Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

@ERIANTON έρχομαι από Γιάννενα κ είμαστε 3.5 ώρες και αναλόγως τι θα μου πει θα φύγω ή θα μείνω !!! Ζούσαμε Αθήνα μέχρι το 14 εκεί γέννησα κ τα άλλα μου 2 παιδιά δεν ήθελα να αλλάξω τον γυναικολόγο μου που τον ξέρω χρόνια . Βέβαια κ στα 2 μου παιδιά οριακά ήρθα στις 37 εβδομάδες κ μετά από 2-3 μέρες γεννάω !!! Με λυπήθηκε ο θεός !!! Έχω βέβαια κ ένα γιατρό εδώ στα Γιάννενα αν τύχει κάτι !!!

Σήμερα έχω πόνους περιόδου !! Με ζώνουν τα φίδια !!!

@Ioanna2* 23?????? Ααααααα τι ηλικίες είναι αυτή !!!! Εγώ πάντως είμαι 36 !!!! Χαχαχαχαχαχχα!!!


xRdTp3.png
 
r7aPp3.png
 
v38wp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , Ioanna2* είπε:

@gtkt1311 @lizaki1111 Κοριτσια δε μου ειπαν τπτ υπηρχε μια σιγουρα που την ενιωσα κ την ειδα κιολας να γραφεται κ μια συο τελος οταν εφευγα που δεν προλαβε να γραφτει γτ μολις ειχε κοψει το χαρτι. Αλλα δεν ανεφεραν κτ ιδιαιτερο. Πηραν το γιατρο μιλησαν κ με αφησαν κ εφυγα.

εχει αλλαξει παντως στο ιασω λιγο η διαδικασια σε σχεση με πριν 3 χρονια, με πηγανε στο -1 εκει που σε ετοιμαζουν για γεννα κ το εκανα δεν αφησαν τον αντρα μ να μπει μεσα, κ ημουν σε ενα δωματιο με 2 κρεββατια, ηταν κ μια κοπελα που εκανε κ αυτη 23 χρονων!!!! (Δεν ξερω αν καποια εδω ειναι τοσο μικρη εγω παντως επαθα σοκ χαχαχαχαχα)

Απ' οτι ξερω εκει που πηγες ειναι τα εκτακτα υποτιθεται και δεν πληρωνεις. Προφανως το κανονισε ο γιατρος σου. Αλλιως κλεινεις με ραντεβου στο ισογειο στην αιθουσα διπλα στους υπερηχους που κανουμε την αυχενικη κλπ. και πληρωνεις κι εκει απ' οτι εχω δει μπαινει και ο αντρας σου.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Αναστασία33 said:

Απ' οτι ξερω εκει που πηγες ειναι τα εκτακτα υποτιθεται και δεν πληρωνεις. Προφανως το κανονισε ο γιατρος σου. Αλλιως κλεινεις με ραντεβου στο ισογειο στην αιθουσα διπλα στους υπερηχους που κανουμε την αυχενικη κλπ. και πληρωνεις κι εκει απ' οτι εχω δει μπαινει και ο αντρας σου.

Ναι εκει ειχα παει την πρωτη φορα και παλι δεν ειχα πληρωσει κ ηταν κ ο γιατρος μ παρον τοτε κ ο αντρας μου. Αυτη τη φορα με στειλανε κατω στο -1. Παλι δεν πληρωσα κατι, και δεν ειπα κ εξαρχης απο ποιον γιατρο ειμαι μετα με ρωτησαν. Τι ναπω μπορει να το αλλαξαν αλλα οκ ειχε πρωιναδικο στην τηλεοραση οποτε μια χαρα. Σκεφτομουν διπλα κ την 23χρονη που παλευε η καημενουλα με το αγχος οποτε περασε η ωρα

@gtkt1311 καλε κ εγω 34 ειμαι χασμα


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , gtkt1311 είπε:

@ERIANTON έρχομαι από Γιάννενα κ είμαστε 3.5 ώρες και αναλόγως τι θα μου πει θα φύγω ή θα μείνω !!! Ζούσαμε Αθήνα μέχρι το 14 εκεί γέννησα κ τα άλλα μου 2 παιδιά δεν ήθελα να αλλάξω τον γυναικολόγο μου που τον ξέρω χρόνια . Βέβαια κ στα 2 μου παιδιά οριακά ήρθα στις 37 εβδομάδες κ μετά από 2-3 μέρες γεννάω !!! Με λυπήθηκε ο θεός !!! Έχω βέβαια κ ένα γιατρό εδώ στα Γιάννενα αν τύχει κάτι !!!

