Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Καλημερα Ειρηνη μου, καλημερα σε ολες!!

Εγω κλασικα περιμενω την Δευτερα για να παω για υπερηχο.Μονο αυτο σκεφτομαι...τιποτε αλλο...

Σιγα σιγα αδειαζουμε και το δωματιο που θα γινει το δωματιο της νεραιδουλας μας.Αν ολα πανε καλα την αλλη εβδομαδα θα παρουμε και τα χρωματα.

γεια σου Λιζακι !Πολυ όμορφες αυτές οί προετοιμασίες.....

Και εγω την αλλη εβδομαδα θα παω .Μαλλον Τριτη.Εχω και εγω να το δω απο την β επιπέδου 17/8.

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα ! Πήγα στο πρώτο μάθημα χτες προετοιμασίας γονέων και μου άρεσε πολύ ! Κάνουμε ανακαίνιση το μπάνιο και έχει γίνει πάλι πανικός στο σπίτι λίγο κουράγιο σκέφτομαι ακόμα και θα ετοιμαστεί η φωλιά :-)

  • Μου αρέσει 2

MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ERIANTON είπε:

γεια σου Λιζακι !Πολυ όμορφες αυτές οί προετοιμασίες.....

Και εγω την αλλη εβδομαδα θα παω .Μαλλον Τριτη.Εχω και εγω να το δω απο την β επιπέδου 17/8.

Mε το καλο και εσυ Ειρηνακι μου! Αστα ειχαμε απλωθει σε ολο το σπιτι:-D:-D

πρίν από 2 λεπτά , Alzira είπε:

Καλημέρα ! Πήγα στο πρώτο μάθημα χτες προετοιμασίας γονέων και μου άρεσε πολύ ! Κάνουμε ανακαίνιση το μπάνιο και έχει γίνει πάλι πανικός στο σπίτι λίγο κουράγιο σκέφτομαι ακόμα και θα ετοιμαστεί η φωλιά :-)

Καλημερα Alzira. Και εγω θα ηθελα ανακαινηση του μπανιου!!!Θα δουμε πως θα παει με τα οικονομικα μας και ισως το κανουμε αργοτερα. Εμεθς εχω αυριο σεμιναριο ,να μπαινουμε στο κλιμα σιγα σιγα:)


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 17/9/2017 at 8:20 ΜΜ, Marigula είπε:

Δεν ξέρω Ειρήνη μου, ποτε δεν ειχα, αιμορροΐδες, μόνο στην εγκυμοσύνη και στις δύο. 

Να φανταστείς ότι ο πόνος, το κάψιμο απο την κρέμα καλά κράτα ακόμη!!!! 

Δώρα μου δεν μπορουν να σου δώσουν κάτι για συσπάσεις? Οταν ήμουν μέσα κ έφεραν μια 32 εβδομάδες με συσπάσεις την ειχαν φορτώσει με κορτιζόνη. 

Καλημερα μ εχουν με όρο!! 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ERIANTON είπε:

 πολλα φιλια κοριτσακι μου!!

Να σαι καλα ειρηνακι μου. Σε 3 βδομαδες μαλλον γενναω. Θα σας στελνω τα νεα μου!! 

Προς το παρόν υποφέρω με τις συσπάσεις κ τις ταχυκαρδίες μου που φέρνει το φάρμακο. 130-140 φτάνω. Θα σκασω παναγια μου. 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

 

οντως μια χαρα!!!

αααα δεν σας είπα ....ειναι η τρίτη μέρα που έχει λόξυγκα το εμβρυακι μου.εσεις το έχετε νιώσει ?

 

Καλημέρα! Εμένα ειχε το καλοκαίρι πολυ έντονα. Τωρα πιο σπάνια το καταλαβαίνω. Ειναι ρυθμικο αυτό που νιώθεις και επαναλαμβανόμενο, ε;

  • Μου αρέσει 1

gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , gaidaki είπε:

Καλημέρα! Εμένα ειχε το καλοκαίρι πολυ έντονα. Τωρα πιο σπάνια το καταλαβαίνω. Ειναι ρυθμικο αυτό που νιώθεις και επαναλαμβανόμενο, ε;

Καλημερα! Εμενα εχει καθε μερα. Χωρις αμνιακό το καταλαβαινω καλυτερα. Εχει πολυ πλάκα κ το τράβηξα βίντεο για να το δει ο ανδρας μου. 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δωρα ευχομαι να σταματησουν οι συσπασεις

Λιγο υπομονη ακομη

Ηδη εχεις καταρριψει πολλα απο αυτα που φανταζοσουν!κ αν τελικα γεννηθει στις 30 εβδ θα κανουμε παρτυ!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , vikib είπε:

Δωρα ευχομαι να σταματησουν οι συσπασεις

Λιγο υπομονη ακομη

Ηδη εχεις καταρριψει πολλα απο αυτα που φανταζοσουν!κ αν τελικα γεννηθει στις 30 εβδ θα κανουμε παρτυ!

