Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Να τρώς φρυγανια με κασαράκι! Θα δεις πόσο καλό θα σου κάνει!!!!

κατερινακι μου, μονο αυτο τρωω και με ευχαριστει, και μανταρινια και σουπες..

Μαριλου, τι ειναι αυτο που με ρωτησες?

τελευταια περιοδος μηπως?

21/09/10 ειχα τελευταια φορα αιμα, δηλαδη ηταν βιοχημικη αποβολη γιατι εμεινα εγκυος και τον Σεπτεμβρη αλλα δεν προχωρησε..

δεν πειραζει, τωρα ειμαι στην παρεα του Ιουνιου, καλυτερα!!!!:-D:-D:-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κατερινακι μου, μονο αυτο τρωω και με ευχαριστει, και μανταρινια και σουπες..

Μαριλου, τι ειναι αυτο που με ρωτησες?

τελευταια περιοδος μηπως?

21/09/10 ειχα τελευταια φορα αιμα, δηλαδη ηταν βιοχημικη αποβολη γιατι εμεινα εγκυος και τον Σεπτεμβρη αλλα δεν προχωρησε..

δεν πειραζει, τωρα ειμαι στην παρεα του Ιουνιου, καλυτερα!!!!:-D:-D:-D:-D:-D

Ναι καλουλα μου!!!Τωρα ειμαστε παρειτσα!!!!!Και θα κανουμε ολες τα super μωρα!!!!!!Ολα θα τα εχουν!!!Υγιεστατα, πανεξυπνα, πανεμορφα, καλοψυχα,κ.α.π.!!!!Αυτα θα ειναι τα παιδια του Ιουνιου!!!Τα δικα μας τα παιδακια!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κοπελες.

Εγω δυστυχως ειμαι χαλια, απο το πρωι εχω κανει πανω απο 10 εμετους, νιωθω κομματια και ζαλιζομαι και πρεπει να παω να παρω ενα αντιεμετικο, γιατι τα βλεπω σκουρα τα πραγματα... Ουτε νερο δεν μπορω να πιω πια :(


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

κ ναιιιι επανηλθα κ εγινα ανθρωπος...εβαλα τα ρουχαλακια μου κ περιμεω την βολτα μου...

μαρακι μου ναι η τελευταια περιοδος ποτε ηταν...μονο 2 μερες διαφορα...εγω 23/09

γεια σου ρε ευακι με τα ωραια σου λογακια για τα παιδακια ιοιυνιου...χαχαχαχ

αχ βρε μινουλα μην το καθυστερεις...μιλα με τον γιατρο κ πηγαινε να το παρεις..

απο το να αφυδατωθεις τελειως χιλιες φορες....κουραγιο ειναι δυσκολες οι ωρες που περνας..αλλα θα τελειωσουν θα δεις..


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

κ ναιιιι επανηλθα κ εγινα ανθρωπος...εβαλα τα ρουχαλακια μου κ περιμεω την βολτα μου...

μαρακι μου ναι η τελευταια περιοδος ποτε ηταν...μονο 2 μερες διαφορα...εγω 23/09

γεια σου ρε ευακι με τα ωραια σου λογακια για τα παιδακια ιοιυνιου...χαχαχαχ

αχ βρε μινουλα μην το καθυστερεις...μιλα με τον γιατρο κ πηγαινε να το παρεις..

απο το να αφυδατωθεις τελειως χιλιες φορες....κουραγιο ειναι δυσκολες οι ωρες που περνας..αλλα θα τελειωσουν θα δεις..

Γεια σου βρε Μαριλου μου με το μικρο σου το σπορακι, κ ετοιμη για την βολτουλα κ που σε λιγο θα ακουσεις κ την πιο ομορφη καρδουλα!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!

Καλημερα σας κοπελες.

Εγω δυστυχως ειμαι χαλια, απο το πρωι εχω κανει πανω απο 10 εμετους, νιωθω κομματια και ζαλιζομαι και πρεπει να παω να παρω ενα αντιεμετικο, γιατι τα βλεπω σκουρα τα πραγματα... Ουτε νερο δεν μπορω να πιω πια :(

Αχ κοριτσακι μου καλο!!!!Τι ταλαιπωρια ειναι αυτη!!!!Πρωτα απ'ολα να παρεις τηλ.τον γιατρο σου!!!Και δεν υπαρχει κανενας να παει να το παρει αντι για σενα?????Πρεπει καποιος να ειναι κοντα σου ζουζουνιτσα μου!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σας κοπελες.

