Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Σας ευχαρ

      1 hour ago, Neverstop είπε:

      8η ημέρα από μεταφορά μόνο με βλαστοκύστες θα έδειχνε... από μεθαύριο κι αν ξανά τεστ😄

      Τριών ημερών ήταν εμένα, όποτε λες για αυτό να μην έδειξε;

      πρίν από 43 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Ειναι αρκετα νωρις και εφοσον δεν ηταν κ πρωιμης ανιχνευσης πολυ δύσκολο να δειξει..αν αποφασίσεις να κανεις παρε πρώιμης αλλα σιγουρα μην απογοητευεσαι!!! Εχε πιστη!

      Αχ τελεια βρε @Eflenew!! Μακαρι να πανε ολα τελεια απο εδω κ περα!! Με το καλο η αυχενικη σου!!!! Πλησιαζει!!!!

      Θα περιμένω την χοριακη κορίτσι μου αν και μου φαίνεται μέχρι την Παρασκευή θα φάω τα λυσσακα μου 😁

      πρίν από 30 λεπτά , artemis88 είπε:

      εγω δεν εχω καμια διαφορα, μονο μετα την εμβρυομεταφορα ειχα για μερες πονακια που δεν ειχα τις 2 προηγουμενες κ ημουν αισιοδοξη, αλλα τωρα δεν νιωθω σαν να ειμαι εγκυος καθολου

      Και εγώ μια από τα ίδια.Τις πρώτες μέρες είχα πονακια περιόδου.Απο χθες εξαφανίστηκαν και αυτά 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια

κιμαδοπιτα λουκανικοπιτακια κι ψαροσουπα σημερα

εχουμε πολλες απουσιες που χαθηκατε ?

θεμα ημερας : γυναικολογος αντρας ή γυναικα ??

εγω προτιμω τις γυναικες

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Τι κανετε σημερα?

εμεις ειχαμε ενα δυσκολο βραδυ.. απο τις 12 εως τις 3 κολλημενος στο στηθος ο μικρος... κ 3-5 γκρινια... δν ξερω τι επαθε, το αποδιδω στο οτι περασαν 10 μερες απο το εμβολιο της ανεμοβλογιας κ μαλλον ειναι οι παρενεργεις.. εκανε κ λιγο πυρετο..

κοτοπουλο στο φουρνο σημερα

δν ξερω τι να απαντησω θωμαη.. πηγαινα χρονια σε γυναικα αλλα στις εγκυμοσυνες ειχα αντρα.. τελικα μ αρεσε αυτος κ τον κρατησα.. νομιζω προτιμω αντρες, παρολο που ειναι λιγο πιο αμηχανα, μου εμπνεουν περισσοτερη εμπιστοσυνη


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια!

 

ψαρακια για σημερα!

 

Από χθες δεν μου το ξαναεκανε αλλα με εχει πιασει ένα αγχος τωρα.....κάθε φορα τρεμω.

 

Προτιμω αντρες. Αισθάνομαι πιο ανετα. Με τις γυναικες εχω μια αμηχανια. Με εξετασαν γυναικες στο νοσοκομειο, βεβαια αυτές οι εξετασεις παντα αβολες είναι.

Αnath δυσκολο βραδυ περασες. Και ο δικος μου ξυπναει 2-3 -4 φορες πλεον......και ειχα κακομαθει με την κορη που στην ηλικια του κοινμοταν κατι 10-12 ωρα...................βεβαια εκεινη επινε ξενο πριν κοιμηθει


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια..... μακαρονια με κημα σημερα...!!!!! εγω παω σε αντρα γυναικολογο με εμπνεει παρα πολυ και ποτε δεν ενιωσα καθολου αμηχανη....!!!!τον εχω πανω απο δεκα χρονια !!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια...μοσχαράκι με πατάτες σημερα

Κ εγω αντρα γυναικολογο εχω...προτιμώ αντρες μου βγαζουν εμπιστοσυνη...καλα αμηχανη ειναι καθε φορα που παω γιατι ειμαι κ φοβιτσιαρα

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα !!

 

ρεβυθια σημερα!!

