Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Όχι Γιοβάννα μου δεν κατάλαβες! Συμφωνώ με αυτά που έγραψες εσύ! Απλά κατά λάθος το έβαλα στην ίδια παράγραφο, δεν αναφερόμουνα σε σένα!

Αααα ο.κ. Είπα και εγώ; Πότε τα έγραψα αυτά; :tongue::tongue::tongue:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα σε όλες!

Σας ευχαριστώ πολύ...

Αρμάκι να σας ζήσει η ανηψιά! Άντε με το καλό και το μαγκάκι σου... (σιγά σιγά, χωρίς βιασύνες...)

Ντελενάκο μπράβο στον Γιαννάκη σας! Άντε με το καλό σπίτι σας σήμερα...

Περαστικά και σε όλα τα αρρωστούλικα!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια:D

χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν σημερα:D

περαστικα στα αρρωστουλικα και με το καλο η ντελενη μας και ο Γιαννακης να πανε σπιτακι τους....δεν ηξερα γιατι χαθηκα..

βαλτε και την φωτεινη μεσα στο club με πυρετο κτλ...απο προχτες ψηνετε, χτες ανεβασε ενα 40αρη και τωρα το πρωι παλι 39.5.

Η Βικυ δεν πηγε στην δουλεια για να ειναι μαζι με την μικρουλα...

διαβασα τις δυο τελευταιες σελιδες και γελασα με την Σουλα και τις ''γριες στην λαικη''

ευχομαι να ειστε ολες καλα και τα παιδακια σας ακομα καλυτερα:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα

Περαστικα σε ολα τα παιδακια μας...μιλαμε χαμος με τις ιωσεις ..σημερα στο σχολικο ηταν μονο 2 παιδακια...ολα αρρωστα με γριπη...

Χαρηκα πολυ με τα νεα του γιαννακη...βουρ στο γαλα ο μικρος μας πια!!

Εμεις καλα...το μικρο χθες κοιμοταν σχεδον ολη μερα και το βραδυ ξυπναγε για γαλα ανα 4,5 ωρες αλλα ανησυχησα γιατι εκανε διαρροια...ελπιζω να μην αρρωστο το μπεμπακι μου και για αυτο να το εχει ριξει στον υπνο ..

Εχουμε καποια χαρουλα ή μπαμπη????χρονια πολλα!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Οντως χαμος με τις ιωσεις...ψηθηκε η φωτεινουλα μας ρε γμτ.

Περαστικα

Πανμαρακι πως εισαι ?

Ιωαννα ελπιζω το μπεμπακι να ειναι μια χαρα.Που θα ειναι δλδ ..και ο Γρηγορης οταν εκανε το πρωτο 5ωρο υπνου νομιζα οτι ηταν αρρωστος...:tongue:

Εχθες μου εστειλαν το προγραμμα για αυτο το μηνα στο σχολειο περα απο το θεμα του μηνα που ειναι η ασφαλεια(!!!!)γενικως!Θα εχουν και θεμα για τα μεσα μαζικης μεταφορας.Οι μεγαλες ταξεις θα πανε εξω με τα ποδηλατα σε κεντρα κυκλοφοριακης αγωγης βολτες με τραμ κτλ αλλα τα μικρα μας θα οδηγησουν στην αυλη αυτοκινητα(?),τραινα(?),καραβια(?) ε ρε τι εχει να γινει..τον βλεπω τον γρηγορη να μενει εκει :D

Επισης τα ρα τα ταμ!Ω ναι την τσικνοπεμπτη λεει θα εχουν μπαρμπεκιου με μπιφτεκακια κτλ και....πατατες τηγανιτες!ουαου!χαχα!

Και φυσικα αποκριατικο παρτυ με τις στολες τους.

Αυτο το παιδι μου περιμενει οπωσδηποτε spiderman στολη αλλα εγω δε θελω να του την παρω γιατι ειναι ενα ολοσωμο πραγμα..αθλιο..δεν μεταπειθετε με τιποτα..του εχω αραδιασει ενα σωρο στολες αλλα εκει αυτος..κολλημα.

Συνταγουλα

http://www.greekmasa.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=5318&Itemid=49

καλημερα να εχουμε!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!

Περαστικα σε ολα τα αρρωστουλικα της παρεας μας και ειναι ακαι αρκετα γμτ..εχουμε κι εμεις ενα στην οικογενεια μας, το θηλυκο μελος!!!

Μαρια μου ξερω οτι ειναι ποναει αυτη η απώλεια και ποναει σαν να χανεις ενα αγαπημενο σου προσωπο..Τουλάχιστον εγω ετσι το βιωσα οταν εχασα τη σκυλιτσα μου την παραμονη του γαμου μου..

