Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

δεν γραφει στον υπερηχο ποσους παλμους ειχε ειναι λιγο νωρις ακομα,

αφου δεν το ακουγαμε μονο το βλεπαμε να κουνιεται....

ηταν 2.15mm.

ο γιατρος ειπε οτι ειναι πολυ καλη η εικονα του..

εσυ αυριο θα εισαι 8 εβδομαδων? θα εχει βγαλει και χερακια και ποδαρακια,

ξερεις?

Α, μωρε ειναι πολυ μικρουλι ακομα!!!!! Την επομενη φορα που θα ακουσετε κιολας το τουκ τουκ τουκ κ γρηγορα κ θα του κανει καρδιογραφημα, θα δεις θα ειναι απιστευτο!!!!!!!!!

Αυριο θα ειμαι 8 εβδομαδων κ 4 ημερων!!!!!

Ναι ξερω!!!Θα εχει κ χερακια κ ποδαρακια κ μυτουλα, ματακια,..., και μπορει να κουνιεται κιολας!!!!Καθε φορα θα ειναι μια εκπληξη το ποσο πολυ θα μεγαλωνει κ θα διαμορφωνετε!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κοριτσια!Αλλη μια μερα ξεκινα στο ...κρεβατι!δεν λεει να σταματησει το αιματακι και παιρνω και χαπια, εκανα και ενεσεις αλλα τα ιδια μια βδομαδα τωρα...εχω αρχισει να μην δινω σημασια πια.Περιμενω τον υπερηχο αυριο να δουμε αν αναπτυχθηκε εμβρυακι η οχι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!Αλλη μια μερα ξεκινα στο ...κρεβατι!δεν λεει να σταματησει το αιματακι και παιρνω και χαπια, εκανα και ενεσεις αλλα τα ιδια μια βδομαδα τωρα...εχω αρχισει να μην δινω σημασια πια.Περιμενω τον υπερηχο αυριο να δουμε αν αναπτυχθηκε εμβρυακι η οχι...

Καλημερα Λιανα μου!!!!!

Καλο κουραγιο καλη μου!!!!Ολα θα πανε μια χαρα!!!Το μωρακι σου θα δεις πως εχει μεγαλωσει και ολα θα στρωσουνε σιγα σιγα!!!Απλα εσυ πρεπει να προσεχεις γλυκια μου, οσο μπορεις να αποφευγεις να σηκωνεσαι κ να σφιγγεις την κοιλιτσα σου!!!Αγωνιουμε μαζι σου!!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!Αλλη μια μερα ξεκινα στο ...κρεβατι!δεν λεει να σταματησει το αιματακι και παιρνω και χαπια, εκανα και ενεσεις αλλα τα ιδια μια βδομαδα τωρα...εχω αρχισει να μην δινω σημασια πια.Περιμενω τον υπερηχο αυριο να δουμε αν αναπτυχθηκε εμβρυακι η οχι...

καλημερα Λιανα μου,

τι τραβας και εσυ βρε κοριτσακι μου,

μην χανεις την πιστη σου...

αυριο θα μαθουμε αν το σπορακι σου ειναι δυνατο και αν θα τα καταφερει..

Υπομονη....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να αποφευγεις να σηκωνεσαι κ να σφιγγεις την κοιλιτσα σου!!!!!!

καλα αυτο ειναι φοβερο πραγματικα!! καταλαβαινω οτι σφιγγω ακουσια την κοιλια μου τωρα που ειμαι ξαπλωμενη και προσπαθω να χαλαρωσω αλλα δεν αλλαζει τιποτα!! ασε που εχω χιλιοφοβηθει την ωρα της τουαλετας! κανω γιογκα εκει μεσα! ηρεμιστικες κινησεις, αναπνοες!! ο,τι μπορω για να μην σφιγγω την κοιλια μου!!

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο ειναι φοβερο πραγματικα!! καταλαβαινω οτι σφιγγω ακουσια την κοιλια μου τωρα που ειμαι ξαπλωμενη και προσπαθω να χαλαρωσω αλλα δεν αλλαζει τιποτα!! ασε που εχω χιλιοφοβηθει την ωρα της τουαλετας! κανω γιογκα εκει μεσα! ηρεμιστικες κινησεις, αναπνοες!! ο,τι μπορω για να μην σφιγγω την κοιλια μου!!

και εμενα μου ειπε ο γιατρος να προσεχω στην τουαλετα αν και δεν εχω προβλημα μεχρι τωρα...

να τρως κανα φρουτακι πολυ καλα μασημενο και να πινεις το πρωι οταν ξυπνας ενα ποτηρι νερο, βοηθαει στην τουαλετα.

