Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

tamaro85 dn nmzw na einai kati!! ipomoni mexri tin paraskevi!! pes mas ti einai gt akougete kapws periergo!! mipws einai meta to fagito h sinexeia?? nai o antras mou einai gimnastis-diatrofologos.

nia allakse to onoma sou?? twra to proseksa!! arxise me to treksimo kai tha sou rthei i oreksi!

Salomi m tha sa po oti kai na m pi tha sas to metafero na 3erete! :) efxome na min ine kati pou den nomizo na ine... exi diko tou gimnastirio? i doulevi se sxolia?


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια ολα τελεια με τον υπερηχο!! ολα πολυ καλα και οι μετρησεις και όλα!!!! 22 εβδομάδων και ειναι 490 γραμμαρια!! και η μαμα στα +6,5!!! εβαλα 3 κιλα σε ενα μηνα... παρα πολλα.. πρεπει να προσεξω απο σήμερα.... και τελικα ειμαστε αγορακι!!!!! :tongue: λεβεντομανα με τα ολα μου χαχαχα!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ολα τελεια με τον υπερηχο!! ολα πολυ καλα και οι μετρησεις και όλα!!!! 22 εβδομάδων και ειναι 490 γραμμαρια!! και η μαμα στα +6,5!!! εβαλα 3 κιλα σε ενα μηνα... παρα πολλα.. πρεπει να προσεξω απο σήμερα.... και τελικα ειμαστε αγορακι!!!!! :tongue: λεβεντομανα με τα ολα μου χαχαχα!!

Telia!!! tora sou to sigourepse gia to filo?? ax ti orea... kai ego agoraki m ipe! :) 490 gramaria mashiala!! heheheh telia bravo!!!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτο σκεφτηκα και εγω Σαλωμη!! και οι τρεις αγορομανες ειμαστε και σκεψου εγω και η tamaro γενναμε στην ιδια κλινικη και εχουμε την ιδια γιατρο!!

tamaro την παρασκευη εχεις ραντεβου εσυ ετσι;;; σε ποια βδομαδα θα εισε;;


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Fantastite na gennate kai konta konta!! Teleiaaaa!! :D

Emena me pire o giatros mou na me rwtisei ti kanw, pou den to perimena i alitheia einai. Tou mourmourisa p me exei kai kathomai oli mera spiti :tongue: kai eipe na paw ti paraskevi na me dei kai na doume ean tha me afisei na paw kamia volta to savvatokiriako..


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Fantastite na gennate kai konta konta!! Teleiaaaa!! :D

Emena me pire o giatros mou na me rwtisei ti kanw, pou den to perimena i alitheia einai. Tou mourmourisa p me exei kai kathomai oli mera spiti :tongue: kai eipe na paw ti paraskevi na me dei kai na doume ean tha me afisei na paw kamia volta to savvatokiriako..

με την tamaro περίπου ένα μήνα διάφορα έχουμε. γενναω πρώτη εγω.

ειδες ο γιατρος σου ενδιαφέρεται ρε.... να πας την παρασκευη να σε δει να δουμς τι θα πει. εφαγα στις 630 κοτοπουλο σιυβλακι και δεν χωνεύω με τίποτε


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

αυτο σκεφτηκα και εγω Σαλωμη!! και οι τρεις αγορομανες ειμαστε και σκεψου εγω και η tamaro γενναμε στην ιδια κλινικη και εχουμε την ιδια γιατρο!!

tamaro την παρασκευη εχεις ραντεβου εσυ ετσι;;; σε ποια βδομαδα θα εισε;;

Kalimera!!! ne tin paraskevi tha pao!! :) kai anipomono!!!! fisika me anxos!!!:) opos panta... tha ime 17 evdomadon kai 3 imeron... fantazome tha megalose pio poli... exo agonia na ton nioso!!! oufou!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Den exei tickeraki kai den kserw se poia vdomada einai h tamaro!!

Kotopoulo souvlaki se pita? na kserw poso na zilepsw egw edw sti ksenitia!! :tongue: ipies kamia soda?

Salomi den i3era oti ise extos!!! oh!!! se parakolouthoun stin agglia dld?? tha genisis pio nis apo tis tris mas... ego teleftea!! :( tha fao tin agonia moni m... ehhehe k ine kai to proto m... pos vazo afto to tickeraki?? ime asxeti! :P


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελλες!!

Σαλωμη ναι σε πιτα ηταν το σουβλακι χαχαχα!!! αλλα δεν το απολαυσα.... ηθελα σιεφταλια!!! αλλα ειπαμε να κανω κρατει και θα κανω!

tamaro θα σιγουρεψετε και φυλο αυριο!! αλλα να σου πω την αληθεια σπανια πεφτει εξω η Αφροδιτη!

εγω για τα καλα το ενιωσα μετα την 20η βδομάδα και τωρα στην 22η αρχισα να το νιωθω ακομα πιο πολυ! και ειναι και το τριτο μου! τους αλλους τους ενιωσα πιο νωρις! μου ειπε η Αφροδιτη οτι ισως ειναι πιο τεμπελης αυτος αχαχα!! ελπιζω να μην τεμπελιασει και στη γεννα και να βγει γρηγορα μη με ταλαιπωρησει!! κυριως το νιωθεις αμα ξαπλωσεις ανασκελα ή μπρούμητα ή πλευρο και πρεπει να εισε χαλαρη και ξεκουραστη στις αρχες για να το νιωσεις!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελλες!!