Θυμαμαι ποσο δυσκολευτηκε και η αισθητικος (για να το ελαφρυνω τωρα) για να μου βαλει τις βλεφαριδες...μια ωρα και βαλε για να κολλησει 5 τριχες μιας και επρεπε η περιοχη να ειναι στεγνη..που να στεγνωσει ομως, αφου το δακτυ ετρεχε κορομηλο!!!Εκανα παρα πολύ καιρό να συνελθω μιας και στο καπάκι ηρθε και η εγκυμοσυνη και οι ορμονες ηταν σε τρελα κεφια..Ευτυχως ειναι μικρη η Σοφούλα και δεν θα της κοστισει τόσο..Σου ειπα και χτες Μαρια μολις περασει λίγο ο καιρός να το αποφασισετε ξανα..Κι εμεις το σκεφτομαστε, εγω δεν θελω δλδ γιατι και ο Αναστασης ζηταεικαι ο αντρας μου είναι ετοιμος..

Ελένη μπραβο σας!!Δεν ηξερα οτι θα μεναμε μεσα στο νοσοκομείο..ευτυχως δεν θα ξαναχρειαστεί!

Μαρακι να σας ζήσει η ανηψούλα!!Ύγεια και ευτυχία στο νεο μελος της οικογένειας σας και εσυ με το καλό κοριτσι μου..είπαμε να πιασουμε Απρίλη και μετα οτι ωρα θελει ο μαγκας!!!Δεν του χαλάμε τα χατηρια!!!!:tongue:

Giovanna εγω θεωρω πως ειναι καθαρα στο χαρακτηρα του παιδιου..Ποσες φορες εχω συμβουλεύσει, ποσες φορες εχω μαλώσει και επίσης εχω τραβηξει και μαλλί-τα εχουμε και πολλά-αλλά ο ταρζαν ταρζαν παραμένει!!Αν και αυτη την περίοδο περναμε υφεση...Τα κοριτσακια βεβαια ειναι και πιο μαζεμενα και γενικώς πιο ντροπαλα απο τη φυση τους.

Σούλα πως πήγε η μικρη σημερα σχολείο;;Την πήγε ο μπαμπας της τελικά;;

Ωωω Ντινα τι τρυφερο που ειναι το αντρακι σου;;Εμενα για να μου κανει τετοια πρεπει να πω πως με ποναει τι κεφαλι μου ή δεν αισθανομια καλά..τοτε ερχεται ο καλός μου και μεχρι που με τριβει κιολας!!

Κπ πήρε το ματι μου και την Κικη που εχει αρρωστουλικα!!Περαστικα και αγυριστα βρε Κικη..να ερχεσαι πιο συχνα να μαθαινουμε νεα σας!!Φιλια στα παιδακια σου!!

Δεν σας ειπα για τις διαστασεις μας..ειμαστε 65 πόντους και 6800 gr.Μου φανηκαν λίγα τα κιλάκια του και ειδα του Ανασταση το βιβλιαριο που ηταν 7300 στους 3,5 μηνες αλλά ηταν 62 πόντους..

Τις τελευταιες μερες εχουμε κι αλλο θεμα..ξυπναμε καθε δυωρο.Δεν ειναι οτι πειναει, ειναι οτι απο το 2ο μηνα εχει μαθει να κοιμαται μονο μπρουμυτα και δεν μπορει σε καμια αλλη σταση..καταλαβαινω οτι πιανεται ετσι αλλα μολις του αλλαζω πλευρό να ξεκουραστεί στο 20 λεπτο ξυπναει και δυσανασχετεί..μολις τον ξαναβαλω μπρουμυτα κοιμαται.Τι να πώ...Εχει μαθει να κοιμαται μονο μπρουμυτα αλλα καπου τον κουραζει κι αυτη η σταση και μετα δε μπορει να βολευτει αλλιως και γκρινιαζει...Ουφφφ και καταλήγω να τον παίρνω διπλα μου για να πιανει λίγο στηθος και να κοιμαται ετσι στο πλάι..οταν το θυμηθω τον ξαναβαζω στο κρεβατακι του..Χτες δλδ ζητημα να κοιμηθηκα 3 ωρες συνολο

Τωρα κοιμαται απο τις 6 κι εγω ειμαι με ματι..ας μη πω!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ριτα αυτο το αθλιο πραγμα που λές το εφερε η πεθερα μου στην επιστροφη της απο Αθηνα για δωρακι...δε χωνεύω Spiderman!!!!!Κανει τελεια εφαρμογη όμως και ο Αν. δεν ηθελε να τη βγαλει..Οϊμέ!!!!!Πως θα το ξεφορτωθω αυτο το πραγμα;;;Ολο με ρωταει "μαμα!!που ειναι ο Μπαντενταν????" χαχα

Ιωαννα τελειος ο μπεμπης!!Με 4,5 ωρες υπνου (συνεχομενες) βγαζω ολοκληρη βδομαδα ξενυχτι!!!

