Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

      Είμαι 39,εχω μια μηδενική χοριακη,μια δίδυμη κύηση όπου το ένα  παλινδρομησε και μια βιοχημική. Θεωρούνται 3αποτυχιες αυτά ?

      Ε όχι δεν θεωρούνται αποτυχίες αυτά απτήν στιγμή που από εκεί έχεις ένα παιδί. Δεν μπορείς να κάνεις προεμφυτικο.

      Να μην ανχωνεσε μην ξεχνάς ότι τώρα έχεις γεννήσει . Μετά από την γέννα ο οργανισμός αντιδρά διαφορετικά Κ στις διεργεσεις . Μπορεί τότε στα 36 να έβγαλες πολλά τώρα μπορεί με μια πιο ήπια διεργεση να έχεις πιο λίγα αλλά πιο ποιοτικά . 

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

Ναι αυτή η αναμονή σε τρελαίνει, βέβαια αν το αποτέλεσμα είναι το αναμενόμενο, ε ρε γλέντια.......... αν όχι κλάφτα Χαράλαμπε...........

Μακάρι και εγώ να κοιμόμουν και να ξυπνούσα την 1η Φλεβάρη!!!

καλα θα ηταν ...

παντως αν και αυτον τον μηνα δεν ...επειδη ηλπιζα πολυ σ αυτον δεν ξερω γιατι ετσι μου εβγαινε ..μετα θα απογοητευτω πληρως!

σκεφτομια να κανω χοριακη ...για να δω αποτελεσμα να μην περναω αυτο το μαρτυριο..της αναμονης ..να ξερω τουλαχιστον το αποτελεσμα απο τωρα...

εχω σαλταρει τελικα κοριτσια...δεν θα ειμια για μαιευτηριο..αλλα για δρομακαϊτειο...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά είμαι κοπέλα μου. Ευχαριστώ. Κάνε καμιά προσευχή σήμερα ξεκινάμε.

μικρη ....το πηρες το πμ που εστειλα????εεεεεε????????:rolleyes:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι κοπέλα μου. Ευχαριστώ. Κάνε καμιά προσευχή σήμερα ξεκινάμε.

Έλα βρε!!!!!!!!! Μπράβο!!!!! ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!

Παρακολουθείς την ωορρηξία σου με τεστάκια κλπ;;;


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

πειτε μου ποτε πεφτει η θερμοκρασια πριν την περιοδο? 1 -2 μερες? η μπορει να πεσει το πρωι και να ερθει σε 5 ωρες?


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα θα ηταν ...

παντως αν και αυτον τον μηνα δεν ...επειδη ηλπιζα πολυ σ αυτον δεν ξερω γιατι ετσι μου εβγαινε ..μετα θα απογοητευτω πληρως!

σκεφτομια να κανω χοριακη ...για να δω αποτελεσμα να μην περναω αυτο το μαρτυριο..της αναμονης ..να ξερω τουλαχιστον το αποτελεσμα απο τωρα...

εχω σαλταρει τελικα κοριτσια...δεν θα ειμια για μαιευτηριο..αλλα για δρομακαϊτειο...

Σώπα βρε χαζό τι λες τώρα;;; Έτσι θα τα παρατήσεις;;; Η απογοήτευση θα υπάρχει, δεν το συζητώ, αλλά όχι και να απογοητευτείς πλήρως!!!!!!

Γιατί δεν κάνεις τεστ, μην τρέχεις για χοριακή;;; Πιο εύκολο και φτηνό έτσι δεν είναι;;;


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σώπα βρε χαζό τι λες τώρα;;; Έτσι θα τα παρατήσεις;;; Η απογοήτευση θα υπάρχει, δεν το συζητώ, αλλά όχι και να απογοητευτείς πλήρως!!!!!!

Γιατί δεν κάνεις τεστ, μην τρέχεις για χοριακή;;; Πιο εύκολο και φτηνό έτσι δεν είναι;;;

γιατι αυτο θα με τρελλανει περισσοτερο!

ιδιως το τεστ.! και αν δειξει αρνητικο και ειναι νωρις? παλι δεν μενω με την αμφιβολια?

αυτο κι αν ειναι ψυχοφθορο


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

πειτε μου ποτε πεφτει η θερμοκρασια πριν την περιοδο? 1 -2 μερες? η μπορει να πεσει το πρωι και να ερθει σε 5 ωρες?

