Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Κοριτσαρες μουυυυυυ!!!!!ολα τελεια!!!δοξα το θεο!!!!(οι αιματολογικες αυριο)

Ερχεται ο γαμπρος!!!!

Αγορακι!!!!!!:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Γιωτα βαψε με μπλε!!!:-) :-) :-)

Τελειααααααααααααα!!!!!!!Μπραβο!!!!!!!Με το καλο ο μπεμπης!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμεις ειχαμε μια παλλινδρομη τον Ιανουάριο μετα απο 5 μηνες προσπαθειών. Εκανα αποξεση 28 Γεναρη, ειχα μια περίοδο τον Μαρτιο κ τελος! Εμεινα παλι εγκυος πολυ γρήγορα.

Σαμανθα και εγω εχω προβλημα με τον θυροειδη...κ επρεπε να πάρω χαπι κ δεν το ηξερα.

Pipi, εμενα μαλλον ιδεα μου ηταν...!

Κοριτσια, σημερα φαγαμε ολοι μαζι με τους γονεις του αντρα μου κ η κουνιαδα μου που εχει ηδη ενα παιδακι 7 χρονών, αρχισε να μου λεει ιστοριες για το πως γεννησε κ μου τα έλεγε τοσο φοβερα που με ελουσε κρυος ιδρωτας στο τραπέζι!!! Αφού ο αντρας μου τους ελεγε να σταματήσουν.... Κ αυτοι γελούσαν.. Τι να πεις. Πολύ αστειο!

Και μενα το ιδιο ατομο που σου λεει εσενα,λεει και σε μενα ολες τις κακιες που σας ελεγα τις προαλλες.Με το που το εμαθε,ξεκινησε ενα γελιο υστερικο-κοροιδευτικο κ μετα σε καθε επισκεψη που ερχεται,μου αραδιαζει ενα σωρο παρομοια.

Οτι αχ τι καλα τωρα θα γινεις στρουμπουλουλα και συ,η κοιλια σου θα γινει χαλια κ θα γεμισει ραγαδες,τα ποδια σου θα πρηστουν κ δε θα σου μπαινει παπουτσι,τα χερια σιυ το ιδιο,καλα το σεξ ξεχνα το οπως και τα μπανια στη θαλασσα(κ ξερει οτι εχω τρελη αδυναμια στη θαλασσα),ολα διπλα θα πρεπει να τα παρεις,κουνιες,ριλαξ,καθισματα κτλ,ασε την αυχενικη που θα κατσεις εκει 3 ωρες και θα σου παρει 400 ευρω για δυο μωρα,θα παιρνεις τα παμπερς με το κιλο,τα κουτια με τα γαλατα το ιδιο(εκει της ειπα οτι ειμαι υπερ του θηλασμου),και αχ δεν εχεις συνειδητοποιησει οτι ειναι δυο ε;ολη μερα θα σιδερωνεις(της λεω εχω πρεσσα κ θα τα βαζω δυο δυο τα φορμακια).Εννοειται οτι για το φυςιολογικο τοκετο που ειπα οτι θα θελα,μου πε ωραιοτατα οτι θα μου βγει ο κωλος.Το τελευταιο που μου πε ειναι οτι καλα λενε οτι η ζωη της εγκυου κινδυνευει(!!!) και οτι αντε ποτε θα μαθουμε τι φυλλο ειναι τα μωρα, τα κοριτσακια ειναι ωραια,τα αγορακια δεν εχουν ωραια ρουχα να τα ντυνεις!!!!!!

Κοριτσια καταλαβαινετε τι ωραια που νιωθω καθε φορα,συν του οτι καθε φορα που ερχεται μετα εχω πονοκεφαλο κ με ξεματιαζουν 800 φορες για να ηρεμησω!!!!!

