Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Eμεις αρακα φαγαμε απο το κηπο των γονιων μου τον τσακισε η μικρη μου κ τωρα κοιμαται. Ευτυχως που ειμαι καλα κ μπορω κ μαγειρευω. Τωρα ωρα για υπνο.κοιμαμαι οποτε κοιμαται η κορη μου. Κ σημερα το πρωι ξυπνησε 10 εκλεισε 12ωρο. Μια χαρα. Ευχαριστηθειτε τον υπνο οσο μπορειτε.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Eμεις αρακα φαγαμε απο το κηπο των γονιων μου τον τσακισε η μικρη μου κ τωρα κοιμαται. Ευτυχως που ειμαι καλα κ μπορω κ μαγειρευω. Τωρα ωρα για υπνο.κοιμαμαι οποτε κοιμαται η κορη μου. Κ σημερα το πρωι ξυπνησε 10 εκλεισε 12ωρο. Μια χαρα. Ευχαριστηθειτε τον υπνο οσο μπορειτε.

εμείς που ούτε τωρα κοιμομαστε ?? υι θα απογινουμε ?? :P


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσακι μου !!! Σε θαυμάζω .. Δεν ξέρω που θα τα έβγαζα πέρα αν ειχα άλλο μωρό και χωρίς βοήθεια εδώ που είμαστε

Κοριτσακι θέλεις ;;; Εγω εχω προαίσθημα οτι ειναι αγόρι ;)

Θελω να ειναι γερο πανω απολα !!! Θα μου αρεσε να ειναι αγορακι να εχω ενα κ ενα αλλα το ενστικτο μου λεει πως ειναι κοριτσακι παλι :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου!! ειχα πολλους πονους χθες βραδι .. τοσο δυνατους που με ξυπνησαν ! απο τη μια νομιζω ετσι ειχα και την προηγουμενη φορα αλλα με ανισυχισαν λιγο.. ανιπομονω να παμε αυριο γυναικολογο


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!! ειχα πολλους πονους χθες βραδι .. τοσο δυνατους που με ξυπνησαν ! απο τη μια νομιζω ετσι ειχα και την προηγουμενη φορα αλλα με ανισυχισαν λιγο.. ανιπομονω να παμε αυριο γυναικολογο

Καλημέρα !! Μην ανησυχείς κοριτσακι μου και εγω ειχα και εχω μερικές φορες πόνους ... Ειναι φυσιολογικό !!! Μεγαλώνει η μήτρα

Θα πάτε αυριο στον ιατρό και θα ειναι ολα τέλεια :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια στα κορίτσια και στα σποράκια μας!!! Όσες έχετε ραντεβού αυτή την βδομάδα, εύχομαι να ακούσετε τες πιο γρήγορες και δυνατές καρδούλες!!! Πάντως το άδειο στομάχι είναι θάνατος! Έρχονται ζαλάδες, ανακατοσούρες. Το σαβ/κο έβαλα κράκερς στο κομοδίνο μου και πριν σηκωθώ απ'το κρεβάτι μασουλώ ένα. Δουλεύει το τρίκ! χεχε Αχ Παναθέο και Αναστέλα μ'αυτό το προύμητα!!! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη με το που έμαθα τα ευχάριστα φοβόμουν να κλ***ω πόσο μάλλον να κοιμηθώ προύμητα. Τώρα όμως είμαι ατρόμητη :) Κορίτσια πως τα πάτε με την μέση σας? Ξυπνώ μέσα στην νύκτα απ'τον πόνο!! Εγώ δεν έχω προτίμηση στο φύλο αν και η διαισθηση πάει προς κορίτσαρο! Εσείς?


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ανθουσα Γιωτα, κ σε ολα τα κοριτσια. Καλη βδομαδα να έχουμε. Μολις πηρα και τα αποτελεσματα των εξετασεων, ολα καλα. :) αντε να ερθει η Τετάρτη να παμε στο γιατρο.

Μεση δεν με ενοχλεί προς το παρον, λιγο η κοιλια μου που και που. Ρε κοριτσια δεν νιωθω τπτ απο χθες... Ουτε ενα σύμπτωμα.

Panatheo πως εισαι με τα πονακια; καλύτερα;

Κ εγω κοριτσι εχω διαισθηση οτι ειναι αλλα θα δουμε. :)


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια !!! Εχω εκτός απο αδυναμία και αναγούλες αν δεν φάω δεν εχω κανένα αλλο συμτωμα ..

Φεύγω σήμερα για επαγγελματικό ταξιδι τροφές μερες και απορώ πως θα τα καταφέρω .. Θελω μόνο να κοιμάμαι :-)

Ευχομαι καλη επιτυχία σε όλες που έχετε ραντεβού αυτή την βδομάδα !!

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...