Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια!!

Ειδα πανω πανω το δωματιο σας και μπηκα να σας διαβασω...

Συγκηνηθηκα τοσο πολυ με τις ανησυχιες σας γιατι κι εγω περιμενω το πρωτο μου μωρακι μου κι ενιωθα ετσι ακριβως...

Να εχετε ολες μια τελειομηνη εγγυμοσυνη και να χαρειτε τα μωρακια σας... :)

Καλα αποτελεσματα στις κοπελες που περιμενον να ακουσουν καρδουλα :)


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου !!!!

Σας ευχαριστω παρα παρα πολυ ! Ευχομαι ο Θεος να μας βοηθησει να φτασουμε ως το τελος !!!!!!

Λιανα σ'ευχαριστουμε πολυ !!! Με το καλο να ερθει το μωρακι σου !

Τζο μου καλως ηρθες !!!!!!! Ολα θα πανε καλα !!!!!

Αχ κοριτσια, εχτες ημουν χαλια ειχα και την πρωτη εξαγωγη το απογευμα,και επειδη πιεστηκα οπλυ εκεινη την ωρα μετα με πονουσε η κοιλιτσα μου αρκετη ωρα !

Ωστοσο ρε κοριτσια εχω περιπου 15 μερες οπυ φτερνιζομαι συνεχεια !

Τι θα κανω ????

Σημερα το προγραμμα αν ειμαι καλα εχει βολτιτσα !!!!!! Αλλα ακομα ειναι νωρις ! Βλεπετε εχω χορτασει τον υπνο οποτε ξυπναω χαραματα !!!!!

Σας φιλω ολες !!!!

Καλημερα σας !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα και απο μενα, φιλεναδες...

λιανα μου ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου, με το καλο και σε εσενα!!!

Βιργινια μου, και εσυ ψιλοχαλια εισαι?

ασε και εγω απο χτες το βραδυ εχω ανακατοσουρες και μια περιεργη γευση στο στομα μου.

ασε που μου μυριζουν ολα....

πιστευω να μην εχω τα περσινα, που ενα μηνα ειμουν εγκυος αλλα μου φαινοταν αιωνας.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μενα :Dευτυχως με τη βοηθεια της μαριας ελπιδας ανακαλυψα το parentscafe εγω πηγα χθες ακουσα καρδουλα ηταν πραγματικα πολυ συγκυνητικο εγω ειμαι στη 9 βδομαδα.


yvRqp2?r=1299003333
Link to comment
Share on other sites

καλως την!!!

αντε φιλεναδα θα τα λεμε απο εδω τωρα,

μου φαινεται οτι εσυ εισαι η πιο μεγαλη σε εβδομαδα απο ολες μας..

να σου πω, τοσο αργα ακουσατε πρωτη φορα καρδουλα?

εγω θα παω αυριο και θα ειμαι γυρω στις 6 εβδομαδες και μου ειπε πως θα ακουσουμε καρδουλα αν ολα εχουν παει καλα..

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααα φιλεναδες!!!!!

συγχαρητηρια βιργινια μου!!!!τελεια ηταν εεεε???αχ ανυπομονω κ αγωνιω ταυτοχρονα...

ουφ...!!!!!

καλως ηρθες πανι...αληθεια γιατι πηγες τοσο αργα στον γιατρο??

λες βρε μαρακι μου να φαμε κανα πακετο κ να μην ακουσουμε αυριο τπτ...δεν θελω να το σκεφτομαι..

εγω κ παλι σπιτακι μου....δοξα το θεο αυριο θα παω βολτα στον γιατρο...χιχιχι

θα ξεσκασω...


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω, οτι μπορει να παει κατι στραβα, δεν θελω!!!!

βεβαια οπως διαβασες και πριν με επισκευτηκαν τα πρωτα συμπτωματα και ειμαι ψιλοχαλια.

καθομαι σπιτακι τωρα, μονη μου, ο αντρουλης εχει μια δουλιτσα και λειπει, και παραγματικα το στομαχι μου ειναι χαλια..

το μεσημερακι θα βγω να παω σε μια φιλη μου για φαγητο αν ειμαι καλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κ εσυ θα βγεις βρουτε??χιχιχιχι

εγω ειμαι στον καναπε μου...εγω γιατι δεν εχω συμπτωματα??κοιτα να δεις σκαλωμα που εφαγα ξαφνικα..μακαρι να μας πανε ολα καλα...τι αλλο να πω??

σταματαω να σκεφτομαι αρνητικα..τι καλο θα φας??


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

παρακαλα, να εισαι καλα και να μην καταλαβεις τιποτα απο συμπτωματα!!

μην φοβασαι φιλεναδα, πρεπει να πιστευουμε οτι ολα θα πανε καλα!

πρωτη εξωσωματικη εκανες?

μωρε και εγω φοβαμαι, αλλα κερδιζουμε και τιποτα ετσι?

ασε να χαμογελαμε και ο,τι ειναι να γινει θα γινει...

η φιλη μου, θα φτιαξει μπιφτεκια αλλα δεν ξερω αν θα τα φαω, απο τωρα μου ανακατευουν το στομαχι...

μπορει να φαω παλι το μονο πραγμα που δεν με ενοχλει, φρυγανια με τυρακι του τοστ.

Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως τα λες ειναι βρε φιλεναδα...κακο κανουμε κ στα μωρακια μας εαν τα αγχωνουμε...ηρεμιαααα τοτε...

αχ κ γω εχω τσακισει το τοστ με φετα η' με τυρι....ζαμπον κ γαλοπουλα μην την δω...

ωχ...να ενα συμπτωμα...χαχαχαχα

εμεις καναμε ψαροσουπα...που να φαταστω οτι θα εβγαζε ηλιο...χαχαχα

την εκανε λουκουμι ο καλος μου...


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα , ερχομενη απο το παρεντ , εγκυος στο 3ο , τελευταια περιοδος 9.09 και Πητ 16.06 . Κατι γινεται απο συμπτωματα , και αναγουλες εχω και μια αιδιαηλα για συγκεκριμενες μυρωδιες κτλ κτλ . Το ειδαμε στον υπερυχο και ειναι εντος , και συντομα θα παμε να ακουσουμε καρδουλα (ελπιζω δηλαδη) , κατα αλλα αδυνατον να κατσω μεσα μιας και εχω αλλα 2 ζουζουνια που θελουνε παιδοτοπους και παιδικες χαρες και τα ολα τους , οσες κοριτσια ειστε στο πρωτο χαρειτε το και ξαπλαααααρεεεετε :-D μια καλη εγκυμοσυνη να εχουμε και μια παρα παρα πολυ καλη γεννα , την οποια ακομα φοβαμαι χαχαχαχαχα:mrgreen: αν και εκανα ηδη 2 Φ.Τ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...