Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Εγω δεν βλεπω δεν ακουω τπτ... Απο το σπιτι ισως....

Η μονη μου δικαιολογια ειναι οτι τρεχω και δεν φτανω! Τη Δευτερα φευγω, εχω κατααγχωθει...

Απο αυριο ερχονται τα πεθερικα μου, για ενισχυσεις!

Σας φιλω!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αφροδίτη ταξιδάκι?

Μυρτώ ευχαριστώ για την ενημέρωση!!! Οποτε τωρα το τζάμπα και εχουμε και κοκκινοσκουφίτσα και μπετονιέρα! χμμμ...πολλά μου φαίνονται!

Καλά η φρυγανιά σου είναι θεϊκή! χαρά στην υπομονή σου!

Link to comment
Share on other sites

μυρτω νομιζω πως αξια περνεις τον τιτλο της Ν1 μανουλας στο καφενεδακι μας! Υπερφρυγανια γεωμετρικα φτιαγμενη !!!!

πιο ειναι το τσαμοα θεατρο δεν καταλαβα η νυσταγμενη?

Αφροδιτακι θα λειψεις πολλες μερες? καλο ταξιδι κοριτσακι κ μην ανυσυχεις ολα καλα θα πανε!!

Αθηνιω μουτς!!!

Ο μητσος σημερα ηθελε πουκαμισο για να παει σχολειο .... οιμε απο ποιον εμοιασε αυτο το παιδι απορω... εβαλε πουκαμισακι τζινακι εφτιαξε κ το μαλλι καρφακια με αφρο ( χτενιζεται μονος του κ τα κανει σαν γιδι αλλα τι να του πω θυμωνει του λεω πως ειναι κουκλος) κ φυγαμε.Μαλιστα στο αυτοκινητο μου ανακοινωσε πως αποφασισε πως θελει να φοραει συνεχεια πουκαμισα κ γι αυτο πρεπει να παω να του παρω εκατομμυρια να εχει ..... προφανως να αποφευγει τα πουλοβερακια θελει σου λεει το πουκαμισο ειναι λεπτο δεν θα ζεσταινομαι .. εχουμ επαλι το θεματακι δεν θελει τα χειμωνιατικα ρουχα με τιποτα θελει κοντομανικα παντελονια λεει κ μπλουζες γιατι δεν κρυωνει ποτεεεεεε......

το μικρο μας σουργελακι καλα εξελισετε σε μεγαλο νουμερο κ ταλιμπανακι οσο μεγαλωνει αλλα εχοντας μεγαλωσει τον Μητσο ολα τα αλλα μου φαινονται απλα ευκολη πιστα παρολα τα ξενυχτια κ την ταλαιπωρια.

Τι θα κανετε ΣΚ ? εμεις εχουμε κλασικα τις αθλοπαιδιες μας με το ποδοσφαιρο αλλα απο κει κ επειτα δεν ξερω ακομα αγνωστο .ας ελπισουμε να περασουμε καλα .....

σημερ αμε ρωταγε το μπος ποτ ετελειωνει το μειωμενο κ οταν ακουσ εμαρτη στεναχωρηθηκε γιατι νομιζε πωβς τελειωνει το γεναρη τι μου ετοιμαζει θεε μου παλι ...

Link to comment
Share on other sites

Τζεν, την αφίσα τη βρήκα στο facebook, είχε κάνει ένας φίλος κοινοποίηση από τη σελίδα του Μπασλάμ.

Τζένη πρέπει να κάνουν παρέα τα ψώνια μας! Θα είναι θεικό ζευγαράκι, υπερπαραγωγή!!!

Αφροδίτη μην αγχώνεσαι, θα περάσεις υπέροχο, παρόλο που είναι για δουλειά το ταξιδάκι!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπονσουαρ

οχι δεν μπορώ να τρέχω στις μικρες ιστορίες νονονονο είμαι κουρασμένη από γεννησιμιού μου

χοχοχο μυρτώ είσαι φοβερή αλλά και εγώ σε παίζω καλά:

Αντρεας: φετα ψωμιου χωρις κορα με ενα ελαφρυ (ο τόνος στο ελαφρύ) στρώμα από βούτυρο και μέλι

Αννα: φετα ψωμιου ελαφρά φρυγανισμένο (ο τόνος πάλι στο ελαφρά) με ανθότυρο ΙΤΑΛΙΚΟ οπωσδηποτε και μαρμελαδα ΒΕΡΥΚΟΚΟ.

Α και έχουν και συγκεκριμένα πιάτα. και συγκεριμένα ποτήρια. και συγκεκριμένη θέση στο τραπέζι.

Αθηνά και εμείς με καρότο πολλές φορές κάναμε πρωινο. Μια χαρά, δεν βρωμίζει κιόλας.

