Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! Ποια είναι η γκουρού των τεστ … να εμφανιστεί άμεσα την θέλω χαχαχά 

      χαχαχαχ παρούσα !

Το νησί-Μega


ριτα79

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 225
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι επεισόδιο κι αυτό της Δευτέρας!! Πόσο λυπήθηκα τον άντρα της Αννας! Αυτήν πάλι καθολου...

Κι εμένα μ' αρέσει ο Χειλάκης....Τι αρέσει....τρελαίνομαι!!!

Σαν χαρακτήρας όμως στο έργο δεν μ ' άρεσε καθόλου.....Ο κύριος υπεύθυνος της συμφοράς ήταν αυτός...Εντάξει, η άλλη έτσι ήταν από μικρή...Οποιο αρσενικό έβλεπε, το ήθελε...Αυτός έπρεπε να δείξει χαρακτήρα....Αθλιος χαρακτήρας...

Συμφωνώ ότι ήταν η καλύτερη σειρά .....μακράν....που γυρίστηκε τα τελευταία χρόνια!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

τι επεισόδιο κι αυτό της Δευτέρας!! Πόσο λυπήθηκα τον άντρα της Αννας! Αυτήν πάλι καθολου...

Κι εμένα μ' αρέσει ο Χειλάκης....Τι αρέσει....τρελαίνομαι!!!

Σαν χαρακτήρας όμως στο έργο δεν μ ' άρεσε καθόλου.....Ο κύριος υπεύθυνος της συμφοράς ήταν αυτός...Εντάξει, η άλλη έτσι ήταν από μικρή...Οποιο αρσενικό έβλεπε, το ήθελε...Αυτός έπρεπε να δείξει χαρακτήρα....Αθλιος χαρακτήρας...

Συμφωνώ ότι ήταν η καλύτερη σειρά .....μακράν....που γυρίστηκε τα τελευταία χρόνια!

και εγω λυπηθηκα τον Αντρεα..

και εχεις δικιο οτι οντως ο ρολος του Χειλακη ηταν αθλιος..

αυτος επρεπε να κρατηθει και να σεβαστει την οικογενεια του..

τελικα τι θα γινει με τον ρολο του? θα μαθουμε?

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε....τι θα γίνει στο τελευταίο επεισόδιο; Θα μιλήσει με την κόρη του; Γιατί κόρη του είναι η Σοφία, σωστα;

Μετα το επεισόδιο αυτό σκεφτόμουν συνέχεια το δράμα αυτής της οικογένειας....Η Αννα λοιπόν έτσι όπως ήταν θα έβρισκε γκόμενο οπωσδήποτε....Η μοίρα της ήταν προδιαγεγραμμένη...Κι αυτηνής και του Αντρέα...Θα την σκότωνε λοιπόν...

Ο ξαδελφός του, αν ήταν σωστός, θα στεκόταν τουλάχιστον στο πλευρό των θείων του....Πόσο λυπήθηκα την μάνα του!

Θέλω πάντως να τον δω στο τελευταίο επεισόδιο...Το περιμένω πώς και πώς...Και ο Αντρέας, ρε κορίτσια, ωραίος άντρας δεν είναι;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα! Για θυμήστε μου βρε κόρες, στο βιβλίο όντως η Σοφία είχε πάει να βρει τον πατέρα της? Δεν θυμάμαι...

Ε, δεν το πιστεύω ότι δεν το ήξερες αυτό το τόπικ, φιλενάδα!!!

Είπαμε φιλενάδα, αργεί να πέσει το τάλιρο!!! :D:D:D:D:D:D:D


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πω πω...!!!

(Πάντως το Σοφάκι... της μάνας της παιδί ε?)

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

οντως το μηλο κατω απο την μηλια πεφτει τελικα!!!

πολυ ωραιο, μπραβο τους!!

καιρο θα κανουμε να ξαναδουμε κατι τετοιο στην τηλεοραση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...