Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

εμενα μου εχει κανει πολυυυ καλο το φορουμ...

κ στα ασχημα αλλα κ στα καλα...

υπομονη βρε κοριτσια μου με τους εμμετους...παντως υπαρχουν κατι αντιεμμετικα χαπακια που στα δινει ο γιατρος...οσες δεν αντεχουν ας μιλησουν με τον γιατρο...

κ γω λιαννα μου με το λαπτοπ αγκαλια,τηλεοραση βιβλια κ αγιος ο θεος


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αααααααααα, βλεπω πως ηρθαν κ οι αλλες φιλενιτσες μας!!!!

Να εχετε ολες μια πανεμορφη μερουλα!!!!!!

Υπομονη κοριτσακια μου κ ολα θα γινουνε!!Θα περασει κ ο καιρος κ θα εχουμε στην αγκαλιτσα μας τα μπισκοτακια μας και θα κλαψουριζουνε που θα θελουνε να φανε!!!!!!

Μαριλου μου χαιρομαι που εισαι super!!!Εχεις ανοιξει τον δρομο για διδυμακια, να δουμε ποια αλλη θα μας εχει διδυμακια?????

Ποια λετε, ποια λετε????:tongue::tongue::tongue:


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Εύα, μετρήθηκα και ειχα την μια 80 και την αλλη 85, συνήθως έκτος εγκυμοσυνης είχα 69 εως 75. Λέτε να ξεκίνησε το καρδουλάκι? καπου διάβασα οτι οι σφυγμοι αυξάνουν κατά 10 στην εγκυμ.

Μαριλού, τι να κάνουμε... ξάπλα, με το λαπτοπ αγκαλια, τα πρωιναδικα τα βαρεθηκα, βιβλία καινουρια δεν εχω...

και εγω προσωπικά, διαβάζω τα μαμο-φορουμ απο καιρό, αλλά δεν ηθελα να γραφτω γιατι ειμαι λιγο προληπτική, ηθελα πρωτα να σιγουρευτω και μετα να αρχισω να μιλαω, ομως σκεφτηκα οτι και στα καλά και στα ασχημα (χτυπάτε ξύλο) εδω μέσα θα βρω περισσότερη υποστήριξη οταν την χρειαστω (και κατανοηση!!)

Μια χαρα Λιανα μου!!!Πολυ καλα εχεις!!!!

Μπορει κ στο να ζουζουνακι σου να ξεκινησε κ απ'αυτο η καρδουλιτσα του!!!!:P


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχουμε αμεταθετο , απλως λεγαμε για καλυτερο τροπο ζωης και πιο οικονομικη αγορα σπιτιου και καλυτερα σχολεια , αν και του χρονου ξεκιναει ο μικρος μας με προνηπια΄.

Θυμησε μου που μενετε???


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

βικακι μου και εμενα ειναι ο αντρουλης μου στη αεροπορια αλλα οχι απο σχολη αλλα απο πενταετια.

Μαριλου μου, καλημερα...

μια χαρουλα εισαι ε?

αχ! μπραβο, ζηλευω... εγω εξακολουθω να ειμαι χαλια και το χειροτερο ειναι οτι ο γιατρος μου ειπε οτι δεν γινεται τιποτα, μονο υπομονη να κανω...

ευτυχως εχουμε το Ευακι και μας φτιαχνει το κεφι!!

Η μουσικη στο τερμα και....

για παμε...

194904olsgis3xqe.gif


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάρες μου!! Καλέ πότε προλάβατε να γράψετε τόσα???Υπομονή στα κοριτσόπουλα με τις αδιαθεσίες τους...σκεφτείτε μόνο πως για όλα αυτά φταίει το σποράκι σας...δεν έχει άλλη χάρη έτσι???

