Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

καλε τι συμβαινει, που ειστε?

αθηνα που χαθηκες, ολα καλα????

ελα ρε γιουπιους τοσο χαλια η επιστροφη ή εγινε τπτ αλλο?

Γεια σου βρε Τονια!

Εγω ειχα μανικ σανντει στη δουλεια ηρθε κ συνεχισε κ σπιτι, αλλα ευτυχως απο χτες καλυτερα τα πραματα. Αυριο εχω αδεια να παω τη δαναη στον παιδογυναικολόγο και εχω λιγο φοβο μην και την πονεσει.

Μεσα νοεμβρη παω βελιγραδι για μια συσκεψη. Εχω κατααγχωθει μιας και παω μονη μου, αλλα χαιρομαι για το ταξιδι!

Ναι κοριτσια και γω θελω τις παραστάσεις. Ειδικα την κοκκινοσκουφιτσα. Για αυτο το ΣΚ τι λετε?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας! Εχω τα πιτσιρικια αρρωστα μωρε, ειναι εδω και το πεθερικο οποτε....χαχαχαχαα

η Ειρηνη χτυπησε 39,5 αλλα μονο 2 24ωρα, ηταν ομως πησμενοι οι αδενες στο λαιμο, νομιζα μαγουλαδες αλλα δεν ήταν....απλα ο λαιμός ητνα κοκκινος πολυ.

περιεργως οταν πηρα τηλ τον Χρ μου ειπα να του την παω, κατι τον ανησυχησε αλλα τελικα μια ιωσουλα ειναι, της εδωσε ομοιο και ηδη με την 2η καψουλα περδικι, και ορεξη για φαγητο κλπ. μια χαρα!

σημερα ειχα μια ωραια μερα με τον αντρακο, τον πηγα για κουρεμα εκατσε ησυχο το γλυκουλι, πηγαμε βολτα τα δυο μας κλπ αλλα μετα γυρνωντας χτυπαει το 38,5 κι αυτος κολλησε.... και γκρινια εκλαιγε συνεχεια πρεπει να ποναει ο λαιμάκος.

Εγω γενικότερα καλύτερα ειμαι ψυχολογικά, δεν θυμαμαι αν σας ειπα ότι των ουρων που περιεμενα που δειχνουν για αδενωματα στα επινεφριδια βγηκανα καθαρες, οποτε μονο τις ορμονες που ειανι κουκου πρεπει να δω, εκλεισα ενα ραντβεου με εναν καλο ενδοκρινολογο αλλα εχει μετα απο ενα μηνα! στο μεταξυ τις κοιταζει ο χαμπι της ΒαΣΩς ΤΙς ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΚΑΙ θα μου πει.... ωχ ξυπνησε εφυγααααα


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!

Τί κάνετε? Αφροδίτη όλα να πάνε καλά!

Χθες έκανε και την επέμβαση ο Σοζώ... Καλά πήγε λέει ας ελπίσουμε ότι θα θα είναι η τελευταία του!

Άντε να ξεμπερδεύουμε με τα ιατρικά!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α ναι Ελεν? αντε καλη ανάρρωση κι ελπιζω να ναι η τελευταια του! Ότνα ξαναμιλήσεις με Ελεν πες της χαιρετισματα, θα την παρω κι εγω(δεν θυμαμαι αν το εχω το κινητο, το σταθερο εχω σιγουρα...)


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη αναρρωση στον Μποζωρικο, γρηγορα να γυρισει σπιτι δυνατος και κεφατος!


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Σιδερένιος ο Θοδωρίκος και να είναι η τελευταία του εύχομαι!

Περαστικά και στην Δανάη!

Αχ Αφροδίτη ταξιδάκι μόνη σου!!! Ουυ ενθουσιάστηκα και μόνο στην ιδέα, αχ παλιές καλές εποχές...απορώ τι με είχε πιάσει τότε και έλεγα ότι με είχαν κουράσει τα αεροπλάνα και τα ξενοδοχεία μόνη μου...που να ήξερα!!:D

Και εγώ θέλω να πάμε στην κοκκινοσκουφίτσα αλλά δεν μπορώ αυτό το ΣΚ. Κανονίστε εσείς όμως όπως σας βολεύει και εμείς βλέπουμε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ανταπόκριση από το ιατρικό! Ο Θοδωρής βγήκε! Αντιθέτως μια ηλίθια που δεν παίρνει ένα τηλέφωνο και θέλει να κάνει σαρπράιζ επίσκεψη κάθεται στον καναπέ και βλέπει τον Ευαγγελάτο σε γιγαντοοθόνη!


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναο Σοζως βγήκε! Είναι καλά, δεν θέλει να βλέπει το πουλί του και πονάει όταν κατουράει! Και 1 μήνα ησυχία! Α ρε Έλεν, κουράγιο! Στα δύσκολα αν δεν πιάνει η τηλεόραση έχει στο www.avrabloom.gr παιχνιδάκια για να μυηθεί στα ηλεκτρονικά! Και όταν θα είστε οκ για ομαδική αποβλάκωση πες και είμαστε εκεί!

Κι εγώ την άλλη βδομάδα Βουκουρέστι! Α ρε μπάλκαν! Πάντως μετά από λίγο όντως κουράζουν τα ταξίδια...


