Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

καλημερα φιλεναδες...πρωινη πρωινη οπως βλεπετε...αφου κοιμαμαι με τις κοτες...τεσπα..

λιαννα μου τι καλα που την ακουσατε....υπομονη με την ξαπλα...εγω που θα ειμαι ετσι μεχρι να γεννησω με το καλο τι να πω??

μαρακι μου επειδη ειναι σοβαρη εξεταση αυτη εγω δεω θα το ελεγα...εξαλλου η εξεταση δεν θα γινει πολυ μακρια...σε 1 μηνα κ κατι θα την κανεις...

οκ το να το πεις στην κολλητη σου η στην κουμπαρα σου το καταλαβαινω αλλα σε ποιο δευτερους γνωμη μου ειναι οχι ακομα...

εμεις μονο μεταξυ μας η κολλητη μου κ οι κουμπαροι μου..


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα φιλεναδιτσες μου καλες!!!

Να σας πω τα νεα μου!!!

Χθες πηγαμε στο καλο μας γιατρουδακο μας και ξαναειδαμε κ ξανακουσαμε το νινακι μας!!!!Εχουμε μεγαλωσει παααααααρα πολυ, διπλασιαστηκαμε!!!!Γιναμε 2,14εκ. (ολοκληρα παιδια) κ η καρδουλα μας χτυπαει με 156παλμους/λεπτο!!!!

Ολα ειναι μια χαρα!!!!Ξαναεχουμε ραντεβου στις 17/11 κ τοτε θα μας πει κ για την αυχενικη που θα κανουμε!!!!

Εσεις πως ειστε κοριτσακια μου????Ολα καλα????Δεν πιστευω να εχει καμια μας μουτρακια σημερα!!!!!

Κ εγω πιστευω πως ειναι καλυτερα να το πεις αργοτερα!!!

Κ εμεις το εχουμε πει μονο στους πολυ κοντινους, εαν κ τα νεα μαθαινονται χωρις να το καταλαβεις, στους υπολοιπους θα το πουμε σε κανενα μηνα!!!Να φανταστεις κ στη δουλεια μου το ξερουν μονο οι πολυ στενοι συνεργατες δλδ 3 ατομα κ τα υπολοιπα 70 ατομα θα το μαθουν σε κανενα μηνα!

Σας στελνουμε (εγω κ το νινακι μου σε εσας με τα νινακια σας) τα πιο γλυκα μας φιλακια!!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όοολη μέρα! lianna μου μπράβο???πρέπει να είναι απίστευτο ε??ελπίζω και εγώ σε κανα δυο βδομάδες να την ακούσω!!

Μαράκι μου εγώ να σου πω την αλήθεια πέρα από γονείς δεν ήθελα να το πώ σε κανέναν μέχρι να το καταλάβουν μόνοι τους :shock: αλλά τώρα το ξέρουν γονείς, αδέρφια, κολλητοί (4 άτομα) και από τη δουλειά μου διέρευσε και το μάθανε λίγοι παραπάνω αλλά από το κοντινό μου περιβάλλον (γειτονιά κλπ) δεν το έχουμε πεί πουθενά..! Βέβαια αν άφηνα τον άντρα μου θα είχε βγεί με ντουντούκα από την πρώτη μέρα...!!:tongue: Στην περίπτωση σου θα περίμενα μέχρι την εξέταση όχι για κανένα άλλο λόγο αλλά για να είχα λιγότερους να με ζαλίζουνε με ερωτήσεις τύπου "Την κάνατε?", "Όλα καλά?"

Εύα μου καλέ ολόκληρο παιδί έγινε!!! Να του δώσεις ένα τεράστιο φιλάκι!!!2,14εκ??? Μάκια σε όλες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όοολη μέρα! lianna μου μπράβο???πρέπει να είναι απίστευτο ε??ελπίζω και εγώ σε κανα δυο βδομάδες να την ακούσω!!

Μαράκι μου εγώ να σου πω την αλήθεια πέρα από γονείς δεν ήθελα να το πώ σε κανέναν μέχρι να το καταλάβουν μόνοι τους :shock: αλλά τώρα το ξέρουν γονείς, αδέρφια, κολλητοί (4 άτομα) και από τη δουλειά μου διέρευσε και το μάθανε λίγοι παραπάνω αλλά από το κοντινό μου περιβάλλον (γειτονιά κλπ) δεν το έχουμε πεί πουθενά..! Βέβαια αν άφηνα τον άντρα μου θα είχε βγεί με ντουντούκα από την πρώτη μέρα...!!:tongue: Στην περίπτωση σου θα περίμενα μέχρι την εξέταση όχι για κανένα άλλο λόγο αλλά για να είχα λιγότερους να με ζαλίζουνε με ερωτήσεις τύπου "Την κάνατε?", "Όλα καλά?"