δεν έχω ιδέα ποτέ μου δεν κατάφερα να μετρήσω σωστά και τα παράτησα, είχα επιχειρήσει και αυτό αλλά δεν.....

Είναι υψηλή η θερμοκρασία σου;;; τώρα;;


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω ιδέα ποτέ μου δεν κατάφερα να μετρήσω σωστά και τα παράτησα, είχα επιχειρήσει και αυτό αλλά δεν.....

Είναι υψηλή η θερμοκρασία σου;;; τώρα;;

37,1 οταν κανονιακ ειναι 36.6 νταν!

το πρωι ητνα 37.2-3 ...το εκανα προτου σηκωθω απο κρεββατι ..καρατσεκαρισμενο!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

γιατι αυτο θα με τρελλανει περισσοτερο!

ιδιως το τεστ.! και αν δειξει αρνητικο και ειναι νωρις? παλι δεν μενω με την αμφιβολια?

αυτο κι αν ειναι ψυχοφθορο

Εγώ κάνω το self clear και ποτέ δεν έχει πέσει έξω, στον μικρό είχα κάνει το τεστ 12η μέρα από τη σπερματέγχυση και έδειξε θετικό!! 5 μέρες νωρίτερα από ότι μου είχε πει ο γιατρός!!!

Και τώρα σε αυτή τη προσπάθεια κάνω self clear στην 12η μέρα από τις σπερ/σεις, μόλις δω αρνητικό κόβω όλα τα φάρμακα!!! Δεν πάω καν για χοριακή.


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η κολλητη μου παρ ολο που δεν τα θελει αυτα τα φορουμ και με πρηζει τι καθομαι και διαβαζω..(γεννησε τον σεπτεμβρη) ..τησ ειχα πει οταν εμεινε για θερμοκρασια και μου ειχε πει οτι εβαλε θερμομετρο παρ ολο που δεν τα πιστευε και οντως ειχε ανεβασμενη ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

37,1 οταν κανονιακ ειναι 36.6 νταν!

το πρωι ητνα 37.2-3 ...το εκανα προτου σηκωθω απο κρεββατι ..καρατσεκαρισμενο!

Καλέ που μένεις να σου στείλω το τεστ;;;;; Θα με φάει η αγωνία!!!!!!!!!!


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω το self clear και ποτέ δεν έχει πέσει έξω, στον μικρό είχα κάνει το τεστ 12η μέρα από τη σπερματέγχυση και έδειξε θετικό!! 5 μέρες νωρίτερα από ότι μου είχε πει ο γιατρός!!!

Και τώρα σε αυτή τη προσπάθεια κάνω self clear στην 12η μέρα από τις σπερ/σεις, μόλις δω αρνητικό κόβω όλα τα φάρμακα!!! Δεν πάω καν για χοριακή.

σε αλλο τοπικ εδω μεσα που ξερω κοπελα ...ηταν ..ασχετα που παλλινδρομισε ..εκανε χοριακη ..θετικη ..εκανε και τεστ ..η σελφ η κλιαρ μπλου και εδειξε αρνητικο ...το ειχε κανει παρ ολο που ειχε θετικη ..για να το κρατησει .ξερεις...

σου λεω παλι με αμφιβολια θα μεινω...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Καλέ που μένεις να σου στείλω το τεστ;;;;; Θα με φάει η αγωνία!!!!!!!!!!

αθηνα-->γαλατσι! εξου και το ath(ens)_ gal(atsi) ;)


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

σε αλλο τοπικ εδω μεσα που ξερω κοπελα ...ηταν ..ασχετα που παλλινδρομισε ..εκανε χοριακη ..θετικη ..εκανε και τεστ ..η σελφ η κλιαρ μπλου και εδειξε αρνητικο ...το ειχε κανει παρ ολο που ειχε θετικη ..για να το κρατησει .ξερεις...

σου λεω παλι με αμφιβολια θα μεινω...

Για το clear blue έχω ακούσει και εγώ κάτι, το self clear το εμπιστεύομαι, τι να σου πω, σε μένα ποτέ δεν έχει πέσει έξω, μωρέ ας είμαι έγκυος και ας πέσει και ένα τεστ έξω!!!!!!!

Αν δεις το +++++++++++++++++ με ποια αμφιβολία θα μείνεις καλέ;;;;;;;;;

Πες μου σου λέω να στο στείλω!!!!!!!!!!!! αχαχαχαχα:P


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...