Εγω δυστυχως ειμαι χαλια, απο το πρωι εχω κανει πανω απο 10 εμετους, νιωθω κομματια και ζαλιζομαι και πρεπει να παω να παρω ενα αντιεμετικο, γιατι τα βλεπω σκουρα τα πραγματα... Ουτε νερο δεν μπορω να πιω πια :(

αχ! Μινακι μου, ποσο σε σκεφτομαι, κανε λιγο υπομονη...

θα περασουν, να πινεις νερακι με μικρες γουλιες και να τρως καμια φρυγανιτσα, παρε και τον γιατρο...

εγω δεν κανω εμετους αλλα και αυτη η αναγουλα χαλια ειναι..

κ ναιιιι επανηλθα κ εγινα ανθρωπος...εβαλα τα ρουχαλακια μου κ περιμεω την βολτα μου...

μαρακι μου ναι η τελευταια περιοδος ποτε ηταν...μονο 2 μερες διαφορα...εγω 23/09

εσυ ετοιμαοσου για την ωραια βολτιτσα...

τωρα στις τρεις δεν θα πας?

αχ!!! τι ωραια, αντε να μπεις αμεσως να μας πεις τα ευχαριστα..

εγω το βραδακι στις 8 θα παω..

κοριτσια εχετε ξεκινησει φαρμακα?

εγω οχι ακομα αλλα θελω να παρω συντομα, σιδηρο γιατι εχω αναιμια και filicine.

ελπιζω μονο να μην μου δωσει ουτροτζεσταν γιατι περσι που τα επαιρνα ειμουν σαν φυτο..

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλουλα μου!!!Τωρα ειμαστε παρειτσα!!!!!Και θα κανουμε ολες τα super μωρα!!!!!!Ολα θα τα εχουν!!!Υγιεστατα, πανεξυπνα, πανεμορφα, καλοψυχα,κ.α.π.!!!!Αυτα θα ειναι τα παιδια του Ιουνιου!!!Τα δικα μας τα παιδακια!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!

καλα εσυ τι πινεις και δεν μας δινεις και εισαι μες στα κεφια καθε μερα!!!!!:D:D:D

σε ζηλευω κοπελα μου, με την καλη εννοια,

εχεις τοση θετικη ενεργεια που την μιση να παρει το μπεμπε σου θα γινει τελειο!!!!!

και εγω ειμαι χαρουμενη που ειμαι σε αυτην την παρειτσα...

καιρο ηθελα να μπω σε ενα τετοιο καφε!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια , ευχομαι πραγματικα τα καλυτερα αποτελεσματα σε οσες μαμαδες πανε να ακουσουνε καρδουλα σημερα , μεσα στη βδομαδα πρεπει να το κανονισω και εγω , για καμια Τεταρτη το κοβω . Πολυ σας χαιρομαι που ξεκουραζεστε κοπελιες , η τελεια περιοδος βολτουλες με τον αντρουλη ολοι τρεχουνε για φροντιδα , αχχχ ωραια η πρωτη εγκυμοσυνη τωρα ??? χαχαχα ξυπνησα στις 6,30 και ηπια εναν καφε με την ψυχη στο στομα επειδη η μικρη δεν κοιμοτανε . Τελικα σηκωνεται κατα τις 7.00 και κατι , να φαει πρωινο ,να της βαλω καμια ταινια να δει , ξυπναει και ο πιτσιρικας , αντε και εκεινος πρωινα κτλ , μετα να ζυμωσω μπιφτεκια γιατι ξεχασςαμε τον κιμα εξω και θα χαλουσε να κανω αποπειρα μαγειρικης για τα βλασταρια μου αρνακι (ευτυχως ηδη βρασμενο ) με πατατες στο φουρνο , ηρθε η ωρα φαγανε , αφου ημουνα στο συμαζεμα κουζινας ολη την ωρα , τα ταισα , η μικρη μου εβγαλε το λαδι δεν εφαγε με εκνευρισε , ο μεγαλος τον καταχαρικα σημερα εφαγε τα παντα . Ευτυχως γυρησε νωρις πολυ απο δουλεια σημερα ο αντρουλης και ανελαβε να τον κοιμισει τον πιτσιρικα αφου η μικρη επεσε dead μιας και ειχε ξυπνησει ουσιαστικα απο τις 6,30 αααα και ειναι ακομα στη μεση η μερα :D . Φιλακιααααα , αλλα ηθικον ακμαιον πανταααα .