Λοιπόν σας έχω και εγώ οπτικό υλικό:

photo-1.jpg

είναι ένα μικρό μπαζάρ που οργανώνουμε, θα χαρώ πααααααρα πολυ να έρθετε όσοι και όσες μπορείτε!!! άντε ευκαιρία για συνάντηση!!!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Καλα τωρα που βλεπω και ακουω, μπορω να σχολιασω:

Μυτρω ice tea!

Και γω παντως, προκειμενου να γλιτωσω τη γκρινια θα χωριζα τη φρυγανια και σε τεταρτημορια και σε π/4 κ οσο χρειαζοταν. Οχι δεν θα ειχε την ισορροπια της μυρτους, αλλα θα το επιχειρουσα! ποσες φορες φτιαξαμε άλλο γαλα γιατι εβαλα απο πανω το κρυο κ απο κατω το ζεστο δεν λεγεται...

Μυρτουλι, δεν θυμαμαι αν σου ειπα, συγχαρητηρια για την παρασταση, ειμαι σιγουρη οτι θα εχεις κανει πολυ καλη δουλεια! Ωραια θα ηταν να ξεκλεβαμε καμια δευτερα να την βλεπαμε την παρασταση να πηγαιναμε μετα και στο μπαρακι, καπου πηρε το αυτι μου μια διαφημιση για ενα λάιβ καμπαρε στιλ ή οτι θυμαμαι χαιρομαι?

Καλα ου μητσους θεος με το ντυσιματακι ετσι?, Εχω παθει πλακα, δεν εχω ξανακουσει για αγορι να εχει αποψη στο ντυσιμο σε αυτη την ηλικα! Μπραβο του! Τωρα για το στυλιστικό, αυτα αλλαζουν, περνάει τη φαση του κλασσικου τωρα, να σε δω τι θα λες οταν αφησει τσουλουφια, κανει τρυπες κτλ!

Και γω μολις διαβασα για κεικ καροτου, θυμηθηκα αμεσως το κεικ της τατης... Δεν ξεχνιεται, ειναι υπεροχο.

Και τωρα που ειπα τατη, τι εγινες βρε κοριτσι? Ετρεξες? Πως πήγε?

Λεγκουιν πως παει ο Μποζος?

Οσο για το ταξιδι, ενταξει θα ειναι φανταζομαι, αλλα εχω αγχωθει ρε γμτ που θα ειμαι μονη μου... Δυο βραδια θα μεινω εκει, τεταρτη γυριζω.


Link to comment
Share on other sites

Επίσης θέλω και εγώ κοκκινοσκουφίτσα, ενα θεατρο τέλος πάντων. ότι ναναι... και μεγάλο τσίρκο θα έρθω κιεγώ. Σας είπα ποτέ ότι είχα τρελό θέμα με την Καρέζη; ε να λοιπόν σας το λέω τωρα.


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έτρεξα ήμουν με λαρυγγήτιδα στο κρεβάτι. Αλλά θα τρέξω σε άλλους.

Αααα το κεικ καρότου. λοιπόν θα το ξαναφτιάξω. είναι χριστουγεννιάτικο μαστ.

και όχι δεν έμπλεξα στο σύλλογο γονέων (αυτό μου έλειπε) αλλά η πρόεδρος είναι πολύ αξιόλογη και ο Μικ βοήθησε στο κομμάτι που μιλάει για παραδοσιακά ιταλικά προιόντα.

εντάξει τερμα με τα αλλεπάλληλα ποστ θα σας αφήσω. Αφρονταιτ τι κάνεις παιδί μου; έλα να επικοινωνήσουμε.


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κριμα βρε συ, σιγουρα θα συμμετεχεις στους επομενους!

Ιντερεστιγκ το μπαζαρ σας! καλη επιτυχια!

Παω και γω, εταξα στα πιτσιρικια οτι θα αγορασουμε υλικα για να φτιαξουμε χριστουγιεννιατικα στολιδια απο κουκουναρια και βελανιδια και πρεπει να αγορασουμε χρυσοσκονες και κορδελες!θα βρεθουμε καθολου ΣΚ?

Φιλακια


Link to comment
Share on other sites

Ουου, Μυρτω, συγχαρητηρια για την παρασταση! Θα ηθελα πολυ να τη δω, αλλα σιγα μη βγω απ΄ το σπιτι η Σταχτοπουτα, τωρα ειδικα που δουλευει βραδια ο Τ. στα σκυλαδικα δεν εχω καμια ελπιδα...

Α! Αρχιζω κι εγω δουλεια, σας τα ΄πα; Με πηρανε τηλεφωνο για μια δουλεια για το Γεναρη νομιζα ο βλακας, τα συζητησαμε, ειπα ναι και τελικα ξεκιναμε γυρισματα την Τριτη! Μικρη λεπτομερεια... Δεν ξερω καν τι θα γινει με τα κοριτσια, αλλα οκ θα τη βρουμε την ακρη.


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...