Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

μαριλού μου τέλειο!!! Δεν ξέρω πως νιώσατε εσείς αλλά ακούγεται πολύ πολύ όμορφο!!!τώρα λοιπόν η μαμά θέλει πολύ ξεκούραση για να προσέχει τα νινάκια της!! Τίποτα απολύτως δεν συμβαίνει που δεν ακούσατε καρδούλες...όπως είπαν και τα κορίτσια παίζει πολύ μεγάλο ρόλο και ο υπέρηχος του κάθε γιατρού..!!Λίγο υπομονή και θα τις ακούσεις!

Άσχετο αλλά από την πρώτη φορά που διάβασα την ιστορία σου διαπίστωσα πως έχουμε πολλά κοινά..εγώ ΤΕΡ 24/09 και με 3 μέρες καθυστέρηση είχα χοριακή 900! Σε 2,5 ώρες θα δώ το γιατρό άντε να δούμε!

ΛΙΑΝΝΑ μου καλως ήρθες στην παρέα μας!! Μαζευόμαστε μπόλικες σιγά σιγά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ολα θα πανε καλα!!!

και τι πειραζει η ξαπλα? μηπως εγω δεν θα μεινω σπιτι νομιζεις?

παρεα θα ειμαστε, ας πηγαινουν ολα καλα και ολα τα αλλα.....

Link to comment
Share on other sites

δε συμβαινει κατι αλλο,μην αγχωνεσαι!απο οσο ξερω με τα διδυμακια ειναι διαφορετικα τα πραγματα,καθυστερει πιο πολυ να ακουσεις καρδουλα.αλλωστε αν υπηρχε προβλημα δε θα σου ελεγε ο γιατρος να πας σε 10 μερες αλλα νωριτερα


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

ναι ναι κοριτσια μου εχετε ολες σας δικιο...σταματαω να σκεφτομαι βλακειες...

στην τελικη εαν ηταν κατι θα το ελεγε ο γιατρος...

αφου θα εχω εσας παρεακι μου δεν φοβαμαι τπτ...

τιτινα μου ευχομαι να μοιαζουμε μονο στα καλα γιατι εχω περασει πολλαααα κ δυσκολα...

καλο ακουσμα ευχομαι λοιπον....πως μ'αρεσει να εχουμε ετσι μπολικα νεακια


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως την!!!

αντε φιλεναδα θα τα λεμε απο εδω τωρα,

μου φαινεται οτι εσυ εισαι η πιο μεγαλη σε εβδομαδα απο ολες μας..

να σου πω, τοσο αργα ακουσατε πρωτη φορα καρδουλα?

εγω θα παω αυριο και θα ειμαι γυρω στις 6 εβδομαδες και μου ειπε πως θα ακουσουμε καρδουλα αν ολα εχουν παει καλα..

ελα μαρια ελπιδα μου βασικα δεν ειναι απολυτο ποτε ακους καρδουλα

εγω στην εκτη που πηγα δεν ειχα ακουσει αλλα εμενα η συλληψη εγινε πολυ αργα στον κυκλο μου 22 μερα βαση των μοναδων μην σου πω και πιο μετα αφου την 33 μερα οι μοναδες μου ηταν 15. την τελευταια φορα πριν δυο βδομαδες ηταν 10000.το σαββατο που πηγα ειπε δοξα το θεο ολα καλα μεγαλωνει πολυ γιατι ειχε φοβηθει πολυ μπας και η συλληψη ειχε γινει νωρις απλα δεν μεγαλωνε. τελικα μου λεει σιγουρα εγινε αργα.

ελπιζω να ακουσεισ καρδουλα για να ηρεμησεις αλλα πολλες κοπελες που ξερω ακουσαν και την 7η και την 8η υποψιν οτι εγω πηγα την 6 και μετα την 9η βδομαδα αν πηγαινα την 7η μπορει και να ακουγα


yvRqp2?r=1299003333
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου,

εχω να σας πω οτι ΟΛΑ ειναι καλα,

το σακουλακι μεγαλωσε και η καρδουλα μας χτυπαει μια χαρουλα!!!!!

βεβαια, δεν ακουγοταν πολυ δυνατα αλλα μπορει να ειναι ο υπερηχος ειπε ο γιατρος.

στην οθονη φαινοταν καθαρα οτι χτυπαει και ηταν παρα πολυ ωραια!!!

ειμαι πολυ ευτυχισμενη κοριτσια,

εδωσε ο καλος θεουλης και μας βοηθησε..

τωρα ειμαι σε κατι φιλους και ετοιμαζομαστε για φαγητο, μπηκα μονο να σας γραψω τα νεα μου...

θα τα πουμε το πρωι.

φιλια πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Μαρία, συγχαρητήρια, σου εύχομαι να έχεις τέλεια εγκυμοσύνη!Παίρνω κουράγιο από σενα για τον δικό μου τον υπέρηχο μεθαύριο γιατι εχουμε 2 μερες διαφορά στην ΤΕΡ!!

