Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημεραααααα

Αλεξανδρα μου περαστικα στον αστερη μας...Για τον βηχα για φαρμακα δεν μπορω να σου πω αλλα αυτο που μπορεις να κανεις ειναι πολυ ορο στην μυτουλα , καλο φυσυγμα και ζεστο μπανακι με νερο στο στηθος να σπασει το φλεγματακι ...για φαρμακα η παιδιατρος θα σε καθοδηγησει...εισαι και αβγαλτη!!!!!οπως και να εχει περαστικα στο αγορι μας.!!!

Μιλησα με το μαρακι ...ακουγεται αρκετα καλα..αλλα θα παραμεινει να δουν πως θα παει απο συσπασεις χωρις τον ορο και μονο με τα φαρμακα..Ολα θα πανε καλα κοριτσακι μας!!!

Εμεις ειμαστε καλα...ο μεγαλος ειναι στην γιαγια του και παιζει με τον ξαδελφο του και εγω εδω με τον μικρουλη μου ..

Καλη κυριακη σε ολους!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Όπα το Μητέρα εξέλιξη!!! Άντε και σε 2-3 μήνες να δούμε και τον τοκετό σου on line! :tongue:

Αλεξάνδρα εύχομαι ήδη σήμερα να είναι καλύτερα το παιδάκι σου!

Και τα δύο από τις 6 στο πόδι? Πόπο ζόρι κι αυτό! Το βράδυ κοιμούνται νωρίς τουλάχιστον? Άντε να φτιάξει λίγο ο καιρός να τα πούμε κι από κοντά!

Εμείς καλά είμαστε προς το παρόν κλειστήκαμε όμως ολίγον μέσα -τα παιδιά και ο σύζυξ όχι εγώ, αφού χτες είχα έξοδο;)- οπότε μάλλον το απόγευμα θα πάμε παιδότοπο κι ελπίζω να μην αρπάξουμε τίποτις!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου..Έχω βγάλει τον ορό στις 11.30 το πρωί αλλά οι συσπάσεις ήρθαν πάλι..πιο ελφριές μεν, αλλά υπάρχουν. Πέρνω τα χάπια μου και βλέπουμε μέχρι αύριο. Αν όλα πάνε καλά το πρωί θα κάνω υπέρηχο και μετά θα βγω..Κάντε καμιά προσευχή να πάνε όλα καλά και να γυρίσω σπιτάκι μου..Δεν αντέχω άλλο εδώ μέσα και θέλω να δω το Ευάκι μου..


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου..Έχω βγάλει τον ορό στις 11.30 το πρωί αλλά οι συσπάσεις ήρθαν πάλι..πιο ελφριές μεν, αλλά υπάρχουν. Πέρνω τα χάπια μου και βλέπουμε μέχρι αύριο. Αν όλα πάνε καλά το πρωί θα κάνω υπέρηχο και μετά θα βγω..Κάντε καμιά προσευχή να πάνε όλα καλά και να γυρίσω σπιτάκι μου..Δεν αντέχω άλλο εδώ μέσα και θέλω να δω το Ευάκι μου..

η φωτεινη σε εβαλε στις προσευχες της.σιγουρα ολα θα σου πανε καλα


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε Μαρία μου τί να πώ..... Μακάρι να κάνουν δουλειά τα χάπια απο μονα τους και να μη χρειαστεις πάλι ορό. Ευχομαι αυριο να εισαι σπιτάκι σου με το κοριτσάκι σου!

Μαρίνα μου και εγω περιμενω να φτιάξει λιγο ο καιρός να τα πουμε στο γνωστο μέρος. Πώς περασες χθες? Πού πηγες?

σαρδελακι μου ο Αστέρης πώς ειναι?

Ρίτα μου τα μπροκολάκια τα εφαγα εγώ τελικά. Αντί για μπεσαμελ, ειχα κρεμα γαλακτος και τα εκανα σουφλε. Εγιναν πεντανοστημα αλλά ο Κωνσταντίνος δεν έφαγε τα "λουλουδια" όπως τα λέει. Κρίμα.... Θα το ξανακανω όμως και με μπεσαμελ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάκια μου. Τι κάνετε;

Μαράκι μου πώς είσαι; Πάνε όλα καλά. Με το καλό να βγεις από το νοσοκομείο και να πας σπιτάκι σου να ηρεμήσεις. Να ξέρεις ότι σε σκέφτομαι.

Αλεξάνδρα πώς είναι ο Αστέρης; Λογικά από σήμερα το απόγευμα είναι καλύτερα. Μεγάλωσαν τα πυρετικά διαστήματα; Όταν μπορέσεις πες μας τα νέα σου.