Κ μιλαμε για ενα ατομο που εχει μωρο 3 μηνων,που θηλασε 2-3 μερες γιατι δε μπορει να ξυπναει καθε τρεις κ λιγο κ τωρα το μπουκωνει με το γαλα-σκονη για να κοιμαται πιο πολυ κ που του δινει σοκολατα να δοκιμασει εδω κ ενα μηνα!!!!

Ουφ τα επα κ ξαλαφρωσα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ντεμι νευρίασα πάρα μα πάρα μα πάρα πολύ!!!! στείλτη μου να της πω δυο λογάκια! απαπα διαολόστειλέ την να ηρεμήσεις κοπέλα μου! τι είναι αυτά τα πράματα!!! και σοκολάτα σε δύο μηνών μωρό???δεν φοβάται για αλλεργίες?? ρίξτης κανένα γαλλικό να ηρεμίσει.. έλεος με την κάθε κομπλεξική..


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Ντεμι νευρίασα πάρα μα πάρα μα πάρα πολύ!!!! στείλτη μου να της πω δυο λογάκια! απαπα διαολόστειλέ την να ηρεμήσεις κοπέλα μου! τι είναι αυτά τα πράματα!!! και σοκολάτα σε δύο μηνών μωρό???δεν φοβάται για αλλεργίες?? ρίξτης κανένα γαλλικό να ηρεμίσει.. έλεος με την κάθε κομπλεξική..

Αχ γελαω με το ποστ σου!!!Το χρειαζεται στανταρ το βρισιμο!!!!Απλα φοβαμαι οτι θα συγχυστω παραπανω και το αποφευγω!!!!Και τα λεω στον αντρα μου και μου λεει οτι δεν ειμαι κακιες αυτα!!!Οχι μωρε,απο καλοσυνη ερχεται και μου πρηζει τα τετοια,αντι να μου λεει αισιοδοξα πραγματα που ειμαι στο κρεββατι απο την 6η εβδομαδα!!!Χαιρομαι που με καταλαβαινετε εσεις!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζαμιαααααα τελειαααα!!!!! Με το καλο ο μπεμπης!!!!!!

Πολυ χαρηκα!!!!!

Ντεμι, μου φαίνεται ιδια κουνιαδα εχουμε. Κ εμενα ετσι μου λεει....

Ωχ παναγια μου,λες;;;;Χαχαχαχα!!!!Ειναι και αλλες τετοιες;;;;;Και η δικη σου τοοοσες κακιες λεει;;;Ελπιζω οχι βρε κοριτσι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zamia πολλα συγχαρητήρια!! Εφυγε μεγάλο άγχος ε??? αντε να παίρνουμε και εμεις σειρά! Ντεμι καλα σου λεει η Πιπι. Ρίξε κανενα γαλλικό κ ας την να λεει!! Και πες της οτι αν χρειαστείς την γνώμη της για κατι θα την ζητήσεις. Δεν χρειαζεται να σου λεει τιποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Zamia πολλα συγχαρητήρια!! Εφυγε μεγάλο άγχος ε??? αντε να παίρνουμε και εμεις σειρά! Ντεμι καλα σου λεει η Πιπι. Ρίξε κανενα γαλλικό κ ας την να λεει!! Και πες της οτι αν χρειαστείς την γνώμη της για κατι θα την ζητήσεις. Δεν χρειαζεται να σου λεει τιποτα!!!

Δικιο εχεις!Μου φαινεται οτι θα τα ξεσκονισω τα γαλλικουλια μου!!!!Χαχαχα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

demi μάλλον τα περίμενε πιο ρόδινα τα πραγματα έχοντας ένα μωρο και τα βρήκε σκουρα!!!! Άσε , με την κάθε τρελη που λέει ότι να ναι!! Τόσο επίπεδο υπάρχει!!