κανε υπομονη κοριτσακι μου, θα τα καταφερεις!!!!

(καλο το τικερακι?)

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο ειναι φοβερο πραγματικα!! καταλαβαινω οτι σφιγγω ακουσια την κοιλια μου τωρα που ειμαι ξαπλωμενη και προσπαθω να χαλαρωσω αλλα δεν αλλαζει τιποτα!! ασε που εχω χιλιοφοβηθει την ωρα της τουαλετας! κανω γιογκα εκει μεσα! ηρεμιστικες κινησεις, αναπνοες!! ο,τι μπορω για να μην σφιγγω την κοιλια μου!!

Αχ μωρε ψυχουλα μου γλυκια!!!!!Υπομονη!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου ειπε ο γιατρος να προσεχω στην τουαλετα αν και δεν εχω προβλημα μεχρι τωρα...

να τρως κανα φρουτακι πολυ καλα μασημενο και να πινεις το πρωι οταν ξυπνας ενα ποτηρι νερο, βοηθαει στην τουαλετα.

κανε υπομονη κοριτσακι μου, θα τα καταφερεις!!!!

(καλο το τικερακι?)

μεγειααα!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια τι κανετε ? Λιανα μου ευχομαι να εχει μεγαλωσει το μπεμπε σου !!!

Μαρακι τελειο το τικερακι σου !!!

Κοριτσια εμενα το νινι ηταν 5,9 χιλιοστα !!!!!! Κουτσικο ! Τοσο μικρουλι !!!!!

Κ ο γιατρος δεν μου ειπε ποσους παλμους ειχε ! Αλλα δεν ηταν πολυ γρηγοροι !!! Τι σημαινει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Λιανα μου ευχομαι πραγματικα ολα να πανε πολυ καλα , προσπαθεισε οσο μπορεις , αν και δυσκολο και το καταλαβαινω , να εισαι ηρεμη , προσπαθεισε να σκεφτεσαι οσο θετικοτερα μπορεις .

Καλα εντα3ει , βασικα επειδη και στο 2ο ετυχε καποιες φορες να παω μονη στο γυναικολογο γιατι ηταν αργα , γιατι μπορει να ητανε λιγο αρρωστος ο μικρος τοτε οποτε συνηθισμενοι ειμαστε . Το δυσκολοτερο για αυτον ειναι πο δεν μπορει να το δει το μωρακι στον υπερυχο . Βοηθεια εδω Θεσσαλονικη δεν εχουμε , μιας και η μητερα μου ειναι ηλικιωμενη και δεν μπορω να της αφησω τα παιδια , απο την αλλη αμα παμε εκει τον Κωνσταντινο και του δει3ουμε το μωρο στην κοιλια μου παιζει να μου θυμωσει περισοτερο γιατι οταν του το ειπαμε τις πρωτες μερες μου εκανε φοβερα μουτρα

Link to comment
Share on other sites

καλε μην ανυσυχεις ολα καλα ειναι....

και εμενα δεν ακουγοταν αλλα χτυπουσε κανονικα θα ελεγα ουτε πολυ γρηγορα ουτε πολυ αργα..

ωραια ηταν!!!!

ρε κοριτσια πως πατε απο αναγουλες?

εγω ειμαι χαρια ρε γμτ....

δεν εχω φαει ακομα τιποτα και δεν μπορω να πιω ουτε νερο..

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ανακατοσουρες αλλα μεχρι εκει ! Νιωθω χαλια το στομαχι μου αλλα πρεπει να τρωμε! Εγω εφαγα 1 φρυγανια κ μια φετα τυρι και λιγο αργοτερα 1 γιαουρτι γιατι απεχθανομαι το γαλα ! Οποτε τωρα κ γω νιωθω καπως ! Αλλα εμετουλη μι αφορα εκανα !!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια τι κανετε ? Λιανα μου ευχομαι να εχει μεγαλωσει το μπεμπε σου !!!

Μαρακι τελειο το τικερακι σου !!!

Κοριτσια εμενα το νινι ηταν 5,9 χιλιοστα !!!!!! Κουτσικο ! Τοσο μικρουλι !!!!!

Κ ο γιατρος δεν μου ειπε ποσους παλμους ειχε ! Αλλα δεν ηταν πολυ γρηγοροι !!! Τι σημαινει αυτο?

κι εσενα μωρε μου ειναι πολυ μικρουλι!!!Ειναι λογικο να μην εχει πολλους ακομα!!!Την αλλη εβδομαδα περισσοτερους κ θα αυξανονται μεχρι κ την 9η εβδομαδα!!!!Αχ κοριτσακια μου θα ξετρελαθειτε!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...