Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Κορίτσια γειά σας!! Βάλτε και εμένα στην παρέα σας!!Είμαι έγγυος στο πρώτο μας παιδάκι και σήμερα έχω το πρώτο ραντεβού με το γιατρό...

να καλοσωρισω και εγω την Τιτινα...

τι ωρα εχεις ραντεβου? αντε κοπελα μου, με το καλο και εσυ και να μπεις να μας γραψεις τα νεα σου...

βρε κοριτσια που ειναι η Μαριλου?

ξυπνησα και ειχα την εννοια της... ακομα να μπει να μας πει...

καλα εμενα χτυπαει η καρδια μου απο τωρα, εχω πολυ αγωνια, αντε 2 ωριτσες εμειναν!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

να καλοσωρισω και εγω την Τιτινα...

τι ωρα εχεις ραντεβου? αντε κοπελα μου, με το καλο και εσυ και να μπεις να μας γραψεις τα νεα σου...

βρε κοριτσια που ειναι η Μαριλου?

ξυπνησα και ειχα την εννοια της... ακομα να μπει να μας πει...

καλα εμενα χτυπαει η καρδια μου απο τωρα, εχω πολυ αγωνια, αντε 2 ωριτσες εμειναν!!

Μαράκι τώρα σε είδα!! Σε ευχαριστώ πολύ!! Άντε να γυρίσεις και εσύ να μας πείς!!!Πολύ ενδιαφέρουσα μέρα η σημερινή!:D:tongue:

Link to comment
Share on other sites

hellooooooooooo.τι κανετε?αντε βρε Μαριλου μου,εχουμε κ εμεις αγωνια!!

Τιτινα καλως ορισες κ με το καλο να δεις το μωρακι σου

Μαρακι λιγη ωρα εμεινε κ μετα θα πανηγυριζεις κ εσυ κ εμεις μαζι σου!!!!

οσο κ να με ενοχλουν οι εμμετοι κ οι ναυτιες,ξερω οτι σημαινουν οτι το μωρακι μου ειναι καλα,οποτε υπομονη κοριτσια!!!!!!!


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κορίτσια! αν ολα πανε καλα θα ειμαι και εγω μανουλα του ιουνιου, στα τελη ομως.ιχα τεπ 19 σεπτ. Εχω κανει εναν υπερηχο τηνπροηγουμενη βδοομαδα και ειδαμε σακο.την τεταρτη θα παμε ξανα στο γιατρο.το κακο ειναι οτι μαζι με το σακο ειδαμε και μια μικρη αποκολληση.απο τη προηγουμενη εβδομαδα εχω μια αιμα κκκινο, μια καφε υγρα μια τιποτα και παλι απ'την αρχη.εχω πολυ αγωνια. ηθελα να ρωτησω όσες εχουν δει καρδουλα, ποτε την ακουσατε?εγω στο ραντεβου μεθαυριο θα ειμαι εβδ.+2 ημερων.οριακα πιστευω.πόνους δεν εχω, μονο μικρες ενοχλήσεις και συμπτώματα τιποτα σχεδον. που και που μια φαγουρα στο στηθος, λιγες αναγούλες και μερικες φορες ζαλαδα τα απογευματα... σας ζαλισα, αλλα κσταλαβαινομαστε νομιζω, ολες την ιδια αγωνια περναμε!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κορίτσια! αν ολα πανε καλα θα ειμαι και εγω μανουλα του ιουνιου, στα τελη ομως.ειχα τεπ 19 σεπτ. Εχω κανει εναν υπερηχο τηνπροηγουμενη βδομαδα και ειδαμε σακο.την τεταρτη θα παμε ξανα στο γιατρο.το κακο ειναι οτι μαζι με το σακο ειδαμε και μια μικρη αποκολληση.απο τη προηγουμενη εβδομαδα εχω μια αιμα κοκκινο, μια καφε υγρα μια τιποτα και παλι απ'την αρχη.εχω πολυ αγωνια. ηθελα να ρωτησω όσες εχουν δει καρδουλα, ποτε την ακουσατε?εγω στο ραντεβου μεθαυριο θα ειμαι 6 εβδ.+2 ημερων.οριακα πιστευω.πόνους δεν εχω, μονο μικρες ενοχλήσεις και συμπτώματα τιποτα σχεδον. που και που μια φαγουρα στο στηθος, λιγες αναγούλες και μερικες φορες ζαλαδα τα απογευματα... σας ζαλισα, αλλα κσταλαβαινομαστε νομιζω, ολες την ιδια αγωνια περναμε!!:)

(κάνω επεξεργασια και αυτο δημοσιεύει ξανά το μηνυμα....σορρυ, θα μάθω σιγα σιγα!)

