Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, ERIANTON είπε:

εγω εβαλα το εψιλον που έχει κοτσάνες γιατί στα άλλα λένε όλο ψυχοπλακωτικά με τις καταστροφές.

@Maria D εσείς είχατε από τα μέρη σας καταστροφές?? μετράς ανάποδα ε???την άλλη Τρίτη είναι η μεγάλη σας μέρα?

Καλημερα Ειρηνη! Αυριο ειναι..


q2mZp2.png
 
 
YRYsp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , ERIANTON είπε:

αληθεια??με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!ολα να πανε τελεια!

Σ ευχαριστω πολυ :) εχω αγχωθει παρα πολυ πως θα ειναι με την επισκληριδιο η καισαρικη..


q2mZp2.png
 
 
YRYsp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Maria D said:

Σ ευχαριστω πολυ :) εχω αγχωθει παρα πολυ πως θα ειναι με την επισκληριδιο η καισαρικη..

Με το καλο! Ολα καλα θα πανε. Την προηγουμενη φορα ειχες κανει ολικη; Γτ σιγουρα με επισκληριδιο καλυτερα ειναι

  • Μου αρέσει 1

5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ioanna2* είπε:

Με το καλο! Ολα καλα θα πανε. Την προηγουμενη φορα ειχες κανει ολικη; Γτ σιγουρα με επισκληριδιο καλυτερα ειναι

Σ ευχαριστω Ιωαννα! Ναι με ολικη γιατι φοβομουν αλλα μετα τη ναρκωση πονουσα παρα πολυ:? 


q2mZp2.png
 
 
YRYsp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Ioanna2* είπε:

Με το καλο! Ολα καλα θα πανε. Την προηγουμενη φορα ειχες κανει ολικη; Γτ σιγουρα με επισκληριδιο καλυτερα ειναι

ολα θα πανε τελεια!!καλυτερα απο την ολικη!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Maria D said:

Σ ευχαριστω Ιωαννα! Ναι με ολικη γιατι φοβομουν αλλα μετα τη ναρκωση πονουσα παρα πολυ:? 

Κοιτα καλυτερα η επισκληριδιος δεν πονας καθολου νιωθεις μονο λιγο κουνημα στην κοιλια οταν στο βγαζουν χωρις πονο ομως καθολου ετσι. Το μωρο στο δειχνουν μολις βγει σηκωνουν την κουρτινα, κ το παιρνεις αγκαλια μολις το καθαρισουν (στο ιασω τουλαχιστον) αλλου μπορει κ κατευθειαν. Θηλαζεις αμεσως επισης. Μεχρι να φυγουν τα φαρμακα πετας, ε μετα ποναει λιγο οπως κ με την ολικη αλλα δε βαριεσαι εχεις το μωρο. Κ βαζεις μετα κ δοσεις επισκληριδιου οποτε τις χρειαζεσαι για κανα 2 μερες, οποτε βοηθαει αυτο.

  • Μου αρέσει 1

5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Με το καλό Μαρία , μη φοβάσαι τίποτα !

Νομίζω ότι χάνω αμνιακό υγρό υπάρχει κάποιος τρόπος να το ξεχωρίσω σε σχέση με την ελαφρά ακράτεια ούρων? Δεν είναι ποσότητα ένα ποτήρι όπως μου είχε πει ο γιατρός ότι θα είναι αν θα σπάσουν κανονικά τα νερά, αλλά λερωνομαι εσώρουχο και παντελόνι. 

  • Μου αρέσει 1

MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Alzira είπε:

Καλησπέρα! Με το καλό Μαρία , μη φοβάσαι τίποτα !

Νομίζω ότι χάνω αμνιακό υγρό υπάρχει κάποιος τρόπος να το ξεχωρίσω σε σχέση με την ελαφρά ακράτεια ούρων? Δεν είναι ποσότητα ένα ποτήρι όπως μου είχε πει ο γιατρός ότι θα είναι αν θα σπάσουν κανονικά τα νερά, αλλά λερωνομαι εσώρουχο και παντελόνι. 

Λοιπον εμενα χθες μου ειπε να φοραω μαυρο εσωρουχο για να ξεχωριζουμε τα αμνιακα απο τα υγρα του κολπου. Διαχωρισμος απο τα ουρα δε νομιζω οτι γινεται με το ματι αφου και τα υγρα απ οτι εχω ακουσει και ειδα χθες ειναι διαφανη. Μονο που θα βρεχεσαι χωρις να νιωθεις τιποτα μονο απ' αυτο μπορεις να καταλαβεις. Και μηπως αν σε δει να δει την ποσοτητα που εχει μεινει...


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχω αυριο ραντεβού αλλά σήμερα τελικά που μίλησα μαζί του μου είπε αν νιώθεις σαν ακράτεια ούρων να πάω στο εφημερεύον να με δουν , εκεί από ότι κατάλαβα μπορούν να ξεχωρίσουν αν είναι αμνιακό υγρό. Αν συνεχίσει λίγο ακόμα θα πάω να ηρεμήσω αλλιώς αυριο 


MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alzira είπε:

Καλησπέρα! Με το καλό Μαρία , μη φοβάσαι τίποτα !

Νομίζω ότι χάνω αμνιακό υγρό υπάρχει κάποιος τρόπος να το ξεχωρίσω σε σχέση με την ελαφρά ακράτεια ούρων? Δεν είναι ποσότητα ένα ποτήρι όπως μου είχε πει ο γιατρός ότι θα είναι αν θα σπάσουν κανονικά τα νερά, αλλά λερωνομαι εσώρουχο και παντελόνι. 

Καλησπέρα επειδή και εγώ εχανα υγρά σιγά σιγά.το κατάλαβα Γιατί μύριζαν σαν χλωρίνη και το σερβιετακι ήταν συνεχώς μούσκεμα.όσες φορές πήγαινα στον γυναικολόγο κ το έλεγα εκείνη την στιγμή με έλεγχε και δεν έβλεπαν τίποτα.Επειδή ήταν λίγο αναπληρωνοταβ κατευθείαν με το καιρό εχανα όλο κ περισσότερο και εκεί το είδε στον υπερηχο Αλλά δεν ήταν κάτι ανησυχητικό

  • Μου αρέσει 1

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!μας βλέπω να γενναμε όλες Νοέμβριο..και εγώ στο Ιασώ θα γεννήσω με καισαρική και επισκληριδιο ελπίζω να μην με πιάσει κανένας πανικός!!!πάντως το Ιασώ είναι πανάκριβο όταν χρειάστηκε να νοσηλευτω για την χολή μου στον 7 μήνα μου πήραν για ένα βράδυ και κάτι εξετάσεις που μου έκαναν 548€!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...