Κ παλι τι ακούω απο τους γιατρούς Ασε... φαντάζεσαι πάντως. 

Αλλα θελω να τους αποδείξω κ γω κ ο γιος μου οτι ολα καταρρίπτονται! Μονο η παναγια ξερει! 

  • Μου αρέσει 7

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, gaidaki είπε:

Καλημέρα! Εμένα ειχε το καλοκαίρι πολυ έντονα. Τωρα πιο σπάνια το καταλαβαίνω. Ειναι ρυθμικο αυτό που νιώθεις και επαναλαμβανόμενο, ε;

ναι καθε δυο περιπου δευτερολεπτα.πλακα έχει.στον πρωτο το ειχα ακουσει πολυ νωριτερα γυρω στον 5ο

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οι γιατροι θα πουν το χειροτερο.φανταζομαι στο εχει πει κ η ιζαμπελλα

Εχω δει προωρα να καταρριπτουν πολλες γνωματευσεις.κ να λενε οι αναπτυξιολογοι οτι εχουν φτασει στο επιπεδο που θα ηταν αν ηταν τελειομηνα πριν το χρονο.το ιδιο κ το θαυματακι σου

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου. Ειχα παει για εξετασεις αιματος, ουρων, anti xa. Τωρα γυρισα. Δεν πηρα και σιδηρο το πρωι, δεν ειχα φαει και τιποτα, νομιζω πως θα πεσω κατω. 

2 ώρες πρίν, Dwroulita85 είπε:

Κ παλι τι ακούω απο τους γιατρούς Ασε... φαντάζεσαι πάντως. 

Αλλα θελω να τους αποδείξω κ γω κ ο γιος μου οτι ολα καταρρίπτονται! Μονο η παναγια ξερει! 

Ο γιος σου πες τους οτι ειναι σκληρο καρυδι. :wub:

4 ώρες πρίν, lizaki1111 είπε:

Mε το καλο και εσυ Ειρηνακι μου! Αστα ειχαμε απλωθει σε ολο το σπιτι:-D:-D

Καλημερα Alzira. Και εγω θα ηθελα ανακαινηση του μπανιου!!!Θα δουμε πως θα παει με τα οικονομικα μας και ισως το κανουμε αργοτερα. Εμεθς εχω αυριο σεμιναριο ,να μπαινουμε στο κλιμα σιγα σιγα:)

Κι εγω θελω να φτιαξω το μπανιο μου αλλα ολο παιρνει προτεραιοτητα κατι αλλο... 


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, lizaki1111 είπε:

Καλημερα Ειρηνη μου, καλημερα σε ολες!!

Εγω κλασικα περιμενω την Δευτερα για να παω για υπερηχο.Μονο αυτο σκεφτομαι...τιποτε αλλο...

Σιγα σιγα αδειαζουμε και το δωματιο που θα γινει το δωματιο της νεραιδουλας μας.Αν ολα πανε καλα την αλλη εβδομαδα θα παρουμε και τα χρωματα.

Καλημέρα!!! Εμείς βάψαμε των δωμάτιο των μικρούληδων την Κυριακή. Κάναμε διχρωμία. Είναι οι τοίχοι εναλλάξ βεραμάν με πολύ ανοιχτό πορτοκαλί.!!!

  • Μου αρέσει 2

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο οσες κανετε αλλαγές και ανακαινίσεις στα σπίτια και ετοιμάζετε τα δωματια των μωρων!

Εκανα καμπύλη ζαχαρου το Σάββατο, πηρα χθες αποτελέσματα, τα ειδε και ο γιατρος σήμερα και ειναι οκ! Και ολα τα άλλα. Απο τοξόπλασμα που φοβάμαι καθε μήνα και ο,τι μου έρχεται στο μυαλό... Την άλλη Παρασκευή έχω γιατρό να δούμε το λεβέντη...


gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...