Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Neverstop είπε:

      Να σέ ρωτήσω? γιατί το έχεις σχεδόν δεδομένο πως θα γεννήσεις νωρίς? από όσο θυμάμαι ο τράχηλος δεν είχε κοντύνει πολύ κι έκανες και περίδεση. έγινε κάτι άλλο?

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

To armaki μας ειναι παλι στο νοσοκομειο!!!! Ειχε εντονες συσπασεις και την κρατησαν μεσα. Μολις γυρισα απο το νοσοκομειο. Της εβαλαν αμεσως ορο και ηταν αρκετα καλα.

Κοριτσακι μου γλυκό κανε λιγη υπομονη και ολα θα πανε τελεια!!!!!!!

και εγω η αχρηστη η φιλη τωρα διαβασα το μηνυμα της.

μαρακι μου γλυκο ολα θα πανε καλα ψυχουλα μου.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ω! Ρε Αρμάκι... πάλι? Σε ταλαιπωρεί πολύ ο γιόκας σου.... Βιάζεται να έρθει στον κόσμο... Εξήγησέ του ότι πουθενά δεν είναι καλύτερα απ' ότι μέσα στην κοιλιά της μανούλας...

Πικουλίνα και Βίκυ, στείλτε της πολλά φιλιά και να μας ενημερώνετε....


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα φίλες μου...αρπάξαμε ιωσούλα...έχουμε πυρετό από εχθές το μεσημέρι και που και που ρίχνουμε και κανένα βηχαλάκι.

Τώρα θα χρειαστώ την Ιωάννα...βήχα δεν είχε ποτέ και είμαι παντελώς άσχετη. Φυσικά έχει βήξει όλο κι όλο 3 φορές αλλά δεν είναι ξερός βήχας. Για παν ενδεχόμενο τί να έχω στο σπίτι; Δεν έχω κανένα φάρμακο κι αν είναι να στείλω τον άντρα μου σε κανενα φαρμακείο να φέρει κάτι ετσι απλά για να νιώθω ασφάλεια. Θα τον πλακώσω και στα τσαγάκια σήμερα κι ευτυχώς που τα πίνει ευχάριστα!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

μολις διαβασα για το αρμακι μας και στεναχωρεθηκα :(

ολα θα πανε καλα ψυχουλα μου!

σαρδελακι μου περαστικα σας!

ποσο πυρετο εχει;για τον βηχα η ειδικος ειναι η Ιωαννα αλλα απο φαρμακα θα σου ελεγα να μην δωσεις τιποτα αν δεν σας ακροαστει γιατρος φιλια και περαστικα!

ριτα καλε τι γκουρμε παιδικος ειναι αυτος;ακου βελουτε κολοκυθοσουπα!

εμας μαγειρευουν απλα καθημερινα φαγητα που βλεπω το προγραμμα τους εχθες να φανταστεις για πρωινο ειχαν πισια(ποντιακα πιτακια) με χυμο το θετικο ειναι οτι ο τιμος τρωει πρωινο κι εκει γιουπι!!!

να δουμε απο Δευτερα που θα καθεται και για μεσημεριανο τι θα κανει!

εχθες με στεναχωρησε γιατι δαγκωσε ενα παιδακι :(

του τραβουσε το παιδακι ενα παιχνιδι κι ο τιμος δεν το εδινε και στο τελος το δαγκωσε δεν το εχει ξανακανει ποτε γενικως δεν ειναι επιθετικος με τα αλλα παιδακια δεν χτυπαει αλλα δεν ξερω εχθες γιατι το εκανε του εξηγησαμε οτι δεν ειναι σωστο κι ελπιζω να μην το ξανακανει!

πικουλινακι μου να μην εχεις καθολου τυψεις που θελεις να εχεις τα παιδακια σου διπλα σου παμε καλα; να σε κατηγορουν;γραψτους στα παλια σου τα παπαουτσια ειναι και πρωι και δεν μπορω να εκφραστω περισσοτερο :mrgreen:

τα φιλια μου σε ολες να εχετε ενα ομορφο σ/κ και να εχουμε ευχαριστα νεα απο το αρμακι μας!!!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πάντως που εσεις που ειστε ολες τοσο καλες μανουλες και παρολο που στελνετε τα παιδακια σας παιδικό συμφωνειτε μαζι μου.
Τα στέλνουμε βρε pikoulini μουμ, τα στέλνουμε..... πού να τα αφήσουμε, άσε μεγάλο ζόρι τραβάω... μια χαρά τυχερή είσαι με το ωράριο σου, κι όπως τα έχουμε ξανασυζητήσει, το αφεντικό σου τρομερός άνθρωπς, αφού διατίθεται, για να μη σε χάσει, να βρείτε λύση κι όταν ακόμα ξεκινήσει το σχολείο. Έχει δίκιο, τότε θα είναι λίγο ζόρικα τα πράγματα.

