Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Cafe Ιούλιος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 649
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Με γεια παπακι!!! Να τα χαρειτε πολυ εσεις και το μωρακι σας!! Και εγω για το λικνο, καλαθουνα δηλαδη που εχω , δεν εχω φροντισει ακομη αχ να δω ποτε θα τα κανω! Αγχωνομαι! Λινακι καλη επιτυχια ! Θα δεις το μωρο σου σημερα! Αυτες ειναι οι καλυτερες μερες!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα κοριτσια!!!!!!!

με γεια τα ψωνια σας παπακι!!!!!!!εγω σεντονακια για το λικνο πηρα απο τα Mothercare,οικονομικα μου φανηκαν,2 ζευγαρια πηρα,θα παρω και αλλο ενα και μετα θα μου φτιαξει και η πεθερα μου,αλλα δεν ξερω αν αθα κανουν για το λικνο!τελος παντων!

θα παραγγειλω και το καροτσι σημερα!!!αντε σιγα σιγα!!!!!

οζαλινα υπομονη μεχρι το απογευμα!!!!!!και γιατι σε επιασε αγωνια?ολα τελεια θα ειναι!μπες να μας πεις νεα σου!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες!ο μπεμπουλης ειναι αρκετα ησυχος σημερα!ελπιζω το απογευμα να ζωηρεψει!χιχιχ!!!!!εμεις μετα το πασχα θα ξαναπαμε!θα κοντευω να μπω στον 8ο!!!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια να στε καλα κι εσεις με το καλο να ψωνισετε για τα μωρουλινια σας!

ειναι πολυ τελεια να ψωνιζεις για το μωρακι σου!

ειδικα αν ειναι πρωτη φορα αχ μαγικα!

εγω εχω αυριο γιατρο και εχω ενα σωρο αποριες να του πω!

αρχικα επειδη θα γεννησω σε πανεπιστημιακο εδω στη λαρισα μου ειπαν οτι το επισκεπτηριο ειναι πολυ αυστηρο και δεν επιτρεπεται κανενας μα κανενας να καθισει μαζι σου το βραδυ.αχ αυτο δε το θελω καθολου θελω τον αντρα μου η τη μαμα μου διπλα μου.

και θελω να το ρωτησω τον γιατρο αν μπορω να κλεισω μονοκλινο και αν αλλαζει κατι στο επισκεπτηριο και στο βραδυ αν ειναι μονοκλινο η αν ειναι σε ολα τα δωματια το ιδιο γιατι δεν θελω να βλεπω τον αντρα μου αυστηρα μονο 1 ωρα τη μερα.αυτο δε γινεται.

μετα θελω να του πω για κατι ενοχλησεις που νιωθω που και που στον τραχηλο σαν τιναγματα ρε κοριτσια εσεις νιωθατε κατι παρομοιο;;σα να κλωτσαει παρα πολυ χαμηλα το μωρο και με τιναζει σα ρευμα αλλα αποκλειεται να ειναι τοσο χαμηλα αλλα κατι αλλο ειναι.θα τον ρωτησω αυριο και ελπιζω να ειναι ολα καλα.

μετα θελω να τον ρωτησω για τη δωρεα βλαστοκυτταρων στη δημοσια τραπεζα αθηνα η θεσ/κη που εχει γιατι για ιδωτικη ειναι κοροιδια.

θελω να δω και ποσο θα ζυγιζει τωρα ο μπεμπουλης μου!που κουνιεται σαν τρελος και νομιζω πως θα βγει εξω απο τωρα!

αυτα γενικα εχω μια ανησυχια μια αγωνια μαλλον καλυτερα να τον δω!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες γλυκες μανουλες μου...διαβάζω τα νέα σας και χαίρομαι για εσας...

Linaki μου το ειδες το κοριτσάκι σου?? μεγαλώνει???

Ladida μου βάλε και εσυ τικερακι να βλεπουμε ποσο εισαι ολο το ξεχνάω...σε ποια βδομαδα εισαι τωρα?? εγω μενω Περιστερι..και ηθελα να δω που θα κανεις τα μαθηματα...εγω δεν προλαβαινω καθόλου προς το παρον να ψαξω για οτηδοιποτε...δουλευω σε δυο δουλειες και το βραδυ γυρναω πτωμα...γι αυτο αγωνιω να ερθει ο καιρος που θα κατσω..που θα παει 1,5 μηνας εμεινε....

Οσο για το θηλασμο μαθε εσυ γιατι θα σε μουρλανω στις ερωτησεις μετα.....

Εβακι μου...δεν θελω να μου αγχωνεσαι που ο μπεμπουλης σου ειναι ησυχος...απλα μαλλον βαριεται ο δολιος..χιχιχι...οσο για το βιβλιο θα ψαξω και εγω να το βρω...

Παπάκι μου ..αντε καλορίζικα τα πρωτα ψωνια..βλεπω πηρες φόρα..χιχιχι Οσον αφορα το τιναγμα που λες και εγω μια απο τα ιδια..μαλλον μας χτυπανε σε καποιο σημειο στο κεντρο και μας χτυπαν καποιο νευρο..εγω να δεις μερικες φορες μα πεθαινει..αφου τις προαλλες νομιζα οτι θα βγαλει το ποδι απο κατω...μερικες φορε τον πιανει αμοκ...παιδια εχω απορια τι χτυπιουνται ετσι..αφου μου ερχεται να ξεραθω στα γελια..κλωτσιες, μπουνιες ,τουμπες....ρε τι κανουν γυμναστικη...