Εύα μου καλέ ολόκληρο παιδί έγινε!!! Να του δώσεις ένα τεράστιο φιλάκι!!!2,14εκ??? Μάκια σε όλες!!

Καλημερα Τιτινακι μου!!!Σου ευχομαι σε εσενα κ σε ολες τις μανουλες, με το καλο να την ακουσετε την καρδουλα των μωρων σας!!!Ειναι απιστευτο!!!!Και οχι μονο...καθε σε επισκεψη στο γιατρο απο εδω κ περα θα μενετε με ανοιχτο το στομα για το ποσο πολυ κ γρηγορα μεγαλωνει κ διαμορφωνετε!!!!!Αχ κοριτσακια μου, διανυουμε ολες μαζι εναν υπεροχο ταξιδι για να γινουμε γονεις!!!Χαιρομαι παρα πολυ που σας εχω συνταξιδιωτες μου!!!

459830qyqjkq81to.gif


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Εύα μου πραγαμτικά αυτό που ζούμε και που θα ζήσουμε τους επόμενους μήνες είναι κάτι πραγματικά φανταστικό και ασύλληπτο!! Να σου πω την αλήθεια βέβαια θα μπορώ να το ζήσω στο 100% μέσα μου από το επόμενο ραντεβού και μετά ..που θα έχουμε δεί και νινί, να ακούσουμε και καρδούλα και να μου φύγει οποιαδήποτε ανασφάλεια..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα φιλεναδιτσες μου καλες!!!

Να σας πω τα νεα μου!!!

Χθες πηγαμε στο καλο μας γιατρουδακο μας και ξαναειδαμε κ ξανακουσαμε το νινακι μας!!!!Εχουμε μεγαλωσει παααααααρα πολυ, διπλασιαστηκαμε!!!!Γιναμε 2,14εκ. (ολοκληρα παιδια) κ η καρδουλα μας χτυπαει με 156παλμους/λεπτο!!!!

Ολα ειναι μια χαρα!!!!Ξαναεχουμε ραντεβου στις 17/11 κ τοτε θα μας πει κ για την αυχενικη που θα κανουμε!!!!

Εσεις πως ειστε κοριτσακια μου????Ολα καλα????Δεν πιστευω να εχει καμια μας μουτρακια σημερα!!!!!

Κ εγω πιστευω πως ειναι καλυτερα να το πεις αργοτερα!!!

Κ εμεις το εχουμε πει μονο στους πολυ κοντινους, εαν κ τα νεα μαθαινονται χωρις να το καταλαβεις, στους υπολοιπους θα το πουμε σε κανενα μηνα!!!Να φανταστεις κ στη δουλεια μου το ξερουν μονο οι πολυ στενοι συνεργατες δλδ 3 ατομα κ τα υπολοιπα 70 ατομα θα το μαθουν σε κανενα μηνα!

Σας στελνουμε (εγω κ το νινακι μου σε εσας με τα νινακια σας) τα πιο γλυκα μας φιλακια!!!!!

Eυα μου κοντά είμαστε πήγαμε χθες γιατρό όλα μια χαρά, το σποράκι είναι 2,35 εκ και η καρδούλα χτυπάει 171 παλμούς. το μόνο που παρατήρησε ήταν μία τρυπούλα στον πλακούντα 7 χιλιοστών, μία στρογγυλή κουκίδα, μου είπε να μην ανυσηχώ όσο μεγαλώνει η εγκυμοσύνη αυτό θα μικραίνει κατά τα άλλα μια χαρά, και 29/11 έκλεισα ραντεβού για αυχενική.

Εμείς στην αρχή το είπαμε μόνο στους δικούς μου τώρα σιγά σιγά το μαθαίνουν και περισσότερη, να πω την αλήθεια με την κοιλίτσα που έχω δεν μπορώ να κρύψω και πολλά, απλά εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Κοριστάκια προσπαθώ να σας διαβάζω δεν σας προλαβαίνω πάντα, μία η δουλειά, μία ο μικρός, μία το σπίτι, καταλαβαίνεται. Σας φιλώ όλες.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Έφτασε η ώρα να αλλάξω και το τικεράκι του γιου μου, κάπου εδώ έκλεισε ένας κύκλος και ελπίζω με το καλό να ανοίξει ένας καινούργιος. Τελειώσα ήρεμα και καλά με το θηλασμό, απλά μαγικές στιγμές που δεν περιγράφονται.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια !!!

