Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Blue Velvet εμένα όταν σταματαω χαπια θελει 3-4 μερες για να μου ερθει περιοδος. 

      @Aangelika8 το οτι πηρατε 8 βλαστοκυστες σε ενα κύκλο είναι πάρα πολύ καλό! Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου αλλά 1 καλή θέλεις. Θα την πετύχεις την επόμενη φορά!!!

      Κορίτσια να ρωτήσω οποία γνωρίζει. Ξέχασα να ρωτήσω στο κέντρο τι τιμή χοριακης θέλουμε την Τετάρτη. Συνεχίζει συνεχώς και σχεδόν διπλασιάζεται ή από καποα τιμή και μετά πάει πιο αργά?

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Βρε σεις απο εφιάλτες τωρα με την εγκυμοσύνη πως τα πάτε; Εγω πριν μείνω έγκυος, δεν έβλεπα. Έσω κι ενάμιση μήνα που έχω μάθει για την εγκυμοσύνη έχω δει ήδη 3 φορές εφιάλτη. Κ σήμερα ξαναείδα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια!!!!!Τι ωραια θετικη ενεργεια που εχουν τα ποστ σας!!!!Εχετε δικιο,μακρια οι αρνητικες σκεψεις απο τη ζωη μας!!!!

Παντως κοριτσια,μια που ρωτατε,πολλα ονειρα!!!!Ολοκληρα σεναρια επιστημονικης φαντασιας καθε βραδυ!!!!Ενα σας λεω!!!Την προηγουμενη εβδομαδα εβλεπα οτι ημουν παρεα με τον Κορκολη...!!!!Χαχαχαχα!!!!Ειχα κολλημα στα παιδικα μου χρονια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Βρε σεις απο εφιάλτες τωρα με την εγκυμοσύνη πως τα πάτε; Εγω πριν μείνω έγκυος, δεν έβλεπα. Έσω κι ενάμιση μήνα που έχω μάθει για την εγκυμοσύνη έχω δει ήδη 3 φορές εφιάλτη. Κ σήμερα ξαναείδα!!!

Και εγω πολλα ονειρα και μαλιστα εφιαλτες!!!απο οτι εχω διαβασει ειναι της εγκυμοσυνης αυτα...θα βλεπουμε πολλα!

Καλημερα κοριτσακια!!!!!Τι ωραια θετικη ενεργεια που εχουν τα ποστ σας!!!!Εχετε δικιο,μακρια οι αρνητικες σκεψεις απο τη ζωη μας!!!!

Παντως κοριτσια,μια που ρωτατε,πολλα ονειρα!!!!Ολοκληρα σεναρια επιστημονικης φαντασιας καθε βραδυ!!!!Ενα σας λεω!!!Την προηγουμενη εβδομαδα εβλεπα οτι ημουν παρεα με τον Κορκολη...!!!!Χαχαχαχα!!!!Ειχα κολλημα στα παιδικα μου χρονια!!!!

Καλα δε παιζεσαι!!!τουλαχιστον δε νομιζω να ηταν εφιαλτης!!!;)

Οσο για θετικη ενεργεια????οση θελεις!!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,πριν μία εβδομάδα έκανα την αυχενική και τώρα θελω να το ξαναδω,ολο ανησυχω για το αν είναι καλά και όλο σκέφτομαι άσχημα σενάρια,τι άγχος είναι αυτο; Και πίστευα ότι αυτή τη φορά θα είναι καλύτερα μιας και έχω τον γιο μου και θα περνάει ο καιρός γρήγορα χωρίς να το καταλάβω... ναι καλά.. πολύ άγχος... Στην αυχενική ενώ μου είπαν 80% κορίτσι πιστεύω ότι θα είναι αγόρι,για να δούμε.. καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που θα κάνουν αυχενική. Όσο για τα λογια ευτυχώς εμένα κάνεις δεν μου λέει τίποτα αν και μπορεί να σκέφτονται πολλά ..


74a14ff62c.png

0t7ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πήγαμε στο γιατρό το μεσημέρι να δούμε την μικρή μας... Τι να λέμε... φοβερός χαρακτήρας (σαν τον μπαμπά της, χαχαχα) - τι 3D, τι 4D.... μας είχε γυρίσει ωραιότατα την πλάτη και απαξιούσε να την δούμε από μπροστά!

