Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

θα μας χιονισει ειπε βρε!! αντε να δούμε αν θα δούμε καμια ασπρη μερα χαχαχα!!

τι αναλυση εννοεις;

τωρα που εκανα τη β επιπεδου μου ειπε να κανω μια γενικη αιματος και αυτη την αναλυση που κανω για τα αντισωματα ρεζους που εχω αρνητικο ρεζους.........

Genikes ematos... enoo ( zaxaro ktl) ine meta to b-epipedo? simera ego liga ponakia xamila... fantazome ine fisiologika... :)


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Genikes ematos... enoo ( zaxaro ktl) ine meta to b-epipedo? simera ego liga ponakia xamila... fantazome ine fisiologika... :)

σε καθε σου επισκεψη σε βαζει να δωσεις ουρα;; με το που μπηκα στον 5ο καθε μηνα δινω ουρα και τα ελεγχουν. ζαχαρο δεν μας κανει εχτος και αν υπαρχουν ενδειξεις αποσο ξερω..... γενικη αιματος μου εγραψε τωρα εμενα μετα τη β επιπεδου ναι. θα παω να την κανω πριν το επομενο ραντεβου.... και με τετοιο καιρο βαριεμαι κιολας!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

σε καθε σου επισκεψη σε βαζει να δωσεις ουρα;; με το που μπηκα στον 5ο καθε μηνα δινω ουρα και τα ελεγχουν. ζαχαρο δεν μας κανει εχτος και αν υπαρχουν ενδειξεις αποσο ξερω..... γενικη αιματος μου εγραψε τωρα εμενα μετα τη β επιπεδου ναι. θα παω να την κανω πριν το επομενο ραντεβου.... και με τετοιο καιρο βαριεμαι κιολας!

Ne dino oura kathe fora pou pao... kai me vrike afidatomeni tin teleftea fora!! stis genikes ematos ti sou evale? oles? simera exo ponakia stin kilia xamila kai m ipe na paro buscoban ipies esi katholou? kai na arxiso magnisio


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

kopeles prospatho na valo tickeraki!!!

λοιπον. πατα πανω σε ενα δικο μου ας πουμε. φτιαξε το δικο σου ακολουθοντας τα βηματα που σου λεει. μετα οταν φτασεις στο τελος θα πας εκει που λεει forum signatures και θα πατησεις το PseudoHTML, UBBCode and BB Code.

θα κανεις copy αυτο που θα σου εμφανισει απο κατω και μετα θα πας στο παρεντς στο προφιλ σου εκει που λεει επεξεργασια υπογραφης και θα το κανεις paste.


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ne dino oura kathe fora pou pao... kai me vrike afidatomeni tin teleftea fora!! stis genikes ematos ti sou evale? oles? simera exo ponakia stin kilia xamila kai m ipe na paro buscoban ipies esi katholou? kai na arxiso magnisio

γραφει FBC η συνταγη ξερω και γω;;; και τα αντισωματα για το ρεζους μου ξεχωριστα.

buscoban πηρα οταν επαθα γαστρεντεριτιδα στη δευτερη εγκυμοσύνη μου για τα πονακια των εντερων. μαγνησιο πινω εδω και καιρο γιατι εχω κραμπες!! τα πονακια ειναι φυσιολογικα. μπορει να κουραστηκες λιγο και τσουπ να τα πονακια!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

γραφει FBC η συνταγη ξερω και γω;;; και τα αντισωματα για το ρεζους μου ξεχωριστα.

buscoban πηρα οταν επαθα γαστρεντεριτιδα στη δευτερη εγκυμοσύνη μου για τα πονακια των εντερων. μαγνησιο πινω εδω και καιρο γιατι εχω κραμπες!! τα πονακια ειναι φυσιολογικα. μπορει να κουραστηκες λιγο και τσουπ να τα πονακια!!

poso magnisio pinis tin mera? tora ime kalitera... ala m ipe i giatros na arxiso to buscoban tha me voithisi... kai otan den ponao katholou na to stamatiso.. apla den thelo na varifortono ton organismo m me peritta pramata... ponakia esi exis?


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

poso magnisio pinis tin mera? tora ime kalitera... ala m ipe i giatros na arxiso to buscoban tha me voithisi... kai otan den ponao katholou na to stamatiso.. apla den thelo na varifortono ton organismo m me peritta pramata... ponakia esi exis?

