Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 hours ago, Blue Velvet said:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Γειά σου κορίτσι μου, εμείς είχαμε πάρε τις lifertil λ είχαμε πολύ καλά αποτελέσματα στις γονιμοποιησεις, βέβαια δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στις βιταμίνες όμως θεωρώ ότι βοήθησαν κ αυτές 

      • Ευχαριστώ 1

Party nights & days!


Aeriko

Recommended Posts

εγώ την έκανα τη βλακεία γιατί άργησα να την βάλω στο κρεβάτι της στο δωμάτιό της.

και πάνω που βρήκε το ρυθμό της στο δωμάτιό της, έβγαζε δόντια. εκεί την λυπήθηκα και την πήρα για λίγο :rolleyes:... στο δικό μας κρεβάτι.

εε, το λίγο έγινε μόνιμο.:tongue:

δεν με χαλάει ακόμα, αλλά το δουλεύω... στο μυαλό μου όμως.;)

όπως το μάθεις το παιδί. αυτό κατάλαβα. από νωρίς βάλτο στο δωμάτιό του. αν πάλι σου αρέσουν οι αγκαλίτσες της, όπως σε εμένα, καλά να πάθεις. μια χαρά αγαπούλες!:D:D

AΑΑ εγώ ξέρεις τι λέω όταν μου λένε μην την έχεις συνέχεια αγκαλίτσα γιατί θα την καλομάθεις??? Λέω ε μία την έχω... ας την καλομάθω:D:D:D!!!!! χααχχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 383
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

είναι πολύ μικρή για να φοβάσαι να κακομάθει.

κι εγώ της αγκαλίτσας είμαι και τώρα και σαν παιδί.

πώς να αντισταθώ!

Ετσιιιιι:tongue::tongue::tongue: Στο κάτω κάτω μία αγκαλιά είναι 1000 λέξεις;)!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για εσένα Σεβούλα! Χαλάρωσε.... χιχι!

βρε Κατερίνα, (χρόνια πολλά με υγεία και αγάπη)

δεν κατάλαβα ποιό τραγούδι έβαλες. δεν βγαίνει παρά μόνο κάτι σε μπομπ σφουγγαράκης;;;;:confused:

εγώ πάντως της Δάρα το αφιέρωσα στον άντρα μου που γιορτάζει!;):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


έχω ωραία διάθεση.

σε λίγο σχολάω, έρχεται ο αντρούλης μου να με πάρει, να κοιμηθούμε αγκαλιά, θά έρθει και η μικρή μου το απόγευμα, θα δω την παιδική μου φίλη μετά...

όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...