Εγώ πήγα χθες στο γιατρό αλλά είδα μόνο το σάκο...??Μου είπε πως τα βλέπει όλα μια χαρά αλλά σποράκι θα δούμε (μας είπε) σε 2 βδομάδες που θα ξαναπάμε και λογικά θα ακούσουμε και καρδούλα!Η βλακεία είναι πως δεν ρώτησα πόσο είμαι...!Οπότε υπομονή 2 βδομάδες ακόμα και βλέπουμε..!!

Σας ακούγεται λογικό??Έπρεπε να δούμε κάτι παραπάνω??

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται και από μένα κορίτσια!!!Ευχομαι σε όλες μας να εχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο να εχουμε τα μωρακια μας αγκαλια τον Ιούνιο!!!!!!!!!! Τελευταία περίοδος 13/9, λογω ανωμαλου κύκλου και καθυστερημενης συλληψης ειμαι 6 εβδομάδων και 4 ημερών. Πηγαμε στο γιατρο στις 20/10 και ειδαμε σακο και μια κουκκιδα και εχτες πηγαμε και ακουσαμε καρδουλα να χτυπα με 119 χτυπους και ειδαμε και το μωρακι μας!!!! Είμαι πολυ ευτυχισμένη!!!!!!! Είναι το πρωτο μας παιδακι, μετα απο λιγες αναποδιες που ειχαμε....αποβολη κ.α. Ας μη τα σκεφτομαι αυτα....τωρα θα πανε ολα καλα, ειμαι πολυ σιγουρη γι'αυτο μεσα μου!!!!Απο συμτωματα....τρελος πονος και πρηξιμο στο στηθος και ανακατωσουρες στο στομαχι.Στην αρχη ειχα και πονακια χαμηλα, αλλα τωρα οχι συχνα.Εχθες πηρα και τα ποτελεσματα των εξετασεων που κανουμε στην αρχη και ειναι ολα καλα!!!!!ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!!!!Φιλάκια!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

aggeliki83 καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Συγχαρητήρια για το μωράκι σου!!!

Δώστου τα χαιρετίσματα μας ...?!?!?!?!....!!Ελπίζω όλα να πάνε καλά και τον Ιούνιο να κρατάς το μπεμπάκι σου στην αγκαλίτσα σου!!!

Ένα πράγμα να θυμάσαι πάντα πως η θετική σκέψη φέρνει πάντα θετικά αποτελέσματα!!!Οπότε ό,τι αρνητικό μακριά από εμάς!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!! Καλέ πότε προλάβατε να γράψετε τόσα???Υπομονή στα κοριτσόπουλα με τις αδιαθεσίες τους...σκεφτείτε μόνο πως για όλα αυτά φταίει το σποράκι σας...δεν έχει άλλη χάρη έτσι???

Εγώ πήγα χθες στο γιατρό αλλά είδα μόνο το σάκο...??Μου είπε πως τα βλέπει όλα μια χαρά αλλά σποράκι θα δούμε (μας είπε) σε 2 βδομάδες που θα ξαναπάμε και λογικά θα ακούσουμε και καρδούλα!Η βλακεία είναι πως δεν ρώτησα πόσο είμαι...!Οπότε υπομονή 2 βδομάδες ακόμα και βλέπουμε..!!

Σας ακούγεται λογικό??Έπρεπε να δούμε κάτι παραπάνω??

Τιτινακι μου πολυ χαιρομαι!!!!Ετσι ειχαμε δει κ εμεις στο πρωτο μας ραντεβου!!!!Σε 2 βδομαδουλες θα ακουσετε κ θα δειτε το μωρακι σας!!!!!Ολα σας ειναι φυσιολογηκοτατα!!!Μπραβο ζουζουνα!!!!

