Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αφροδίτη, καλά, δημόσια νοσοκομεία! Όποιος μου πει ότι πάει εκεί για εξετάσεις και επιβιώνει τον κοιτάω λες και βλέπω ήρωα πολέμου! Με την Δανάη πως το κατάλαβες ότι κάτι συμβαινει? Τι συμπτώματα είχε? Θα το έχεις ίσως ξαναπεί αλλά δεν θα το είδα!Περαστικά πάντως!

Με τον Θοδωρή, πόσο τον σκέφτομαι τον καημένο τόση ταλαιπωρία! Να πάνε τουλάχιστον όλα καλά να τελειώνει με αυτά τα κ@λοχειρουργία!


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα!! τι καλα σημερα Παρασκευη!!

Καλη αναρρωση στο ΣΟζωρικο!! Αντε να τον πεισεις τωρα να κατσει ενα μηνα χωρις να κανει τιποτα!1 Ελενακι θα σε παρω κ τηλ να τα πουμε αλαλ οτι κ να χρειαστες μην κολλας παρε τηλ.

Αθηνουλα η πεθερα σου ειναι θεα!! Μα ποσο ζεν ειναι ορισμενοι ανθρωποι? κ το ωραιο ειναι οτι λενε κ οτι κουραζονται!!!

Εγω χτες ειχα παρει αδεια κ τρεχαμε κ εμεις κλασικα σε γιατρους γιατι ενα ενζημου στο Ν ειναι ελλειπες κ το ψαχνουμε..

Αφρο πως να μην διαμαρτυρηθει η Δαναη ρε συ αφου το συστημα υγειας μας ειναι του κ@@@@!!! Περαστικα κ σε σας!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

Καλα ναι Τζενακι αυτο ειναι το χειρότερο, οτι ολη μερα ειναι κομενη και ψοφια. Αλλα η βολτα βόλτα, αααα δεν μπουρω,αλλο ιδω μεσα θελου να βγου να παρου αηέρα.

χαχαχαχαχαχα

τι να πεις..... η μανουλα μου αντικειμενικα ειανι ηρωίδα μπροστα της εχει δουλεψει απο 12 ετων την πιο σκληρη δουλεια και μεχρι τωρα τρεχει, κουβαλαει, μαγειρευει, βοηθαει γειτονες, εμενα, τον αδερφο μου, απο μονη της βεβαια ετσι το νιωθει.

Παντως πραγματικά ειναι το καλύτερο φαρμακο αυτη η αναισθησία και η παρτακίαση. Αν δείτε πώς ειναι την κανεις 55-60 το πολυυυυυυ και ειανι 70.

ουτε μια ασρπη τριχα, μαγουλακι τσιτα κοκκινο χαχαχαχαχαχαχα

αλλα εκει στη γερμανια ολα τζαμπανταν απο γιατρους, της κανουν τσεκ υπ για ψυχολογικά, μεχρι και για τα μαλλια που αριαωνουν της δωσαν θεραπεια, οχι σαν εδω που πρεπει μονος σου να σκεφτεις τι εχεις....η που περιμενεις με τις ωωωωρες στον γιατρο να σου γραψει φαρμακα και δεν σου μετρανε ουτε την πιεση φφφφφ

τεσπα. τι να λεμε αλλος κοσμος εκει, σας εχω πει που σητν πεθερα ενός φίλου μου εδωσε το κράτος ΣΠΙΤΙ παρακαλω, ώστε να ειναι ισογειο να εχει φαρδιες πόρτες και ειδικο μπανιο κλπ γιατι η γυναικα πλεον κινείται με καροτσακι....

κι εμείς όταν ο παππους ειχε παθει εγκεφαλικο απο το ικα μας ειπαν να αγορασουμε μονο μας το καροτσι (πανω απο 600 ευρω) και θα μας το δωσουν μετα

τελικα περασαεμ απο χιλιες επιτροπες κι αν θυμαμαμαι καλα δεν πηραμε το ποσο ολοκληρο.....ουτε καροτσι δηλ....οχι σπιτι!

να μην σας πω οτι πηγαιενυον καθημερινα, μασερ, φαρμακοποιει, γιατροι, στο σπιτι της να της κανουν δωρεαν φυσιοθεραπειες (που δεν προκειται να περπατησει ξανα!) κλπκλπκλπ

αυτα η λαικιστικη διαθεση τελειωσεχαχαχαχαχαχα σαν τον τσιαμτσικα αισθανομαι αλλα τα ειπα και ξεθυμανα!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια χαρά κορίτσια...

