Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πωλείται κρεβατάκι, περιστρεφόμενο και πάντες!!


Recommended Posts

Πωλούνται! 1) κρεβατακι βρεφικό διαστάσεις 1,20 επί 0,60 με στρώμα 100ευρώ σε αρίστη κατάσταση ελάχιστα χρησιμοποιημένο!

2) Περιστρεφόμενο της fisher price 15 ευρώ

3) Δύο πάντες μπλε και πορτοκαλί χρώμα!! Η μπλε 15 ευρώ και η πορτοκαλί δέκα ευρώ γιατί λείπει το ένα κορδονάκι που δένει στα κάγκελα (φυσικά είναι πολύ εύκολο να ράψετε εσείς ένα αρκεί να πιάνει έστω και ελάχιστα το χέρι σας)! Αν κάποια τις θέλει και τις δύο μαζί στα είκοσι ευρώ!

Φωτογραφίες υπάρχουν για όλα στείλτε μου πμ να σας τις στείλω γιατί δεν ξέρω πως μπαίνουν εδώ!

Παραλαβή από Θεσσαλονίκη! Το κρεβατάκι προς το παρών είναι στημένο!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...
On ‎5‎/‎7‎/‎2016 at 11:22 ΜΜ, marmin είπε:

Πωλούνται! 1) κρεβατακι βρεφικό διαστάσεις 1,20 επί 0,60 με στρώμα 100ευρώ σε αρίστη κατάσταση ελάχιστα χρησιμοποιημένο!

2) Περιστρεφόμενο της fisher price 15 ευρώ

3) Δύο πάντες μπλε και πορτοκαλί χρώμα!! Η μπλε 15 ευρώ και η πορτοκαλί δέκα ευρώ γιατί λείπει το ένα κορδονάκι που δένει στα κάγκελα (φυσικά είναι πολύ εύκολο να ράψετε εσείς ένα αρκεί να πιάνει έστω και ελάχιστα το χέρι σας)! Αν κάποια τις θέλει και τις δύο μαζί στα είκοσι ευρώ!

Φωτογραφίες υπάρχουν για όλα στείλτε μου πμ να σας τις στείλω γιατί δεν ξέρω πως μπαίνουν εδώ!

Παραλαβή από Θεσσαλονίκη! Το κρεβατάκι προς το παρών είναι στημένο!!

 

καλησπέρα. Μπορείς να μου στείλεις φωτογραφία?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...