Σήμερα έχω πόνους περιόδου !! Με ζώνουν τα φίδια !!!

@Ioanna2* 23?????? Ααααααα τι ηλικίες είναι αυτή !!!! Εγώ πάντως είμαι 36 !!!! Χαχαχαχαχαχχα!!!

εγω σε περναω!! 37 :cool:!! τιποτα να μην σε ζωνει.ειναι κουραστικη η διαδρομη αλλα τωρα στο τριτο θα κωλοσεις (ποτε δεν θα μαθω πως γραφετε αυτη η λεξη)

  • Χαχα 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ERIANTON είπε:

εγω σε περναω!! 37 :cool:!! τιποτα να μην σε ζωνει.ειναι κουραστικη η διαδρομη αλλα τωρα στο τριτο θα κωλοσεις (ποτε δεν θα μαθω πως γραφετε αυτη η λεξη)

Με 2 ω :-P

  • Χαχα 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 minutes ago, Αναστασία33 said:

Κοριτσια που γεννατε Ιασω ξερετε τι προκαταβολη ζητανε μπαινοντας; 70 η 75%;

Εχω την εντυπωση οτι μου ειπαν 75 στο τηλ αλλα δεν το σημειωσα κ δεν το γραφει κ στο email που μου εστειλαν


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ioanna2* είπε:

Εχω την εντυπωση οτι μου ειπαν 75 στο τηλ αλλα δεν το σημειωσα κ δεν το γραφει κ στο email που μου εστειλαν

Πηρα μολις τηλεφωνο και ρωτησα. Για το τρικλινο και για φ.τ. μου ειπε 1.100 ειναι η προκαταβολη.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Αναστασία33 said:

Πηρα μολις τηλεφωνο και ρωτησα. Για το τρικλινο και για φ.τ. μου ειπε 1.100 ειναι η προκαταβολη.

Α ειναι αρκετουτσικα. Παντως το βρισκω αρκετα ενοχλητικο αυτο με τις προκαταβολες εχεις δλδ την αγωνια σ εκεινη τη μερα, εισαι μεσα στο αγχος, κ εσυ κ ο αντρας σ, κ αυτοι εκει το χρημα. Ειναι αυτη η εκμεταλλευση που μου τη δινει

  • Μου αρέσει 1

5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Ioanna2* στον γιο μου να μπαίνω στο Ιασώ με σπασμένα τα νερά κ πόνους κ ο άντρας μου να πρέπει να πληρώσει !!! Μετά από μισή ώρα μπήκε μέσα , είχα διαστολή 5 !!! 

Καλημερα !! Πίνω καφέ σπίτι μου μόνη μου κ τα παιδιά μου στον παιδικό !!! Δεν το πιστεύω , είχε να γίνει πολύ καιρό αυτό !! Πολύ ησυχία !! Ανησυχώ !!


xRdTp3.png
 
r7aPp3.png
 
v38wp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Ioanna2* είπε:

Α ειναι αρκετουτσικα. Παντως το βρισκω αρκετα ενοχλητικο αυτο με τις προκαταβολες εχεις δλδ την αγωνια σ εκεινη τη μερα, εισαι μεσα στο αγχος, κ εσυ κ ο αντρας σ, κ αυτοι εκει το χρημα. Ειναι αυτη η εκμεταλλευση που μου τη δινει

παιδιά παντού έτσι γίνεται.στα πάντα δε πα να είναι ευτυχισμένη στιγμή δε πα να ειναι άσχημη και στενάχωρη στιγμή παντου ομως.....

