Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

Party nights & days!


Aeriko

Recommended Posts

Μην ζητάς συγνώμη καλέ! Δεν φταις εσύ :lol: με το τραγούδι που της αφιέρωσα τι να υποθέσεις κι εσύ; :lol:

Νομίζω λεγόταν το θρεντ "είμαι σε απόγνωση λόγω της μαμάς και του μπαμπά μου" :lol:

Το ψάχνω στην αναζήτηση αλλά δεν μου το βγάζει! Πάντος οτι και να έγινε ελπίζω κάποια στιγμή να τα ξαναβρείτε γιατί απ'οτι κατάλαβα απο το τραγούδι σου λείπει πολύ... και είναι κρίμα... Είμαι σίγουρη οτι και εκείνης θα της λείπεις;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 383
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το ψάχνω στην αναζήτηση αλλά δεν μου το βγάζει! Πάντος οτι και να έγινε ελπίζω κάποια στιγμή να τα ξαναβρείτε γιατί απ'οτι κατάλαβα απο το τραγούδι σου λείπει πολύ... και είναι κρίμα... Είμαι σίγουρη οτι και εκείνης θα της λείπεις;)

Κατερίνα, πρώτα διάβασε και μετά ξαναπές το:lol:

στο "παππούς και γιαγιά" ψάξε. υποενότητα της "οικογένειας".

ρε κορίτσια, χθες πάνω που σας διάβαζα, νιαούρισε το μικρό μου κι έτρεξα να την πάρω αγκαλιά, γιατί έκλαψε και με ήθελε αγκαλίτσα. αντί να κοιμήσω την Χρύσπα κοιμήθηκα κι εγώ μαζί.

το πς το έκλεισε ο Στέφανος.

σόρρυ για το απότομο κλείσιμο.

και ευχαριστώ για τα κολακευτικά σχόλια.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα, πρώτα διάβασε και μετά ξαναπές το:lol:

στο "παππούς και γιαγιά" ψάξε. υποενότητα της "οικογένειας".

ρε κορίτσια, χθες πάνω που σας διάβαζα, νιαούρισε το μικρό μου κι έτρεξα να την πάρω αγκαλιά, γιατί έκλαψε και με ήθελε αγκαλίτσα. αντί να κοιμήσω την Χρύσπα κοιμήθηκα κι εγώ μαζί.

το πς το έκλεισε ο Στέφανος.

σόρρυ για το απότομο κλείσιμο.

και ευχαριστώ για τα κολακευτικά σχόλια.:oops:

Δεν το βρίσκω γμτ:mad:!!!! Μπορείς να μου το βρείς και να το αντιγράψεις εδω:confused:??

Link to comment
Share on other sites

Εδώ Κατερινάκι και θα καταλάβεις ;) Πάντα μου έλειπε... πάντα θα μου λείπει... συνήθισα την απουσία και γι' αυτό την φοβάμαι!

WNPTOz_MubU

μια καληνύχτα σου γυρεύω ο φτωχός...

όλα τα αδέσποτα ρωτώ μήπως σε είδαν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!! Ώστε εδώ γυρνοβολάει η φιλενάδα μου η Σέβη... μάλιστα μάλιστα! Κοπελιές θα πω κι εγώ τον πόνο μου σ'εσάς που είστε πονετικές. Λοιπόν.

Το πεθεροχόμπιτ τα'χει παίξει εντελώς. Κάποιες γνωρίζουν πάνω κάτω τις "σχέσεις" μας αλλά θα τα ξαναπώ εν συντομία. Είμαι από Καρδίτσα, οι γονείς μου μένουν εκεί και πέρισυ δούλευα στη Μύκονο. Εκεί που ήμουν γνώρισα τον αντρούλη μου (μέσω ιντερνετ), σε 3 μήνες έμεινα έγκυος και σε άλλους 2 παντρευτήκαμε. Η πεθερά μου είχε τρελή λατρεία (έτσι έδειχνε) από την αρχή. Μας έπεισε μάλιστα να μείνουμε στη Σαλαμίνα που μένουν κι αυτοί και όχι κάπου στην Αθήνα για να μας κρατάει το παιδί όταν θα γεννιόνταν, για να πάω κι εγώ η έρμη να δουλέψω. Και ήρθε η ώρα που η μικρή γεννήθηκε κι από τότε η πεθερά έγινε κινέζα. "Δεν γνωρίζω-δεν απαντώ, κι αν με ζορίσουν μπήζω τα κλάματα." Έχει τρελή αδυναμία στο πρώτο της εγγόνι (από την κόρη της) που το μεγάλωσε και συνεχίζει να το μεγαλώνει. Τη μικρή μου την έχει κρατήσει συνολικά 3 ώρες με το ρολόι, όταν πήγα να κόψω τα ράματα της καισαρικής και να με δει ο γιατρός. Όταν γύρισα έκλαιγε κι έλεγε πως την πονάει η μέση της να αλλάξει τη μικρή (με βάρος 2650γρ) [ενώ άλλαξε άνετα την πάνα στον εγγονό 3,5 χρονών βάρους 17 κιλών].