Link to comment
Share on other sites

kαλημερα και θερμα συγχαρητηρια στα κοριτσια που ειδαν τα μπεμπε !!!

Μαριλου μου δεν πειραζει κοριτσακι θα τις ακουσεις την επομενη φορα !!!! Αντε τελεια με τα διδυμακια σου !!!! Τι ομορφα !!!!!

Ηρθε καινουριο κοριτσακι στην παραια ???? Καλως ηρθες και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις !!!!

Εγω ξυπνησα νωρις παλι, εχω χορτασει υπνο και δεν μπορω στο κρεββατι !!!!!Ουφ !!!

Α! Κοριτσια κατι εχει παθει εδω η οθονη και τα εμφανιζει καπως περιεργα !!!!!!

Αλλα νομιζω ξερω τι μπορει να φταιει !!!

Τιτινα μου εχεις βαλει 3 τικερακια στη σειρα και εχει αλλαξει κατι πηγαινουμε και δεξια αριστερα τωρα εκτος απο πανω κατω !!! ααχαχαχαχαχχα!!!!

Αν μπορεις εκει στον πινακα ελεγχου και αναμεσα στα τικερακια σου πατα enter για να στα παρει το ενα κατω απο το αλλο και να διορθωθει ο τροπος που διαβαζουμε !!!

Κοριτσια λογικα συμβαινει και σε σας αυτο ε???

καλημερα σας !!!! Και πολλα φιλακια και χαδακια στα μπεμπε σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα στις ομορφες μανουλες!!!!

Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα που διαβασα!!!!

Μπραβο φιλεναδιτσες μου καλες!!!!!!!

Μαριλου μου διδυμακια!!!!Ειναι τελειο!!!!Συγχαρητηρια κοπελα μου!!!Ολα θα πανε μια χαρα, μην ανησυχεις για τιποτα κ την επομενη φορα που θα πας θα ακουσεις κ τις καρδουλες απο τα μικρουλια σου!!!!!Θα ταλαιπωρηθεις λιγακι αλλα χαλαλι, θα κανεις δυο υγιεστατα μωρακια κ εσυ επισης θα γινεις η πιο ευτυχησμενη μανουλα του κοσμου!!!!

Μαρακι μου καλο!!!Ακουσαμε κ καρδουλα?Μπραβο ψυχουλα μου!!!!Το μικρουλι σου εχει κ παλμο, δεν ειναι αποστευτο????

Τιτινακι μου δεν μπηκες να μας πεις τα νεα σου!!!αγωνιουμε.....

Καλως ηρθες στην παρεα μας Λιανα μου!!!!Την Τεταρτη εχω κ εγω ραντεβου!!!!

Κοριτσια εγω το πρωτο ραντεβου το ειχα την 6 εβδομαδα κ ειδαμε μονο τον σακο την καρδουλα την ακουσαμε στο τελος της 7 εβδομαδας!!!Γιαυτο μην ανησυχητε, θα τις ακουσετε τις καρδουλιτσες απο τα μικρουλια σας!!!!!!

Κοριτσακια μου χαιρομαι πολυ για ολες μας!!!!!!!!

Φιλια πολλα κ τις καλημερες μου σε ολα τα κοριτσια της υπεροχης παρεας μας!!!!!!ματσ μουτσ!!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα , συγχαρητηρια σε οσα κοριτσια ακουσανε καρδουλα και υπομονη στην κοπελα με τα δυδιμα, σιγουρα ολα ειναι καλα για αυτο και ο γιατρος σου ειπε να 3αναπας σε 10 μερες και δεν ανυσηχησε .Ολα θα πανε καλα , κρεββατοσου για τα καλα , ξεκουρασου και θετικες σκεψεις μονο στο μυαλλο , ταινιες , βιβλια , ιντερνετ , τηλεφωνο , καλο φαγακι (και να βαλεις κανα κιλακι θα το χασεις ) , φιλες να ερχονται να σε βλεπουνε και θα περασουνε οι μερες σαν νερακι .

Εγω τελικα εκλεισα ραντεβου για αυριο , να σας πω , αγχος δεν εχω , πιστευω οτι ειναι να γινει θα γινει , οτι αποφασησει ο Θεος . Ισως επειδη εχω και ηδη 2 παιδακια αισθανομαι ετσι , ισως δεν αφηνω και τον εαυτο μου να αγχωθει , ισως και νοιωθω οτι ολα πανε καλα , δεν 3ερω τι ειναι απολα , παντως οτι και να ειναι σιγουρα δεν αλλαζει οποτε θα το δεχτουμε . Εγω παντως γιατρο παω μονη σαν ανυπαντρη μητερα :D μιας και ο αντρας μου εκτελει χρεη πατερα - baby sitter γιατι αμα περνουμε και τα μωρα μαζι θα γινει το ιατρειο καλοκαιρινο χαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφη καλημερα σε ολα τα καλα κοριτσακια!!!!

τι μου κανετε?

πως ειμαστε σημερα??

