Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Η Clelia έγινε μανούλα!!!!!


vasdeli

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ!!!

Και τις φίλες μου από το καφέ Οκτωβρίου - που τελικά περιλαμβάνει μαμάδες και Σεπτεμβρίου, και Δεκεμβρίου, και οσονούπω Ιουνίου-Ιουλίου θα δούμε (ένα κοριτσάκι ξέρει ότι για αυτήν το έγραψα το τελευταίο).

Και τα κοριτσάκια από το καφέ των παλινδρομήσεων που πλέον είναι σε καφέ αναμονής για μπεμπέ!! Όσα είναι στην αναμονή για μπεμπέ, είμαι σίγουρη ότι σε λίγο θα τους έρθει!!

Και τα κοριτσάκια που δεν με ξέρουν αλλά μου ευχήθηκαν...

Σήμερα κατάφερα να διαβάσω τις ευχές από το καφέ Οκτωβρίου και από εδώ, και από το facebook και όλο κλαίω... Δεν ντρέπεστε :tongue: :tongue:

Vasdeli ψυχή μου... Εγώ τώρα το γράφω, όχι μόνο στα δύσκολα, αλλά και στα καλά σε νιώθω αδελφή μου...

Σας φιλώ και σας εύχομαι τα καλύτερα και συνέχεια μόνο χαρές να βιώνετε!!!

Ενα κοριτσάκι ξέρει ότι σε νοιώθει σαν αδερφή της ... ελπίζω να μην ζηλέψει η άλλη αδελφή μας ή vasdeli ........

Το καλό που μου έχεις κάνει να το δεις όλο πάνω στην κόρη σου Κλειώ μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Ενα κοριτσάκι ξέρει ότι σε νοιώθει σαν αδερφή της ... ελπίζω να μην ζηλέψει η άλλη αδελφή μας ή vasdeli ........

:P:p:p

Καλέ, γιατί να ζηλέψω; Πάντα ήθελα πολλές αδερφούλες!!!!:tongue::tongue::tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

κλελουκο μου γλυκια,

δεν θα το πιστεψεις, αλλα επειδη ηξερα οτι εισαι στο ιδιο καφε με την ειρηνη86, λεω κατσε να μπω να δω, γεννησε εκεινο το κοριτσι? και ειδα το τοπικ!

Χαρηκα παρα πολυ, και πιο πολυ που το θεμα το εχει ανοιξει η vasdeli. Κι ας σας ξερω ελαχιστα και τις δυο, εχω μοιραστει μαζι σας πραγματα που δεν τα ξερει ουτε η μαμα μου.

Κοριτσακι μου να σας ζησει, να ειναι παντα γερή και να ζησει καλα τη ζωη της.

Να χαιρεσαι την καθε σας στιγμη και να προσεχεις τον εαυτο σου.

Αν ειναι καλα η μαμα είναι ολοι καλα και κυριως το παιδι.

Φιλια πολλα


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Sonia σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!! Και εσύ να λάβεις αυτά που επιθυμείς: εύκολα και αβίαστα!!!

Smouts μου!! Τι κάνεις βρε ψυχή!!! Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!! Περιμένω να διαβάσω τα χαρμόσυνα και από εσένα!!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mariaefi μου!!!! Με το καλό κοριτσάκι μου!!! Είδες που τελικά τα δύσκολα τα αφήσαμε πίσω μας?? Και από εδώ και στο εξής από χαρά μόνο δάκρυα, έτσι?? Μάκια σου!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...