Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Η Clelia έγινε μανούλα!!!!!


vasdeli

Recommended Posts

Σήμερα το πρωί γέννησε η Κλειώ, η φίλη μου, που τόσα περάσαμε μαζί, μια κούκλα μπέμπα που της μοιάζει!!! Γεννήθηκε 3030, με καισαρική. Μαμά και κόρη χαίρουν άκρας υγείας!!!

Κλειώ μου, Να σου ζήσει! Είμαι πολύ συγκινημένη! Τελικά την γύρισες ανάποδα την γη και τα κατάφερες!

Σ' αγαπώ πολύ!!!:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σήμερα το πρωί γέννησε η Κλειώ, η φίλη μου, που τόσα περάσαμε μαζί, μια κούκλα μπέμπα που της μοιάζει!!! Γεννήθηκε 3030, με καισαρική. Μαμά και κόρη χαίρουν άκρας υγείας!!!

Κλειώ μου, Να σου ζήσει! Είμαι πολύ συγκινημένη! Τελικά την γύρισες ανάποδα την γη και τα κατάφερες!

Σ' αγαπώ πολύ!!!:P

Κλειώ να σας ζήσει το κοριτσάκι!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κλειω να σου ζησει η κουκλιτσα,να ειναι παντα γερη,καλοτυχη και ευτυχισμενη στη ζωη της και εσυ να εισαι διπλα της σε καθε βημα της και να την καμαρωνεις.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

κλειω σου ευχομαι μονο ευχαριστες στιγμες απο δω και περα...η μικρη ροζ κουκλιτσα σου να σε κανει πολυ πολυ ευτυχισμενη και να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις!


qF9Rp2.png

://

gxHyp2.png

Link to comment
Share on other sites

κλελουκω να σασ ζησει η ροζουλιτσα σασ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να ειναι παντα τησ γερη και ευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ήρθε η μέρα που ανταλλάξατε μαζί καλημέρα!!!

συγχαρητήρια και πάλι! γερό και καλότυχο μωράκι! είναι μια κούκλα! αλλά ξαι η μαμά λάμπει!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Σου εχω ευχηθει με sms, στο facebook, στον οκτωβρη του 2010, ε μα πια!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Χιλιες ευχες να δωσω δεν φτανουν κοριτσι μου!!! η μικρη ειναι μια κουκλα και η μαμα η πιο ομορφη λεχωνα που εχω δει!!!! Να σας ζησει και παλι!! Να ειναι παντα υγιης και χαρουμενη (τρελοκομειο σαν τη μανα της θα βγει ειμαι σιγουρη!!!:tongue::tongue:)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένη μου multi -τρελή Κλέλια!

Να σου ζήσει!!!!! Να είναι πάντα γερή, τυχερή, και χαμογελαστή!!!!!!

Ακριβώς τα ίδια εύχομαι και για εσένα κοριτσάκι!

Τα κατάφερες... και τα κατάφερε! είστε 2 νικήτριες! <3

Link to comment
Share on other sites

Κλελούκω να σας ζησει το κοριτσακι σας!!Να ειναι γερη, ευτυχισμενη και να εχει πάντα ενα μονιμο χαμογελο σαν της μαμας!!

Καλη ανατροφη στο παιδακι σου και με το καλό να επιστρεψετε στη φωλίτσα σας!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...