Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Γεια σας!!! Καινουριο μελος στην παρεα?? Να μπω?? Παλια καραβανα στο φόρουμ, αλλα χαίρομαι πολυ που ξαναπαιρνω ενεργό ρόλο!! Λοιπόν, δεν ξερω ποτε έχω ακριβη ημερομηνια, καπου στα Χριστούγεννα μου ειχαν πει!

Θα ειναι το δευτερο παιδακι μου!! Εχω ηδη ενα αγορακι 5 ετων κ μετα απο πολλες δυσκολιες, τωρα ειμαι εγκυος στο δεύτερο!!

Είναι καμια αλλη κοπέλα απο εξωσωματική??

Καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχουμε!!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας!!! Καινουριο μελος στην παρεα?? Να μπω?? Παλια καραβανα στο φόρουμ, αλλα χαίρομαι πολυ που ξαναπαιρνω ενεργό ρόλο!! Λοιπόν, δεν ξερω ποτε έχω ακριβη ημερομηνια, καπου στα Χριστούγεννα μου ειχαν πει!

Θα ειναι το δευτερο παιδακι μου!! Εχω ηδη ενα αγορακι 5 ετων κ μετα απο πολλες δυσκολιες, τωρα ειμαι εγκυος στο δεύτερο!!

Είναι καμια αλλη κοπέλα απο εξωσωματική??

Καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχουμε!!!

Γεια σου Mariadi !!

Καλώς μας ήρθες :P εγω ειμαι απο εξωσωματικη

Εισαι και εσυ ;;

Ευχομαι ολα να σου πανε τελεια <3

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!! Καινουριο μελος στην παρεα?? Να μπω?? Παλια καραβανα στο φόρουμ, αλλα χαίρομαι πολυ που ξαναπαιρνω ενεργό ρόλο!! Λοιπόν, δεν ξερω ποτε έχω ακριβη ημερομηνια, καπου στα Χριστούγεννα μου ειχαν πει!

Θα ειναι το δευτερο παιδακι μου!! Εχω ηδη ενα αγορακι 5 ετων κ μετα απο πολλες δυσκολιες, τωρα ειμαι εγκυος στο δεύτερο!!

Είναι καμια αλλη κοπέλα απο εξωσωματική??

Καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχουμε!!!

Να μπεις να μπεις! γιατί να μην μπεις!!!! να σου ζήσει το αγοράκι σου κ με το καλό το αδερφάκι!!! πόσο είσαι τώρα???

κι εγώ από εξωσωματική! έπειτα από 1.5 χρόνο προσπαθειών κ χωρίς κανένα εύρημα είπαμε να πάμε στην επίθεση!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!! Καινουριο μελος στην παρεα?? Να μπω?? Παλια καραβανα στο φόρουμ, αλλα χαίρομαι πολυ που ξαναπαιρνω ενεργό ρόλο!! Λοιπόν, δεν ξερω ποτε έχω ακριβη ημερομηνια, καπου στα Χριστούγεννα μου ειχαν πει!

Θα ειναι το δευτερο παιδακι μου!! Εχω ηδη ενα αγορακι 5 ετων κ μετα απο πολλες δυσκολιες, τωρα ειμαι εγκυος στο δεύτερο!

Είναι καμια αλλη κοπέλα απο εξωσωματική??

Καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχουμε!!!

Καλος ηρθες Μαρια ! Με το καλο να ερθει και το δευτερο μωρακι σου !!


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα όχι, εντάξει ζαμιακο, άρχισε πάλι το στομάχι ψιλά στο στήθος να με πιανει.. Οπότε ήμαστε καλά!!!

Εμένα ο δικός μου τώρα το έχει ρίξει στην διατροφή,εν όψη καλοκαιριού τώρα! Αλλά ο άτιμος ούτε αναγουλες έχει ούτε τίποτα!! Έτσι για συμπαράσταση ρε παιδάκι μου..!

Αφησαν οι αναγουλες εμενα κ ηρθε το στομάχι σε σενα....:rolleyes:

Χιχιχι το φανταζεσαι να ειχε????:lol::D:D

Γεια σας!!! Καινουριο μελος στην παρεα?? Να μπω?? Παλια καραβανα στο φόρουμ, αλλα χαίρομαι πολυ που ξαναπαιρνω ενεργό ρόλο!! Λοιπόν, δεν ξερω ποτε έχω ακριβη ημερομηνια, καπου στα Χριστούγεννα μου ειχαν πει!

Θα ειναι το δευτερο παιδακι μου!! Εχω ηδη ενα αγορακι 5 ετων κ μετα απο πολλες δυσκολιες, τωρα ειμαι εγκυος στο δεύτερο!!

Είναι καμια αλλη κοπέλα απο εξωσωματική??

Καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχουμε!!!

Καλως ηρθες mariadi!!!

Με το καλο!!!!να σου ζησει το αγορακι σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα , μια χαρά κ εμείς! Ελάχιστες αναγούλες αλλά οι μυρωδιές καλά κρατούν δεν αντέχω τα αρώματα , τα απορρυπαντικα γενικά ότι έχει άρωμα, εκεί που ειμαικαλα μου διαλύουν το στομάχι. Δεν αντέχω ούτε σαμπουανκ αφρολουτρο. Έχω πάρει ότι πιο ουδέτερο υπάρχει αλλά τζίφος. Γενικά ειμαι καλά μόνο αυτό έχω. Έχω πει σε ολητην οικογένεια κ πεθερους να μην βάζουν κολωνια. Απόψε στην ανάσταση έξω από την εκκλησία θα κατσω. Δεν γινεται αλλιώς.