Χρόνια πολλά στον μητσάκο μας και σε όσους γιορτάζανε.

Πολύχρονη Σοφάκι, να χαίρεσαι και τον Εκτορα σου

Ο σόζω έκανε την εγχείριση και πρέπει ένα μήνα να προσέχει πολύ, όχι κουνιες, σχολειο, χοροπηδητα, ποδήλατο, τρέξιμο κλπ... Πόνεσε λιγότερο απ'τις άλλες φορές αλλά έχει ζοριστεί περισσότερο ψυχολογικά... Όταν είδε το πουλάκι του μπλε και πρησμένο όταν γυρίσαμε σπίτι τον άκουσε όλο το τετράγωνο απ'τα ουρλιαχτα. Γενικά είμαστε πολύ ζορισμένοι, και μεταξύ μας με το γιώργο καθόλου καλά, το μόνο καλό οτι πήρε τρεις μέρες και βοήθησε.

Ο νικολάκης εφριξε που έλειξε ο θοδωρής, αφού όταν ξαναβρεθήκανε ήταν κολημένος συνέχεια πάνω του (και του σόζου του έλειψε πολύ ο μικρός και τον ζήταγε)

Η μυρσίνη περπάτησε, αν και συνήθως θέλει να της κρατάς το χέρι.

Περαστικά στη δανάη και σε όλα τα αρρωστα πιτσιρικάκια και μαμάδες.

φιλιά σε όλες δεν προλαβαίνω να μπαίνω (και δεν είμαι και σε κοινωνική φάση παρόλο που έχω ανάγκη τις επισκέψεις όσο δεν πάει και τις επιδιώκω)

Link to comment
Share on other sites

Λεγκουλι μου, λογικο ειανι με τετοια ζορια, ψυχολογικα και απο κουραση να ξεσπατε με τον γιωργακο.... πόσο να αντεξει κανεις!

ο Θοδωρίκος να είναι καλά (αλήθεια μετα απο πόσες εμρες δείχνει αν η ουρηση ειναι σωστη?) και όλα θα βορυν τον ρυθμο τους ξανα σιγα σιγα!!!!

Εγω αυριο εχω ενδοκρινολογο, ο οποιος απο οτι καταλαβαίνω δεν μπορει αν επιβεβαιωσει/αποκλεισει και τιποτα ιδιαιτερο εξετασεις εξειδικευμενες θα μου βαλει.... αλλα εχω ηδη τρελο αγχος..... ουφφφφφφ πρεπει να αρχισω διαλογισμό , κατι δνε παλευεται


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Λεγκουλι μου σε επερνα τηλ την Παρασκευη αλλα μαλλον δεν θα το ακουγατε. Λογικο ειναι μορε ο Σοζωρακης τωρα να εχει πεσει ψυχολογικα γιατι εχει μεγαλωσει κ καταλαβαινει τα παντα. Εισαι κ εσυ μονη σου ολη μερα με τρια παιδια ποσο να αντεξεις κ πως να εχεις καλη διαθεση. Σου λεω κ παλι οτι χρειαστεις παρεα-βοηθεια οτιδηποτε χτυπα τηλεφωνο.

Καλες βολτες κ στο Μυρσινακι!!! Εμας ο Νικ μονο αν του κρατας το χερι περπαταει φοβαται το καημενο!!

Αθηνουλα καλα αποτελεσματα για σημερα!!

Σοφακι χρονια πολλα να τον χαιρεσαι!!!

Κ εμεις παλι να κανουμε εξετασεις μας ειπανε απο βδομαδα κ αυτη την φορα οχι μονο ο νικ αλλα να κανω κ εγω κ ο μητσακος .... ειδωμεν ....

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην Μυρσίνη που περπάτησε! Καλά περπατήματα!

Υπομονή με το Θοδωράκο Λέγκω...είναι πακέτο αλλά έυχομαι να είναι το τελευταίο.

Εμείς καλά σχετικά, είχαμε τελειο ΠΣΚ εκτός Αθηνών αλλά τώρα τα κεφάλια πάλι μέσα, έχω και τα δυο σήμερα σπίτι λογω απεργίας και έχω πήξει...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ευχαριστώ για τα χρόνια πολλά!

