Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

εμεις καναμε ψαροσουπα...που να φαταστω οτι θα εβγαζε ηλιο...χαχαχα

την εκανε λουκουμι ο καλος μου...

εχεις καλο αντρουλη που μαγειρευει κιολας?

πολλα μπραβο στον αντρουλη σου..

εμενα ο δικος μου, κανει τα παντα ολα, εκτος απο το μαγειρεμα.. αλλα και εγω τωρα δεν μπορω να ανοιξω το ψυγειο να παρω νερο, μου μυριζουν ΟΛΑ!

Γεια σας και απο μενα , ερχομενη απο το παρεντ , εγκυος στο 3ο , τελευταια περιοδος 9.09 και Πητ 16.06 . Κατι γινεται απο συμπτωματα , και αναγουλες εχω και μια αιδιαηλα για συγκεκριμενες μυρωδιες κτλ κτλ . Το ειδαμε στον υπερυχο και ειναι εντος , και συντομα θα παμε να ακουσουμε καρδουλα (ελπιζω δηλαδη) , κατα αλλα αδυνατον να κατσω μεσα μιας και εχω αλλα 2 ζουζουνια που θελουνε παιδοτοπους και παιδικες χαρες και τα ολα τους , οσες κοριτσια ειστε στο πρωτο χαρειτε το και ξαπλαααααρεεεετε :-D μια καλη εγκυμοσυνη να εχουμε και μια παρα παρα πολυ καλη γεννα , την οποια ακομα φοβαμαι χαχαχαχαχα:mrgreen: αν και εκανα ηδη 2 Φ.Τ

καλημερα βικουλα, και καλως ηλθες!!

μου αρεσει που εμεις οι πρωτομανουλες θα εχουμε στην παρεα μας και τις πιο εμπειρες...

καλα εσυ θα επρεπε να πετας, 3ο μωρακι και φυσιολογικα, μια χαρουλα σε βρισκω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχ μαρακι μου λεει πως ξεκουραζεται με το μαγειιρεμα...αν ειναι ποτε δυνατον...

κανει τα παντα ο καλος μου σε σημειο που μπερδευουμε ποια ειναι η νοικοκυρα του σπιτιου..χαχαχαχ

εγω μπορω να πω πως πειναω συχνα...αλλα δεν τρωω βλακειες


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω δεν θελω να τρωω βλακειες, προσπαθω να τρωω και φρουτα, αλλα δεν μπορω να φαω καθολου κρεας...

και ξερεις λογω του οτι εχω στιγμα και χαμηλο σιδηρο πρεπει να τρωω αλλα..

και ξερεις τι αλλο φοβαμαι, μηπως παρουμε παρα πολλα κιλα απο το καθησιο και δεν με νοιαζει το σωμα μου αλλα η υγεια μου και του μπεμπε φυσικα..

καλα αυτο με την νοικοκυρα, ξαναπεστο, δουλευει κιολας ο καημενος και το απογευμα κανει και το σιγυρισμα.

ευτυχως βεβαια εχω και την μαμα μου κοντα και ερχεται συχνα..

εσενα ειναι κοντα σου?

δουλευες πριν την εγκυμοσυνη?

Link to comment
Share on other sites

κ γω το σκεφτομαι αυτο με τα κιλα..

παντως μεχρι στιγμης ουτε γραμμαριο δε εχω παρει...

τη μαμα μου την εχω απο πανω μου...εχω παρα πολυ βοηθεια κ απο εκεινη..

οχι πριν δεν δουλευα...μας εκατσαν πολλα ασχημα σκηνικα κ ετσι αφησε σε 2η μοιρα την δουλεια...δεν ειμαστε πλουσιοι αλλα δεν πειναμε κιολας...

κ λογο της εγκυμοσυνης που πρεπει να ειμαι ξαπλα τον περισσοτερο καιρο λογο ανεπαρκειας αποφασισαμε να μην δουλευω κ να αφοσιωθω στο παιδακι μας...

κρεατοσουπιτσα σε τραβαει??εχει πολλες βιταμινες...εγω εχω τσακισει τα μανταρινια..


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι τα μανταρινακια μου αρεσουν..

και απο κρεας μονο σουπες τρωω, αφου μου ειπε μια φιλη οτι θα κατεβασω γαλα!

εγω δουλευα μεχρι την προηγουμενη εβδομαδα αλλα τωρα δεν το βλεπω να ξαναπαω, δεν θελω κιολας, εχω περασει τοσα και θελω να αφοσοιωθω στην εγκυμοσυνη μου.

την ανεπαρκεια τραχηλου πως την ανακαλυπτεις?

υπαρχει απο παντα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα κανεις κοπελα μου κ σταματησες...ας ερθει στον κοσμο το μωρακι σου κ συνεχιζεις..

οσο για την ανεπαρκεια συνηθως ειναι κατασκευαστικο λαθος εκ γεννηση μιου σου...

δεν υπαρχει εξεταση που να το προβλεπεις...δυστυχως παθαινεις κ μαθαινεις...

αλλα αστα αυτα...δεν εχεις λογο να αγχωνεσαι κ για αυτα...λιγες γυναικες το παθαινουν..

