Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλή μερα σας!!!!!!

Αναστασία τι κανετε?Τα πηρες τα αποτελεσματα?Απο  nutricia μου απαντησαν αυθημερόν.

Αλζιρακι ευτυχως κοιμάμαι πολυ καλα εκτος απο σημερα που ηρθε το στριμωξιδι (ετσι λεει ο γιος μου οταν ερχετε και μπαινει αναμεσα μας) και ξεκινησε μαμα διψαω μαμα να σε παρω αγκαλιτσα μαμα τι ωρα ειναι?μετα βγηκα στο μπαλκονι να παρω λιγο αερα ηρθε και αυτο το γλυκουλι.με τα πολλα εκεινις οταν ξαπλωσε ξανακοιμηθηκε και εγω εκανα βολτες να βρω που θα  παω να βολευτω .με ξαναπηρε ο υπνος 4.30 στο σαλονι και 6 ξυπνησα και ξαναπηγα στο κρεβατι μου.αλλα ντ'αλλα!!!

νομιζω οτι το μαγνήσιο που πινω πριν ξαπλωσω δουλευει.αν οχι το εχω μανει στο μυαλο μου και δουλευει

μολις παρελαβα απο caredirect το χαρτινο βαλιτσακι δωρο.μια χαρα!!

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , ERIANTON είπε:

Καλή μερα σας!!!!!!

Αναστασία τι κανετε?Τα πηρες τα αποτελεσματα?Απο  nutricia μου απαντησαν αυθημερόν.

Αλζιρακι ευτυχως κοιμάμαι πολυ καλα εκτος απο σημερα που ηρθε το στριμωξιδι (ετσι λεει ο γιος μου οταν ερχετε και μπαινει αναμεσα μας) και ξεκινησε μαμα διψαω μαμα να σε παρω αγκαλιτσα μαμα τι ωρα ειναι?μετα βγηκα στο μπαλκονι να παρω λιγο αερα ηρθε και αυτο το γλυκουλι.με τα πολλα εκεινις οταν ξαπλωσε ξανακοιμηθηκε και εγω εκανα βολτες να βρω που θα  παω να βολευτω .με ξαναπηρε ο υπνος 4.30 στο σαλονι και 6 ξυπνησα και ξαναπηγα στο κρεβατι μου.αλλα ντ'αλλα!!!

νομιζω οτι το μαγνήσιο που πινω πριν ξαπλωσω δουλευει.αν οχι το εχω μανει στο μυαλο μου και δουλευει

μολις παρελαβα απο caredirect το χαρτινο βαλιτσακι δωρο.μια χαρα!!

Τι γλυκούλης μωρεεε . Ανυπομονώ για τέτοιες στιγμές 


V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιατι να μην άξιζει?δεν πληρωνεις τιποτα.Εχει ενα γυαλινο μπουκαλι nuk το μικρο δυο πιπιλες μοα nuk και μια mamμια βεντάλια 2 επιθεματα στηθους και κατι εκπτωτικα κουπονια ηια fisherprice.Eινςι το δευτερο που οερνω .το πρώτο μου το εδωσαν στο ρεα με την β επιπέδου.ειχα βαλει το τηλέφωνο καποια στιγμη .θα το βρω και θα σου το στειλω.εγω εχω παρει σε ολες τις εταιρειες που στελνουν .δεν βαριεσαι... δεν ειχα και κατι καλυτερο να κανω χαχα.

2109287600 παρε εκει και πες οτι θα ηθελες το βαλιτσακι με τα δειγματα.αν δεν ειναι αυτο πες μου να ψαξω τα παλια μου μηνυματα

21905669_10212804298358830_470147190_n.jpg?oh=a4b99ee6a94b794035a0adeacd168709&oe=59C4DD7C

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! @ERIANTON Με αφορμή αυτό το βαλιτσάκι γίνεται να μας βαλεις καπου και τα links που ειχες βαλει παλια απο άλλες εταιρείες; :? Δεν το αποθηκευσα τοτε το μήνυμα...Αν ειναι δύσκολο ασ'το. 


gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπέλες!!!! 

Ειλικρινά να είναι τα μικρούλικα άρρωστα, προτιμώ να είμαι εγώ!!! 

Έχουμε μυξουλες ακόμη κ χθες ξεκίνησε και βήχα. Ένα βάσανο να πιει τα φάρμακα κάθε πρωί κ βράδυ!!!! 

Η παιδίατρος μας έδωσε κ βιταμίνες γιατί λέει τώρα με το σχολείο θα τα εχω συχνά πυκνά, κ δεν θέλουμε αρρώστιες ειδικά όταν έρθουν και οι μπέμπες!!!! 

Σήμερα έκλεισε και η βαλίτσα για το μαιευτήριο!!! Αυτή για τις μικρές!!! Πήρα μια μέτρια βαλίτσα αλλά στο τέλος έβαλα την μεγάλη που περνάνε εμείς για ταξίδια. Και δεν έμεινε χώρος για τα δικά μου!!! 

