Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

Αυτο που λες με το δωματιο...αχχχ

Εμενα ητανε δωματιο...οτι να ναι! Παιχνιδια, αποθηκη, παλτα, οτι εξτρα ρουχα, πραγματα...μου πηρε καιρο να το μετατρεψω σε...δωματιο!

Τωρα που θα σταματησεις θα το φτιαξεις σιγα σιγα.

Εσενα οι 2 μεγαλοι σου εχουν ο καθενας το δικο τους δωματιο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οχι Χριστινα μου. ηταν σε ξεχωριστό πριν μεινω εγκυος.. τωρα τους εβαλα μαζι και τους αεεσς! θα πρεπει να το φτιαξω οπωσδηποτε τωρα που θα κατσω σπιτι... ουφφου και βαρκουμαι πολλα


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

2100 μπεμπης κανονικα με το κεφαλι κατω!! πηρα και την αδεια μου!! και νευριασα με τον πεθερο μου γιατι δεν θεωρει τις προωρες συσπασεις που μου εγραψε η γιατρος πολυ σοβαρο λόγο για τοσες πολλες μερες αδεια!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τελεια τα νε σου με τον μικρο! Μια χαρα τα κιλακια κ το κεφαλακι σε ετοιμοτητα!

Οι προωρες συσπασεις, ειναι πολυ σοβαρες, για οποιοδηποτε μηνα ειναι καποια!!!

Ατε ξεκουρασου λιγο πρωτα κ μετα να αρχισεις τις δουλειες, χαλαρα ομως!

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω ότι είναι σοβαρό αλλα ο πεθερός μου βλεπεις λεει οτι ειναι υπερβολοκη η γιατρος να μου γραψει τοση αδεια. δςν ειναι σημαντικος λογος αυτος.... ασε και εχει ολλα θεματα ο άνθρωπος..

τωρα θελω να συγιρισω το δωματιο να φυλαξω τα ρουχα... πρεπει να βρω τη δυναμη πρωτα!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalispera kopeles!! Kserw xathika alla den vriskw wra gia tipota pia!! Paw 4 fores tin imera gia taisma sto nosokomeio kai endiamesa eite kanw douleies eite koimamai gia na anteksw! Exoume ftasei to kilo!

Antwnia kala ekanes kai pires adeia! Nomizw meta apo kapoio kairo otan arxisoume na niwthoume avola kai varies ktl ktl mas aksizei i adeia kai epivallete!! Kai oi prowres sispaseis para poli sovares!!!!! Na peis ston pethero sou na rthei na tou pw egw ti perasa me prowres sispaseis :tongue: Mpravo sto gio pantws 2100 kai etoimos me to kefali katw!!!!!

Xristina ti kanei i mikri sou?? 2-3 mines therapia e?? Akougete poli alla sxedon perase o enas minas! Fantazomai oso niwthei kalitera tha anoigei kai i oreksi tis e??

Koritsia ekana toso kairo na adiathetisw deuteri fora meta ti genna, pou adiathetisa kai niwthw triseutixismeni pou exw ponous periodou haha Ekana stithos stin egkimosini kai akoma na figei alla kserw oti se ligo kairo tha figei kai telos meta pali pisw stis palies epoxes tou flat :tongue:


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορουες!

Ουφφου εχω τοοοση κουραση...

Σαλωμη τελεια τα νεα σου! Χαρηκα πολυ!

Αντε σιγα σιγα κ τωρα που εφτασαν το κιλο θα βαζουν πιο ευκολα βαρος!

Να μας λες τα νεα σας!

Αντωνια μου καλη ξεκουραση απο τη μια κ καλες δουλειες απο την αλλη! Οσο γινεται σιγα σιγα....

Θυμαμαι εμενα με ειχε πιασει μανια καθαριοτητας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια. ετοιμαχω τα αγορια μου για το σχολειο.

Σαλωμη το μονο πραγμα που με χαλα δυο να αδιαθετησω ειναι οι ημικρανιες!!

Χριστίνα ξεκουρασου και λίγο. μην παθουμε και τιποτα... εγω ηδη αρχισα να σκεφτομαι τα ξενυχτια και λεω αχχχ που εμπλρξα χεχεχε!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Αντωνια μου εχω τοοση κουραση απο την ελλειψη υπνου,.. Που νιωθω καποιες φορες πως θα πεσει το κεφαλι απο το σωμα... Εκεινη η φαση που κανεις τιναγμα το κεφαλι σου που σε πιανει ο υπνος σαν ταΐζεις το μωρο...

Ακομη ειναι 50 ημερων, ειναι νωρις να πηγαινει σερι ως το πρωι, ειδικα που εχει 1 μηνα που τρωει κανονικα...οποτε, εχουμε ακομα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! πως ειστε? αργεια σημερα και ειμαστε ολοι δτο σπιτι τι καλα!!