και τουλαχιστον αυτη η στιγμη ειναι απο τις χαρούμενες.Κοριτσια τα λεφτα ειναι πολλα στα ιδιωτικα.δεν θα τα εδινα ουτε αν μου περίσσευαν. είχα έναν γιατρό το 2009 που όταν τον έμεινα έγκυος τον ρώτησα πόσο θα πάει περίπου η γέννα και μου είπε γύρω στα 3000. του λέω δεν έχω τόσα λεφτά να διαθέσω και μου λέει για το μωρό σου θα τα βρεις..... τι λες ρε μεγάλε? πως θα τα βρω?θα σκάψω και θα βρω λεφτά? ούτε η απάντησή του μου άρεσε ούτε θα ήθελα να συνεχίσω μαζί του. Αυτά τα χρήματα προτίμησα να τα ξοδέψω για πολύ όμορφες αγορές του γιου μου

Παράθεση

Καλημερα σας!!!!!Δεν ειπα!!!!

πρίν από 32 λεπτά , gtkt1311 είπε:

@Ioanna2* στον γιο μου να μπαίνω στο Ιασώ με σπασμένα τα νερά κ πόνους κ ο άντρας μου να πρέπει να πληρώσει !!! Μετά από μισή ώρα μπήκε μέσα , είχα διαστολή 5 !!! 

Καλημερα !! Πίνω καφέ σπίτι μου μόνη μου κ τα παιδιά μου στον παιδικό !!! Δεν το πιστεύω , είχε να γίνει πολύ καιρό αυτό !! Πολύ ησυχία !! Ανησυχώ !!

τις αλλες μερες δεν πηγαιναν σχολείο τα βλασταράκια σου? εγώ κάθε μέρα μόνη είμαι μέχρι τις μια που σχολάει ο γιος και ο αντρας μου έρχεται μετα τις 18.δυστυχως...


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ERIANTON πηγαίνουν κανονικά από 01/09 απλά εγώ δούλευα!! Την Παρασκευή σταμάτησα !! Χθες ήταν η πρώτη μέρα που καθησα αλλά είχα εξωτερικές δουλειές !! Κ σήμερα είμαι σπίτι !!! Κάθομαι ξαπλωμένη κ σερφάρω γιατί χθες είχα πολλούς πόνους περιόδου !! Αγχώνομαι !! Ευτυχώς θα φέρει η μαμά μου κ φαγητό κ δεν έχω ούτε μαγείρεμα !!! 

Τα ιδιωτικά μαιευτήρια είναι φωτιά κ λάυρα !! Αναπνέεις κ πληρώνεις !! Ας όψεται που είναι ο γιατρός εκεί .


xRdTp3.png
 
r7aPp3.png
 
v38wp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , gtkt1311 είπε:

@ERIANTON πηγαίνουν κανονικά από 01/09 απλά εγώ δούλευα!! Την Παρασκευή σταμάτησα !! Χθες ήταν η πρώτη μέρα που καθησα αλλά είχα εξωτερικές δουλειές !! Κ σήμερα είμαι σπίτι !!! Κάθομαι ξαπλωμένη κ σερφάρω γιατί χθες είχα πολλούς πόνους περιόδου !! Αγχώνομαι !! Ευτυχώς θα φέρει η μαμά μου κ φαγητό κ δεν έχω ούτε μαγείρεμα !!! 

Τα ιδιωτικά μαιευτήρια είναι φωτιά κ λάυρα !! Αναπνέεις κ πληρώνεις !! Ας όψεται που είναι ο γιατρός εκεί .

ααα καλά μ'αρεσει που το είπες και χτες οτι κάθεσαι τώρα.ξέχναω τα πάντα... μην με παρεξηγείτε.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

ναι ετσι ειναι τα ιδιωτικα φωτια. Κ λιγα μη σου πω σου ειπε Ειρηνη μου για 3000.... γτ ολο κατι βρισκουν κ στα παιρνουν. Κ εμενα ο γιατρος μου σ αυτα τα 2 ηταν (ιασω και ρεα) οποτε ειχα παει κ εγω ιασω.

Κ εγω τηλεορασιτσα σημερα, σε μεγαλα κεφια θα δω ταινιουλα


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα το εψιλον που έχει κοτσάνες γιατί στα άλλα λένε όλο ψυχοπλακωτικά με τις καταστροφές.

@Maria D εσείς είχατε από τα μέρη σας καταστροφές?? μετράς ανάποδα ε???την άλλη Τρίτη είναι η μεγάλη σας μέρα?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...