Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!

Σας ευχαριστω πααααααρα πολυ για τα χρονια πολλα σας κ τις υπεροχες ευχες!!!

Σας ευχομαι σε ολες σας να εχουμε μια τελεια εγκυμοσυνη, κ με το καλο να κρατησουμε στις αγκαλιτσες μας τα υγιεστατα κ πανεμορφα μωρακια μας!!!!

Ελειπα αυτες τις μερες γιατι ειχα αδεια κ μπαινω μονο απο την δουλεια στο καφε μας!!!

Ειδες Βιργινια μου τι τελειος ηχος????Εγω την Τεταρτη θα τον ακουσω για δευτερη φορα, θα κοιταξω να τον ηχογραφισω!!!!!

Κοριτσακια μου (Μαριλου κ Μαρια),ηρθε η μερα που θα ακουσετε κ εσεις το θαυματακι σας!!!Ειπαμε τα χαρτομαντηλα μην ξεχασετε, θα κλαψετε παρα πολυ απο την συγκηνηση!!!!

Χριστινακι μου, κουραγιο!!!Υπομονη!!!Αφου το μωρακι σου ειναι καλα, αυτο εχει σημασια!!!!!Ολα θα πανε μια χαρα!!!

Καλως ηρθανε οι καινουριες φιλεναδες μας στο καφε μας!!!!Ετσι να μαζευομαστε οι μανουλες, για να γινουμε πιο δυνατες!!!

Σας αγαπαω πολυ ολες σας!!!

Να εχουμε ολες μια πανεμορφη ημερα και καλο μηνα κ καλη εβδομαδα!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλως το το Ευακι, την κοπελα με τα πολλα γλυκολογα που μας φτιαχνει το κεφι!!!

καλα ειμαστε Ευακι μου,

θα σας εχω ευχαριστα το απογευμα, πιστευω....

εσυ εισαι καλα κοπελα μου?

απο συμπτωματα πως πας?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα!

Να΄μαι και εγώ στην παρέα σας! ΤΕP 01/09/2010. Είμαι στην 9η εβδομάδα. Θέλω από καιρό να σας γράψω αλλά ήθελα πρώτα να βεβαιωθώ ότι όλα πάνε καλά. Δαν άντεξα όμως! Σας γράφω σήμερα ενώ αύριο πάω στο γιατρό για να με ξαναδεί!

Δεν έχω χρόνο να διαβάσω τα νέα όλων σας. Θεωρώ ότι στην πορεία θα σας μάθω καλά!

Ευχομαι σε όλες μια ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!.Και σαν "παλιά" αν θέλετε κάτι να ρωτήσετε, είμαι στη διαθεσή σας!

Σας φιλώ!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως το το Ευακι, την κοπελα με τα πολλα γλυκολογα που μας φτιαχνει το κεφι!!!

καλα ειμαστε Ευακι μου,

θα σας εχω ευχαριστα το απογευμα, πιστευω....

εσυ εισαι καλα κοπελα μου?

απο συμπτωματα πως πας?

Μαρακι μου, σημερα μπορεις να νιωθεις ο πιο τυχερος ανθρωπος στον κοσμο!!! Εαν σου ειπε ο γιατρος πως θα το ακουσετε σημερα, τοτε θα το ακουσετε το μικρο σου θαυματακι!!!!!!

Καλα ειμαι!!!!Αρχισε η κοιλιτσα μου κ φουσκωνει...χθες πηγα να βαλω ενα τζιν κ δεν εκλεινε με ανεση κ με πιεζε, οποτε μπηκε στη ακρη για του χρονου!!!!Επισης το στηθος μου μεγαλωσε κοντα 2 νουμερα, πηγα να βαλω ενα παλτο κ κοπικε το κουμπι!!!!Αλλα απο κιλα ακομα δεν πηρα, ισως να εβαλα 300 γραμμαρια!!!!!Γενικα ειμαι καλα, δεν εχω πολυ εντονα συμπτωματα αλλα εχω λιγο απ'ολα κ κουραζομαι παρα πολυ ευκολα, αλλα απ'οτι καταλαβαινω οσο προχωραει η εγκυμοσυνη ειμαι ολο κ καλυτερα, μακαρι να συνεχιστει ετσι!!!!

