Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Καλησπέρα! Σου εύχομαι καταρχήν καλή επιτυχία, με όποιο τρόπο κι αν επιλέξεις να συνεχίσεις.. με τα στοιχεία που δίνεις δεν είναι εύκολο να σου πει κάποιος γνώμη, γιατί παίζει ρόλο και η ηλικία σου, πως ανταποκρίθηκε ο οργανισμός σου στη διέγερση, για ποιο λόγο σου είπε ο γιατρός ότι μπορεί α απέτυχαν οι ετ σου.. και σίγουρα παίζει και ρόλο πόσο κουράγιο, ψυχικά και οικονομικά έχεις , ώστε να κάνεις και άλλη προσπάθεια με δικά σου.. η αλήθεια είναι ότι η fsh σε αυτή την τιμή δεν είναι και πολύ καλός δείκτης, αλλά οι ορμονολογικες δείχνουν πως πήγε ο κύκλος εκείνο το μήνα. Μμαλλπορεί δλδ να έχεις και καλύτερους κύκλους..

      Η δωρεά απ' την άλλη είναι μια μέθοδος που σου δίνει πολύ υψηλά ποσοστά επιτυχίας. Σίγουρα πολύ υψηλότερα απ' ο,τι έχει μια γυναίκα με ΠΩΑ με δικά της ωάρια. Είμαι ομοιοπαθης, δεν έφτασα ποτέ σε ετ με δικά μου, έκανα και ελάχιστες προσπάθειες έτσι κι αλλιώς. Αυτή τη στιγμή έχω δίδυμα,με την πρώτη προσπάθεια με δανεικά και δεν τα αλλάζω με τίποτα... Μίλα με τον εξωσωματικό σου να δεις τι σου προτείνει και εδώ είμαστε αν χρειαστείς πληροφορίες!

      Ευχαριστώ πολύ..είμαι 37..πρώτη διέγερση το 21 2 ωοθυλάκια το ένα άδειο το άλλο έφτασε 3ης μέρας αρνητικό..το 22 διέγερση με ένα ωάριο πάλι τον επόμενο μήνα κάναμε με 2 ωοθυλάκια το ένα δεν γονιμοποιηθηκε κ βάλαμε τα δύο μαζί πάλι αρνητικό.μαλλον απέτυχαν λόγω εμβρύων.α έχω ένα ινομυωμα που δεν ενοχλεί.εχω κ κάποια αυτοάνοσα κ προδιάθεση για ζάχαρο..ο σύζυγος εχει κιρσοκήλη κ δεν είναι καλά τα σπερμοδιογραμματα.γιαυτο δεν κάνω συνέχεια εξωσωματική δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα κ σκέφτομαι τη δωρεά..με τον γιατρό είχα μιλήσει τον Νοέμβριο κ μου είχε πει πάλι για διέγερση οπότε σκέφτομαι να πάρω κ άλλη γνώμη.Να σου ζήσουν τα μικρακια σου!!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Την αλλη εβδομαδα περισσοτερους κ θα αυξανονται μεχρι κ την 9η εβδομαδα!!!!Αχ κοριτσακια μου θα ξετρελαθειτε!!!!

αυτο περμενουμε και εμεις, να ξετρελαθουμε!!!!

καλα οσο χαλια νιωθω το στομαχι μου και το στομα μου, τοσο ειμαι χαρουμενη που σκεφτομαι οτι κατι χτυπαει στην κοιλιτσα μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχ ξετρελλαμενη ειμαι ηδη !!! Ανυπομονω την επομενη φορα που θα κανω υπερηχο θα ειμαι 9 εβδ.

Οποτε ολο και κατι παραπανω θα δω σιγουρα !

Αχ κοριτσακια αποχωρω σιγα σιγα γιατι θελω να ξαπλωσω !! Δεν νιωθω κ τελεια !

Link to comment
Share on other sites

Λιανα μου ευχομαι πραγματικα ολα να πανε πολυ καλα , προσπαθεισε οσο μπορεις , αν και δυσκολο και το καταλαβαινω , να εισαι ηρεμη , προσπαθεισε να σκεφτεσαι οσο θετικοτερα μπορεις .

Καλα εντα3ει , βασικα επειδη και στο 2ο ετυχε καποιες φορες να παω μονη στο γυναικολογο γιατι ηταν αργα , γιατι μπορει να ητανε λιγο αρρωστος ο μικρος τοτε οποτε συνηθισμενοι ειμαστε . Το δυσκολοτερο για αυτον ειναι πο δεν μπορει να το δει το μωρακι στον υπερυχο . Βοηθεια εδω Θεσσαλονικη δεν εχουμε , μιας και η μητερα μου ειναι ηλικιωμενη και δεν μπορω να της αφησω τα παιδια , απο την αλλη αμα παμε εκει τον Κωνσταντινο και του δει3ουμε το μωρο στην κοιλια μου παιζει να μου θυμωσει περισοτερο γιατι οταν του το ειπαμε τις πρωτες μερες μου εκανε φοβερα μουτρα

Αχ, ζορι να μην εχεις βοηθεια!!!!Μπραβο σας που την παλευετε οι δυο σας με τα δυο σας τα ζουζουνια κ συντομα με τα τρια!!!Γιατι θυμωσε ο μικρουλης σου????