Σημερα εχω ξυπνησει στεναχωρημενη γιατι ενω χτες ολη μερα ανακατευομουν κ ελεγα ολα καλα !! Σημερα ξυπνησα και το στηθος δεν ποναει καθολου !!

Στεναχωριεμαι μην εγινε κατι ρε γμτ !!!!

Οσο για τις κοιλιτσες και η δικια μου το απογευμα ξεχωριζει παντα πιο πολυ !!! Νομιζα οτι ειμαι μοναδικη στο ειδος !!!! Χαχαχαχχα!!!!!

Κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι όλα είναι μια χαρά, στα λέω για να τα ακούω και εγώ, τις πρώτες εβδομάδες είχε έντονες ανακατωσούρες το απόγευμα, εδώ και μια βδομάδα όμως είμαι πολύ καλύτερα, μπορεί να με πιάσει αλλά για λίγο, χθες είδα το σποράκι και όλα είναι μια χαρά, μην αγχώνεσαι.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

bloublou και εγώ πολλές ανακατωσούρες έχω από το μεσημέρι και μετά..συνήθως το πρωί ξυπνάω καλά!

Να ρωτήσω και κάτι άσχετο...εδώ και 1 βδομάδα τουλάχιστον έχει πρηστεί πάρα πολύ η κοιλιά μου με αποτέλεσμα να μη μου κάνει σχεδόν κανένα παντελόνι μου...το είχατε και εσείς αυτό??Το κακό είναι πως όλα μου τα χειμωνιάτικα είναι στενά, ελαστικά, εφαρμοστά και δεν την παλεύω..! Αυτό το φούσκωμα φεύγει κάποια στιγμή??Δεν θέλω να αγοράσω από τώρα καινούρια ρούχα...θεωρώ πως είναι πολύ νωρίς ακόμα..:?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κι απο μας!μολις γυρισα απο το νοσοκομειο.το μωρακι μου ειναι πολυ καλα,η αποκολληση ειναι σταθερη.επειδη ομως δεν τρωω κ κανω συνεχεια εμμετους,ηθελε να μου κανει εισαγωγη για να παρω ορους ωστε να μην αφυδατωθω:mad::(αλλα δεν...αυριο παω Θεσ/νικη να δω την κουκλιτσα μου κ αν χρειαστει θα κανω εκει εισαγωγη,στο γιατρο μου.ουφ,τα ειπα κ ξαλαφρωσα!!!!

Χριστινα μου ειναι κατακρατηση υγρων το φουσκωμα που εχεις κ ειναι φυσιολογικο.καλο θα ηταν να μην πιεζεις την κοιλια σου με στενα ρουχα.παρε κολαν με μπλουζοφορεμα ή μια φουστα εγκυμοσυνης

οσο για το ποιοι το ξερουν τωρα με την αποκολληση το μαθαν ολοι οι συναδελφοι:cry:,ενω περα απο γονεις κ αδερφια,το ξερουν κ ελαχιστοι φιλοι.για αυχενικη διαφανεια εκλεισα στις 24/11 κ ειμαι λεει 9εβ+5 ημερων βαση υπερηχου.

γλωσσοδιαρροια με επιασε!!!!


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eυα μου κοντά είμαστε πήγαμε χθες γιατρό όλα μια χαρά, το σποράκι είναι 2,35 εκ και η καρδούλα χτυπάει 171 παλμούς. το μόνο που παρατήρησε ήταν μία τρυπούλα στον πλακούντα 7 χιλιοστών, μία στρογγυλή κουκίδα, μου είπε να μην ανυσηχώ όσο μεγαλώνει η εγκυμοσύνη αυτό θα μικραίνει κατά τα άλλα μια χαρά, και 29/11 έκλεισα ραντεβού για αυχενική.

Εμείς στην αρχή το είπαμε μόνο στους δικούς μου τώρα σιγά σιγά το μαθαίνουν και περισσότερη, να πω την αλήθεια με την κοιλίτσα που έχω δεν μπορώ να κρύψω και πολλά, απλά εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Κοριστάκια προσπαθώ να σας διαβάζω δεν σας προλαβαίνω πάντα, μία η δουλειά, μία ο μικρός, μία το σπίτι, καταλαβαίνεται. Σας φιλώ όλες.