Κάτι που μου έκανε πολλή εντύπωση είναι ότι ενώ στην αυχενική την περασμένη Πέμπτη ήταν 7εκ., σήμερα είχε ήδη φτάσει 8,4 εκ.!

Έχω μάλλον αρχίσει να την καταλαβαίνω όταν κουνιέται. Έτσι μου φαίνεται!


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας κόρες με τις κόρες και τους γιούς σας!!!! Καλό μήνα να έχουμε!!!!!

Ziliher και εγώ το νιώθω πότε πότε (όταν είμαι ήρεμη/ξαπλωμένη στον καναπέ, ή όταν κάνω αρκετή ώρα να φάω κάτι και με το που βάλω κάτω στο στομάχι μου αρχίζει). Πάντως από την 16 βδομάδα θα τα νιώθουμε κανονικά και συνέχεια (όχι όπως τώρα).


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδιαααααααααααα!!!!

Καλο μηνα κοριτσια!!!!:)!!!!

Πολυ νυστα σημερα......(καλα καθε μερα....αλλα δε το λεμε...:tongue::tongue:)

Εχω πολυ δουλεια και βαριεμαι....πανικος.....

βγηκαν οι αιματολογικες!!μια χαρουλα!!:D:D

Εγω δε το εχω ξανανιωσει.....:rolleyes:το περιμενω πως και πως!!!

Rozaki το αγχος και η ανησυχια παντα θα υπαρχει....και εγω οταν κανω μερες να το δω τρελενομαι...προσπαθω να σκεφτομαι οσο μπορω μονο θετικα!!!το σπορακια δε θελουν αγχος;)

Χαμογέλα και ολα θα ειναι τελεια!!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ παλί!!

Εμφανιστηκα πριν καιρο κ εξαφανιστηκα, μιας κ οι υποχρεωσεις του μικρου μου μαζι με δουλεια, δεν μου αφηναν χρονο!!

Ελπιζω να ειστε καλα!! Να ξανασυστηθω λοιπον!! Ειμαι η Μαρια, περιμενω το δευτερο παιδακι μου (το πρωτο ονειρακι μου ειναι 5 ετων), μενω στην Αθηνα κ εχω ΠΗΤ 01/01/2017, αλλα για Δεκεμβρη το βλεπω, μιας κ τον μικρο μου τον γεννησα 37 εβδ.

Τωρα ειμαι 9 εβδ κ 3 ημερων.

Καλη εγκυμοσυνη σε ολες!!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

HOPE2016..................06/12

ROZAKI......................06/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK ..........08/12

ZAMIA....................... 09/12 ΑΓΟΡΙ

NTIAKANA ..................09/12

ANASTELLA.................11/12

MISSPRINCESSK.........11/12

DEMI.CH ....................12/12 ΚΟΡΙΤΣΙ +

PIPI_K .......................13/12

ANTHOUSA YIOTA........15/12

PANATHEO..................18/12

ELSAKI26....................21/12

SAMANTHA..................22/12

XARA11 ......................24/12

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

CHRISAFENIA87...........????

MARIADI.....................01/01/17


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου και πάλι Μαρία να σου ζήσει ο πρωτότοκος! Ελπίζω τώρα να βρήσκεις πιο συχνά ώρα για το παρεάκι μας. Και εμένα θα μου έρθει πιο γρήγορα το μωρό αφού τον πρώτο τον γέννησα 38βδ. :)

Zamia είσαι η υπναρού μας!!!! Τί ώρα κοιμάσε τα βράδυα? Εγώ λυποθημώ απ'τις 10!!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κ παλί!!

Εμφανιστηκα πριν καιρο κ εξαφανιστηκα, μιας κ οι υποχρεωσεις του μικρου μου μαζι με δουλεια, δεν μου αφηναν χρονο!!