σουπιτσες κ γω γουσταρω παρα πολυ ομως...ξερεις καμια ιδιαιτερη ετσι για αλλαγη??

οι αλλες σουσουραδες που ειναι??βολταρουν οι κακουργες??


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τσα ! Να μαι κ γω !

Γυρισα απ τη βολτα εφαγα κοτοπουλακι κ ντοματουλα κ τωρα αραζω αλλα νυσταζω !!!!

Χαχαχαχχα!!!!

Καλως ηρθαν τα καριτσια τα νεα αν κ το ενα με τρια μπεμπε......ειναι παλια καραβανα !!!!!!!! Χαρα στο κουραγιο σου σε θαυμαζω !!! Κ γω τρια παιδακια θελω, πρωτα ο Θεος !!!

Κοριτσια μην λετε χαζα φυσικα και θα ακουσετε καρδουλες ! Αλιμονο !!!

Οσο για το φαι εγω ακολουθω διατροφη γιατι εχω προδιαθεση γι αζαχαρο κ τωρα με την εγκυμοσυνη ανεβηκε οποτε προσεχω ! Σχετικα !

Αλλα αυτο με τις σουπες που λετε εγω ξερω οτι πρεπει να τρως πολλες σουπες στον θηλασμο για να εχεις γαλα, οχι πριν ! Μια φιλη μου θηλαζε για παρα πολυ καιρο !

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Ειμαι και γω μελλουσα μαμα Ιουνιου και πριν 4 μερες ακουσαμε καρδουλα. Προς το παρον ειμαι χαλια λογω αναγουλας, εμετων και ζαλαδων. Με το ζορι σηκωνομαι απο το κρεββατι:?


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ ολες για τα καλα σας λογια , εννοειτε οτι αμα θελει καποια κοπελα να ρωτησει οτιδηποτε ειμαι στη διαθεση της (ε οντος ως παλια καραβανα περνω την πρωτοβουλια :-D) . Να σται καλα ολες οι κοπελες .

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα,

ειμουν σε μια φιλη μου μιας και ειχε μια δουλιτσα ο αντρουλης και τωρα γυρισαμε σπιτακι.

ευτυχως απο το μεσημερι και μετα νιωθω καλυτερα απο αναγουλες και τετοια.

Βιργινια, βολταρισες ειδα ετσι? πηραμε αερα... ετσι ετσι, καλα κανεις!

δεν τρωω βρε σουπες για το γαλα προς θεου, απλα το κρεας μονο σε σουπα μου αρεσει τωρα.

να καλωσορισω και εγω την Μινουλα και να της ευχυθω τα καλυτερα...

βρε κοριτσια η Ευα που ειναι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κι απο μενα!καλως ηρθαν οι καινουργιες μανουλες.αντε να πληθαινουμε!!!!

πηγα ξανα για υπερηχο κ ολα ειναι καλα.δοξα τω Θεω!η ξαπλα ομως συνεχιζει ουφ.πολυ γκρινιαζω,σταματηστε με:rolleyes:


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

δεν γκρινιαζεις καθολου Τιτινα μου,

απλα υπαρχει παντα το αγχος...

εγω νιωθω εναν κομπο στο λαιμο που αυριο θα παω στον γιατρο για την καρδουλα..

καλα ειμαι ενθουσιασμενη και δεν βλεπω την ωρα αλλα ο φοβος, φοβος!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη επιτυχια μαρακι σημερα ειναι μεγαλη μερα !!! Θα ακουσεις τουκ τουκ τουκ τουκ !!!!!!!!!!!

Ειναι τοσο ομορφα.............εγω κρατουσα την ανασα μου για να ακουγεται καλυτερα..................................

Ποια αλλη παει σημερα ???

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια:D

Μαρακι σημερα ολοι σου οι φοβοι θα εξαφανιστουν και θα νιωσεις τη μεγαλυτερη ευτυχια του κοσμου:θ'ακουσεις την καρδουλα του μωρου σου!!!!!!!!!!!!!!!

Μαριλου επισης κι εσυ με το καλο.το πιο ομορφο τραγουδι,τον πιο υπεροχο ηχο του κοσμου!!!!!

περιμενουμε νεα σας.τι ωρα θα πατε?


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλα μου κοριτσακια!!!!!!

καλο μηνα να εχουμε και να πανε ολα στις κοιλιτσες μας και αυτον τον μηνα!!!!

σημερα ειναι η μεγαλη μερα, για να δουμε για να δουμε!!!!

εγω πολυ αγωνια αλλα εχω και κατι ανακατωσουρες πρωι πρωι και ειμαι χαλια...

δεν μπορω να μπω στην κουζινα, μου μυριζουν ολα.

Μαριλου, τι θα κανουμε σημερα????

καλημερα Τιτινα μου,

ευχαριστω για τα καλα σου λογια,

σε λιγο θα παρω τον γιατρο μου για να πουμε την ωρα, το απογευμα μαλλον.

μακαρι να εχουν παει ολα καλα, αλλα δυστηχως οταν εχεις περασει δυο προηγουμενες φορες και πηγαν χαλια, τοσο μεγαλωνει το αχγος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...