Τέλος πάντων να μην τα πολυλογώ από τότε απομακρυνθήκαμε. Το προηγούμενο Σ/Κ ήρθαν οι γονείς μου και φυσικά τους επισκέφτηκαν. Η πεθερά πλεύρισε τη μάνα μου και την ρωτούσε αν είμαι εγώ ευτυχισμένη, αν περνάω καλά και αν είμαι ευχαριστημένη από αυτούς, μήπως χρειάζομαι τπτ και αν στεναχωριέμαι που μένω μόνη μου με τη μικρή όταν λείπει ο άντρας μου. Και ερωτώ εγώ τώρα : τη γ@μ@ς ή δεν την γ@μ@ς κύριε Πρόεδρε? Τι θέλει και ανακατεύει τη μάνα μου? αν ήθελε να μάθει τι κάνω δεν μπορούσε να σηκώσει το κουλό της να με πάρει ένα τηλέφωνο ή να έρθει από εδώ? Τρια λεπτά μακριά μας μένει ρε γμτ. Και έχει να έρθει γύρω στο μήνα από το σπίτι.

Πάει θα γίνω πεθεροκτόνα.

Σόρυ που σας έπρηξα πρωινιάτικα αλλά άμα δεν τα πω θα σκάσω λεμε....

Φιλιάαααα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Ώστε εδώ γυρνοβολάει η φιλενάδα μου η Σέβη... μάλιστα μάλιστα! Κοπελιές θα πω κι εγώ τον πόνο μου σ'εσάς που είστε πονετικές. Λοιπόν.

Το πεθεροχόμπιτ τα'χει παίξει εντελώς.

Το προηγούμενο Σ/Κ ήρθαν οι γονείς μου και φυσικά τους επισκέφτηκαν. Η πεθερά πλεύρισε τη μάνα μου και την ρωτούσε αν είμαι εγώ ευτυχισμένη, αν περνάω καλά και αν είμαι ευχαριστημένη από αυτούς, μήπως χρειάζομαι τπτ και αν στεναχωριέμαι που μένω μόνη μου με τη μικρή όταν λείπει ο άντρας μου. Και ερωτώ εγώ τώρα : τη γ@μ@ς ή δεν την γ@μ@ς κύριε Πρόεδρε? Τι θέλει και ανακατεύει τη μάνα μου? αν ήθελε να μάθει τι κάνω δεν μπορούσε να σηκώσει το κουλό της να με πάρει ένα τηλέφωνο ή να έρθει από εδώ? Τρια λεπτά μακριά μας μένει ρε γμτ. Και έχει να έρθει γύρω στο μήνα από το σπίτι.

Πάει θα γίνω πεθεροκτόνα.

Σόρυ που σας έπρηξα πρωινιάτικα αλλά άμα δεν τα πω θα σκάσω λεμε....

Φιλιάαααα!

να τα λες, αγάπη μου.

είναι υγεία η εκτόνωση. σου το λέει η φιλενάδα σου που πλερώνει την εκτόνωση.;):tongue:

αυτά είναι φουστιές. τα κάνει και η δικιά μου. στη μάνα μου είναι κιουρία. σε μένα έβγαζε χολή.

πάρτο αλλιώς. αν ήταν σοβαρή θα μιλούσε απευθείας με σένα. τα άλλα είναι φραμπαλάς.

αντιμετώπισέ τα λοιπόν ως φραμπαλά.

και καθησύχασε τη μανούλα σου ότι είσαι καλά. κρίμα η καημένη να ανησυχεί, είναι και μακριά σου.

εσύ να είσαι κίουρία, τυπική μαζί της, σαν να μην έγινε τίποτα.

αυτά από την έμπειρη φίλη σου στα πεθεροχομπιτοθέματα!;)

μάκια!!!

βάλε κι ένα τραγούδι, αντιπροσωπευτικό της διάθεσής σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...