Ο δικος μου χτυπάει ταυτοχρονα σε πεντακοσιες μεριες...χιχιχι

Τη Κυριακη βέβαια ειχα κατι πονακια σαν της περιοδου..τι να ειναι να ειναι συσπάσεις..την Δευτερα επειδη φοβηθηκα εκατσα σπιτι καλου κακου..μίλησα και με το γιατρο και μου ειπε αν συνεχισει και με πονάει πολυ να παω να με δει..δεν τον ειδα βεβαια να ανησυχει...Μπορει να ειναι επειδη μεγαλωνει και η μήτρα???

Σας μουρλανα πρωι..πρωι...

φιλακια γλυκουλες μου....


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα γεωργια μου ασε κι εγω λιγο ανησυχησα να σου πω με αυτα τα τιναγματα και σημερα θα τον ρωτησω το γιατρο μου!

αχ σημερα θα τον δω το μπομπιρακο μου που εχει αρχισει και κοπαναει κοριτσια τοσο δυνατα και γελαω μονη μου σα χαζο!

αραγε ποσο να ειναι τωρα;;;;εχω αγωνια!

οσο για τα ψωνια ασε κρατιεμαι να μην τα αγορασω ολα απο τωρα!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Με γεια παπακι!!! Να τα χαρειτε πολυ εσεις και το μωρακι σας!! Και εγω για το λικνο, καλαθουνα δηλαδη που εχω , δεν εχω φροντισει ακομη αχ να δω ποτε θα τα κανω! Αγχωνομαι! Λινακι καλη επιτυχια ! Θα δεις το μωρο σου σημερα! Αυτες ειναι οι καλυτερες μερες!

ναι lalida μου περιμενω να παει 7 η ωρα να ξεκινησω απο το σπιτι με τον αντρα μου να παμε να τον δουμε!ανυπομωνω!!!

καλα ψωνια και σε σενα κουκλα μου με το καλο!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

ευακι εγω ακομα δεν εχω παρει κατωσεντονα να ερθει πρωτη η κουνια και το λικνο για να δοκιμασω απο που θα παρω.


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας εγκυούλες......

με τον υπέρηχο όλα μια χαρα.........η μπεμπούλα μεγάλωσε,πήρε και θέση με το κεφαλάκι προς τα κάτω:tongue::tongue:

όλα καλά δλδ........

από κλωτσιές άλλο τίποτα,χεράκια στα αριστερά,ποδαράκια στα δεξιά....

τρελή ευτυχία τα μωρά:tongue::tongue::tongue:

καλή επιτυχία σε όσες έχουν γιατρό σήμερα,να δείτε τα μωράκια σας και να έχετε όμορφα νέα;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοιλιτσες!!!!

Συγνωμη που χαθηκα, εχω πολλη δουλεια και δεν προλαβαινω να μπω.Σπιτι δεν εχω pc. Να σας πω στα γρηγορα τα νεα μου απο το μικρακι μου! Εκανα τη β επιπεδου, ολα μια χαρα!!! Και τελικα ειναι ΚΟΡΙΤΣΙ!!!! Πολυ χαρηκα! Το νιωθω να κανει τουμπες και πολυ μ αρεσει! Γενικως ειμαι καλα, αν εξαιρεσεις το θεμα της μεσης που δεν προκειται να περασει...

Ελπιζω να ειστε ολες καλα! Σας φιλω γλυκα!!!

Οταν βρω χρονο, θα διαβασω και τα νεα σας...Πολλα φιλια!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


συγχαρητηρια οζαλινα και sue για τις εξετασεις σας!!!!!!!

καλα παιρνουν θεση απο τοσο νωρις τα μικρα?κια πως αντεχουν τοσο καιρο ετσι?και εγω ψηλα τα νιωθω τα περισσοτερα χτυπηματα,αλλα οταν θα ξαναπαω στο γιατρο θα τον ρωτησω!

οζαλινα ξερεις πουθενα στα γιαννενα να πουλανε σλινγκ?ή να κοιταξω κατευθειαν στο Internet?

εμαθαχτες πως και η κουμπαρα μου ειναι εγκυος(αυτη που εχει τα τρια αγορακια,με διδυμα θυμασαι nina?)

παει για το τεταρτο και μαλλον εχει κοριτσακι!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!:P


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια....μπραβο για τις εξετασεις σας...ολες μια χαρα απο οτι διαβαζω...

εγω τα ιδια, γυρναει ο μπεμπης αλλα δυνατη κλωτσια δεν εχω φαει ακομα,μονο αυτα τα κυματακια πιο εντονα.κατα τα αλλα ησυχα...με πιανουν κατι πονοι στα ποδια καπου καπου ειδικα κατω φτερνες, πατουσες...δεν μπορω να βολευτω και με ενοχλουν...Α!εχω ενα θεμα με τον υπνο...επειδη κοιμαμαι παντα πλαγια τωρα ζοριζομαι και μαλλον και ο μπεμπης....:P:p

Link to comment
Share on other sites

οζαλινα ξερεις πουθενα στα γιαννενα να πουλανε σλινγκ?ή να κοιταξω κατευθειαν στο Internet?

!

δεν βγήκα καν εδώ στα μαγαζιά γιατί μια φίλη μου έιπε κάτω από 80-90 euro...εγώ στο internet κοίταξα και βρήκα υπέροχα sling 35 euro.....αν θες να σου πω και τα site..;)

Link to comment
Share on other sites

δεν βγήκα καν εδώ στα μαγαζιά γιατί μια φίλη μου έιπε κάτω από 80-90 euro...εγώ στο internet κοίταξα και βρήκα υπέροχα sling 35 euro.....αν θες να σου πω και τα site..;)

τι ειναι αυτα βρε κοριτσια;;;;;:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...