Εγώ δεν έχω τέτοια θέματα! Μόνο από μια ξαδέρφη μου που με ρωτάει κάθε φορά ποσο θηλασα ( 1μιση μήνα κατάφερα και από λάθος δικό μου σταμάτησα) και στη και φορά μου λέει ότι θήλασε και τα δυο της παιδιά από 1 χρόνο το κάθε ένα , δεν βλέπει τι κακομαθημένα έχει όμως! Δεν μίλαω εύκολα αλλά αν μιλήσω ουτε κ εγώ ξέρω τι θα πω!!

Κόμπλεξ παντού !!! Ουστ οι δήθεν!!


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Κοιλιτσες μου γλυκες!!!!!σας ευχαριστω παρα πολυυυυυ!!!!:-) :-) :-)

Οντως εφυγε ενα μεγαλο αγχος..μεγαλη ανακουφιση...

Με το καλο και στις κοπελες που δεν εχουν κανει αυχενικη!!

Missprincess μπραβο για τα αποτελεσματα σου!!!

Demi τι πράγματα ειναι αυτα????συγνωμη που θα σου το πω αλλα δε σου κανει καλο αυτη τη κοπελα..διωξτην απο τη ζωη σου..τι κακια ειναι αυτη??σε ζηλεύει δεν εξηγειται....κοιτα να εισαι εσυ καλα και τα μωρα σου και γραψε οποιον σου βγαζει αρνητικη ενεργεια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

HOPE2016..................06/12

ROZAKI......................06/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK ..........08/12

ZAMIA....................... 09/12 ΑΓΟΡΙ

NTIAKANA ..................09/12

ANASTELLA.................11/12

MISSPRINCESSK.........11/12

DEMI.CH ....................12/12 ΚΟΡΙΤΣΙ +

PIPI_K .......................13/12

ANTHOUSA YIOTA........15/12

PANATHEO..................18/12

ELSAKI26....................21/12

SAMANTHA..................22/12

XARA11 ......................24/12

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

CHRISAFENIA87...........????

MARIADI.....................?????


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω Ζάμια τί ωραία νέα. Θα κάνεις τον πρίγκιπα!!! Ενα θα σου πω... ΛΑΤΡΕΙΑ!!!! Μπράβο για τα καλά αποτελέσματα της αυχενικής.

Missprincessk και εδώ τα ίδια και χειρότερα... πήρα και το χάπι της επομένης τάχα!!! χαχα

DemiCh + Anastella έλεος, νευριάζω μόνο και μόνο που τα διαβάζω,θέλω να δείρω!!!! Και αν δεν σε υπερασπίζετε ο σύζυγος, ίσως θα πρέπει να του εξηγήσεις ότι σ'αυτή την φάση της ζωής σου θές μόνο θετικά και εμψυχωτικά σχόλια. Ο ορμόνες μας είναι τα ύψη και δεν μπορούμε να κοντρολάρουμε τα αισθήματα μας, ιδιαίτερα τα αρνητικά!

Ntiakana και εσύ με την ξαδέρφη που σου την λέει συνέχεια για τον θηλασμό. Να τους απαντάτε κατάλληλα. Μόνο έτσι βάζουν το μυαλουδάκι τους μπροστά οι ανθρώποι!!! ΖΩΩΩΩΑΑΑΑ !!!

Δεν έχει σωστό ή λάθος ούτε στο πως θα αποφασίσει μια μάνα να γεννήσει το παιδάκι της ούτε αν θα το θηλάσει 1 μέρα ή 1 χρόνο (βέβαια στα πλαίσια του λογικού). Εμένα η κουνιάδα μου ήταν πολύ υποστηρικτική στην εγκυμοσύνη μου, μέχρι που αναγκάστηκα να γεννήσω καισαρική ή άλλη μια φίλη αποφάσισε να γεννήσει φυσική με επισκληρίδιο. Έκρινε ότι δεν είναι φυσική αν δεν βιώσεις τους πόνους κλπ. Ή ότι μια φορά την μέρα μπορεί να έδινα στον δικό μου ενα μπουκάλι γάλα σκόνη, ενώ όλη μέρα τον είχα στο στήθος μου, μου είπε ότι δεν θήλασα το παιδι "αποκλειστηκά". Όμως πρέπει αν απαντάμε κοπέλες (γνώμη μου). Και εγώ της είπα "μα και εσύ έδινες στην κόρη σου συμπληρωματικό 20μλ-30μλ την μέρα!" Και μετά σιωπήηηηη!!! Λατρεύω την σιωπήηηη!!! Και εδώ κλείνω με τα αρνητικά σχόλια! Αρκετή απ'την ωραία μας, διπλή ενέργεια τους δώσαμε κορίτσια μου!!!

