Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου nia.Ψιλοαγχωθηκα γιατι γνωριζω ποτε εχω ωορρηξια και την παρακολουθησα και 2 φορες!Δεν ειναι οτι κανω στα τυφλα και να πω οκ δεν γνωριζω καθολου τις γονιμες...Αλλα τι να κανω?μονο υπομονη και επιμονη!Απο μικρη ηθελα να γινω μανουλα,αλλα λιγο οι σπουδες λιγο ο γαμος...μειναμε πισω :D Ειναι και που ειμαι 10 χρονια με τον αντρα μου και μου εχουν πει οτι παιζει και αυτο ρολο στο οτι δεν εχω πιασει ακμ μωρακι...τι να πω και εγω :tongue:

μην λαμβανεις υποψην του το τι σου λενε. εισαστε μαζι 10 χρονια αλλα δεν δοκιμαζατε για μωρακι και τα 10 χρονια. εγω ημουν με τον αντρα μου 5 χρονια πριν τον γαμο και δε μας ετυχε.. οταν αρραβωνιαστηκαμε και δεν προσεξαμε μια φορα μας εκατσε αλλα κρατησε μονο 4 βδομαδες αφου το εχασα. μετα 3 μηνες πριν τον γαμο μας ειπαμε να αφεθουμε και μας ηρθε απο την πρωτη. στο γαμο μου ημουν 3 μηνων εγκυος. στο δευτερο και τωρα στο τριτο οπως σου ξαναειπα εκανα 4 μηνες.. εισε μικρη ακομα και συντομα θα μεινεις εγκυος θα το δεις!! αλλα οπως ειπες και εσυ απο σημερα χωρις αγχος παμε!!! ποτε περιμενεις περιοδο?


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολυ λυπαμαι για το μωρακι που εχασες!Εισαι τυχερη ομως που εχεισ 2 και θα αποκτησεις με το καλο ακμ 1!:) Αδιαθετησα την Κυριακη δυστυχως!Πιο σταθερη δεν υπαρχει :P με κυκλο 29 ημερες

Link to comment
Share on other sites

Πολυ λυπαμαι για το μωρακι που εχασες!Εισαι τυχερη ομως που εχεισ 2 και θα αποκτησεις με το καλο ακμ 1!:) Αδιαθετησα την Κυριακη δυστυχως!Πιο σταθερη δεν υπαρχει :P με κυκλο 29 ημερες

αρα με το τελος της περιοδου αρχιζεις αγκαλιες με τον καλο σου! θα σε συμβουλευα να μην τρεχεις απο πισω τις γονιμες. οκ να κανεις και τις γονιμες δε λεω αλλα αυτο που εχω ακουσει οτι λενε οι γιατροι οτι ειναι το καλυτερο ειναι να κανεις μια με μια!!

απο ποια περιοχη εισε; σε ποιο γιατρο πας αν επιτρεπετε;


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι απο Λεμεσο!Ο γιατρος μου ειναι ο Σωτηρης Ευσταθιου στο πρωην Αχιλλειον!Πολυ καλος γιατρος,δεν εχω παραπονο!Αλλα οταν ειδα το προσωπο του τις 2 τελευταιες φορες που εχω παει για να δουμε ωορρηξια και βαλαμε την τελευταια φορα ενεσουλες...ασε απογοητευτηκε κ αυτος και εγω!Ηταν εκπληκτος :o γιαυτο αγχωθηκα!!!Αλλα θα το ξεπερασω που θα παει ;) Εσυ απο που εισαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειμαι απο Λεμεσο!Ο γιατρος μου ειναι ο Σωτηρης Ευσταθιου στο πρωην Αχιλλειον!Πολυ καλος γιατρος,δεν εχω παραπονο!Αλλα οταν ειδα το προσωπο του τις 2 τελευταιες φορες που εχω παει για να δουμε ωορρηξια και βαλαμε την τελευταια φορα ενεσουλες...ασε απογοητευτηκε κ αυτος και εγω!Ηταν εκπληκτος :o γιαυτο αγχωθηκα!!!Αλλα θα το ξεπερασω που θα παει ;) Εσυ απο που εισαι?