Φιλιω η ταινια πολύ καλή αλλα δεν εκλαψα ρε γμτ!!Τοσο χοντροπετση εχω γινει;;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Πετρουλα επειδη θα τους τη φορεσουν τη στολη και σοτ σχολειο ηθελα κατι αλλο να μπαινει απο πανω να μη μου ξεντυσουν ολοκληρο το παιδι και το κλεισουν εκει μεσα και θελει να κατουρησει το καημενο μου και δε μπορει να γδυθει...αλλα εχει κολλησει...

Το πολυ πολυ να του στειλω στο σχολειο την περσινη μπομπ μαστορα που τη βαζει απο πανω μονος του...δε ξερω.. ελπιζω να τον μεταπεισω γιατι εχει φαει κολλημα φοραει τη μασκα σπαιντερμαν και εμενα με βαζει να φορεσω μασκα μπατμαν και κυνηγιομαστε μεσα στο σπιτι και φωναζει κιολας ''Ο σπαιντερμαν χρειαζεται βοηθεια απο το φιλο του τον μπατμαν''!! και δεν εχει δει και ποτε σπαιντερμαν μονο σε περιοδικα...τι να πω?

Καλε μια χαρα ειναι οι μετρησεις το μπεμπη!!!Φτου φτου το αγορι!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ααα το εχω ψαξει ..σας πηρε τη μεχρι 2 ετων που ειναι φορετο φορμακι με την πατουσα μεσα και στο κεφαλι εχει μιση μασκα σαν καπελακι μεχρι τα ματια ετσι δεν ειναι?...η 3-5 ετων που του κανει του δικου μου δεν εχει σουστες ειναι φορετη στολη ολοσωμη με πατουσα εξω και θηκες για το παπουτσι και στο στερνο εχει κατι αφρολεξ σαν μυς και καλα...και το κεφαλι μπαινει ολο μεσα..ακομα πιο χαλια σου λεω..

καπως ετσι(Καλα δεν την περνω με τιποτα!)

http://www.myseason.gr/product_info.php?cPath=59_745_747&products_id=12481

ενω η μπεμπε ειναι αυτη(λετε να του κανει?Ποσο υψος εχει ο Αναστασης?)αλλά πως θα βαλει παπουτσι?

http://www.koukou.gr/default.asp?pid=3&la=1&itmID=2465


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω τις ειδα στο τζαμπο σου λεω λαιβ και ελεγε μεχρι 2 αυτη με τη σουστα και 3-5 αυτη η ολοσωμη την οποια δε συζητω...θα του παρω την αλλη αν ειναι αλλα παπουτσι που θα βαλει?απο πανω?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτισα.

Χάρηκα πολύ με τα νεά της Ελενης μας.Αντε με το καλό να γυρίσετε σπιτακι σας και να πινετε το γαλατακι σας.

Πετρούλα μου περαστικα σου.Σήμερα και για παντα :wink: την πηγε ο μπαμπας της στον παιδικο και ολα καλα.

Οι μετρήσεις σας τελειες !!!

Περαστικά και στην φωτεινούλα μας .Μωρε το καημενακι ψηθηκε στον πυρετο.:(

filaki μου περαστικα και σε εσας.Αμαν πια να τελειωσουν αυτες οι ιωσεις στο καλο.

Ιωάννα μου ευχομαι να μην εχει τιποτα ο μικρουλης και απλα να το πήρε απόφαση να αφήσει την μανουλα του να κοιμηθει.:-D

Λέτε για στολές και εγώ ακόμα δεν ξέρω τι να πάρω.

Η μικρη μου έχει και ενα θεμα με τις μάσκες και τα σχετικα και με εχει πιασει μια ανησυχία πως θα αντιδράσει βλέποντας τα παιδακια ντυμενα.:roll:

Σκέφτομαι κατι σε φραουλίτσα μια και ειναι μια απο τις αγαπημένες της.Θα δούμε.

Ρε κορίτσια η μικρή μου εχει παθει μεταλλαξη.

Ενω φυσιολογικα ηταν ενα παιδακι που ναι μεν δεν εβαζε π..πο κατω εχει λιγες μέρες που δεν μπορούμε να την κρατησουμε.

τι σε καρέκλες σκαρφαλώνει τι στους καναπέδες , πεταει κατω πράγματα και δεν μας ακούει καθόλου.

Βρε τι μιλάμε βρε τι φωναζουμε στον κόσμο της .

Πολύ ατακτη εγινε.Ειναι της ηλικίας και αυτο????

Φιλια πολλά σε όλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...