Link to comment
Share on other sites

καλα εσυ τι πινεις και δεν μας δινεις και εισαι μες στα κεφια καθε μερα!!!!!:D:D:D

σε ζηλευω κοπελα μου, με την καλη εννοια,

εχεις τοση θετικη ενεργεια που την μιση να παρει το μπεμπε σου θα γινει τελειο!!!!!

και εγω ειμαι χαρουμενη που ειμαι σε αυτην την παρειτσα...

καιρο ηθελα να μπω σε ενα τετοιο καφε!!

Γιατι βρε Μαρακι μου!!!Εαν δεν ειμαι χαρουμενη τωρα, ποτε θα ειμαι???? Αααααα, δεν θελω να βλεπω μουτρακια απο κανεναν!!!!!Ολα θα πανε μια χαρα!!!Διανυουμε, οσο κ αν μας ταλαιπωρει αλλες περισσοτερο αλλες λιγοτερο, απ'τις πιο ομορφες περιοδους τις ζωης μας!!!!!!

Τα περναμε ομορφα, ομορφα, ομορφα!Τα περναμε ομορφα στο καφε παιδια!!!χαχαχαχαχα!!!!!:D:D:D

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια , ευχομαι πραγματικα τα καλυτερα αποτελεσματα σε οσες μαμαδες πανε να ακουσουνε καρδουλα σημερα , μεσα στη βδομαδα πρεπει να το κανονισω και εγω , για καμια Τεταρτη το κοβω . Πολυ σας χαιρομαι που ξεκουραζεστε κοπελιες , η τελεια περιοδος βολτουλες με τον αντρουλη ολοι τρεχουνε για φροντιδα , αχχχ ωραια η πρωτη εγκυμοσυνη τωρα ??? χαχαχα ξυπνησα στις 6,30 και ηπια εναν καφε με την ψυχη στο στομα επειδη η μικρη δεν κοιμοτανε . Τελικα σηκωνεται κατα τις 7.00 και κατι , να φαει πρωινο ,να της βαλω καμια ταινια να δει , ξυπναει και ο πιτσιρικας , αντε και εκεινος πρωινα κτλ , μετα να ζυμωσω μπιφτεκια γιατι ξεχασςαμε τον κιμα εξω και θα χαλουσε να κανω αποπειρα μαγειρικης για τα βλασταρια μου αρνακι (ευτυχως ηδη βρασμενο ) με πατατες στο φουρνο , ηρθε η ωρα φαγανε , αφου ημουνα στο συμαζεμα κουζινας ολη την ωρα , τα ταισα , η μικρη μου εβγαλε το λαδι δεν εφαγε με εκνευρισε , ο μεγαλος τον καταχαρικα σημερα εφαγε τα παντα . Ευτυχως γυρησε νωρις πολυ απο δουλεια σημερα ο αντρουλης και ανελαβε να τον κοιμισει τον πιτσιρικα αφου η μικρη επεσε dead μιας και ειχε ξυπνησει ουσιαστικα απο τις 6,30 αααα και ειναι ακομα στη μεση η μερα :D . Φιλακιααααα , αλλα ηθικον ακμαιον πανταααα .

Ουυυυυφφφφφφφφφφφφφφφφφφ!!!!!!!!Κουραση!!!!!

Παλι καλα που δεν δουλευεις κιολας γλυκια μου!!!!Φαντασου αλλες μανουλες εγκυουλες στο τριτο δουλευουνε κιολας!!!!!

Σε κοβω για power και δεν σε φοβαμαι!!!Θα τα καταφερεις μια χαρα!!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βρε Μαρακι μου!!!Εαν δεν ειμαι χαρουμενη τωρα, ποτε θα ειμαι???? Αααααα, δεν θελω να βλεπω μουτρακια απο κανεναν!!!!!Ολα θα πανε μια χαρα!!!Διανυουμε, οσο κ αν μας ταλαιπωρει αλλες περισσοτερο αλλες λιγοτερο, απ'τις πιο ομορφες περιοδους τις ζωης μας!!!!!!

Τα περναμε ομορφα, ομορφα, ομορφα!Τα περναμε ομορφα στο καφε παιδια!!!χαχαχαχαχα!!!!!:D:D:D

καλα επρεπε να εχουμε και ηχο να σε ακουμε που εισαι μες στην τρελλη χαρα!!!