Εμείς σήμερα δεν κάναμε τίποτα το ιδιαίτερο αφού η μέρα ήταν βροχερή :(:(:( Για ένα καφεδάκι μόνο το πρωί και μετά στη μαμά μου για φαγητό. Αυτό όμως γίνεται κάθε Κυριακή και άρα δεν πιάνεται :tongue::tongue: Η Αλεξάνδρα έχει ακόμα βήχα και μύξα και το παλεύουμε με ορό, οτριζαλίν και ένα φυτικό σιρόπι.....άντε να δούμε πότε θα ξεμπερδέψουμε......τπ Μάη μάλλον.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

Μαράκι μου κι εμείς σε σκεφτόμαστε και σου στέλνουμε ευχούλες, αγάπη και τα φιλιά μας.

Κι αύριο, πρώτα ο Θεός, γρήγορα στο Ευάκι σου!!!!!

Αλεξάνδρα κανένα νέο από τον μικρό? Πώς είστε σήμερα?

Μαρινάκι τι έγινε? Πώς περάσαμε χτες??????

Κικο αρχίζετε σταθμό κι εσείς διάβασα? Με το καλό!!!! Τι κάνει

το νινάκι σου?

Εμείς είμαστε καλά, ο Γρηγόρης-Παβαρότι έχει ηρεμήσει αρκετά και είμαι πολύ χαρούμενη γι' αυτό! Χτες που πήγαμε βολτίτσα στο Hondos με μια φίλη ήταν άψογος! Και καφεδάκι ήπιαμε και τα ψώνια μας κάναμε ;) Αυτά τα δικά μας νέα!

Μανούλες φιλάκια σε όλες.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Τι έγινε πάλι βρε Αρμακι μου;;; Ελπίζω αύριο πρωί πρωί να σε στείλουν πακέτο στην Ευούλα σου!!!

Σαρδελάκι πως είναι ο Αστέρης;

Μαρίνα η μικρή;

εμείς είμαστε καλά...χθες το βράδυ έκανε εμετό η Αναστασία και σήμερα Γιαννάκης! καταπληκτικά!!! ούτε του χρόνου δεν θα ξεβρωμίσει το σπίτι!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::tongue::tongue::tongue:

Πικουλίνα...και εγώ είμαι της ίδιας άποψης....τετοιοι εργοδότες δεν βρισκονται έυκολα!!!:D:D:D:D:D

Πετρούλα, Ελένη, Κίκο, Νατάσα, Joa, Κωνκων, Γιοβάνα, Ρίτα, Πανμαρ, βίκυ, Φωτεινή και όποια άλλη ξεχνάω, ελπίζω να είστε όλες καλά!!!

θα τα πούμε αύριο, πολλά φιλια!


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα!

Κωνκωνάκι και Βϊκη πολύ γέλλασα με τα πιτσιρίκια σας που δεν τρώνε λουλούδια!:P:p:p

Γιοβάννα αν είναι μόνο μύξες και βήχα, παλεύεται! Τουλάχιστον να μη σου κάνει και πυρετό!

Μαελένη πέρασα πολύ όμορφα χτες με τις φιλενάδες μου θυμήθηκα τα φοιτητικά μου χρόνια! Πήγαμε σε ένα μεζεδοπωλείο που είχε ζωντανή μουσική, ξεκίνησε με έντεχνα και κατέληξε ολίγον σκυλελέ για τα γούστα μου, αλλά είχε πλάκα! Μέχρι και γαρυφαλλοπόλεμο παίξαμε!:lol::lol::lol: Ρίτα πρέπει να το ξέρεις είναι στα μέρη σου!

Τώρα το απόγευμα βγήκαμε μια βολτίτσα με τα παιδιά και ο Γιώργος δεν ήθελε με την καμία να γυρίσουμε! Πιάναμε μαζί την αδερφή του και την κάναμε βόλτες και ήταν όλο περηφάνια, το μωρό του τη λέει! Μόνο που στο γυρισμό, καθώς βγαίναμε από το ασανσερ πήγα να πιάσω τη Μαριαλένα που ήταν στην άλλη άκρη και καθρεφτιζόταν τρομάρα της και ο Γιώργος είχε βγει και του ήρθε η σιδερένια βαριά πόρτα του ασανσέρ στο κεφάλι, τον έσρωξε και βρέθηκε ο καυμένος να χτυπάει το κεφάλι του ανάμεσα στην σιδερένια κάσα και στην πόρτα! Χτύπησε αρκετά και νομίζω αύριο θα πονάει ακόμα περισσότερο!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε Delenaki αυτοί οι εμετοί! Γιατί έκαναν τα δικά σου από βήχα?

Εμείς κάτσε να δεις πότε ξεράσαμε τελευταία φορά, ή χτες ή προχτές αλλά έχω χάσει το λογαριασμό! Χαχαχα! Μάλλον προχτές! Πάντως πάει καλύτερα, νομίζω τουλάχιστον! Αυτούς τους εμετούς πάντως καθόλου δεν τους αντέχω και παρεπιμπτόντως στη βόλτα γνωρίσαμε ένα παιδάκι που είχε γεννηθεί 2 μέρες πριν τη Μαριαλένα και ήταν περικαλώ 13.500 κιλά! Όσο δηλαδή είναι ο Γιώργος τώρα! Α, καλό!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...