Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Έκανα μπάνιο έχοντας την μύτη μου βουλωμένη με βαμβάκι. Δεν μουμυρισε τπτ αλλά μολις τελειωσα το μπάνιο έκανα εμετό. Τώρα τι να πω ψυχόογικο είναι αυτό τώρα;; άντε να περάσει το τρίμηνο.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έκανα μπάνιο έχοντας την μύτη μου βουλωμένη με βαμβάκι. Δεν μουμυρισε τπτ αλλά μολις τελειωσα το μπάνιο έκανα εμετό. Τώρα τι να πω ψυχόογικο είναι αυτό τώρα;; άντε να περάσει το τρίμηνο.

Υπομονη ενα μηνα να περασει το πρωτο τριμηνο να ηρεμισουμε απο τα εντονα συμπτωματα


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αυτές οι μυρωδιές δεν ανέχονται. Ένας μήνας είναι πολύ μέχρι να ολοκληρωθεί το πρώτο τρίμηνο. Μπαίνω στο τρίτο την παρασκευή. Ούτε πάνα δεν μπορώ να αλλάξω στη μικρή μου, βουλωνω τη μύτη μου αλλά ο εγκεφαλος θυμάται την μυρωδιά του μωρομαντηλου και αναγουλιαζω αν είναι δυνατόν. Τώρα ειμαι ξαπλωμένη και οι γονείς μου με τον άντρα μου κάνουν δουλειές και τα καθαριστικά πάνε και έρχονται. Πφφφφ. Είχα ξεχάσει ποσο ενοχλητικό είναι να έχεις έντονη οσφρηση.. Την πεμπτη που θα παω στο γιατρο θα του πω να μου γραψει αναρρωτικη αδεια δεν θα αντεξω και δουλεια και σπιτι.Εσείς πως πατε από δουλειές και συμπτώματα;


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Σαγκρε μας!!!!:-) :-) :-)

Ntiakana εγω οσο περνουν οι μερες ειμαι καλυτερα..με ενοχλουν καποιες μυρωδιες αλλα οχι οπως πριν...

Εχεις πει για την εγκυμοσυνη στη δουλεια σου??

Εγω πρωτο ο θεος μετα την αυχενικη..

Παντος πολυ δυσκολο να μην αντεχεις τιποτα.. :rolleyes:

Υπομονη...

Οι υπολοιπες που χαθηκατε??ελατε να μας πειτε τα νεα σας!!:D

Ποτε εχετε ραντεβου στο γιατρο??:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Ελπίζω να περάσατε όμορφα. Εγω την εβγαλα στο κρεβάτι γιατι δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου κοιμαμαι ορθια. Εμετους μυρωδιες εντονες κτλ δεν εχω ακομα. Αλλα μια πολυ ελαφρια ναυτια που κ που. Υπομονή σε οσες εχουν έντονα συμπτώματα, που θα παει θα περασει. Δεν μπορουμε να κάνουμε κ πολλα. Ntiakana, ζητα αναρρωτική μεχρι να νιωσεις λιγο καλύτερα. Μην παιδευεσαι... Εδω εγω που δεν εχω τετοιες ενοχλησεις σκεφτομαι για αναρρωτική γιατί με ενοχλουν τα λαδια και τα αρωματα στο σπα που δουλευω.


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω πει ακομα, αλλα σκεφτομαι να το ανακοινωσω. Ειναι περισσοτερο τα μασαζ που κανω μεσα στη μερα που με εξαντλουν. Φαντάσου μπορει να κάνω κ 5 μασαζ απο μια ωρα το καθένα. Οπως λες κ εσυ πακετο με την υπνηλια, τα εντονα αρωματα εκει μεσα κερια κτλ, κ τα πονακια που εχω αστα... Δεν ξερω τι θα κανω. Κ αγχωνομαι κ πως θα τους το πω γιατι ειναι κ λιγο περιεργοι εκει μεσα.