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ ξετρελλαμενη ειμαι ηδη !!! Ανυπομονω την επομενη φορα που θα κανω υπερηχο θα ειμαι 9 εβδ.

Οποτε ολο και κατι παραπανω θα δω σιγουρα !

Αχ κοριτσακια αποχωρω σιγα σιγα γιατι θελω να ξαπλωσω !! Δεν νιωθω κ τελεια !

Θα δεις πολλα περισσοτερα!!!!

Καλη ξεκουραση Βιργινια μου!!!Αντε το μωρακι σου θελει ξαπλα!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ, ζορι να μην εχεις βοηθεια!!!!Μπραβο σας που την παλευετε οι δυο σας με τα δυο σας τα ζουζουνια κ συντομα με τα τρια!!!Γιατι θυμωσε ο μικρουλης σου????
Συνηθεια ειναι ολα μωρε, εχουμε τουλαχιστον τη μητερα του αντρα μου αλλα στην Λαρισα οπου μας εχει βοηθησει πολυ οποτε χρειαστηκε .

Ο μικρος θυμωσε ακριβως επειδη θα κανουμε και αλλο μωρακι , ζηλεψε , ειναι και ζηλειαρης , περασε μεγαλη φαση ζηλειας με την μικρη οποτε σου λεει και αλλο τωρα ? εγω δεν τους κανω και κανουνε τοσα μωρα αυτοι ?:D, αλλα πραγματικα δεν μου μιλουσε για μερικες μερες , ειχε κολησει στον πατερα του και ηθελε να τον φροντιζει μονο εκεινος .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συνηθεια ειναι ολα μωρε, εχουμε τουλαχιστον τη μητερα του αντρα μου αλλα στην Λαρισα οπου μας εχει βοηθησει πολυ οποτε χρειαστηκε .

Ο μικρος θυμωσε ακριβως επειδη θα κανουμε και αλλο μωρακι , ζηλεψε , ειναι και ζηλειαρης , περασε μεγαλη φαση ζηλειας με την μικρη οποτε σου λεει και αλλο τωρα ? εγω δεν τους κανω και κανουνε τοσα μωρα αυτοι ?:D, αλλα πραγματικα δεν μου μιλουσε για μερικες μερες , ειχε κολησει στον πατερα του και ηθελε να τον φροντιζει μονο εκεινος .

Λαρισαιος ο αντρας σου?????Και εγω απο Λαρισα ειμαι κ Λαρισα μενω!!!!!

Αχ μωρε ο ζηλιαρουλης!!!!Πρεπει να συνιθησει για αλλη μια φορα την ιδεα για το νεο του αδερφακι!Ας το φροντιζει ο μπαμπας του για λιγο, δεν πειραζει!!!χαχαχαχαχα!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Λαρισαιος ο αντρας σου?????Και εγω απο Λαρισα ειμαι κ Λαρισα μενω!!!!!

Αχ μωρε ο ζηλιαρουλης!!!!Πρεπει να συνιθησει για αλλη μια φορα την ιδεα για το νεο του αδερφακι!Ας το φροντιζει ο μπαμπας του για λιγο, δεν πειραζει!!!χαχαχαχαχα!!!!

χαχαχαχα ναι μωρε τον φροντιζει αλλα επειδη ο μικρος ειχε να μοιασει στη ζηλεια , καποια εδω ζηλευει για τον υιο :D , ναι Λαρισαιος ειναι , εμεις παμε 1 φορα το μηνα για να δουμε τους γονεις του , να μπορεσοθμε να αφησουμε 3 ωρες τα μωρα να παμε για κανα καφε , λεγαμε και σε καποια φαση μην τυχων μεναμε και Λαρισα αλλα ειναι ενα πολυ μακρινο σχεδιο αμα γινει .Μου αρεσει πολυ η Λαρισα αν και ο αντρας μου λειπει απο 19 ετων μιας και πρωτα η σχολη και μετα μεταθεσεις η μια μετα την αλλη αφου τυγχανει να σπουδασε σε σχολη πολεμικης αεροποριας .
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα ναι μωρε τον φροντιζει αλλα επειδη ο μικρος ειχε να μοιασει στη ζηλεια , καποια εδω ζηλευει για τον υιο :D , ναι Λαρισαιος ειναι , εμεις παμε 1 φορα το μηνα για να δουμε τους γονεις του , να μπορεσοθμε να αφησουμε 3 ωρες τα μωρα να παμε για κανα καφε , λεγαμε και σε καποια φαση μην τυχων μεναμε και Λαρισα αλλα ειναι ενα πολυ μακρινο σχεδιο αμα γινει .Μου αρεσει πολυ η Λαρισα αν και ο αντρας μου λειπει απο 19 ετων μιας και πρωτα η σχολη και μετα μεταθεσεις η μια μετα την αλλη αφου τυγχανει να σπουδασε σε σχολη πολεμικης αεροποριας .