Έχουμε τόσα χαρούμενα να σκεφτούμε... σε λίγο καιρό θα κρατάμε τα ζουζούνια μας στα χέρια μας και θα τα φιλάμε και θα τα λούζουμε!! Θα αποκοιμούντε γλυκά στην αγκαλιά μας και εμεις όσο κουρασμένες θα είμαστε δεν θα θέλουμε να τα βαλουμε στην κούνια. Έτσι θα μένουμε εκεί, θα περιμένουμε με υπομονή να χορτάσει ύπνο το αγγελούδι μας. Να χανόμαστε μέσα στην αθωότητα του. Να τρελενόμαστε όταν σκάει τεράστια χαμόγελα γιατί ξέρει ότι κοιμάτε στην αγκαλιά της μανούλας του. Θα είμαστε εκεί μέχρι σώτου ξυπνήσει και το πρώτο άτομο που θα δεί είναι την μανούλα του!!!! ΈΡΩΤΑΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΈΡΩΤΑΣ!!!!!!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μουυυυυυ!!!!!ολα τελεια!!!δοξα το θεο!!!!(οι αιματολογικες αυριο)

Ερχεται ο γαμπρος!!!!

Αγορακι!!!!!!:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Γιωτα βαψε με μπλε!!!:-) :-) :-)

Μπραβοοοο για τα καλα αποτελεσματα!!! Το πρωτο αντρακι της παρεας!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη βδομαδα θα εχουμε αποκαλυπτηρια. Ας μην βγουν ντροπαλα στην αυχενικη διαφανεια. Στην κορη μου το πεμπτο μηνα το μαθαμε το φυλο ειχε τα ποδαρακια παντα κλειστα κ δεν μπορουσαμε να δουμε τπτ!!

Μπραβο ζαμια το πρωτο αγορι της παρεας!!! Αχ κ τα κοριτσακια ειναι τρελα με το ναζι τους! Η κορη μου που το βρηκε τοσο ναζι δεν ξερω, εγω δεν ειμαι ετσι...


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Πωπω Ζάμια τί ωραία νέα. Θα κάνεις τον πρίγκιπα!!! Ενα θα σου πω... ΛΑΤΡΕΙΑ!!!! Μπράβο για τα καλά αποτελέσματα της αυχενικής.

Missprincessk και εδώ τα ίδια και χειρότερα... πήρα και το χάπι της επομένης τάχα!!! χαχα

DemiCh + Anastella έλεος, νευριάζω μόνο και μόνο που τα διαβάζω,θέλω να δείρω!!!! Και αν δεν σε υπερασπίζετε ο σύζυγος, ίσως θα πρέπει να του εξηγήσεις ότι σ'αυτή την φάση της ζωής σου θές μόνο θετικά και εμψυχωτικά σχόλια. Ο ορμόνες μας είναι τα ύψη και δεν μπορούμε να κοντρολάρουμε τα αισθήματα μας, ιδιαίτερα τα αρνητικά!

Ntiakana και εσύ με την ξαδέρφη που σου την λέει συνέχεια για τον θηλασμό. Να τους απαντάτε κατάλληλα. Μόνο έτσι βάζουν το μυαλουδάκι τους μπροστά οι ανθρώποι!!! ΖΩΩΩΩΑΑΑΑ !!!