Χαίρεται και από μένα κορίτσια!!!Ευχομαι σε όλες μας να εχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο να εχουμε τα μωρακια μας αγκαλια τον Ιούνιο!!!!!!!!!! Τελευταία περίοδος 13/9, λογω ανωμαλου κύκλου και καθυστερημενης συλληψης ειμαι 6 εβδομάδων και 4 ημερών. Πηγαμε στο γιατρο στις 20/10 και ειδαμε σακο και μια κουκκιδα και εχτες πηγαμε και ακουσαμε καρδουλα να χτυπα με 119 χτυπους και ειδαμε και το μωρακι μας!!!! Είμαι πολυ ευτυχισμένη!!!!!!! Είναι το πρωτο μας παιδακι, μετα απο λιγες αναποδιες που ειχαμε....αποβολη κ.α. Ας μη τα σκεφτομαι αυτα....τωρα θα πανε ολα καλα, ειμαι πολυ σιγουρη γι'αυτο μεσα μου!!!!Απο συμτωματα....τρελος πονος και πρηξιμο στο στηθος και ανακατωσουρες στο στομαχι.Στην αρχη ειχα και πονακια χαμηλα, αλλα τωρα οχι συχνα.Εχθες πηρα και τα ποτελεσματα των εξετασεων που κανουμε στην αρχη και ειναι ολα καλα!!!!!ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!!!!Φιλάκια!!!!!!

Αγγελικη μου καλως ηρθες στο παρεακι μας!!!!!!Τελεια παει η εγκυμοσυνη σου!!!Σου ευχομαι το ιδιο τελεια να συνεχισει κ τον Ιουνιο με το καλο κα εχεις στην αγκαλιτσα σου το υγιεστατο μωρακι σου!!!!

Απο εδω κ περα μπηκες στην παρεα μας κ στην καρδια μας!!!!Εδω θα ειμαστε συνεχεια να τα λεμε!!!!!

Ολες μαζι φουλ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΕΣ!!!!!!:D:D:D


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τιτινακι μου ειδες το σπορακι σου??μην ανυσηχεις καλε...κ οι 2 μας θα το ακουσουμε σε λιγες μερες...ουτε κ γω ρωτησα ποσο ειμαι χαχαχα

μηπως καπου πρεπει να γραψουμε ενα πινακακι ποιες ειμαστε κ πητ??ετσι για να μην ξεχνιομαστε...

αχ πειναω παλι γμτ μου...παω να φαω παλι το φρουτο μου..


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Μόλις γύρισα από τον γιατρό! Όλα βαίνουν μια χαρά!!! ξαναάκουσα καρδούλα! Είναι 2,2cm και όλα είναι μια χαρά!!!!

Εχω ένα θέμα με τον υπολογιστη και δεν μπορώ να μπαίνω συχνά.

Σας φιλώ όλες!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θα γινω αντικοινωνικη!! δεν φτανει η αγωνια μου, εχω και τους συγγενεις!! ολοι πτοτεινλουν! φάε για το μωρο, μην φας θα παχυνεις, να εισαι μονο ξαπλωμενη, οχι καθιστη στο κρεβατι, να ξαπλωνεις ανασκελα, οχι στα πλαγια, ισια τα ποδια, ψηλα τα ποδια!! στο τελος βρηκα κολπο!! μολις ερχεται καποιος κανω την κοιμισμενη! αλλα το κολπο μου κρατησε λιγο! μετα ηρθε η ατακα "ξύπνα, δεν θα κοιμασαι το βραδυ"!! τα νευρα μου!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κατερινακι...μεγαλωσε το νινακι σου...

βρε λιαννα μου τους εχεις συνεχεια στο σπιτι??

βαλε κ καμια ηρεμη φωνη η' πες στον αντρα σου να τους μιλησει...

δεν φτανει που εχουμε τον πονο μας εχουμε κ αυτα..

μιλαμε η πιεση μου ανεβαινει με κατι τετοια..

πως πας εσυ??


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Μόλις γύρισα από τον γιατρό! Όλα βαίνουν μια χαρά!!! ξαναάκουσα καρδούλα! Είναι 2,2cm και όλα είναι μια χαρά!!!!

Εχω ένα θέμα με τον υπολογιστη και δεν μπορώ να μπαίνω συχνά.

Σας φιλώ όλες!!!!!

κι αλλη καρδούλα!!! να'σαι καλα και εσυ και το σπορακι σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...