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Α, και για την κοινωνικοποίηση, συγγνώμη, εμείς που πήγαμε κατευθείαν νηπιαγωγείο, δηλ., δεν είμαστε κοινωνικά πλάσματα; Μπαααα, δεν πάθαμε και τίποτα. Ίσα-ίσα, τέλεια ήταν στο σπίτι με τη μανούλα, το θυμάμαι καλά.

Αμφιβολια δεν εχω καμια Ριτα . Αλλα καποιες φορες προβληματιζομαι οταν ακουω διαφορα.
Μην επιρρεάζεσαι, το πιο ωραίο, το πιο σωστό είναι αυτό που κάνεις. Γνώμη μου.

Αααααα, κορίτσια πολύ Master Chef και Top Chef βλέπουν οι μάγειροι στους σταθμούς σας των παιδιών σας, χαχαχαχα!

To armaki μας ειναι παλι στο νοσοκομειο!!!! Ειχε εντονες συσπασεις και την κρατησαν μεσα. Μολις γυρισα απο το νοσοκομειο. Της εβαλαν αμεσως ορο και ηταν αρκετα καλα.

Κοριτσακι μου γλυκό κανε λιγη υπομονη και ολα θα πανε τελεια!!!!!!!

Ε όχι ρε πστ μου. Ε ΌΧΙ. armaκι μου, κουράγιο, θα τελειώσουν αυτά. Αφού είσαι αρκετά καλά όπως μας γράφει η pikoulini, πιστεύω ότι έτσι θα συνεχίσει.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βατραχουλίνα ανέβασε μέχρι 38,7...μίλησε στο τηλ. ο άντρας μου χθες με την γιατρό γιατι εγώ ήμουν στο μαγαζί και του είπε με αντιπυρετικά ...ίωση είναι των 3 ημερών γιατι κυκλοφορεί τώρα! Αυτά...και βλέπουμε!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

τι να πω εχω καταστεναχωρεθει με τη Μαρια ομως ειμαι σιγουρη οτι και αυτη τη φορα θα πανε ολα καλα.

Απο οτι μου ειπε οι συσπασεις με τον ορο σταματησαν.Ευτυχως!Νομιζω οτι ειναι καλυτερα η Μαρια αυτη τη φορα ,το εχει παρει αποφαση οτι το ταλιμπανακι της, την τρεχει απο τωρα.Ας ειναι!!!ολα θα πανε τελεια!!!Μεχρι τελευταια μερα μεσα θα μεινει ο μικρος!

Σαρδελακι περαστκα! απο βηχα δε ξερω και εγω καθολου αλλα ξερω οτι δεν πρεπει να δινεις τιποτα αν δεν τον ακροαστουν αφου δε ξερεις απο βηχα κτλ.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βατραχακι σιγα μην εινα γκουρμε απλα σου λεει πως θα πουμε το κολοκυθοζουμι πες το κολοκυθοσουπα βελουτε για ξεκαρφωμα...

Χαχαχα!

Κατα τα αλλα εχουν φαγητα κανονικα του στυλ φακες,φασολαδα,κρεατοσουπα,χορτοσουπα,γιουβετσακι,μακαρονια με κιμα,σπανακοριζο,πιτα,ψαροσουπα,κροκετες .μακαροναδα με τονο ,μακαρονια με λαχανικα,χυλοπιτες,παστιτσιο,ρεβυθορυζο,λαχανορυζο.Αλλα το προβλημα ειναι οτι τα περισσοτερα ειναι σουποειδη μεσα στη βδομαδα .Μπιφτεκακια ας πουμε δεν εχω δει ποτε.

Αααα τo πιο junk τους ειναι σουφλε μακαρονια (1 φορα το μηνα).

Για τον τιμο μην ανησυχεις καπου το ειδε και το εκανε δεν μπορει να το εκανε στο ξεκαρφωτο...ισως του το εκαναν κιολας αλλα τι να σου πουν οι δασκαλες?

Μεσα στο προγραμμα ειναι αυτα.