 

Εχθες το βραδυ ο μικρος μαλλον με περασε για μπριζολιτσα:-(:-(.....δοκιμασ ακια ψευδοθηλες αλλα χειροτερα........αρχισα να τσιριζω και μονο που δεν τον πεταξα κατω........σπαραξε ο καημενος οποτε του εδωσα από την τραπεζα που εχω και παραγγειλα το νοσοκομειακο θηλαστρο. Μιλησα και μια συμβουλο θηλασμου (γιατι εχθες δεν ενιωσα να τρεχει το στηθος ) και μου ειπε πως ο φοβος/αγχος  <απενεργοποιεί> το αντανακλαστικο της ροης.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! μοσχαρακι σημερα...

Ιουλιανα μου κριμα που ταλαιπωρειστε ετσι..εχει κ δοντακια ο μπεμπης?

αντεχεις τις αντλήσεις? δοκιμασε το για 1-2 μερες αλλα να τον βαζεις κ στο στηθος για να μην ξεχνιεται.. ξαναθηλασε απο τοτε?


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, anath είπε:

Καλημερα! μοσχαρακι σημερα...

Ιουλιανα μου κριμα που ταλαιπωρειστε ετσι..εχει κ δοντακια ο μπεμπης?

αντεχεις τις αντλήσεις? δοκιμασε το για 1-2 μερες αλλα να τον βαζεις κ στο στηθος για να μην ξεχνιεται.. ξαναθηλασε απο τοτε?

εχει δυο και είναι ετοιμα να σκασουν αλλα τρια!!:shock::shock:.............όχι δεν τον ξαναεβαλα , αντλησα τα ξημέρωματα και το πρωι και του το δινω.........μαλλον ετσι θα το παω τωρα για αυτο πηρα το νοσοκομειακο


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια εγω σημερα δε μαγηρεψα τιποτα για την ωρα ..τον μικρο τον εχω στη μαμα μου και του μαγηρεψε αυτη και επειδη εχουμε παιδιατρο ο αντρας μου οταν σχολασει θα ερθει να κανει ενα μπανιο και να φυγουμε και ετσι δεν θελει να φαει βασικα δε προλαβενει και μια και καλη το βραδυ...!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σαςσας κοριτσια αρακα σημερα...βρεχει εδω κ δεν εχω καθολου διάθεση ...

Να σας ρωτησω...καναμε εξετασεις τη μικρη αιματος κ εχει ελλειψη βιταμινης D οπως κ πολλοι...μου εγραψε ο γιατρος 10 σταγόνες την ημερα...σκετες με τιποτα...εβαλα σημερα σε λιγο χυμο δεν τον ηπιε ολο...πειτε καμια ιδεα πφφφ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.πολυ βροχη αυτες τι μερες κ εχουμε κλειστει μεσα.απο φαγητα απλα πραγματα για να τεσταρουμε κ το στομαχι

Ιουλιανα αν δ εχεις πληγη να τον βαζεις στο στηθος.ξερω ποναει αλλα μονο αν τον σταματας θα μαθει.οσο του δινεις με μπιμπερο τοσο θα δαγκωνει γτ μπορει να δαγκωνει τη θηλη.παιρνει πιπιλα;

Λιανα καλυτερα δ ειναι να τις βαζεις σε ενα κουταλακι κ μια κ εξω;αλλιως σε μια συριγγα με λιγο χυμο σαν σιροπακι

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Liana1984 είπε:

Γεια σαςσας κοριτσια αρακα σημερα...βρεχει εδω κ δεν εχω καθολου διάθεση ...

Να σας ρωτησω...καναμε εξετασεις τη μικρη αιματος κ εχει ελλειψη βιταμινης D οπως κ πολλοι...μου εγραψε ο γιατρος 10 σταγόνες την ημερα...σκετες με τιποτα...εβαλα σημερα σε λιγο χυμο δεν τον ηπιε ολο...πειτε καμια ιδεα πφφφ

δοκιμασε σε κουταλακι με γαλα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Λιανα συμφωνω με τη βικυ σε κουταλακι. Επισης επειδη επαιρνα κ εγω ξερω οτι πρεπει ν ειναι σε ορθια θεση μετα για λιγο, ν μην ξαπλωνει δηλαδη. Ρωτα κ το γιατρο αλλα ετσι θυμαμαι

 

Ιουλιανα κ εγω λεω ν τον βαζεις στο στηθος γιατι ισως βγαλει αρνηση αν το προσπαθησεις ξανα σε 2-3 μερες


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...