καλα εγω ειμαι χαλια απο αναγουλες, δεν μπορω να πιω ουτε νερο..

αλλα ειμαι με το χαμογελο στα χειλη....

καλα τα εχω παιξει, τι θα κανουμε οταν μεγαλωσουν και αλλο τα σπορακια?

θα τρελαθουμε τελειως μαλλον!!!!

Ευακι & Λιανα, αντε τωρα περιμενουμε την δικια σας μαγαλη μερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα , συγχαρητηρια σε οσα κοριτσια ακουσανε καρδουλα και υπομονη στην κοπελα με τα δυδιμα, σιγουρα ολα ειναι καλα για αυτο και ο γιατρος σου ειπε να 3αναπας σε 10 μερες και δεν ανυσηχησε .Ολα θα πανε καλα , κρεββατοσου για τα καλα , ξεκουρασου και θετικες σκεψεις μονο στο μυαλλο , ταινιες , βιβλια , ιντερνετ , τηλεφωνο , καλο φαγακι (και να βαλεις κανα κιλακι θα το χασεις ) , φιλες να ερχονται να σε βλεπουνε και θα περασουνε οι μερες σαν νερακι .

Εγω τελικα εκλεισα ραντεβου για αυριο , να σας πω , αγχος δεν εχω , πιστευω οτι ειναι να γινει θα γινει , οτι αποφασησει ο Θεος . Ισως επειδη εχω και ηδη 2 παιδακια αισθανομαι ετσι , ισως δεν αφηνω και τον εαυτο μου να αγχωθει , ισως και νοιωθω οτι ολα πανε καλα , δεν 3ερω τι ειναι απολα , παντως οτι και να ειναι σιγουρα δεν αλλαζει οποτε θα το δεχτουμε . Εγω παντως γιατρο παω μονη σαν ανυπαντρη μητερα :D μιας και ο αντρας μου εκτελει χρεη πατερα - baby sitter γιατι αμα περνουμε και τα μωρα μαζι θα γινει το ιατρειο καλοκαιρινο χαχαχαχα.

Βικουλα μου καλημερα!!!!!Σιγουρα ειναι τελειος διαφορετικο στο πρωτο κ αλλιως στα επομενα κατα ποσο στο τριτο που ξερεις ακριβως τι σε περιμενει!!!! Στα κοριτσια που εχουν κιολας ταλαιπωρηθει για μια επιτυχημενη κυηση, σιγουρα κ εχουν περισσοτερο αγχος, ειναι φυσιολογηκοτατο κ απεναντιας εγω τις βρισκω απιστευτα δυνατες κ ψυχραιμες!!!!!!

Παντως ειναι ζορι να πηγαινεις μονη στον γυναικολογο!!!Δεν μπορειτε να τα αφηνετε σε καμια γιαγια τα ζουζουνια σας ή να τα περνετε ενα ενα!!!!Θα χαρουν κ αυτα να ζησουν αυτη την εμπειρια!!!!!

πολυ ομορφη καλημερα σε ολα τα καλα κοριτσακια!!!!

τι μου κανετε?

πως ειμαστε σημερα??

καλα εγω ειμαι χαλια απο αναγουλες, δεν μπορω να πιω ουτε νερο..

αλλα ειμαι με το χαμογελο στα χειλη....

καλα τα εχω παιξει, τι θα κανουμε οταν μεγαλωσουν και αλλο τα σπορακια?

θα τρελαθουμε τελειως μαλλον!!!!

Ευακι & Λιανα, αντε τωρα περιμενουμε την δικια σας μαγαλη μερα!!!

Ειδες Μαρακι μου!!!Δεν σε αγγιζει τιποτα τωρα!!!Εγω περπατουσα μονη στο δρομο κ γελουσα μονη σαν χαζο!!!!

Ποσους παλμους ειχε το σπορακι σου???

Εμενα την προηγουμενη φορα ειχε 128παλμους κ ηταν ενα ολοκληρο εκατοστο!!!Αυριο λογικα θα εχει γυρω στους 160-170 παλμους κ θα ειναι 2-2,5 εκατοστα!!!Θα εχουμε διπλασιαστει!!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποσους παλμους ειχε το σπορακι σου???

Εμενα την προηγουμενη φορα ειχε 128παλμους κ ηταν ενα ολοκληρο εκατοστο!!!Αυριο λογικα θα εχει γυρω στους 160-170 παλμους κ θα ειναι 2-2,5 εκατοστα!!!Θα εχουμε διπλασιαστει!!!!!

δεν γραφει στον υπερηχο ποσους παλμους ειχε ειναι λιγο νωρις ακομα,

αφου δεν το ακουγαμε μονο το βλεπαμε να κουνιεται....

ηταν 2.15mm.

ο γιατρος ειπε οτι ειναι πολυ καλη η εικονα του..

εσυ αυριο θα εισαι 8 εβδομαδων? θα εχει βγαλει και χερακια και ποδαρακια,

ξερεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...