εγω απο Λευκωσια ειμαι.

ξέρεις marigoula αυτο εχει μεγαλη σημασια! να εχεις εμπιστοσυνη του γιατρου σου. αλλα αυτο που σου ειπε με τις ενεσεις με προβληματισε. απο τον 5ο μηνα προσπαθειων ενεσεις; λιγο νωρις....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι νωρις ειναι δε λεω...αλλα οταν συζητησαμε μου λεει απ'οτι εχω καταλαβει το μωρο το ηθελες χτες οχι σημερα :D και του λεω γιατρε μου οχι εχτες προχτες!!!Και γελαγαμε!Του εχω απολυτη εμπιστοσυνη και ειδικευεται στην γυναικεια και ανδρικη στειροτητα!Αγχωθηκα περισσοτερο απ'οσο θα επρεπε και τωρα το καταλαβαινω...απλα παρακολουθηση ωορρηξιας χωρις αποτελεσμα???Δυσκολο να το κατανοησω αλλα οκ...προχωραμεεεε ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι νωρις ειναι δε λεω...αλλα οταν συζητησαμε μου λεει απ'οτι εχω καταλαβει το μωρο το ηθελες χτες οχι σημερα :D και του λεω γιατρε μου οχι εχτες προχτες!!!Και γελαγαμε!Του εχω απολυτη εμπιστοσυνη και ειδικευεται στην γυναικεια και ανδρικη στειροτητα!Αγχωθηκα περισσοτερο απ'οσο θα επρεπε και τωρα το καταλαβαινω...απλα παρακολουθηση ωορρηξιας χωρις αποτελεσμα???Δυσκολο να το κατανοησω αλλα οκ...προχωραμεεεε ;)

δεν σημαινει ομως οτι παντα το ωαριο να γονιμοποιηθει απο σπερματοζωαριο. υπαρχουν πολλοι παραγοντες που δεν γονιμοποιούνται. απο τη στιγμη μου συμβαινει ωορηξια και το σπερμα του συζυγου ειναι οκ τοτε μην ανηχυχεις και το μπεμπακι ερχετε..


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Nia den kserw poia Agia mporei na itan mipws ean milages se enan pneumatiko na sou elege ean tou tin periegrafes! To kserw i agwnia einai megalo vasano oso na 'nai alla kai ti allo mporeis na kaneis!! Emas edw den mas lene mexri tin 20h evdomada to filo alla epidi pigename sixna gia parakolouthisi logw istorikou ton tsigklisa ligo ton giatro kai evale ti maia na mas pei!!

Marigoula simfwnw me tin Nia pantws min trexeis mono stis gonimes gia agkalitses, polloi giatroi lene mia me mia alla tha akouseis kai polles kopeles pou kanan erwta kai 2-3 meres prin h meta tis gonimes kai pali epiasan!! Kai papse pia na agxwnesai kai na skeftesai giati nai kai giati oxi :tongue: kserw molis poume oti theloume paidi to theloume etoimo stin agkalia mas twra alla eutixws iparxoun 9-10 poli triferoi mines pou sou euxomai na tous peraseis sintoma!! ;)


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nia den kserw poia Agia mporei na itan mipws ean milages se enan pneumatiko na sou elege ean tou tin periegrafes! To kserw i agwnia einai megalo vasano oso na 'nai alla kai ti allo mporeis na kaneis!! Emas edw den mas lene mexri tin 20h evdomada to filo alla epidi pigename sixna gia parakolouthisi logw istorikou ton tsigklisa ligo ton giatro kai evale ti maia na mas pei!!