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μυρτω περιμενες στο νοσοκομειο? χαχαχαχαχαχα ι λαβ γιουυυυυυυυ

Μιλησα κι εγω με το Λεγκάκι μας, όπως τα λεει η κατσαφ, το δυκολοτερο ειναι το ψυχολογικό τωρα, και φυσικα ποναει φρικτα ο ερμος ιδιως οταν ουρει....

κι ενα μην ουτε σχολείο ουτε παιχνιδι, τιποα η απολυτη προσοχη.

Υπομονη και εννοειται εγω ειμαι διαθεσιμη καποια πρωινα στο ειπα και στο τηλ η ειρηνη αναρρωσε και η πεθερα θα ειναι εδω μεχρι τις 14 νοεμβρη οποτε μπορω ανετα να ερθω(και θα ερθω δηλ απο εβδομαδα)

γιατι το πεθερικό εκτασε μολις 2 24ωρα και μετα πηγε σητν αλλη νυφη (ε να μην παρεξηγηθει-καμια σχεση η κοπελα ειναι γαλλιδα με παιδια λυκειου χαχαχαχαχαχα) ια επιστρεψει ομως τη κυριακη....

χθες η μερα της (α ρε τη πεθερα λαμπρουκιου και αφροδιτης μου θυμιζει)

πρωι ηθελα καροτα για τη σουπα πηγε να παρει με την Ειρηνη ετσι για βολτα. Καναν ενα διωρο και εφερε 5 καροτα για σουπα τουλαχιστον 8 πιατων.

φαι, υπνος.

απογευμα θελει οδοντοβουρτσα μαλακη. 5.05 φευγει γυρναει 7. (το σουπερ ειανι 10 λεπτα με τα ποδια) μετα αποφασιζει να παει στη νυφη, οπτοε λεει ν α φτιαξω τα πραγματα.

προετοιμασια ρουχων για 3 μερες.....2 ωρες!

να εισαι μονη σου με τα μικρα να ωρυονται λογω πονων? αιωνιότητα! χαχααχαχαχαχα

και μετα πηγε 9.30 και μας αποχαιρετησε! χαχαχαχαχα

Ενταξει δεν ειναι υποχρωμενη να κανει τιποτις, απλα θαυμαζω τη χαλαροτητα ροισμενων ανθρωπων, μακαρι κι εγω ετσι ζεν να ημουν.

Γενικα να λεμε και τα σωστα τη συμπαθω, ειναι διακριτικη, ρωταει παντα αν συμφωνω για λιχουδιες κλπ(στα αλλα με ακυρωνει εντελως αλλα οκ κι αυτο στο ρολο της γιαγιας ειναι θα τα στρωσω μετα εγω τα μομολα)

Οχι για να μην λετε οτι υπερβαλω η Λαγκω ακουσε τι γινοταν σπιτι μου! χααχαχαχαχα καλα στο τηλ δεν μπορω ποτε να μιλησω δαιμονιζονται....

Αφροδιτάκο τι σας ειπε ο παιδογυναικολόγος?


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χα, χα πρωτη η ρουλα! Πες κανενα απο αυτα τα ωραια που λεει με την προφορα της!

Αντε βρε Ελένη, σιδερενιος ο Σοζωρικος, να ξαναπατε μονο για τις διορθωσεις αισθητικής πια! Καλα αποτελεσματα και κουραγιο. Βιβλια, ταινιες, ηλεκτρονικα(εχω κατι σι ντι απο το ΡΑΜ κιντ αμα θες), και μποντιγκ ταιμ αγκαλιτσες και χουζουρεμα, οσο μπορεις να ξεκλεψεις χρονο απο τα αλλα δυο. Και μενα αποτε θες πες μου να ερθω-χωρις παιδια φυσικα να κατσω μαζι του και να βγαλεις εσυ καμια τσαρκα τα αλλα ζουζουνια.

Καλα, ειναι μην κανεις το λαθος και αρρωστησεις και χρειαστεις δημοσιο νοσοκομειο. Για μια εξετεση= ληψη κολπικου υγρου φαγαμε ενα τριωρο περπατηματος, το μετρησαμε εκατο φορες το νοσοκομειο. Κ οταν πήγε να γκρινιαξει η Δαναη οτι κουραστηκε, της ειπα "φαντασου να ησουν καμια γιαγια με το πι και επρεπε να το κανεις αυτο" και σώπασε... Ασε που για εξεταση που μου εγραψε ο εκει γιατρος μου ζητησαν να παω λεει να τις θεωρησω πρωτα στο ασφαλιστικό μου ταμειο....

Τες παντως, την αλλη εβδομαδα θα βγουν, ειναι πιθανοτατα αιδοιοκολπιτιδα κ θα χρειαστει αντιβιωση αλλα πρεπει να δουμε πρωτα αποτελεσματα και αντιβιογραμμα. Πόνεσε με την ληψη, ευτυχως το ξεχασε γρηγορα.

Μυρτω εισαι θεα με τα σαρπράιζ σου! Απο κει με πήρες? Ειχαμε συναντηση με συλλογο γονεων και δεν το ακουσα. Θα σε παρω οσονουπω.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...