Δεν έχει σωστό ή λάθος ούτε στο πως θα αποφασίσει μια μάνα να γεννήσει το παιδάκι της ούτε αν θα το θηλάσει 1 μέρα ή 1 χρόνο (βέβαια στα πλαίσια του λογικού). Εμένα η κουνιάδα μου ήταν πολύ υποστηρικτική στην εγκυμοσύνη μου, μέχρι που αναγκάστηκα να γεννήσω καισαρική ή άλλη μια φίλη αποφάσισε να γεννήσει φυσική με επισκληρίδιο. Έκρινε ότι δεν είναι φυσική αν δεν βιώσεις τους πόνους κλπ. Ή ότι μια φορά την μέρα μπορεί να έδινα στον δικό μου ενα μπουκάλι γάλα σκόνη, ενώ όλη μέρα τον είχα στο στήθος μου, μου είπε ότι δεν θήλασα το παιδι "αποκλειστηκά". Όμως πρέπει αν απαντάμε κοπέλες (γνώμη μου). Και εγώ της είπα "μα και εσύ έδινες στην κόρη σου συμπληρωματικό 20μλ-30μλ την μέρα!" Και μετά σιωπήηηηη!!! Λατρεύω την σιωπήηηη!!! Και εδώ κλείνω με τα αρνητικά σχόλια! Αρκετή απ'την ωραία μας, διπλή ενέργεια τους δώσαμε κορίτσια μου!!!

Έχουμε τόσα χαρούμενα να σκεφτούμε... σε λίγο καιρό θα κρατάμε τα ζουζούνια μας στα χέρια μας και θα τα φιλάμε και θα τα λούζουμε!! Θα αποκοιμούντε γλυκά στην αγκαλιά μας και εμεις όσο κουρασμένες θα είμαστε δεν θα θέλουμε να τα βαλουμε στην κούνια. Έτσι θα μένουμε εκεί, θα περιμένουμε με υπομονή να χορτάσει ύπνο το αγγελούδι μας. Να χανόμαστε μέσα στην αθωότητα του. Να τρελενόμαστε όταν σκάει τεράστια χαμόγελα γιατί ξέρει ότι κοιμάτε στην αγκαλιά της μανούλας του. Θα είμαστε εκεί μέχρι σώτου ξυπνήσει και το πρώτο άτομο που θα δεί είναι την μανούλα του!!!! ΈΡΩΤΑΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΈΡΩΤΑΣ!!!!!!!!

Kαλημερα!!!!Γιωτα σ'ευχαριστω για το χρωματακι!!!:D:D:D

Το ξερω οτι θα εχω εναν μεγαλο ερωτα!!!!!:tongue::tongue::tongue:ηδη εχω χαζεψει!!!:tongue::tongue::mrgreen::mrgreen:

Οσο για τα υπολοιπα??σε βρισκω πολυ σωστη!!!και εγω δε χαριζω καστανα!!

Τα λεω μια και εξω πλεον........δε αφηνω κανεναν α χαλασει την ψυχολογια μου!αν τυχον το κανει καμια?εξω απο τη παρεα παρακαλω!

Καλα για τα τελευταια λογια???δεν εχω να πω κατι....λιωνω μονο απ την περιγραφη!:D

Μπραβοοοο για τα καλα αποτελεσματα!!! Το πρωτο αντρακι της παρεας!!!

Σ'ευχαριστω!!!με το καλο και τα δικα σου!!!

Ntiakana σ'ευχαριστω πολυ!!αυριο και η δικη σου μεγαλη μερα!!!

με το καλο!!!:D:D

Το καθε παιδακι εχει τη χαρη του!!!τα κοριτσακια ετσι ειναι ναζιαρικα!!!(τρελενομαι και για κοριτσακια!!)κοριτσι παιδι μου!!:P

Τα αγορακια μαγκακια!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...