Το αρχηγειο της πολεμικης αεροποριας ειναι Λαρισα οποτε πιθανο ειναι να ερθετε κ καποια στιγμη προς τα εδω!!!!

Εαν κ λενε πως με 3 παιδια εχεις το αμεταθετο!!!

κορίτσια, μετράτε τους σφυγμούς και την πίεση? ποσοι ειναι οι σφυγμοι μας στην εγκυμοσύνη?γνωρίζει καμια?

Δεν ξερω γλυκια μου!!!Εγω μετρηθηκα της προαλλες κ ειχα 94 σφυγμους κ απο πιεση 8,3 κ 13!!!! Αλλα παλμους παντα ειχα υψηλους!!!Μετρηθηκες???Ποσο εχεις?


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχουμε αμεταθετο , απλως λεγαμε για καλυτερο τροπο ζωης και πιο οικονομικη αγορα σπιτιου και καλυτερα σχολεια , αν και του χρονου ξεκιναει ο μικρος μας με προνηπια΄.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα πολυλογουδες μου...μα ποσα γραψατε παλιιιι????

να πω αρχικα στη λιανα μας πολυυυυ κουραγιο κ υπομονη...θα σε ανταμειψει ο υπερηχος για ολα αυτα που περνας...

μαρακι μου τι τελειο τικερακι ειναι αυτοοοο!!!!πολυ μου αρεσει...εγω λεω να ακουσω καρδουλες κ μετα να βαλω τικερακι εαν κ εχω σκασει...χιχιχιχι

απο αναγουλες ,εμμετους κ ζαλαδες δεν εχω απολυτως τπτ...σαν να μην ειμαι εγκυος..δεν θα το αντεχα κ αυτο μαζι με τα αλλα...

ευακι τι κανεις??

οι υπολοιπες φρεσκοκοιλιτσες τι κανουν??

μηπως να ανταλλαξουμε φωτο με τα υπερηχογραφηματα μας???


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια τι κανετε; Σας γραφω οσο προλαβαινω γιατι συνηθως τρεχω προς τουαλετα για εμετους...:(

Μπραβο στα κοριτσια που ακουσανε καρδουλα, υπομονη και σε οποια αλλη κοπελα δεν εχει ακουσει ακομη. Εγω ειμαι απολυτως χαλια απο αναγουλες κτλ. Θα παω παλι σημερα να με δει ο γιατρος μηπως και χρειαζεται καποια ειδικη αγωγη...


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ο αντρας μου λειπει απο 19 ετων μιας και πρωτα η σχολη και μετα μεταθεσεις η μια μετα την αλλη αφου τυγχανει να σπουδασε σε σχολη πολεμικης αεροποριας .

βικακι μου και εμενα ειναι ο αντρουλης μου στη αεροπορια αλλα οχι απο σχολη αλλα απο πενταετια.

Μαριλου μου, καλημερα...

μια χαρουλα εισαι ε?

αχ! μπραβο, ζηλευω... εγω εξακολουθω να ειμαι χαλια και το χειροτερο ειναι οτι ο γιατρος μου ειπε οτι δεν γινεται τιποτα, μονο υπομονη να κανω...

ευτυχως εχουμε το Ευακι και μας φτιαχνει το κεφι!!

Link to comment
Share on other sites

Εύα, μετρήθηκα και ειχα την μια 80 και την αλλη 85, συνήθως έκτος εγκυμοσυνης είχα 69 εως 75. Λέτε να ξεκίνησε το καρδουλάκι? καπου διάβασα οτι οι σφυγμοι αυξάνουν κατά 10 στην εγκυμ.

Μαριλού, τι να κάνουμε... ξάπλα, με το λαπτοπ αγκαλια, τα πρωιναδικα τα βαρεθηκα, βιβλία καινουρια δεν εχω...

και εγω προσωπικά, διαβάζω τα μαμο-φορουμ απο καιρό, αλλά δεν ηθελα να γραφτω γιατι ειμαι λιγο προληπτική, ηθελα πρωτα να σιγουρευτω και μετα να αρχισω να μιλαω, ομως σκεφτηκα οτι και στα καλά και στα ασχημα (χτυπάτε ξύλο) εδω μέσα θα βρω περισσότερη υποστήριξη οταν την χρειαστω (και κατανοηση!!)

Link to comment
Share on other sites

και εγω προσωπικά, διαβάζω τα μαμο-φορουμ απο καιρό, αλλά δεν ηθελα να γραφτω γιατι ειμαι λιγο προληπτική, ηθελα πρωτα να σιγουρευτω και μετα να αρχισω να μιλαω, ομως σκεφτηκα οτι και στα καλά και στα ασχημα (χτυπάτε ξύλο) εδω μέσα θα βρω περισσότερη υποστήριξη οταν την χρειαστω (και κατανοηση!!)

αυτο ξαναπεστο, εδω μεσα αλλα και στο parents υπαρχει πολυ κατανοηση και συμπαρασταση και στα καλα και στα ασχημα...

μην ανυσηχεις αγαπη μου, θα πανε ολα καλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...