Εσυ πως εισαι Μαρακι μου?????Τι νιωθεις????


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα!

Να΄μαι και εγώ στην παρέα σας! ΤΕP 01/09/2010. Είμαι στην 9η εβδομάδα. Θέλω από καιρό να σας γράψω αλλά ήθελα πρώτα να βεβαιωθώ ότι όλα πάνε καλά. Δαν άντεξα όμως! Σας γράφω σήμερα ενώ αύριο πάω στο γιατρό για να με ξαναδεί!

Δεν έχω χρόνο να διαβάσω τα νέα όλων σας. Θεωρώ ότι στην πορεία θα σας μάθω καλά!

Ευχομαι σε όλες μια ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!.Και σαν "παλιά" αν θέλετε κάτι να ρωτήσετε, είμαι στη διαθεσή σας!

Σας φιλώ!!!

Κατερινα μου γλυκια, πολυ χαιρομαι που ηρθες σε αυτην την παρεα κ θα τα λεμε απο εδω!!!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ Εύα μου! Το πήρα απόφαση να "εμφανιστώ".!! Χαίρομαι που διαβάζω ότι είσαι καλά! Πρήξιμο είναι αυτό που νιώθεις!!!! Είδες τι ωραία που είναι να βλέπεις τις αλλαγές στο σώμα σου?? Εγώ από την άλλη δεν έχω δεί κάποια αλλαγή,εκτός του στήθους! Μου είχε μείνει όμως κοιλίτσα από την προηγούμενη εγκυμοσύνη. 'Ομως ταλαιπωρούμαι με αναγούλες έντονες! Έτσι, δυστυχως δεν μπορώ να φάω μια σειρά τροφών που θα ήταν απαραίτητες, πχ γάλα και λαχανικά...:rolleyes:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φρεσκοκοιλιτσες μου!!!!

καλο μηνα να εχουμε με ηρεμες κ τελειομηνες εγκυμοσυνες.

εχω πολυυυ αγχος για σημερα...μαρακι μας καλη επιτυχια για σημερα!!!

φοβαμαι κ για τα ραμματα...ουφ....

ευακι μου τι κανεις κοπελα μου...καλως μας ηρθες κατερινα...

μεγαλωνει το παρεακι μας κ μ'αρεσειιιιιιιι


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

αστα Ευακι μου, στο σωμα μου δεν εχω δει καμια αλλαγη, μονο το στηθος μου εχει λιγο πρηστει.

αλλα απο αναγουλες και ανακατωσουρες ειμαι χαλια.

μου φαινεται οτι μυριζουν ολα...

στο μπανιο, στην κουζινα, παντου.

επισης δεν μορω να φαω κρεας, βεβαια ετσι ημουν και περσι μονο μου περσι δεν προλαβαν να μου περασουν, φετος ελπιζω να τα καταφερω..

Κατερινακι, καλως ηλθες, εχουμε δυο δευτερομανουλες στην παρεα μας..

Ωραια!!!! με το καλο και σε εσενα κοπελα μου...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ Εύα μου! Το πήρα απόφαση να "εμφανιστώ".!! Χαίρομαι που διαβάζω ότι είσαι καλά! Πρήξιμο είναι αυτό που νιώθεις!!!! Είδες τι ωραία που είναι να βλέπεις τις αλλαγές στο σώμα σου?? Εγώ από την άλλη δεν έχω δεί κάποια αλλαγή,εκτός του στήθους! Μου είχε μείνει όμως κοιλίτσα από την προηγούμενη εγκυμοσύνη. 'Ομως ταλαιπωρούμαι με αναγούλες έντονες! Έτσι, δυστυχως δεν μπορώ να φάω μια σειρά τροφών που θα ήταν απαραίτητες, πχ γάλα και λαχανικά...:rolleyes:

Αχ, Κατερινακι μου, εχεις τετοια,ε????Υπομονη καλη μου, κ μην ανησυχεις ο γιατρος σου κ το μωρακι σου θα βρει τον τροπο να παρει ολα θρεπτικα συστατικα που χρειαζετε.Μπορεις κ δουλευεις με αναγουλες?????