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω προλαβει να διαβασω τπτ...

girls ειδαμε 2 σακους....δεν ακουσαμε καρδουλες ...σε 10 μερες παλι..

τα'χω παιξει κ τα'χω κανει επανω μου!!!!!

θα ειναι μια αρκετα δυσκολη εγκυμοσυνη με πολυυυυυυ ξαπλα αλλα θα τα καταφερουμε ειπε ο γιατρος..λαμπαροσκοπικα θα γινει η περιδεση εαν κ εφοσον προχωρησουν κ τα 2 στην 11η εβδομαδα...

μου φαινεται απιστευτο..


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε να γυρίσεις και εσύ να μας πείς!!!Πολύ ενδιαφέρουσα μέρα η σημερινή!:D:tongue:

τιτινα δεν βλεπω την ωρα να παμε στον γιατρο,

αντε θα μπω μετα να σας τα πω...

Μαρακι λιγη ωρα εμεινε κ μετα θα πανηγυριζεις κ εσυ κ εμεις μαζι σου!!!!

οσο κ να με ενοχλουν οι εμμετοι κ οι ναυτιες,ξερω οτι σημαινουν οτι το μωρακι μου ειναι καλα,οποτε υπομονη κοριτσια!!!!!!!

τιτινα, αυτο περιμενω και εγω, καλα ειμαι απο αναγουλες αλλα αν αυτο σημαινει πως ολα πανε καλα, τοτε δεν θα ξαναπαραπονεθω!!!

καλησπερα κορίτσια! αν ολα πανε καλα θα ειμαι και εγω μανουλα του ιουνιου, στα τελη ομως.ιχα τεπ 19 σεπτ. Εχω κανει εναν υπερηχο τηνπροηγουμενη βδοομαδα και ειδαμε σακο.την τεταρτη θα παμε ξανα στο γιατρο.το κακο ειναι οτι μαζι με το σακο ειδαμε και μια μικρη αποκολληση.απο τη προηγουμενη εβδομαδα εχω μια αιμα κκκινο, μια καφε υγρα μια τιποτα και παλι απ'την αρχη.εχω πολυ αγωνια. ηθελα να ρωτησω όσες εχουν δει καρδουλα, ποτε την ακουσατε?εγω στο ραντεβου μεθαυριο θα ειμαι εβδ.+2 ημερων.οριακα πιστευω.πόνους δεν εχω, μονο μικρες ενοχλήσεις και συμπτώματα τιποτα σχεδον. που και που μια φαγουρα στο στηθος, λιγες αναγούλες και μερικες φορες ζαλαδα τα απογευματα... σας ζαλισα, αλλα κσταλαβαινομαστε νομιζω, ολες την ιδια αγωνια περναμε!!:)

καλως τηνε και την λιανα μας,

με το καλο κοπελα μου μην ανησυχεις. ηρεμια θελει και ΠΙΣΤΗ...

σου ευχομαι να πανε ολα καλα...

Link to comment
Share on other sites

Μαριλου μου συγχαρητηρια!!!!ολα καλα θα πανε! κ μια χαρα θα τα καταφερεις!!!!ποσων εβδομαδων εισαι σου ειπε?

Λιανα καλως ηρθες κ εσυ!εγω καρδουλα ακουσα στις 5,5 εβδομαδες.εχει να κανει ομως κ με τον υπερηχο του γιατρου


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


girls ειδαμε 2 σακους....δεν ακουσαμε καρδουλες ...σε 10 μερες παλι..

τα'χω παιξει κ τα'χω κανει επανω μου!!!!!

μου φαινεται απιστευτο..

ολε!ολε!ολε!ολε!ολε!

μπραβο κοριτσακι μου, συγχαρητηρια!!!!

2 σακοι ε? τρελλη εικονα ετσι?

μην ανυσηχεις κοπελα μου, μπορει να εχει γινει λιγο πιο μετα η συλληψη και γι'αυτο δεν ακουσατε καρδουλα, ε!καρδουλες ηθελα να πω:D:D:D:D

μην φοβασαι ολα καλα κατα τα αλλα?

τι αλλο σου ειπε ο γιατρος?

Link to comment
Share on other sites

η ωοληψια εγινε στις 6/10...τα ειδε ολα μια χαρα...μου εκοψε κ τα ραμματα

κ μου ειπε σιγουρα καισαρικη κ πολυυυυυυυυ ξαπλα...

συγκρατημενος αισιοδοξος οπως κ ολοι μας...εχουμε περασει πολλαααα


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...