Καλή ανάσταση κ καλό σούβλισμα αύριο.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες! Και εμεις εδω καλα, εχω ξεχασει οτι ειμαι εγκυος. Δεν νιωθω τιποτα μα τιποτα. Φτυνομαι να μην ματιαστω μονη μου. :)

Μονο κατι πονακια που και που. Και σημερα ανοιξε η μυτη μου. Κατα τα αλλα ολα κυλούν ηρεμα.

Καλη ανασταση να έχουμε!!!!


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια !!!

Μια χαρα ειμαι και εγω :-) χτες εκανα δυο φορές εμετό και εχω καούρες !!

Σήμερα ξύπνησα καλα και λέω να μπω σε μια σειρά γιατι τα εχω παρατήσει ολα με την κούραση και την αδυναμία που ειχα ..

Θελω να κανω μια ερώτηση, καπνίζει κάποια απο εσάς ;;

Εγω παλεύω πολυ με το τσιγάρο :-( δυστυχώς δεν το εχω κόψει !!!

Θελω τα φώτα σας !!!

Καλη ανάσταση σε όλες <3

Link to comment
Share on other sites

Αχ hope μου, αστα να πανε. Σε καταλαβαινω. Καπνιζα πριν μεινω εγκυος κ τωρα παλευω να μην κανω. Δυσκολευομαι, ξερεις αυτο το μαχαιρι ξαφνικα με τρελαινει. Αλλα προσπαθω να σκεφτομαι οτι δεν κανει καλο...


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , μια χαρά κ εμείς! Ελάχιστες αναγούλες αλλά οι μυρωδιές καλά κρατούν δεν αντέχω τα αρώματα , τα απορρυπαντικα γενικά ότι έχει άρωμα, εκεί που ειμαικαλα μου διαλύουν το στομάχι. Δεν αντέχω ούτε σαμπουανκ αφρολουτρο. Έχω πάρει ότι πιο ουδέτερο υπάρχει αλλά τζίφος. Γενικά ειμαι καλά μόνο αυτό έχω. Έχω πει σε ολητην οικογένεια κ πεθερους να μην βάζουν κολωνια. Απόψε στην ανάσταση έξω από την εκκλησία θα κατσω. Δεν γινεται αλλιώς.

Καλή ανάσταση κ καλό σούβλισμα αύριο.

Καλημερα ntiakana..εγω ξυπνησα καλα..ενας πονος στο εντερο κ σε ολη τη κοιλια με επιασε κ υπεφερα για λιγα λεπτά...η αληθεια ειναι πως φοβηθηκα λιγο...

Οσο για τα αρωματα???κ εγω εχω θεμα

..με ζαλιζουν...αποφευγω οσο μπορω..

Καλημερα σε ολες! Και εμεις εδω καλα, εχω ξεχασει οτι ειμαι εγκυος. Δεν νιωθω τιποτα μα τιποτα. Φτυνομαι να μην ματιαστω μονη μου. :)

Μονο κατι πονακια που και που. Και σημερα ανοιξε η μυτη μου. Κατα τα αλλα ολα κυλούν ηρεμα.

Καλη ανασταση να έχουμε!!!!

Αναστελα!!μια χαρα κ ετσι να μείνεις!!η μυτη σου ανοιγει γενικοτερα??

Οσο για την γαριδομακαροναδα??παλι καλα μου έκατσε καλα!!!;)

Καλημέρα κορίτσια !!!

Μια χαρα ειμαι και εγω :-) χτες εκανα δυο φορές εμετό και εχω καούρες !!

Σήμερα ξύπνησα καλα και λέω να μπω σε μια σειρά γιατι τα εχω παρατήσει ολα με την κούραση και την αδυναμία που ειχα ..

Θελω να κανω μια ερώτηση, καπνίζει κάποια απο εσάς ;;

Εγω παλεύω πολυ με το τσιγάρο :-( δυστυχώς δεν το εχω κόψει !!!

Θελω τα φώτα σας !!!

Καλη ανάσταση σε όλες <3

Hope ξεκίνησες εμετους???

Οτι κ αν κανεις καντο σιγα σιγα...

Εγω καπνιζα πριν μεινω έγκυος...(το εκοψα μαχαιρι το μηνα που έμεινα)να σου πω την αληθεια με ενοχλεί πολυ η μυρωδια...ουτε να το βλεπω πλεον;)

Κορίτσια μου καλη Ανασταση κ καλο Πασχα!!!!

Με το καλο τα μωρακια μας!!!!

Να εχουμε υγεια πανω απ'ολα!!!

Σας φιλω!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες!!! Ντιακανα και γω μια από τα ίδια.. Ούτε το άρωμα του αφρολουτρου! Ζαμιακο έκατσε καλά η γαριδομακαροναδα???εγώ ακόμα τσακωμενη είμαι με τα θαλασσινά.. Ούτε να τα ακούω.. Hope εγώ δεν καπνιζω ούτε κάπνιζα,οπότε δεν ξέρω πως είναι να προσπαθείς να το κόψεις και να μην μπορείς.. Ομως σκέψου ότι θα το κάνεις για το καλο του μωρου σου.. Και θα τα καταφέρεις! Στην τελική.. πάρε κομπολοι!!!!!!!

Καλή ανάσταση και καλό Πάσχα να έχουμε και με το καλό του χρόνου να γιορτάσουμε με τα μωράκια μας! Καλά να περάσετε κοριτσάκια!!!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...