Σαλωμη ναι σε πιτα ηταν το σουβλακι χαχαχα!!! αλλα δεν το απολαυσα.... ηθελα σιεφταλια!!! αλλα ειπαμε να κανω κρατει και θα κανω!

tamaro θα σιγουρεψετε και φυλο αυριο!! αλλα να σου πω την αληθεια σπανια πεφτει εξω η Αφροδιτη!

εγω για τα καλα το ενιωσα μετα την 20η βδομάδα και τωρα στην 22η αρχισα να το νιωθω ακομα πιο πολυ! και ειναι και το τριτο μου! τους αλλους τους ενιωσα πιο νωρις! μου ειπε η Αφροδιτη οτι ισως ειναι πιο τεμπελης αυτος αχαχα!! ελπιζω να μην τεμπελιασει και στη γεννα και να βγει γρηγορα μη με ταλαιπωρησει!! κυριως το νιωθεις αμα ξαπλωσεις ανασκελα ή μπρούμητα ή πλευρο και πρεπει να εισε χαλαρη και ξεκουραστη στις αρχες για να το νιωσεις!

Hehhehe... telio!! akou na ine tempelis mia xara ine to moraki sou!!!... :) 3eris niotho diafora alla den 3ero to esthima opote den katalaveno tpt!!! ara na min anisixo pou ime sxedon 18 kai den eniosa kati... ne tha to sigourepsoume parolo pou m ipe oti apokliete na pesi e3o me ide tin kai tin 15 evdomada kai m ipe ine agori den nomizo olo afto na ine o omfalios loros! opote apla perimenoume os avrio gia to tipiko tou pragmatos... entometa3i ine tragikos o ponos pou exo sto isxiako nevro!!! den ipoferete!!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Hehhehe... telio!! akou na ine tempelis mia xara ine to moraki sou!!!... :) 3eris niotho diafora alla den 3ero to esthima opote den katalaveno tpt!!! ara na min anisixo pou ime sxedon 18 kai den eniosa kati... ne tha to sigourepsoume parolo pou m ipe oti apokliete na pesi e3o me ide tin kai tin 15 evdomada kai m ipe ine agori den nomizo olo afto na ine o omfalios loros! opote apla perimenoume os avrio gia to tipiko tou pragmatos... entometa3i ine tragikos o ponos pou exo sto isxiako nevro!!! den ipoferete!!!

χαχα tamaro ακριβως αυτο μου ειπε κ εμενα στην αυχενικη! δεν νομιζω ολο αυτο που βλεπω να ειναι κλειτοριδα!! και οντως δεν ειναι!! πρικισμενα τα αγορια μας αχαχαχαχαχα!!!! να φανταστεις στην 16η βδομαδα μου ειπε οτι ειναι κορη και της λεω αποκλειετε αφου μας ειπες οτι ειναι αγορι στην αυχενικη. και τελικα αυτο που ειδε και το πηρε για κοριτσακι ηταν ο ποπος του μπεμπη μου γιατι μολις το γυρισε απο μπροστα φανηκε το τσουτσουνι καθαρα!!

κοιτα αν νιωθεις οτιδηποτε ισως ειναι και τα εντερα που αλλαζουν θεση τωρα που μεγαλωνει η μητρα ολα τα μετακεινει!! αλλα ισως να ειναι και το μωρακι σου!! και εγω αν και το τριτο στις αρχες δεν μπορουσα να καταλαβω τι ειναι! μετα απο καποια φαση το καταλαβαινεις ομως!!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχα tamaro ακριβως αυτο μου ειπε κ εμενα στην αυχενικη! δεν νομιζω ολο αυτο που βλεπω να ειναι κλειτοριδα!! και οντως δεν ειναι!! πρικισμενα τα αγορια μας αχαχαχαχαχα!!!! να φανταστεις στην 16η βδομαδα μου ειπε οτι ειναι κορη και της λεω αποκλειετε αφου μας ειπες οτι ειναι αγορι στην αυχενικη. και τελικα αυτο που ειδε και το πηρε για κοριτσακι ηταν ο ποπος του μπεμπη μου γιατι μολις το γυρισε απο μπροστα φανηκε το τσουτσουνι καθαρα!!

κοιτα αν νιωθεις οτιδηποτε ισως ειναι και τα εντερα που αλλαζουν θεση τωρα που μεγαλωνει η μητρα ολα τα μετακεινει!! αλλα ισως να ειναι και το μωρακι σου!! και εγω αν και το τριτο στις αρχες δεν μπορουσα να καταλαβω τι ειναι! μετα απο καποια φαση το καταλαβαινεις ομως!!!

pia ine afti i fasi pou to katalavenis meta tis 20 weeks sinithos?? emas stin afxeniki mas ipe ine agoraki apokliete na ine olo afto prismeno koritsaki!! :) kai meta apo 1.5 week pou 3ana piga m ipe ine agoraki den nomizo na ine o omfalios loros olo afto!! elpizo oti ontos ola afta den ine :) igeia na exoun!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...