή τον άλλο τρόπο και πιστεύω πως σύντομα θα ξεπεραστούν. Με αυτά που έγραψα πάντως ε΄μαι σίγουρη ότι όσες σκεφτόσασταν να καθυστερήσετε λίγο το 2ο παιδί , με τα παραπάνω δικά μου λόγια μάλλον θα το πάτε επ'αοριστον.χιχιχιχιχι:tongue:

Ριτάκι και εσείς μου λείψατε αρκετά γι'αυτό και μπήκα φουριόζα να σας διαβάσω, εγώ είμαι σχετικά καλά, η καισαρική ήταν λιγότερο επώδυνη απο την 1η , μπορεί να κοιλοπόναγα στο μαιευτήριο και να μη μπορούσα εύκολα να σηκωθώ αλλά ειλικρινά μόλις μπήκα στο σπίτι και είδα τον μεγάλο μου γιο , πότε έγινε καλά ούτε και εγώ δεν το κατάλαβα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με αυτά που έγραψα πάντως ε΄μαι σίγουρη ότι όσες σκεφτόσασταν να καθυστερήσετε λίγο το 2ο παιδί , με τα παραπάνω δικά μου λόγια μάλλον θα το πάτε επ'αοριστον.χιχιχιχιχι

Σωπα καλε γιατι το λες αυτο???????:tongue:

Μπααα μην αγχεσαι βρε! λες να μην τα ξερουμε?Εγω τουλαχιστον ειμαι ενημερη!Μην αγχωνεσαι να μιλας ελευθερα:wink:

Ριτάκι και εσείς μου λείψατε αρκετά γι'αυτό και μπήκα φουριόζα να σας διαβάσω, εγώ είμαι σχετικά καλά, η καισαρική ήταν λιγότερο επώδυνη απο την 1η , μπορεί να κοιλοπόναγα στο μαιευτήριο και να μη μπορούσα εύκολα να σηκωθώ αλλά ειλικρινά μόλις μπήκα στο σπίτι και είδα τον μεγάλο μου γιο , πότε έγινε καλά ούτε και εγώ δεν το κατάλαβα.

Ημουν σιγουρη οτι καπως ετσι θα γινει!Πολυ χαιρομαι που εισαι καλα!!!

Καθε μερα και καλυτερα φιλεναδα.

Θα σε παρω καποια στιγμη αλλα ποτε δεν θελω να ενοχλω τις πρωτες μερες .

Πολλα φιλια σε ολους σας!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ασε ...οντως δε θελω να ξερω...αν και ξερω...χαχα

Αλλα ακομα γελαω!

Ειμαι σε πολυ καλο mood!Αντε να ανεβαινουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ριτάκι να το προσέχεις αυτό το mood γιατί και εγώ κάπως έτσι ένιωθα όταν αποφάσισα να κάνω 2ο παιδί.χιχιχιχι:tongue:

Να πούμε όμως και του στραβού το δίκιο , όταν εμείς πλέον οι δευτερόμανούλες θα έχουμε ηρεμήσει (θα 'χουν περάσει κάτι μήνες) εσείς που το σκέφτεστε ακόμα θα τρέχετε και δεν θα φτάνετε.:D:D

Βατραχάκι μου έτσι μόνο θηλάζω το βράδυ και ξεκουράζομαι λίγο γιατί αλλιώς ύπνο δεν με βλέπω να κάνω. Το περίεργο είναι ότι όταν την ημέρα ταίζω τον μικρό και μετά τον βάζω στη κούνια του κοιμάται αμέσως, το βράδυ όμως δεν ξέρω τι τον πιάνει και θέλει να είναι συνέχεια πάνω μου, με το που τον ακουμπήσω κάτω αμέσως πιάνει τα κλάμματα , είχες αντίστοιχη εμπειρία ή ουδεμία σχέση;

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά!!!

Καθε μερα ειναι και καλύτερη απο την προηγούμενη ή αν δεν ειναι, εχεις καλύτερες αντοχες και γνωση να την αντιμετωπίσεις..

Ο μικρος μου μαλλον κολλησε διαρροια και πιο πολύ με αγχωνουν οι αλλοι παρα η ιδια η κατασταση..Μιλησα με την παιδιατρο και με καθησυχασε


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...