Λεγκόπουλο, συγνώμη μωρέ που σου έκλεισα το τηλ. τόσο απότομα τις προάλλες, είχε τελειώσει το μάθημα της κολύμβησης κι εγώ δεν είχα πάρει χαμπάρι και ήταν η μικρή στο κρύο και με περίμενε! Στο τέλος, ήρθε και με βρήκε μόνη της με νεύρα, την άκουσες... Μου τα έχωσε κανονικά!:oops::roll:

Όποτε θέλεις εννοείται παίρνεις τηλ., μην το σκέφτεσαι καθόλου ναι;


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα από το Βουκουρέστι!

Ωραία πόλη, ίσως την περίμενα χειρότερα...

Το παλάτι του Νικολάι επιβλητικότατο, δεν το χωράει το μυαλό σου τί έφτιαξε ο άνθρωπος... Δεν πρόλαβα να πάω βέβαια γιατί τελειώσαμε πριν λίγο και αύριο πρωι φεύγω... Πάντως 2 τζιν τόνικ 8 ευρώ!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Ελεν, τι μου θυμισες τωρα! Εκει γνωριστηκαμε με τον Ντανσεμο. Ειναι ομορφη πολη, αν προλαβαινες να τη γυρισεις θα σου αρεσε...

Λεγκιτο, αγκαλια μεγαλη!


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο συννεφιασμένο βύρωνα... τα ψηφίσανε τα μέτρα οι ξεφτιλησμένοι!

ο νικ με πυρετο, εχθες έκανε και έναν εμετό αλλά μάλλον ήταν απ'τον πυρετό και το αντιπυρετικό... ελπίζω. Είναι άκρως ερωτική η κατάσταση εδώ. Καλά έτσι κι αλλιώς δεν θα είχε σχολειο όλη τη βδομάδα ο νικολας αλλά τουλάχιστον θα βλέπαμε καναν ενηλικα.

Πως θα κόψω της μυρσίνης το 3-6 το πρωί;

Αθηνάκο πως πήγε με τον ντοκτόρ; Έχεις κανα νέο;

Αχ λενάκο ωραία η ρουμανία. Θέλω πάρα πολύ να ξαναπάω, είχαμε πάει πριν χρόνια με φίλη για πάσχα και είχαμε περάσει φανταστικά, γνωρίσαμε άπειρο κόσμο, γυρίσαμε κάποιες πόλεις με τρένο...

Κωφαλαλος να προσπαθει έξι η ώρα το πρωι να μας εξηγήσει ότι είμασταν στο βαγόνι που θα μείνει στο σταθμό, αλκολικοι ψαράδες εφτά η ώρα το πρωι να μας κερνάνε ρακές, λίγο πριν την ανάσταση να είμαστε οι μόνοι επιβάτες στο τρένο και μαζί με τους εισπράκτορες να καπνίζουμε μανιωδώς και να κάνουμε απιστευτες συζητήσεις ο καθένας στη γλώσσα του, καταμεσημερο να εξηγώ σε ρουμανα φοιτητρια της αγγλικής φιλολογίας με τα άπτεστα αγγλικά μου τα ήθη και τα έθιμα του πάσχα, με αποτέλεσμα να καταλάβει ότι παιρνουμε το καράβι και πάμε κάτω και εντέλει ότι δνε περνουμε κανένα καράβι αλλά το πρόβατο και το παλουκώνουμε ζωντανό και το ψήνουμε, μας είπε ότι είναι barbarian (ή κάτι τέτοιο) και άλλαξε βαγονι χαχαχαχα... το μόνο αρνητικό του ταξιδιου ήταν ότι πετύχαμε σε αυτοκτονία, που ήταν πολύ ζόρικο γμτ

Ντανσεκάκο εκεί σπουδασες ή διακόπευες;

Τέλως θηλασμου πάω στους κάγκουρες φιλια

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!

Αφροδιτακι χρονια πολλα να τον χαιρεσαι τον Αγγελουκο!!

Κ σε οποιον/οποια γιορταζει σημερα η εχετε δικο σας ανθρωπο ολοι πολυχρονοι !!

Λεγκ περαστικα!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Λενε οτι θελανε να το γκρεμίσουν το παλατι μετα την πτωση και μετα τους εκοψε οτι μπορουν τα το αξιοποιήσουν...

Χρονια πολλα στον Αγγελούκο μου πρωτα πρωτα, στον Αγγελο της Σοφίας, στον Σταμάτη της Βασσουλας και σε οποιον αλλο ξεχνάω, να τα χαιρόμαστε τα παλικαράκια μας!

Σας φιλώ!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...