Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Anastella μην αγχωνεσε !! Καθε εγκυμοσηνη ειναι διαφορετικη ! Σου ευχομαι να φταρνιστεις και να βγει το ζουζουνι !! :) ετσι χωρις να το καταλαβεις !!


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω και εγώ με παναθέο ότι πραγματικά όμως κάθε εγκυμοσύνη διαφέρει και δεν μπορείς να προβλέψεις με τίποτα το τί σε περιμένει. Καλό είναι να είμαστε διαβασμένες και προετοιμασμένες για παν ενδεχόμενο!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου!η β χοριακη πολλαπλασιαστηκε κανονικα και παραπανω. Μ.Πεμπτη εχω ραντεβου με το γυναικολογο μου. εντωμεταξυ θα μπω σφηνα στη συζητηση σας! απο συμπτωματα δεν εχω τιποτα..μια απλη υπνηλια . μια ηπια ζαλαδα .ηπια αναγουλα. ουτε πονακια ουτε το στηθος ποναει. στο πρωτο παιδι πονουσε το στηθος ειχα 37.7 θεμοκρασια ειχα λιγο αιματακι. τωρα τιποτα ευτυχως απο τη μια δε ξερω αν ειναι καλο αυτο! αχχχ αγχος


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αναστελλα, κοιτα να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου, ην αγχώνεσαι!! Μετά θα σου ειψει η κοιλια κ. Να νιώθεις το μωρο να κινείται!! Αυτό περιμένω μου χει λείψει αφάνταστα η κίνηση αυτή.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας και απο μενα! Είμαι 6+3. Την Μεγ. Τρίτη θα πάω για υπέρηχο. Έχω ενα αγοράκι που τέλος Μαΐου θα γίνει 3, τον γέννησα φυσιολογικά στις 38+4 με δικούς μου πόνους, έχουμε σχεδόν αποθηλασει και ακόμα δεν του έχω πει για το καινούργιο μέλος... Είμαι 34 και εκτός απο έναν πονοκέφαλο προχθές δεν έχω συμπτώματα ( όπως και στον πρώτο μου) λίγες ανακατωσούρες αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Έχουμε κανονίσει ταξίδι για Ιταλία την Κυριακή του Πάσχα ( το είχαμε κλείσει πολυ πριν μάθω ότι είμαι έγκυος) και αγχώνομαι. Ο γιατρός λέει να δούμε τον υπέρηχο κ αν είναι όλα καλα θα μ αφήσει να πάω! Ουφ...! Αυτά!:P

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γεια σας!!!! Ξένια να τον χαίρεσαι τον μικρούλη σου κ με το καλό κ το καινούριο μέλος! Ιταλία με αεροπλάνο να υποθέσω εε??? κι εγώ θα φοβόμουν, αλλά ο γιατρός σίγουρα θα ξέρει καλύτερα! Την Τρίτη θα είναι ο πρώτος σας υπέρηχος?

Μπράβο Αλεξία! όλα τέλεια λοιπόν! με το καλό την Μ Πέμπτη ο υπέρηχος!

Εγώ ρε κορίτσια από συμπτώματα μόνο από το μεσημέρι κ μετά που δεν μπορώ να τρωω τίποτα πέρα από σούπες κ ζυμαρικά, όλα τα άλλα με αναγουλιάζουν..κ φυσικά τα θαλασσινά ούτε να μυρίσω πλέον...


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γεια σας!!!! Ξένια να τον χαίρεσαι τον μικρούλη σου κ με το καλό κ το καινούριο μέλος! Ιταλία με αεροπλάνο να υποθέσω εε??? κι εγώ θα φοβόμουν, αλλά ο γιατρός σίγουρα θα ξέρει καλύτερα! Την Τρίτη θα είναι ο πρώτος σας υπέρηχος?

Μπράβο Αλεξία! όλα τέλεια λοιπόν! με το καλό την Μ Πέμπτη ο υπέρηχος!

Εγώ ρε κορίτσια από συμπτώματα μόνο από το μεσημέρι κ μετά που δεν μπορώ να τρωω τίποτα πέρα από σούπες κ ζυμαρικά, όλα τα άλλα με αναγουλιάζουν..κ φυσικά τα θαλασσινά ούτε να μυρίσω πλέον...

Φοβάμαι μη μου συμβεί εκεί τίποτα. Για το αεροπλάνο όχι αφού όλες μου οι φίλες ταξίδεψαν κάποια στιγμή κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης τους.. Ναι την Μεγ Τρίτη ο πρώτος μας υπέρηχος.. Για να δούμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φοβάμαι μη μου συμβεί εκεί τίποτα. Για το αεροπλάνο όχι αφού όλες μου οι φίλες ταξίδεψαν κάποια στιγμή κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης τους.. Ναι την Μεγ Τρίτη ο πρώτος μας υπέρηχος.. Για να δούμε..

Α την Τρίτη εσύ θα ακούσεις κιολας λογικά, αφού θα είσαι στην 7η!!!!! ότι σου πει ο γιατρός! σίγουρα στο πρώτο 3μηνο θέλει προσοχή λένε, αλλά ο γιατρός ξέρει καλύτερα!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Xenia Καλώς ήρθες. Μην αγχώνεσαι, ο γιατρος φαντάζομαι θα σε καθοδηγήσει.

Pipi εγω χθες ημουν με αναγουλες σημερα τπτ. Κ χθες το απογευμα ειχα ραντεβού στην ενδοκρινολογο μου και μου ειπε απο την 7 με 8 ξεκινανε συνηθως κ οτι ειναι νωρις ακομα... Τι να πω.. Θα δουμε

:)


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Xenia Καλώς ήρθες. Μην αγχώνεσαι, ο γιατρος φαντάζομαι θα σε καθοδηγήσει.

Pipi εγω χθες ημουν με αναγουλες σημερα τπτ. Κ χθες το απογευμα ειχα ραντεβού στην ενδοκρινολογο μου και μου ειπε απο την 7 με 8 ξεκινανε συνηθως κ οτι ειναι νωρις ακομα... Τι να πω.. Θα δουμε

:)

Δεν είναι στανταρ το πότε θα ξεκινήσει το οτιδήποτε για την κάθε μια..πχ όλες ή σχεδόν όλες λένε για πόνο κ πρήξιμο στήθους από πριν την καθυστέρηση κιολας...εγώ τίποτα απολύτως! το μόνο που έχω είναι αυτή η αηδία για όλα σχεδόν τα φαγητά,που μου φέρνει κ την ναυτία, οι μυρωδιές που δεν τις αντέχω με τίποτα κ κάτι ψιλοτραβηγματάκια χαμηλά. ο κάθε οργανισμός έχει τα δικά του "συμπτώματα" κ τον δικό του χρόνο που θα τα περάσει!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!!

Καλώς μας ήρθες Xenia ..

Εγω σήμερα το πρωι εκανα βλακεία και πήρα λεωφορειο για την δουλεια και μεχρι να φτάσω μαρτύρησα απο τις αναγούλες ,,ευτυχώς ειχα φροντίσει όπως πάντα να εχω μαζι μου μια μπάρα δημητριακών η ενα φρούτο ..πρωσοπικα αν δεν φάω κάθε τρεις ώρες , έστω και ενα φρούτο εχω μεγάλο θέμα με τις αναγούλες .

Κάποιες μερες νομιζω ότι ειναι καλυτερα και κάποιες χειρότερα ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...