Εμενα πηγαν οι ανδρες να κουρευτουν και θα παμε μετα ολοι μαζι σε κανα εμπορικο με αυτον τον καιρο που να πας?

Εντωμεταξυ ειπε ο ανδρας μου στο Γρηγορη να πανε μαζι αλλα ο μικρος να μην κουρευτει (δεν ηταν και απαραιτητο ακομα)αλλα ο μικρος εγινε εξαλλος και φωναζε ''Κοιτα πως ειναι τα μαλλια μου???Χαλια μπαμπα και εγω θελω να κουρευτω!!'' χαχα πολυ γελιο!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ τώρα μπήκα και διάβασα τα νέα από το Αρμάκι μας. Όλα θα πάνε καλά κουκλίτσα μου. Κάνε υπομονή μόνο. Οι σκέψεις μου είναι μαζί σου.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τσα! όχι δεν είμαι σπίτι, γράφω από το Μητέρα...εξελίχθηκαν τρομάρα τους!

Κορίτσια μου τα νέα μου τα μάθατε με τις περισσότερες έχουμε μιλήσει κιόλας..Αύριο θα βγάλω τον ορό να δουμε πως θα πάει και αν όλα πάνε καλά θα βγω κάποια στιγμη..Ευτυχώς οι συσπάσεις σταμάτησαν.

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ ΟΛΕΣ!

Κωνκωνακι μου στα είπα κι από κοντα, δεν έχω λόγια,δεν ξέρω πως να σε ευχαριστήσω που ήρθες..

Πικουλίνι μου να κοιμηθείς σήμερα!(η Ντίνα δεν ξενυχτάει μόνο όταν είναι άρρωστα τα μικρά της, ξενυχτάει κι όταν εγώ δεν είμα καλα..:lol:)

Σαρδελάκι μου περαστικα΄στον Αστεράκο, ελπίζω να είναι καλύτερα..

Καλό βράδυ σε όλες και πάλι σας υπερευχαριστώ για το απίστευτο ενδιαφέρον σας!Σας φιλώ!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Αυτά τα παιδάκια μου πότε θα μάθουν τί σημαινει ΣΚ? Κυριακη σημερα και απο τις 6 στο πόδι! Δε ζητάω πολλά, ακόμα μιά ωριτσα ύπνο!:rolleyes:

Χθες ειχα τραπεζι στον κουμπάρο μας. Πόσο χάρηκε ο Κωνσταντίνος που ειδε τον νονό του. Του έφερε και τη γιγαντοπαλέτα του μακουίν και μετατρεψαμε το σαλόνι μας σε ατελιέ ζωγραφικής. Τα κάναν όλα χάλια φυσικά με τους μαρκαδορους, τις νερομπογιες, κιμωλίες.... αλλά χαλάλι του που έπαιξε με τον νονό του!

Η Μαρία μας ειναι καλυτερα, όπως ειπε και η ίδια και μάλλον αυριο θα βγεί. Μαράκι μου κουράγιο και υπομονή!(Με τον καλό σου είστε φοβερό δίδυμο!;))

σαρδελακι μου περαστικά σας! Ελπίζω να μη συνεχίσει ουτε ο πυρετός ουτε ο βηχας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσάκια!!'

Μαρακι κοριτσι μου κουράγιο και αυτο να ηταν το τελευταίο..

Ευχομαι να εισαι ηδη σπιτι και να χαλαρωνεις στον ανετο καναπέ σου!!Φιλακια και ψυχραιμία..ο μπέμπης μάλλον θελει βολτες!!!

Σαρδελάκι πως ειναι το παιδι σημερα;;Ειχατε ηρεμη βραδιά;;Περαστικα και αγυριστα!

Καλή Κυριακή με βόλτες!!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα.

Δεν θα σχολιάσω και πολλά.

Μαράκι μου, κοριτσάκι μου, να πάνε όλα καλά κι αυτή τη φορά κι ελπίζω κι εύχομαι να μην υπάρξει άλλη :(

Ευχαριστούμε πολύ τα κορίτσια που μας ενημερώνουν.

Αλεξάνδρα τι κάνει ο μικρός? Πώς βγάλατε την νύχτα?

Κωνκων πού να καταλάβουν το ΣΚ τα μωρούλια? Κάθε μέρα καλημέρα είναι! Το ξυπνητήρι σας πάντως δουλεύει μια χαρούλα :)

Aλλα αρρωστούλικα είχαμε? Μαρίνα εσείς?

Τα φιλιά μου σε όλες και να έχουμε μια όμορφη Κυριακή.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...