να εισαι καλα μεσα απο την καρδια μου Ευακι μου,

πραγματικα μου φτιαχνεις το κεφι και με κανεις να χαμογελαω μονη μου...

εισαι καταπληκτικη!!!

εχω το αγχος μου για σημερα, εχω την απαισια γευση στο στομα μου και εσυ καταφερνεις να με κανεις τα νιωθω τελεια!!!!

μπραβο Ευακι...:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα επρεπε να εχουμε και ηχο να σε ακουμε που εισαι μες στην τρελλη χαρα!!!

να εισαι καλα μεσα απο την καρδια μου Ευακι μου,

πραγματικα μου φτιαχνεις το κεφι και με κανεις να χαμογελαω μονη μου...

εισαι καταπληκτικη!!!

εχω το αγχος μου για σημερα, εχω την απαισια γευση στο στομα μου και εσυ καταφερνεις να με κανεις τα νιωθω τελεια!!!!

μπραβο Ευακι...:D:D:D

Αχ!!!Τι ωραια ειναι αυτα που μου λες!!!!:tongue::tongue::tongue:

Πολυ χαιρομαι που βοηθαω κ εγω λιγακι για να νιωθεις καλυτερα!!!!!!!

Τωρα με εκανες ακομα πιο χαρουμενη!!!!!!:D:D:D

ε!!!!και δεν χρειαζετε αγχος για σημερα!!!!Αυτην την μερα την περιμενες πως κ πως!!!!!!!Και εσυ αλλα κ εμεις!!!!! Θα δεις που ολα θα ειναι υπεροχα!!!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Εδω εγω ξερω μαμα με 5 παιδακια που εργαζεται και εκεινη και ο αντρας της , μαλιστα γιατρος το πρωι σε στρατιωτικο νοσοκομειο και το βραδυ στο ιατρειο ο συζυγος οποτε εντα3ει οντως ειμαι πολυ τυχερη που δεν εργαζομαι αλλιωτικα θα ητανε πολυ δυσκολο .

Μην ανυσηχεις για το γιατρο σημερα κοριτσι μου , εφοσον εχεις συμπτωματα τοτε ολα πανε πολυ καλα .

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειά σας!! Βάλτε και εμένα στην παρέα σας!!Είμαι έγγυος στο πρώτο μας παιδάκι και σήμερα έχω το πρώτο ραντεβού με το γιατρό...σύμφωνα με τη μικροβιολόγο μου είμαι στην 5η-6η εβδομάδα αλλά αν δεν δώ το γιατρό δεν μπορώ να ηρεμήσω! Η χοριακή μου την 3η μέρα καθυστέρησης ήταν 900 μονάδες (πριν μια βδομάδα περίπου).

Εύχομαι μια πολύ καλή και τελειόμηνη εγγυμοσύνη σε όλες μας..!!...και επειδή σας διαβάζω μέρες να ευχηθώ καλή τύχη στη μαριλού και να μας πεί τα καλύτερα τώρα που θα γυρίσει από το γιατρό!:P

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειά σας!! Βάλτε και εμένα στην παρέα σας!!Είμαι έγγυος στο πρώτο μας παιδάκι και σήμερα έχω το πρώτο ραντεβού με το γιατρό...σύμφωνα με τη μικροβιολόγο μου είμαι στην 5η-6η εβδομάδα αλλά αν δεν δώ το γιατρό δεν μπορώ να ηρεμήσω! Η χοριακή μου την 3η μέρα καθυστέρησης ήταν 900 μονάδες (πριν μια βδομάδα περίπου).

Εύχομαι μια πολύ καλή και τελειόμηνη εγγυμοσύνη σε όλες μας..!!...και επειδή σας διαβάζω μέρες να ευχηθώ καλή τύχη στη μαριλού και να μας πεί τα καλύτερα τώρα που θα γυρίσει από το γιατρό!:P

Καλως ηρθες στο παρεακι μας τιτινακι!!!!!Ποποοοο τι υψηλη χοριακη ειναι αυτη???? Λες κ εσυ να εχουμε τιποτα διδυμακια????Με το καλο σημερα να δειτε τον σακο/ους του μωρου σας!!!!!!Θα ειναι μια υπεροχη στιγμη!!!!Μετα τον γιατρο θα μας πεις κ ΠΗΤ!!!

Ελπιζω Τιτινακι μου να τα λεμε συχνα κ να μαθουμε κ αλλα για σενα!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...