Ναι Μπλουμπλου μου!!Ειμαστε πολυ κοντα!!!!Αφου σου ειπε πως δεν ειναι ανησυχητικη ειναι ολα οκ!!!! Εγω εκλεισα ραντεβου με τον γιατρο 17/11 κ μετα θα κλεισω για αυχενικη, υποθετω εκει τελος του μηνα να παμε κ εμεις!!!!Εκανες κιολας κοιλλιτσα που φαινετε??? Εμενα ωρες ωρες ειναι πιο φουσκωμενη κ αλλωτε λιγοτερο!Ο μικρουλης σου τι κανει???Την προσεχει την μανουλα του που εχει το αδερφακι του στην κοιλιτσα!!!!Πολλα πολλα φιλακια κ σε σενα κ στον μικρουλι σου κ στο νινακι στην κοιλιτσα σου!!!

bloublou και εγώ πολλές ανακατωσούρες έχω από το μεσημέρι και μετά..συνήθως το πρωί ξυπνάω καλά!

Να ρωτήσω και κάτι άσχετο...εδώ και 1 βδομάδα τουλάχιστον έχει πρηστεί πάρα πολύ η κοιλιά μου με αποτέλεσμα να μη μου κάνει σχεδόν κανένα παντελόνι μου...το είχατε και εσείς αυτό??Το κακό είναι πως όλα μου τα χειμωνιάτικα είναι στενά, ελαστικά, εφαρμοστά και δεν την παλεύω..! Αυτό το φούσκωμα φεύγει κάποια στιγμή??Δεν θέλω να αγοράσω από τώρα καινούρια ρούχα...θεωρώ πως είναι πολύ νωρίς ακόμα..:?

Α, και νομιζα πως ειμαι η μοναδικη!!!Και μενα το απογευμα με πιανουν τα περιεργα, ζαλαδες, ανακατοσουρες, δυσφοριες κ τετοια!!! Πρηξιμο ειναι καλη μου, αλλα απο εδω κ περα η κοιλιτσες μας ολο κ θα μεγαλωνουνε!!!Κ εγω ηδη εχω αρχισει να βαζω ρουχα στην ακρη που δεν μπορω να τα φοραω πια!!!! Μπορεις να παρεις καμια παντελονα με λαστιχο, κανενα κολαν για να μην πανε κ χαμενα!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Επειτα απ'οσα εχουμε γραψει κ απο τους υπολογισμους που εχω κανει βαζω το παρακατω πινακακι με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλω να με διορθωσετε κ να με βοηθησετε σε οτι εχω κανει λαθος κ για οτι πληροφορια λειπει!!!!!!

Να εχουμε ολες μια τελεια εγκυμοσυνη κ με το καλο να κρατησουμε ολες στις αγκαλιτσες μας τα υγιεστατα μωρακια μας!!!

ONOMA………….....…HM/NIA Τ.Π............Π.Η.Τ...........ΑΥΧΕΝΙΚΗ

1. titina (Χριστινα)…..27/8/2010............3/6/2011…….24/11/2010

2. bloublou………………30/8/2010............5/6/2011......29/11/2010

3. Katerina_s……………..1/9/2010…………..8/6/2011......??????????

4. Εua_........................4/9/2010...........14/6/2011......??????????

5. viki35……………..…….9/9/2010...........16/6/2011......??????????

6. virgi…………………….13/9/2010...........20/6/2011......??????????

7. aggeliki83..............13/9/2010............24/6/2011......??????????

8. liana………………..…..19/9/2010...........26/6/2011......??????????

9. maria-elpida…….….21/9/2010..........28/6/2011......??????????

10.Marilou85……………23/9/2010..........30/6/2011......??????????

11. titina37…………..…..?????????..........?????????......??????????

12. tzo28…………………..?????????.........?????????......??????????

13. pani10……………....?????????...........?????????......??????????

14. μινουλα………..…….?????????...........?????????.....??????????


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Επειτα απ'οσα εχουμε γραψει κ απο τους υπολογισμους που εχω κανει βαζω το παρακατω πινακακι με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλω να με διορθωσετε κ να με βοηθησετε σε οτι εχω κανει λαθος κ για οτι πληροφορια λειπει!!!!!!

Να εχουμε ολες μια τελεια εγκυμοσυνη κ με το καλο να κρατησουμε ολες στις αγκαλιτσες μας τα υγιεστατα μωρακια μας!!!