Marigoula simfwnw me tin Nia pantws min trexeis mono stis gonimes gia agkalitses, polloi giatroi lene mia me mia alla tha akouseis kai polles kopeles pou kanan erwta kai 2-3 meres prin h meta tis gonimes kai pali epiasan!! Kai papse pia na agxwnesai kai na skeftesai giati nai kai giati oxi :tongue: kserw molis poume oti theloume paidi to theloume etoimo stin agkalia mas twra alla eutixws iparxoun 9-10 poli triferoi mines pou sou euxomai na tous peraseis sintoma!! ;)

Σαλωμη το εχω σκεφτει να παω σε πνευματικο!! και θα παω συντομα!! χρειαζομαι να εξομολογηθω κιολας οποτε ευκαιρια!!! που μενεις Σαλωμη ειπαμε;; κοιτα και εμενα οταν μου ειπε "συγχαρητηρια θα κανεις την κορη" αν δεν μιλαγα και να της ελεγα μα και μου δεν θα το εψαχνε παραπανω και θα μεναμε στο οτι ειναι κορη! και υποτιθετε οτι στις εβδομαδες που ειμαι ειναι το σιγουρο!! επειδη ομως ανοιξα το στομα μου και της ειπα αφου μας ελεγες αλλα κτλ κτλ το εψαξε παραπανω και κατι εντοπισε.... δεν ξερω... παντως η αγωνια παραμενει!!! γερο ναναι, αυτο παρακαλαω καθε βραδυ την Παναγια αλλα παρακαλαω κιολας να με διαφωτησει γιατι δεν μπορω αλλο αυτο το πραγμα που περναω!!!

και συμφωνω απολυτα οσα γραφεις στη Μαριγουλα!! ειμαι σχεδον σιγουρη οτι απο το αγχος της τα περναει ολα αυτα...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Sti vroxeri Agglia menw!! Pote exeis epomeno rantevou? Egw exw tin paraskevi to megalo, paromoio me ti b epipedou kai den mporw na perimenw!!

3/2 εχω β επιπεδου!

παρομοιο με την β επιπεδου?? τι σας κανουν εκει δηλαδη?? εδω κανουμε την αυχενικη και το β επιπεδου στην 22 εβδομαδα.. δεν θυμαμαι να κανουμε κατι αλλο...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Nomizw to diko mou rantevou exei b epipedou pou einai oles autes oi metriseis ktl kai episis tha mou kanei elegxo varous pali :evil: tha mou pei kai pio sigoura ean einai didima apo diaforetiko entelws sako h kai sperma h oxi giati eixa stin arxi alli maia (mia kakistro ratsistria pou telika mou tin allakse o giatros eutixws!!) kai den tin empistevomai!! Eidame sigoura dio sakous alla enan plakounta :confused: nomizw ginete den ginete? den kserw poli mperdevomai

exeis akoma dromo mexri tis 3/2!! Se dio vdomades peripou skarfisou kamia dikaiologia kai pigene nwritera haha :tongue:


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Nomizw to diko mou rantevou exei b epipedou pou einai oles autes oi metriseis ktl kai episis tha mou kanei elegxo varous pali :evil: tha mou pei kai pio sigoura ean einai didima apo diaforetiko entelws sako h kai sperma h oxi giati eixa stin arxi alli maia (mia kakistro ratsistria pou telika mou tin allakse o giatros eutixws!!) kai den tin empistevomai!! Eidame sigoura dio sakous alla enan plakounta :confused: nomizw ginete den ginete? den kserw poli mperdevomai

exeis akoma dromo mexri tis 3/2!! Se dio vdomades peripou skarfisou kamia dikaiologia kai pigene nwritera haha :tongue:

γίνεται πως δε γίνεται. κοπελα στις μανούλες ιουνιου που γραφω εχει δίδυμα 2 σακους εναν πλακουντα!!

αρα το φυλο ειναι το ιδιο!!

δεν παω πιο νωρις σαλωμη μου θα περιμενω αν και θα σκασω. κσι θα σας πριξω χεχεχε


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...