καλημερα φρεσκοκοιλιτσες μου!!!!

καλο μηνα να εχουμε με ηρεμες κ τελειομηνες εγκυμοσυνες.

εχω πολυυυ αγχος για σημερα...μαρακι μας καλη επιτυχια για σημερα!!!

φοβαμαι κ για τα ραμματα...ουφ....

ευακι μου τι κανεις κοπελα μου...καλως μας ηρθες κατερινα...

μεγαλωνει το παρεακι μας κ μ'αρεσειιιιιιιι

Μαριλου μου καλη, Καλημερα!!!

Να μην εχεις αγχος καρδουλα μου για σημερα, μονο ευτυχια να νιωθεις!!!Ολα θα πανε μια χαρα, θα δεις!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστωγια το καλοσόρισμα!!!!

marilou τί ράμματα???

maria-elpida έτσι είμαι και εγώ. Χάλια! Και στη δουλειά δεν αντέχω. δεν το έχω πεί ακόμα όμως και δεν ξέρω τι να κάνω. Να τρώς φρυγανια με κασαράκι! Θα δεις πόσο καλό θα σου κάνει!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

εκανα εξωσωματικη,επαθα υπερδιεγερση μου κανανε λαμπαροσκοπηση κ εχω ραμματα στην κοιλιτσα...παρολα αυτα το σπορακι πιαστηκε...

σας φιλω

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

Θα προσπαθήσω να διαβάσω τα προηγούμενα για να μην ρωτάω συνέχεια!

Σας αφήνω και θα ξαναμπώ!

Φιλιά σε όλες!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

αστα Ευακι μου, στο σωμα μου δεν εχω δει καμια αλλαγη, μονο το στηθος μου εχει λιγο πρηστει.

αλλα απο αναγουλες και ανακατωσουρες ειμαι χαλια.

μου φαινεται οτι μυριζουν ολα...

στο μπανιο, στην κουζινα, παντου.

επισης δεν μορω να φαω κρεας, βεβαια ετσι ημουν και περσι μονο μου περσι δεν προλαβαν να μου περασουν, φετος ελπιζω να τα καταφερω..

Κατερινακι, καλως ηλθες, εχουμε δυο δευτερομανουλες στην παρεα μας..

Ωραια!!!! με το καλο και σε εσενα κοπελα μου...

Καλα, απο μυρωδιες κ εμενα με ενοχλουνε απιστευτα!!!!!

Αλλα ευτυχως δεν εχω εντονες αναγουλες!!!!Που κ που εχω λιγες αναγουλες, αλλα το πιο εντονο που νιωθω ειναι οτι δεν εχω αρκετο οξυγονο κ νιωθω απιστευτη δυσφορεια!!!!

Υπομονη μανουλες, οσο θελουν ας μας ταλαιπωρησουνε, τα σπορακια μας να'ναι καλα!!!!!

Σας ευχαριστωγια το καλοσόρισμα!!!!

marilou τί ράμματα???

maria-elpida έτσι είμαι και εγώ. Χάλια! Και στη δουλειά δεν αντέχω. δεν το έχω πεί ακόμα όμως και δεν ξέρω τι να κάνω. Να τρώς φρυγανια με κασαράκι! Θα δεις πόσο καλό θα σου κάνει!!!!

Χαρα στο κουραγιο σου Κατερινα μου!!!! Εγω το ειπα στα ατομα που δουλευουμε μαζι, για να ξερουν, επειδη με ενοχλουνε μερικα πραγματα για να μην με περασουν για τρελη κ για να με προσεχουνε, αλλα στην υπολοιπη εταιρεια δεν το εχω πει ακομα, σε 1 με 1μιση μηνα θα αρχισω να το λεω σε αυτους!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...