Ελπιζω να ειστε καλα!! Να ξανασυστηθω λοιπον!! Ειμαι η Μαρια, περιμενω το δευτερο παιδακι μου (το πρωτο ονειρακι μου ειναι 5 ετων), μενω στην Αθηνα κ εχω ΠΗΤ 01/01/2017, αλλα για Δεκεμβρη το βλεπω, μιας κ τον μικρο μου τον γεννησα 37 εβδ.

Τωρα ειμαι 9 εβδ κ 3 ημερων.

Καλη εγκυμοσυνη σε ολες!!!

Kαλως την ξανα!!!!:D:D:D:D

Με το καλοοοοοοοοοοο!!!:D:D

Να μπαινεις να τα λεμε!!;)

Γεια σου και πάλι Μαρία να σου ζήσει ο πρωτότοκος! Ελπίζω τώρα να βρήσκεις πιο συχνά ώρα για το παρεάκι μας. Και εμένα θα μου έρθει πιο γρήγορα το μωρό αφού τον πρώτο τον γέννησα 38βδ. :)

Zamia είσαι η υπναρού μας!!!! Τί ώρα κοιμάσε τα βράδυα? Εγώ λυποθημώ απ'τις 10!!!!

Γιωτακι ασε...με περνει 12....12:30.....δεν υπαρχω...................:(για αυτο ακι κουτουλαω...αλλα???το Σαβ/κο κοιμαμαι σερι 12ωρες......:tongue::tongue::tongue:ειμαι πολυ υπναρου....:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλό μήνα κορίτσια!!!

Έκανα την ευχενικη διαφάνεια σήμερα το πρωί, δεν βγήκε καλή είναι στα 3χιλ δηλαδή 1:61 για σύνδρομο νταουν και με έστειλε να κάνω την papp-a. Με την οποία θα βγει το τελικό ποσοστό και θα μας πει ο γιατρός το αργότερο τη δευτέρα αν θα κάνω ή όχι αμνιοπαρακεντηση. Έχω αγχωθεί...

Αποφασίσαμε με τον άντρα μου να κάνω την αμνιοπαρακεντηση γιατί δεν θέλουμε να παίξουμε με τις πιθανότητες!!

Δεν μπορώ να χαρώ βρε κορίτσια παρόλο που έμαθα ότι κατά 90 % ότι είναι αγόρι αυτό που έλεγε και το ένστικτο μου!

Το μόνο που με απασχολεί είναι να πάνε όλα καλά..


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

καλό μήνα κορίτσια!!!

Έκανα την ευχενικη διαφάνεια σήμερα το πρωί, δεν βγήκε καλή είναι στα 3χιλ δηλαδή 1:61 για σύνδρομο νταουν και με έστειλε να κάνω την papp-a. Με την οποία θα βγει το τελικό ποσοστό και θα μας πει ο γιατρός το αργότερο τη δευτέρα αν θα κάνω ή όχι αμνιοπαρακεντηση. Έχω αγχωθεί...

Αποφασίσαμε με τον άντρα μου να κάνω την αμνιοπαρακεντηση γιατί δεν θέλουμε να παίξουμε με τις πιθανότητες!!

Δεν μπορώ να χαρώ βρε κορίτσια παρόλο που έμαθα ότι κατά 90 % ότι είναι αγόρι αυτό που έλεγε και το ένστικτο μου!

Το μόνο που με απασχολεί είναι να πάνε όλα καλά..

κοριτσάκι το έζησα ακριβως το ίδιο πριν 2 μηνες.Η αυχενικη μου 3 και με το αιμα οι πιθανοτητες στο 1/62.Πολυ αγχος τοσο καιρο,ολα καλά όμως ως τωρα. Η αμνιο φυσιολογικοτατη ο υπερηχος καρδιας τελειος κ σημερα εχω β επιπεδου αλλα ενταξει τι στο καλο πιστευω καλά θα ειναι.Μην τρελαινεσαι εγώ οπου κ να εψαξα το 3 ειναι το ανωτερο οριο για φυσιολογικα παιδια


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

lazariska ειμαι αισιόδοξη!! Το έψαξα κ εγώ κ διαβασαωκατι ρτρελα μια με 1:14.000 κ βάλε έκανε παιδί με σύνδρομο νταουν. Πιθανότητες είναι απλά για αυτό πήρα την απόφαση να κάνω αμνιο


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...