Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Εγώ δεν γνωρίζω αλλά μετά από δυο μέρες ανέβηκε ικανοποιητικά … δεν ξέρω θα σας γράψουν και τα κορίτσια πιυ είναι πιο έμπειρες 

Το νησί-Μega


ριτα79

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 225
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν ξέρω βρε παιδιά... Είναι σαν οι ρόλοι να έχασαν ξαφνικά όλη την εσωτερικότητά τους... Πιο πολύ με συγκίνησε το θέμα με την Καλλιόπη που δεν της επέτρεπαν να θηλάσει το μωρό της και στο τέλος δεν άντεξε... Ήταν το μόνο κομμάτι που μου θύμιζε το "παλιό" νησί σε δύναμική συναισθημάτων... Όλο το άλλο ήταν σα να έβλεπα ταινία παλιάς εποχής...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα για αυτο το λογο δεν μου ειχε αρεσει ιδιατερα το βιβλιο..το δευτερο μισο ηταν πολυ πεζο.Σημερα δε μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα και πολυ φοβαμαι (επειδη το στορυ απο εδω και περα δεν εχει τιποτα συγκλονιστικο) οτι ετσι θα παει...

Και που να μην ειχαν προσθεσει και λεπτομερειες στο σεναριο που δεν υπηρχαν στο βιβλιο...πχ.Η Καλλιοπη με το μωρο,η φουρναρισσα κτλ


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

εχω ρηξει το κλαμα στη σκηνη που το μωρο κλαιει κ ψαχνει το στηθος της μαμας.βαζει το στοματακι του πανω απο την μπλουζα και προσπαθει να θηλασει:( και η μητερα του δεινει το στηθος και αυτο αμεσως σταματαει το κλαμα το αρπαζει και τρωει και δειχνει τοσο ευχαριστημενο ενω η μανα ξεσπαει σε κλαμματα:(:( πολυ τραγικη σκηνη:(


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Ο θηλασμός της Καλλιόπης...

Η πιο δυνατή σκηνή σήμερα....

(Εξακολουθώ να γουστάρω τρελλά τον Τάσο Νούσια....)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι αληθεια οτι απο δω και μπρος το σεναριο αλλαζει...

Εμενα παντω μου αρεσε που τους ειδα ολους μεγαλους....βεβαια...μερικοι παραμεγαλωσανε...τεσπα :) :) :)

Φοβερη η σκηνη του θηλασμου,το σημειο που εψαχνε το μωρο το στηθος...τι να πω δεν εχω λογια....επισης....εντυπωσιαστηκα απο τα...μπιμπερο της τοτε εποχης.....

Νομιζω οτι το σηριαλ αυτο εχει πολλα ακομα να μας δωσει.....

Α...και να πω....οτι μου λειψε πολυ η προυσια της Ελενης.....


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...........ετσι πιστευω και εγω......ο θηλασμος του μωρου ..πραγματικα συγκλονιστικη στιγμη......και μαλλον θα ειναι γερο και θα της το παρουν.......ολο το αλλο ....θα δουμε την αλλη βδομαδα πως θα παει......


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια στο βιβλίο οι έντονες συγκινησιακές στιγμές είναι στην αρχή (μέχρι και τον θάνατο της Ελένης) και στο τέλος. Είναι λογικό για μένα να υπάρχει μια εξισορρόπηση γιατί αν το σήριαλ ή το βιβλίο ήταν από την αρχή μέχρι το τέλος έτσι σίγουρα θα πέφταμε στα σκληρά…… αντικαταθλιπτικά!!!

Η συνέχεια (για όσες δεν έχουν διαβάσει το βιβλίο) άποψη μου πάντα, είναι εξίσου ωραία γιατί θα δούμε την ζωή των πρωταγωνιστών και πιστέψτε με έχει πολλές έντονες στιγμές αγωνίας……..

Για το μόνο που έχω ένσταση για όσες δεν έχουν διαβάσει το βιβλίο είναι ότι θα συμβεί το ανάποδο, δηλαδή όταν διαβάσετε το βιβλίο μάλλον θα απογοητευτείτε.:wink:


an1cEXV0g410000MzAwNDlkfDY3MTY4MTQzZGF8VG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gif

an1cOLN0g410000MjAzZHw5MDIyOTVkYXwmIzkyNTsmIzk1MzsmIzk0NTsmIzk3MDsg.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, εγώ μόνο το 1ο επεισόδιο είδα και δε με τράβηξε. Πολύ επίπεδο μου φάνηκε, μικροί διάλογοι και πολλές σκηνές. Έχει υπερ-εκτιμηθεί νομίζω....Αναγνωρίζω βέβαια πως είναι μια καλή παραγωγή, αλλά ως εκεί...


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ αν πιάσω βιβλίο στα χέρια μου και με πιάσει η αγωνία να το τελειώσω, το έχω κατασπαράξει σε 2-3 μέρες αλλά έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου να μην το πάρω το ρημάδι για να μη μου κόψει την αγωνία από τη σειρά... Είναι το μόνο έργο που βλέπω φέτος... Πέρσυ το 4 του Παπακαλιάτη και φέτος αυτό...

το 4 το εβλεπα κ εγω.οντως πολυ καλο!(κ ο παπακαλιατης πολυ καλος:oops:)


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

FUN του νησιού και γώ διάβασα το βιβλίο το καλοκαίρι και ήμουν σίγουρη πως η σειρά δεν θα μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση αλλά ήταν μεγάλο λάθος.Είναι η πρώτη φορά (και η μοναδική μάλλον) που το σίριαλ είναι πιο ωραίο και απο το βιβλίο!!!! μπορεί να ξέρω τη συνέχεια αλλά ο τρόπος που μας το παρουσιάζουν είναι απίστευτος καταπλκτικός. απο δώ και πέρα δεν θα χει τόσο κλάμα γίνεται πιο κοινωνικό πιστεύω μέχρι ...........

Και κάτι ακόμα για όσες ξέρουν το τέλος διάβασα οτι στη σειρά δεν θα χει το ίδιο τέλος με το βιβλιο αλλα θα είναι έκπληξη και θα μας συγκλονίσει !!!! ??????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...