ONOMA………….....…HM/NIA Τ.Π............Π.Η.Τ...........ΑΥΧΕΝΙΚΗ

1. titina (Χριστινα)…..27/8/2010............3/6/2011…….24/11/2010

2. bloublou………………30/8/2010............5/6/2011......29/11/2010

3. Katerina_s……………..1/9/2010…………..8/6/2011......??????????

4. Εua_........................4/9/2010...........14/6/2011......??????????

5. viki35……………..…….9/9/2010...........16/6/2011......??????????

6. virgi…………………….13/9/2010...........20/6/2011......??????????

7. aggeliki83..............13/9/2010............24/6/2011......??????????

8. liana………………..…..19/9/2010...........26/6/2011......??????????

9. maria-elpida…….….21/9/2010..........28/6/2011......??????????

10.Marilou85……………23/9/2010..........30/6/2011......??????????

11. titina37…………..…..24/09/2010..........30/06/2010......??????????

12. tzo28…………………..?????????.........?????????......??????????

13. pani10……………....?????????...........?????????......??????????

14. μινουλα………..…….?????????...........?????????.....??????????

Το διόρθωσα!! Μ'αρέσεις...!

Link to comment
Share on other sites

Το διόρθωσα!! Μ'αρέσεις...!

Ευχαριστω ζουζουνα!!!!

Βαζω το σωστο...

ONOMA…………..........…HM/NIA Τ.Π..............Π.Η.Τ................ΑΥΧΕΝΙΚΗ

1. titina (Χριστινα)….....27/8/2010.............3/6/2011……....24/11/2010

2. bloublou……………....…30/8/2010............5/6/2011.........29/11/2010

3. Katerina_s…………..…..1/9/2010…………...8/6/2011.........??????????

4. Εua_.............................4/9/2010..............14/6/2011........??????????

5. viki35……………..…...….9/9/2010.............16/6/2011.........??????????

6. virgi…………………....….13/9/2010............20/6/2011.........??????????

7. aggeliki83..................13/9/2010............24/6/2011.........??????????

8. liana………………..….....19/9/2010............26/6/2011........??????????

9. maria-elpida…….....….21/9/2010...........28/6/2011.........??????????

10.Marilou85……….....…23/9/2010...........30/6/2011........??????????

11. titina37…………....…..24/09/2010........30/06/2010......??????????

12. tzo28………………..…...?????????............?????????.........??????????

13. pani10……………........?????????............?????????....... .??????????

14. μινουλα………..…….....?????????............?????????.........??????????

...και περιμενω και τις αλλες!!!!

Φιλακια πολλα πολλα πολλα...........!!!!!!!!!!!!!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου ! Τι ωραια που ξεκινανε και οι αυχενικες σιγα σιγα !!!

Πολυ μου αρεσει !!!

Εγω σημερα πηγα γι ατον προγεννετικο ελεγχο και μετα επιτροπη και μετα γι ανα πληρωθω και ουφ !!! Ειμαι χαλια παλι ! Νιωθω αρρωστη και στεναχωριεμαι ! Αλλιως ηθελα να περναω τις μερες αυτες ! Αλλα ευχομαι μολις μεγαλωσουμε λιγο ακομα να περασουν και ν αειμαι μια χαρα !!!!!!

Ευακι μου τελειο το πινακακι διορθωσαι μονο οτι ΠΗΤ εχω 22/6 γιατι εγω δεν ξερω !!!

Κ αυτο επειδη ειμαι απο εξωσωματικη και βαζουμε πιθανη περιοδο 2 μερες μετα !!

Ευχαριστω !

Σας φιλω ολες παω να ετοιμαστω γιατι θ απαω στο γιατρο με την ξαδερφη μου να δουμε το μωρακι της ! Ειναι κ αυτη 15 εβδομαδων !! Εχω περιεργεια να δω πως θα ειναι κ το δικο μου τοτε !!! χιχιχιχιχι!!!!

φιλακια !!! και στις κοιλιτσες !!! Α και τωρα που ειπα κοιλιτσες !

Εγω εβαλα ολα τα παντελονια στη ακρη γιατι φουσκωσα αρκετα μιας κ πηρα κ μπολικη κορτιζονη και φαινομαι ηδη 5 μηνων εγκυος !!! Ντρεπομαι πολυ γι'αυτο αλλα τι να κανω !!! τοσο ηταν να μεγαλωσει τοσο μεγαλωσε !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...