1 χαπι περνω αλλα εχω κραμπες στην κοιλια και στις πατουσες κυριως! πονακια δεν εχω εχω σαν συσπασεις δηλαδη νιωθω κατι να σφιγγει και να αφηνει μετα απο λιγα δευτερολεπτα..


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 χαπι περνω αλλα εχω κραμπες στην κοιλια και στις πατουσες κυριως! πονακια δεν εχω εχω σαν συσπασεις δηλαδη νιωθω κατι να σφιγγει και να αφηνει μετα απο λιγα δευτερολεπτα..

skeftome na arxiso ta buscopan simera den pono katholou... apla xthes me ponouse... fisika i afroditi m ipe na ta 3ekiniso kai na ta stamatiso otan den pono... nomizo den tha ta arxiso... to magnisio tha to arxiso nomizo parolo pou den exo sxedon katholou krampes stin kilia poli ligo otan sikotho apotoma... alla sta podia den exo katholou... den 3ero!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

skeftome na arxiso ta buscopan simera den pono katholou... apla xthes me ponouse... fisika i afroditi m ipe na ta 3ekiniso kai na ta stamatiso otan den pono... nomizo den tha ta arxiso... to magnisio tha to arxiso nomizo parolo pou den exo sxedon katholou krampes stin kilia poli ligo otan sikotho apotoma... alla sta podia den exo katholou... den 3ero!!

εε αμα σου περασε μην τα ξεκινησεις! εγω σκεφτομαι να την παρω τηλ να την ρωτησω αν θα αυξησω το μαγνησιο για τις κραμπες στην κοιλια.......


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εε αμα σου περασε μην τα ξεκινησεις! εγω σκεφτομαι να την παρω τηλ να την ρωτησω αν θα αυξησω το μαγνησιο για τις κραμπες στην κοιλια.......

pantos emena m ipe na perno 3 tin imera magnisio... alla sou ipa nomizo den tha ta arxiso kai vlepoume... anipomono na perasi o keros na pao na 3ana do ton gioka m!!! esi pote tha 3ana pas?


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

pantos emena m ipe na perno 3 tin imera magnisio... alla sou ipa nomizo den tha ta arxiso kai vlepoume... anipomono na perasi o keros na pao na 3ana do ton gioka m!!! esi pote tha 3ana pas?

για να σου πει 3 σημαινει πρεπει να περνεις. δεν ειναι μονο για τις κραμπες. ειναι και για αλλα πραματα. π.χ εμενα μου ειπε να το πινω για τους πονοκεφαλους μου στις αρχες της εγκυμοσύνης!

εγω θα παω ξανα στις 3/3!! ειμαι πλεον στον 6ο μήνα!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

για να σου πει 3 σημαινει πρεπει να περνεις. δεν ειναι μονο για τις κραμπες. ειναι και για αλλα πραματα. π.χ εμενα μου ειπε να το πινω για τους πονοκεφαλους μου στις αρχες της εγκυμοσύνης!

εγω θα παω ξανα στις 3/3!! ειμαι πλεον στον 6ο μήνα!!

ego tha pao 6/3!!! :) heheh meta apo esena... ego ime ston 4o.. pos ginete? afou den m ipes oti tha genisis june? i den katalava kala... ate avrio tha arxiso to magnesio/... oufou!!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kalispera stis omorfes Kipries :tongue:

tamaro arxises magnisio?? Giati ksefisas kale? Kalo kanei to magnisio!!

Mpika ston 7o kai sto trito trimino koritsia kai to katalava twra p diavasa kai eipate oti mpikate ston 6o kai ston 4o!! Popo tromaksa!

Pernaw kai mia iosi kai me exei taraksei, mou xei kopei kai i oreksi! Alla h koilia akathekti!! :tongue:

Pws pate eseis??


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

9/6 εχω πητ. στον 6ο μπηκα στις 9/2. αχ και εμενα αποψε δεν λενε να κοιμηθούν τα αγορια μου και θελω μονο να κανω μπανιο και να ξαπλωσω. και μου υποσχέθηκε και μασάζ ο αντρας μου χαχα


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...