τελευταια νιωθω οτι η κοιλια μου εκανε μπαμ. νομιζω μεγαλωσε αποτομα χωρίς ομως να εχω βαλει κιλα.. και εχω ακομα ένα μηνα..

Σαλωμη πως πανε τα αγορια?

Χριστινα συτο το ξενύχτι οταν τελειωσει θα εινσι ολα σούπερ


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Koritsia ti kamnete? Poli isixia epese!!

Xristina se katalavenw poso kourasmenit tha eisai! Kai egw kai sinexeia pigene ela ekourastika, kamia fora koimoume kai sto autokinito alla allo na koimasai sto krevati sou!

Emeis ola teleia 1200gr! Anapneustiko kai peptiko apsoga! Telh Maiou arxes Iouniou tha ta paroume kai spiti kai anipomwnw!!

Antwnia e ama fouskwses gia ta kala siga siga tha mpeis kai stin teliki eutheia! Niwtheis pio varia twra fantazomai omws e?

Tha me peite treli alla arxisa apo twra tis eksetaseis gonimotitas. Ta thelw konta konta ta mwra, giati ean den kamw allo twra den tha kamw pote! Na exoun 1-1misi xrono diafora omws!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Σπανια μπαινω πλεον, ολο τρεχαματα...πως περνανε οι ωρες, η μερα, δεν το χωραει το μυαλο μου!...

Η μικρουλα ολο κ καλυτερευει με το φαγητο της...ευτυχως...

Ακομη ξυπναει το βραδυ κ αυτο ειναι το δυσκολο

Σαλωμη μου τελεια τα νεα σου, ατε οπου να σαι κ θα βγουν! Τωρα κ να παει θα βαζουν πιο ευκολα βαρος!

Σαλωμη μου με το καλο οι εξετασεις γονιμοτητας, αλλα σκεψου το λιγακι ... Θα ειναι πολυυυ δυσκολο διδυμα κ εγκυος, ή διδυμα κ νεογεννητο με 1.5 χρονο διαφορα, θα ειναι σαν να εχεις τριδυμα... Θα εχεις βοηθεια?

Καλη επιτυχια!:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

χαθηκα το ξερω αλλα το κολοτηλεφωνο δεν με αφηνει να γραφω στο παρεντς γιατι με πεταει εξω συνεχως. γραφω γρηγορα τωρα μπας και προλαβω και δεν με πεταξει εξω!

εφτασα αισίως στην 37 εβδομάδα. ολοκληρη την 38 η γιατρος μου ηα λειπει και ισως παω με προκληση πριν φυγει.. δηλαδη μεχριητη δευτερα..καοί φοβαμαι πολύ. παρα παρα ποκυ..εκει που ελεγα να προσπαθήσω και χωρις επισκληριδιο αν παω με προκληση θα βαλω σιγουρα...

κατα ταλλα καλα. εσεις τι κανετε??


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Koritsia kai 'gw xathika exw kairo na grapsw pera apo didimomanoules nomizw!

Xristina pws pate spiti eseis? Thn therapia tin teliwsate fantazomai twra! Pws pige?

Antwnia giati den to afineis meta thn 38h evdomada kai na genniseis tote opote erthei kanonika? h fovasai min erthei oso tha lipei i giatros sou?

Emeis ftasame sxedon ta 1600 kai ipologizw se kamia vdomada kai kati to poli tha mas steiloun spiti mas! Kaname mpoutia kai magoulares kai den xortenw na ta filw!

Filia polla kai se esas kai sta mwrakia sas entws kai ektos! :tongue:


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Χαθηκαμε ομαδικως!

Εμπαινα να δω αν εγραφε καμια...

Αντωνια γιατι δεν περιμενεις οπως ειπε κ η Σαλωμη...μπορει να γεννησεις οταν επιστρεψει η γιατρος σου...

Οτι σου πει να κανεις...

Τη Δευτερα θα εισαι ακριβως 37 βδομαδες?

Σαλωμη μου τελεια τα νεα σας! Χαρηκα πολυ! Αντε με το καλο να τα υποδεχτειτε επιτελους σπιτι σας!

Εμεις συνεχιζουμε τη θεραπεια, η μικρουλα τα πηγαινει καλυτερα με το φαγητο της αλλα ξενυχταμε ακομη...:shock: αχ αυτα τα ξενυχτια...

Δοξα Σοι Ο Θεος ομως ςιναι καλα κ τρωει καλα!

Η μεγαλη μου, ωρες-ωρες ειναι οκ κ μετα θεατρα, ζηλιες κτλ...

Ολο τρεχαματα καθημερινα κ περναει η μερα τοοοσο γρηγορα!

Αντωνια μου θα περιμενουμε νεωτερα!

Σαλωμη μου πες μας κ αλλα νεακια απο τα διδυμακια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...