Ασχετο πως μετραμε ποτε κλεινουμε μηνα;


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω πει ακομα, αλλα σκεφτομαι να το ανακοινωσω. Ειναι περισσοτερο τα μασαζ που κανω μεσα στη μερα που με εξαντλουν. Φαντάσου μπορει να κάνω κ 5 μασαζ απο μια ωρα το καθένα. Οπως λες κ εσυ πακετο με την υπνηλια, τα εντονα αρωματα εκει μεσα κερια κτλ, κ τα πονακια που εχω αστα... Δεν ξερω τι θα κανω. Κ αγχωνομαι κ πως θα τους το πω γιατι ειναι κ λιγο περιεργοι εκει μεσα.

Ασχετο πως μετραμε ποτε κλεινουμε μηνα;

Καλα τα εντονα αρωματα ουτε εγω τα μπορω.....

Σου εχει δωσει τιποτα ο γιατρος για τα πονακια?εμενα τις τελευταίες μερες με εχουν αφησει..

Οσο για την δουλειά???το ιδιο προβλημα εχω και εγω.....ειναι περιεργοι.....και σκεψου πως σκεφτομαι μετα τον τριτο μηνα..θα φρικαρουν....αυτοι νομιζαν οτι δε θα κανω ποτε παιδι...

Πατα στο Google ΠΗΤ και βαλε την τελευταία σου περίοδο..θα σου βγαλει πιθανη ημερομηνία τοκετου και καθε ποτε αλλάζεις μηνα:wink:

Ραντεβου ποτε εχεις??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ zamia κ μενα το ιδιο. Νομιζαν δεν θα κάνω ποτε παιδί. Δεν ειμαι καν παντρεμενη ακομα. Θα κάνουμε πολιτικό τον Σεπτέμβρη.

Ραντεβου ειχα την Τετάρτη που μας περασε που ακουσαμε καρδουλα κ τωρα παλι στις 19.

Εσυ;

Αντε να περασει ο καιρος!!!


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ zamia κ μενα το ιδιο. Νομιζαν δεν θα κάνω ποτε παιδί. Δεν ειμαι καν παντρεμενη ακομα. Θα κάνουμε πολιτικό τον Σεπτέμβρη.

Ραντεβου ειχα την Τετάρτη που μας περασε που ακουσαμε καρδουλα κ τωρα παλι στις 19.

Εσυ;

Αντε να περασει ο καιρος!!!

Κοιμουνται κ ονειρευονται αναστελα μου..εγω ειμαι δυο χρονια παντρεμενη..επειδη δε εκανα στις αρχες παιδακι νομιζουν οτι δε θα κανω...αστα...

Μαζι ειμαστε στις μερες απο οτι ειδα!

Εγω εχω την αλλη Τεταρτη ραντεβου..ανυπομωνο...θα δουμε χεράκια ποδαρακια!!!!!

Να σε ρωτησω....βαζεις τιποτα για προληψη ραγαδων?εχεις ρωτησει το γιατρο σου??

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι δασκάλα, οποτε είναι πολύ εύκολο να πάρω αναρρωτική, ειμαι στην 8 εβδ και 5 μέρες. Θα πάρω αρχικά για δυο εβδομάδες άδεια και θα εχω κλείσει και την 10 εβδομάδα και ελπίζω να έχουν καταλαγιάσει τα συμπτώματα.

anastella να πως μετραμε τους μήνες

1 μήνας 4 εβδομάδες ( 1-4 εβδ)

2 μήνας 4 εβδ. (5 -8 εβδ)

3 μήνας 5 εβδ. (9 - 13 εβδ)

4 μήνας 4 εβδ. (14 -17 εβδ.)

παρακάτω δεν θυμάμαι μόλις βρω τα υπόλοιπα θα τα γράψω εδω.

zamia εμένα γίνονται πιο έντονα. Μακάρι να υποχωρήσουν σύντομα γιατί εχω το μικρό μου που θέλει τα δικά του κα δεν γίνεται να ειμαι ξάπλα όλη μέρα και να την ταΐσω με εύκολα φαγητακια.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...