 

 


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , gaidaki είπε:

Καλημέρα! @ERIANTON Με αφορμή αυτό το βαλιτσάκι γίνεται να μας βαλεις καπου και τα links που ειχες βαλει παλια απο άλλες εταιρείες; :? Δεν το αποθηκευσα τοτε το μήνυμα...Αν ειναι δύσκολο ασ'το. 

οχι καθολου δυσκολο κοριτσακι,μετα χαρας.θα το ψαξω


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Αναστασία33 είπε:

Καλημερα κοριτσια. Εστειλα mail χθες στη nutricia τους εξηγησα και ρωτησα γιατι δε μου ερχεται απαντηση. Μου απαντησαν σημερα και μαζι με την απαντηση μου ηρθαν και οι 3 απαντησεις για τα σεμιναρια που ειχα δηλωσει συμμετοχη. Σε σας ηρθαν;

Καλημερα κοριτσια!!

Ναι μου ηρθαν οι απαντησεις και στα τρια.

1 ώρα πρίν, Alzira είπε:

Καλημέρα ! Έχω δηλώσει σε 2 σεμινάρια συμμετοχή και σήμερα το πρωί μου είπαν ότι με δέχτηκαν! Κάθε μέρα και πιο αναστατωμένα κοιμάμαι να δω που θα πάει.

Εγω ρε κοριτσια κοιμαμαι μια χαρα και πολυ.Επισης δεν εχω ουτε πονακια ουτε τιποτα, ακομα και η μπεμπα μου κουνιεται χαλαρα χωρις να με ενοχλει. Καμια φορα την ακουω μονο το βραδυ και ολο τη μερα τιποτα.Λετε να μην παει κατι καλα? 


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , Elpidaaa είπε:

Τι γλυκούλης μωρεεε . Ανυπομονώ για τέτοιες στιγμές 

η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ αγαπησιαρης και απο μικρος ανεβαινε πανω στην πλατη μου και ακουμπαγε την κοιλιτσα του.ακριβως αυτο εκανα στο αντρα μου οταν τον ειχα μεσα στην κοιλιτσα μου.ηταν στο πλαι γυρισμενος και πηγαινα και κολλαγα την κοιλια μου για να νιωθει τα κλωτσιδια.και τωρα τα ιδια κανω χαχα.ααα σε σημειο που το εχει παρακανει βεβαιααα τωρα και εκει που ολο μου φιλαει την κοιλια ειναι στιγμες που παιζουν τα νευρα μου του φωναζω και μου λεει δεν σε ξαναφιλαω ουτε σου ξαναχαιδευω την κοιλια.στην ωρα πανω βεβαια ευτυχως το ξεχναει (τα θελει και εμενα η κοιλουμπα μου).ο γιος σου ειναι καλυτερα με το κρυωμα?

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, butterfly1986 είπε:

Καλημέρα!!! Εμείς βάψαμε των δωμάτιο των μικρούληδων την Κυριακή. Κάναμε διχρωμία. Είναι οι τοίχοι εναλλάξ βεραμάν με πολύ ανοιχτό πορτοκαλί.!!!

Tελειο! Και εμεις διχρωμια σκεφτομαστε το ενα χρωμα ειναι σιγουρα το λιλα και ψαχνουμε το δευτερο.

 


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!

Ναι μου ηρθαν οι απαντησεις και στα τρια.

Εγω ρε κοριτσια κοιμαμαι μια χαρα και πολυ.Επισης δεν εχω ουτε πονακια ουτε τιποτα, ακομα και η μπεμπα μου κουνιεται χαλαρα χωρις να με ενοχλει. Καμια φορα την ακουω μονο το βραδυ και ολο τη μερα τιποτα.Λετε να μην παει κατι καλα? 

Χαχαχαχα κανε δεκα σταυρους λοιπόν απλα έχεις μια καλη εγκυμοσύνη ...το να μην την αισθανόσουν καθόλου θα ήταν πρόβλημα φαντάζομαι ...εμενα με πονάει γιατι εχει τα ποδια κατω και οταν κλωτσάει εκει μονο στην κοιλιά απλα το διασκεδάζω...

Ο ύπνος είναι ενα σύνολο λόγων που δεν παει καλα τουλάχιστον για μένα εκτός απ την μπέμπα που δεν με βόλευει μιας και μια ζωη κοιμόμουν μπρούμυτα ειναι η ζέστη ειναι οι σκέψεις μας ειναι άγχος και για οσες έχουν κ αλλο παιδι πρόσθεσε πως κ άρρωστο να μην ειναι κοιμάσαι με το ενα μάτι ανοιχτό...


%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Alzira είπε:

@ERIANTON τι έχει μέσα το βαλιτσακι αξιζει να μπεις στη διαδικασία και αν ναι Πώς να το παραγγείλω ?

το τηλεφωνο ειναι το 2109287600,εκανα λαθος αλλα νομιζω και απο κει σου το λενε


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...