Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχω ηρεμήσει πολύ! Αναμένουμε τώρα και τα αποτελέσματα της papp-a και βλέπουμε! Σκέφτομαι θετικά και ειμαι καλά για την ώρα!το σκέφτομαι συνέχεια βέβαια αλλά δεν με αγχώνει πια ιδιαίτερα. Καλά αποτελέσματα και στα υπόλοιπα κορίτσια.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Princess οχι δεν εχω ξεκινήσει ακομα. Τον 8ο μηνα τα κάνεις. Απλα επρεπε να κλείσω θεση απο νωρίς.

Σε ενημερωμένο γιατρός σου για αυτο ή μόνη το ζήτησες; Εμενα δε μου 'χει πει κατι...

Link to comment
Share on other sites

Όχι ο γιατρός μου δεν μου ειπε κάτι. Εγω απο μόνη μου το έψαξα, βασικά μια πολυ καλη μου φιλη ειχε κανει κ εκείνη κ την βοήθησαν πολύ. Γτ εκτός απο τα μαθήματα τοκετού λένε κ για τον θηλασμό κ ειχε βοηθηθεί πολύ.

Αλλά γινονται προς το τέλος της εγκυμοσύνης.


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!

Ντιακανα ευχομαι να ανε ολα καλα!!

Κοριτσια που θα πατε για αυχενικη??


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοιλιτσες! :)

Ζαμια σε ευχαριστώ πολύ! Θα σας εχω νεα απόψε!!

Μαρια εγω θα την κανω στο γιατρο μου.. Τα λεφτα δεν εχω μαθει ακομα, σημερα θα ξερω.

Οι υπολοιπες τσουπρες που ειστε; τι κανετε σημερα; :)


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειπα να διαβασω τις προηγουμενες σελιδες να σας γνωρσιω λιγο.. Ξεκινησα, αλλα ειναι αδυνατοοοο...Ειναι πολλες!!! χαχαχα

Ελπιζω να σας μαθω σιγα σιγα!!

Τι συμπτωματα εχετε; Τι φαρμακα παιρνετε; Που θα γεννησετε; (πολλες ερωτησεις! μπηκα δυναμικα!)


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!

Ντιακανα ευχομαι να ανε ολα καλα!!

Κοριτσια που θα πατε για αυχενικη??

Καλημερουδια!!:D:Dεγω εκανα την αυχενικη στον Μπακουλα Βασιλειο.Εξαιρετικος θα ελεγα!!!:D

Καλημέρα κοιλιτσες! :)

Ζαμια σε ευχαριστώ πολύ! Θα σας εχω νεα απόψε!!

Μαρια εγω θα την κανω στο γιατρο μου.. Τα λεφτα δεν εχω μαθει ακομα, σημερα θα ξερω.

Οι υπολοιπες τσουπρες που ειστε; τι κανετε σημερα; :)

Θα σε περιμενουμε Αναστελλα!!το απογευμα εχεις ραντεβου?

Έλα εδώ είμαι!!! Πανταχού παρούσα χαχα

Αντε ντε!!σε περιμενα;)!!

Ειπα να διαβασω τις προηγουμενες σελιδες να σας γνωρσιω λιγο.. Ξεκινησα, αλλα ειναι αδυνατοοοο...Ειναι πολλες!!! χαχαχα

Ελπιζω να σας μαθω σιγα σιγα!!

Τι συμπτωματα εχετε; Τι φαρμακα παιρνετε; Που θα γεννησετε; (πολλες ερωτησεις! μπηκα δυναμικα!)

Μην αγχωνεσαι θα μας μαθεις!!!:D

Εγω πλεον θα ελεγα οτι δεν εχω ιδιαιτερα συμπτωματα.(ειχα αναγουλες...)με εξαιρεση τις εντονες μυρωδιες και καποια φαγητα (κοτοπουλο)και τα γλυκα που ακομη και τωρα τα αηδιαζω...

Που και που με ποναει η κοιλιτσα...και η μεση..εσυ?

απο φαρμακα??κανω ενεσεις ηπαρρινης μονο για το Α ΤΡΙΜΗΝΟ (προληπτικα ειναι)περνω το χαπι του θυροειδη(το επερνα απο πριν απλα τωρα αυξησαμε τη δοση)..φυλλικο και υποθετα ουροτζεσταν!(οπου θα αρχισουμε να τα κοβουμε σιγα σιγα )αυτα τα λιγα!εσυ???

Α και θα γεννησω στο ΛΗΤΩ!(Πιστευω να απαντησα σε ολα!!χιχι)

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο συμπτωματα δεν εχω τιποτα!!! Στον γιο μου ειχα πολλαααααα (μυρωδιες, αναγουλες, εμετους, δεν ηθελα γλυκα, υπνηλια). Τωρα, περα απο καποια ατομη ατονια που με πιανει το βραδακι ή οταν κουραστω, δεν εχω τιποτα!! Αφου αναρρωτιεμαι ωρες ωρες αν ειναι το μωρο ακομα μεσα! χαχαχα!! Μετα το βλεπω κ ηρεμω!!

Απο φαρμακα, παιρνω utrogestan, cyclacur, ηπαρινη κ φυλικο οξυ!

Και εγω στο ΛΗΤΩ θα γεννησω!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο συμπτωματα δεν εχω τιποτα!!! Στον γιο μου ειχα πολλαααααα (μυρωδιες, αναγουλες, εμετους, δεν ηθελα γλυκα, υπνηλια). Τωρα, περα απο καποια ατομη ατονια που με πιανει το βραδακι ή οταν κουραστω, δεν εχω τιποτα!! Αφου αναρρωτιεμαι ωρες ωρες αν ειναι το μωρο ακομα μεσα! χαχαχα!! Μετα το βλεπω κ ηρεμω!!

Απο φαρμακα, παιρνω utrogestan, cyclacur, ηπαρινη κ φυλικο οξυ!

Και εγω στο ΛΗΤΩ θα γεννησω!!

Ηπαρρινη ενεσεις κανεις?θα περνεις σε ολη την εγκυμοσυνη?cyclacur τι ειναι?απο υποθετα ποσα περνεις?(πολλες ερωτησεις:tongue:)

Α και υπνηλια εχω...το ξεχασα:tongue:μια χαρουλα εισαι και ετσι να συνεχισεις!!!;)

Αυχενικη που θα κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Εγω Μαρία μου, δεν ειχα κανενα συμπτωμα απο την αρχή εως τωρα. Σε σημειο που καποια στιγμη πιστευα οτι κατι δεν παει καλα. Μεχρι στιγμης λεμε θα γεννησουμε στο ιασω γτ εκει ειναι ο γιατρος μας κ σημερα εχουμε κ την Αυχενική.

:)

Ζαμια ραντεβού εχω αργα κατα τις 9 αρα θα αργήσω. Πφφφ


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ηπαρρινη ενεσεις κανεις?θα περνεις σε ολη την εγκυμοσυνη?cyclacur τι ειναι?απο υποθετα ποσα περνεις?(πολλες ερωτησεις:tongue:)

Α και υπνηλια εχω...το ξεχασα:tongue:μια χαρουλα εισαι και ετσι να συνεχισεις!!!;)

Αυχενικη που θα κανεις?

Ηπαρινη ενεσεις, ναι! τα cyxlacur χαπια ειναι, τα παιρνω γιατι εκανα εξωσωματικη! Τα utrogestan παιρνω 3 την ημερα των 200.

Αυχενικη δεν ξερω που.. Γι αυτο ρωταω.. περιπου 20 ιουνιου πρεπει να γινει


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...